• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tat, já taky nakupuju s předstihem, když je to za dobrou cenu....už taky máme doma sourozenecký kočár :grinning: :grinning: :grinning: a jinak jsem veškerou výbavu koupila z druhý ruky, kočáry, hrací deku, postýlku...no fakt snad vše :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Ojo já bych si věci s laclem taky nekupovala, jak mám navíc celkem veliká prsa, tak bych v tom musela být jak metráček...z předchozích těhu jsem si odnesla zkušenost, že na mě s bříškem vypadají líp věci trošku přiléhavé, bc mi to pak nepřidává tolik kilo :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Lami, my jsme pohlaví nechtěli vědět, takže jsem vybírala neutrály, ale jedno jsem neodolala dvěma růžovým dupačkám :grinning: :grinning: :grinning: no samo jsem je Tomášovi navlíkla...nosil je doma, tak co :grinning: :grinning: :grinning:
4. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
jo to souhlasím, že jsou lepší přiléhavější věci, páč ty volný fakt přidávají na celkovým vzhledě :sweat_smile:
4. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Tak kočár nemám ještě ani vybranej....ale postýlku jo. Ale tohle plánuju koupit až za dýl.
Mě byl ten pás na břicho děsně příjemnej (teda na to moje špekatý), zkoušela jsem ho úplně na začátku a to jsem byla docela nafouklá. Mám jedny džíny, který si myslím, že budu moc nosit i dýl, jsou pod břicho, ale to mě právě docela tlačí.

Ojo: já právě svýmu tělu věřím a že je mimi zdravý, tak se mi do těch testů nechce.
Ojo my poprvé dlouho taky nevěděli pohlaví, tak jsem nakoupila vše neutrál plus jsme brzo chtěli druhé, takže jsem šla i spíš do klučičích barev, takže jako něco máme i pro tenhle případ, ale spousta věcí od příbuzných apod je ryze holčičích....ale na doma je to fakt jedno, spíš aby mi pak za deset let ev nad fotkama nenadával, že je jak 4procentní, že :grinning: :grinning: :grinning:
Suik no ono na normoš bříško je to jiné než pak na dělohu....ale zas znám ženské, co nosí jen takové a jsou s tím max. spokojené, prostě každá těhule to má jinak, jak se vším :wink: ...
4. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
lamio:první jsem měla glibule ale ted mi dal čípky strašně tvarované že se i hrozně zavádí
4. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
Já bych v laclu vypadala jak krteček.....už tak budu asi vypadat jak malá kulička :grinning: .
Já zatím kupuju samý modrý nebo zelený. Holčičce to vadit nebude, ale kluka bych do růžový asi nedala :grinning: . Jednu sadu bodýček jsem koupila nextový nový za úplně úžasnou cenu. Když jsem je ale rozbalila, tak jsem se lekla, jak je to pidi :grinning: .
Manžel pojede za měsíc do Anglie, tak ho asi vyzbrojím nákupním lístkem. Je to tam přeci jenom levnější.
4. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
Oji, no mě to takhle šíleně dopředu připadne mírně úchylný, obzvlášť, když už nejsem ta zapálená prvorodička a beru to těhu trošinku s větší rezervou. Ale zas nekup to, za ty peníze, obzvlášť, když to budeš potřebovat. Snad není nic na té pověře, že bys kočár neměla mít doma, než porodíš, ale to podle mě nemůže nikdo dodržet. Každá mamča jistě než porodí má kočárek už doma, aby měla klid a jistotu, max. když to jde, šoupne ho čistě z pověrčivosti třeba k babičce. Já ho kvůli tomu na Moravu nepovezu... :grinning: Jsme prostě praktický maminky :grinning:

U nás holčička taky něco určitě podědí po bráškovi, teda poku to holka bude... Ach jo, nechce se mi ještě čekat 2 měsíce, až mi to dr. řekne... Radši se budu ptát na každý prohlídce, jestli už náááhodou něco nezahlídne... :wink:
4. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
Antano no spíš bych ty problémy se zažíváním viděla od něčeho jiného, ale znáš to, nikdy nevíš, jak na co kdo zareaguje....Já mám jinak problémy s trávením každé těhu, už to beru jako naprostou normu....místo zácpy od pozit. TT lítám na wc tak 3-4x denně, blbě trávím, takže si nemůžu třeba vůbec dovolit těžká jídla,bylo by mi na blití...ale fakt už to beru tak, že moje tělo takhle na hormony prostě reaguje....
4. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
holky dobrou noc přeju
4. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
Tat tak když se to zrovna hodí proč to nekoupit...já už taky čekám až dorazí manduca :grinning: :grinning: Kočár mi zbude po Jájuše s Ančou, ještě chci tu hacku a pár hadříků a tím asi s nákupy končím, možná nějaké nové plínuše, uvidíme, co se ještě než bude Jájina bez plín rozpadne, přeci jen už to jede druhé dítko, ale zatím vypadají ok :grinning: :grinning:
4. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Tat, no na mě taky mamka čučela, že v třetím měsíci kupuju kočár a postýlku, ale jako kočár, za který bych dala 16000tis nový a my ho koupili za 2500,- tak fakt nekup to :grinning: :grinning: :grinning: a měli jsme ho teda u našich...
no a teď Tomáš kočár ještě potřebuje, tak to fakt nevím, jak bych dělala s tou pověrou, že ho doma mít nemáme :grinning: :grinning: :grinning:

Lami, to já ho mám i na fotkach, že je v růžovým...možná i v albu :grinning: :grinning: :grinning:

a my se teda znovu necháme překvapit :dizzy_face: :dizzy_face:

dobrou Ant :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
tak já hadříky kupovat nebudu, ani to nemá cenu, Tomáš v tom byl nedavno :grinning: a určo něco zase dostaneme :slight_smile:
4. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Ojo to já se právě děsím, že zas něco dostaneme :grinning: No já už pár věcí po holkách i vyhodila, jak jsou mrňavé, tak zejména kalhoty mají třeba docela dlouho a některé tepláčky aspol už se prostě rozpadly, to lezení po kolenou jim dalo dost zabrat :grinning:
4. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
tak za 2500 to fakt nekupto :grinning:
já si musím projít různý typy a nejdřív si to osahat v krámě. Původně jsem do něj nechtěla moc investovat, protože jsme ve 4. patře bez výtahu a v Praze, tak jsem chtěla hlavně šátkovat, a teď uvidím, kde seženeme bydlení, ale už budem hledat něco kde je aspoň kočárkárna či výtah.
4. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
No nic dámy, já se loučím, jdu ještě číst starší princezně Krtka....teda radši bych sama zakrtkovala do pelechu, ale už jsem to slíbila... :grinning: Dneska je tu krapet vzpoura, dámy byly po obědě tak mrtvé, že spaly až do půl 4 a teď se jim vůbec nechce do pelíšku, ačkoliv řádily asi hodinu ve vaně :wink: Tak se pěkně vyspěte, já počítám taky brzo odpadnu :grinning:
4. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
autor
ojo: ty jo, tak to je super cena, tomu nejde ani věřit.......
a já teda oblečení určitě taky přiléhavé, volné bych nechtěla.......jen at to pěkně obepíná bříško......

my budem kočárek, postýlku a tady ty věci kupovat asi od května června, ted je na to brzo, navíc ted jsou daně a platíme tu dovču, takže až po ní, času dost......
4. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
jj super cena :dizzy_face: našla jsem ho na aukru a jeli jsme pro něj až do Peček nad Kolínem, docela štreka, když jsme ze Šumavy :sweat_smile: ale měli jsme tam cestu, tak jsme ho okoukli a rovnou vzali :slight_smile: :slight_smile: fakt kočár zadarmo :dizzy_face:

jo a jak jsem si myslela, že mam na bradě ty pigmenťáky, tak je to ekzem...jsem úplně olezlá :rolling_eyes: tak to mažu mastičkou...

páá a dobou všem :slight_smile:
4. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
čauky :slight_smile:
antana: máš pravdu, jsem tu čím dál méně, fakt nestíhám. To víš, v práci zacvičuju novou kolegyňku, tak si nestíhám dojít skoro na záchod a už vůbec není příležitost zajít sem. No a domů dorazím večer, tak už padám na ústa, takže si vás maximálně stihnu dočíst, hodit sem souhrnej příspěvek a jdu chrnět. No a teď o víkendu budu ještě celý pryč. Ale snad to od příštího týdne bude trochu volnější :slight_smile:

Hele, asi jsem natvrdlá, ale fonendoskop je totéž co stetoskop?

Já taky nerada, když se dávaj dětem jména po rodičích, ale fakt nevím, co uděláme s tím klučičím jménem. Nějak se nemůžeme shodnout.

angelina: no moc doufám, že bude vše v pořádku, že se jen sekli u toho určování termínu. Do středy to bude dlouhá doba, co?

ojo: gratulace k skvělým výsledkům na kontrole :slight_smile:

daja: vítej k nám. Pane jo, dvojčátka, no tak to dvojnásobná gratulace :grinning:. Mám u sebe v albu tabulku, tak jestli se chceš přidat, pošli mi IP Tvé údaje a já Tě připíšu :slight_smile: Jé a dokonce budeš mít možná páreček. To je paráda :grinning:

antana: nejsi hysterka, ale už ty diskuze o špatných koncích a tak ... nečti. Člověk na to pak furt myslí. Já jakmile přijde strach anebo pochyby, zda je mimčo zdravé,tak je hned zaháním a říkám si, že samozřejmě, že je zdravé a spokojené a ono to kupodivu funguje :grinning:
angelina: určitě to bude v pořádku. Zkus se třeba zdravě naštvat, to pomůže získat sílu bojovat - naštvi se na doktora, že to pokazil a špatně určil stáří miminka a teď aby zamaskoval svou chybu, tak tě takhle stresuje. Ale ty a prcek se nedáte a pěkně jim to ve středu ukážete :grinning:
suik: vítej k nám. Tak snad už máš trable za sebou a bude to už jen fajn. Pokud chceš připsat do tabulky (mám ji v albu), tak mi do IP pošli Tvoje údaje.

Přiznávám, že poslední příspěvky už jsem četla letem světem, protože skoro spím v notebooku. Ale chtěla jsem vám ještě popřát krásný víkend, bo se ukážu až v neděli. Takže se mějte krásně, pořádně se oblíkněte, zas vytáhněte ty zimní bundy ze skříně, protože venku sněží a mrzne. Pozor, ať se někde neuklouznete a pa pa pa v neděli
5. bře 2010 v 00:08  • Odpověz
Holky opět děkuju za podporu a je fakt, že jsem se částečně uklidnila, když mi tady tak hezky píšete, začínám tomu fakt 100% věřit, že se jen popletl termínemmanžel mi řekl, že se mu ten první termín hned nezdál, že jsme spolu 100% miminko nedělali, tak nevím nevím, já to až tak nesledovala, no po víkendu ve středu budu chytřejší, Můj dr je primař, tak snad tomu rozumí. a když řekl, že to bude dobrý, tak to bude dobrý a hotovo :sweat_smile:
5. bře 2010 v 07:00  • Odpověz
dobré ránko
5. bře 2010 v 07:41  • Odpověz
dobre rano všem. bude letos vůbec jaro?
5. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
suzete:myslím že né :grinning:
ale už by mohlo být už mě to štve
5. bře 2010 v 08:14  • Odpověz
Dobré ráno... U nás je venku "pocukrováno". Takže ani v jižních Čechách to na jaro moc nevypadá... :unamused: A já už mám v truhlících a doma jarní výzbodu s kraslicemi a tak... :sweat_smile:

Angy, vůbec se nestresuj, já si taky užila trápení ze začátku. Našli mi v děloze pod mimčem hematom a pořád neviděli srdíčko, nedokázali mi říct, jestli je mimčo živý a báli jsme se, že bych mohla potratit, kdyby ten hematom praskl. Miminko by se tak maličké asi neudrželo a krev by ho spláchla s sebou. Vyfasovala jsem léky na udržení a na rozpuštění krevní sraženiny. Naštěstí to všechno dopadlo dobře. Taky jsem musela v té době čekat 14 dní do další kontroly a měla jsem strašněj strach, jestli bude všechno v pořádku. Pořád jsem se hlídala, abych nezačala krvácet, na záchodě kontrolovala pořád papír... Já měla to štěstí, že kamarádka má kamaráda gynekologa v nemocnici, takže mě udělal asi po týdnu utz a tam ještě teda hematom byl, ale aspoň mě uklidnil a už viděl začínající srdeční akci :dizzy_face: No a za další týden na kontrole u mého dr. už bylo všechno v naprostém pořádku. Po hematomu ani stopa...

Uvidíš, že to bude dobrý, fakt je důležitý se nestresovat a radši na ty špatný konce nemyslet. Vím, že se to jednoduše řekne, ale v reálu je to těžký, ale jde to... Holky mi před pár týdny říkaly to stejný a podrželi mě :slight_smile: Pomáhá to!!! :wink:
5. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
Oji, ty jsi ze Šumavy? :sweat_smile: Já mám Šumavu kousek. Prosím písni do IP, odkud zhruba jsi... Docela by mě to zajímalo... Třeba bysme mohli někdy dát srazík :grinning:
5. bře 2010 v 08:52  • Odpověz
tat:u nás teda sníh není ted tu krásně svítí sluníčko vypadá to tu na jaro ale myslím si že když je to u vás tak zítra máme sníh tady
5. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
No, Anty, já mám rodiče na severní Moravě a většinou nám to vychází právě tak jak říkáš. Jak tu máme dnes, oni mají druhý den... Jo Zlín, tam je docela hezky... Manžílek tam studoval na Baťovce, dříve VUT Brno... :grinning: A já za ním jezdila na koleje Antonínky... To byly časy... Ach jo... :slight_smile:
5. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
můj přítel studuje taky na Batovce ted je to UTB ale on studuje na pobočce v Uherském hradišti já tam studuju taky a školy máme kousek od sebe akorát že on už letos končí tak od příštího roku budu jezdit sama :frowning2:
5. bře 2010 v 09:09  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.