• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Ahojte,v září 2010 mám termín,přesněji 14.9.2010 .-) je tady taky někdo cca ke stejnému datu.A budete někdo rodit v karviné?:slight_smile:
5. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Jo jo, vím, že je to UTB. Manža už stihnul na červeným diplomu to nový razítko... :grinning: Tak to tě lituju, ale zase pokud to budeš mít taky pak už jen rok, tak už to je pohoda... Vím jak mužíček měl poslední rok docela klid. Sice hodně strávil ve škole kvůli laboratořím a diplomce, ale už to měl takový volnější... Jaký máš obor? Manža udělal tu automatizaci řízení, jestli si to pamatuju dobře... Prostě technologie...
5. bře 2010 v 09:13  • Odpověz
Ahoj Franci, vítej! Já mám termín zatím asi o týden dřív a jinak jsem přesně z druhého konce republiky... A ani nemám přehled, zda tady máme nějakou nastávající mamču poblíž Ostravy...
5. bře 2010 v 09:15  • Odpověz
tat:já tam nestuduju to přítel a on studuje obor Logistika-Managment a já studuju zdravku a zbývají mi ještě 3 roky
5. bře 2010 v 09:18  • Odpověz
Vidím, Franci, že jsi nově registrovaná. Odkud každá jsme zjistíš, kdy šipkou najedeš na naše ksichtíky u jednotlivých příspěvků. Zobrazí se ti tam o nás základní informace. Jako třeba u mně: bydlím v okrese: České Budějovice... Ovšem některé holky to nemají vyplněné z nějakého důvodu, takže to taky není 100%... :wink:
franci:vítej
Ahoj tatarina,snad se tady nějaká najde :slight_smile:takže máš termín 7.9. jo tak to je mazec v ten den se mi narodila první dcerka Klarka v roce 2007.A odkat si?Ja jsem z Havířova.Fotečky nějaké máš? :_)
5. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
Aha, Anty. Zdravku? To jako střední? :confused: Nebo nějakou vyšší?
5. bře 2010 v 09:19  • Odpověz
antana ahojky
5. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
No, určitě. Kdyžtak časem. Vím, že jedna tady od nás je z Bruntálu, ale i tak je to kus od tebe...

A koukám, že jsem se sekla, že nejsi úplně nově registrovaná, mi pořád nedochází, že už je rok 2010 :grinning:

Okdud jsem už víš... z ČB, to už jsem ti psala... Já mám synka o půl roku staršího. V dubnu bude mít tři a nastoupí už konečně do školky... Za chvíli se tam půjdeme za dětma podívat na zahradu. Včera tam ten náš mamánek vydržel celý dopoledne a to už je fakt co říct... Je na mě hodně závislej... :rolling_eyes:

Fotečky jsem ještě žádný sem nevkládala... Musím to brzo napravit... :wink: Ale bříško už se mi pěkně rýsuje... A fotek z utz už mám asi pět... Měla jsem ze začátku problémy, takže mi utz dělají pokaždý...
5. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
tat:máš pravdu dělám si střední jsem vyučená servírka ale rekvalifikovaná pečovatelka,sanitářka,ted jsem po 2 ročnících zdravky braná jako ošetřovatelka od vyučení pracuju ve zdravotnictví a tak jsem začala studovat a po těch rokách mimo školu to teda jednoduchý nebylo.
když jsem se vyučila tak jsem nechtěla studovat dál protože jsem chtěla už bydlet s přítelem no mladá a blbá toho přítele jsem si ve 21 letech vzalaa za 3 roky taky rozvedla takže veselé a nynější přítel mě dokopal do studií jinak bych asi nezačali vždycky jsem o tom jen tak mluvila a to je asi vše
5. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
Jé, tak už víme, jak vypadáš, Franci :wink: Až přijdeme z venku, tak mrknu i na fotoalbum...

Koukám, že taky chcete Kubíka. My asi taky, ale doufáme, že se nám zadařila holčička - Barunka... :grinning: Manžel prý vyráběl holku, tak jsem faaaakt zvědavá... :sweat_smile:

Mějte se, mamči, my se jdeme oblíkat do toho mrazu a jdeme šo kolky, jak říká můj prcek... a pak do obchůdku a pak budeme zapékat brambory s květákem. Asi teda. Jestli se mi nezmění chutě... :rolling_eyes:

Zatím pa pa, budu tady zase po obídku... :grinning:
5. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
fran:ahojky
5. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
Jé, Anty, no jednoduchý to nemáš. Hlavně že teď máš správnýho a rozumnýho chlapa, co chce pro tebe jen a jen to nejlepší... :dizzy_face: Přeju hodně síly ve studiu. Zdravotnictví mě vždycky lákalo, jsem taková empatická, asi by mi to i šlo... :grinning: Mě naši šoupli na ekonomku a na nic se mě skoro neptali... :unamused:

Tak pa, holčiny, už fakt letíme, ať si to tam užijeme... :wink:
5. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
tat:pa
já jdu na ten úklid konečně
5. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
To nevadí každý se splete :slight_smile:,to já jsem měla ultrazvuk jen jednou a ted budu mít až 9 v ostravě,už se nemužu dočkat,mě se pořád zdá že mi nějak to břicho neroste :frowning2: a to čekám druhé,kdybys měla fotky tak se kouknu jak si na tom ty :slight_smile: dneska tu budu po týdnu dávat fotku ale fakt nějak neroste,no když sedím tak tam je ale když stojím tak ještě skoro nic.To máš o něco staršího kluka od mojí dcerky.:slight_smile:fotky svojí malé tam budu taky dávat ale až časem,nějak se mi nechce zveřejnovat aktuální foto kvuly uchylákum oni si najdou všechno :frowning2:.Jaké je tam u vás počasí tady nasněžolo přes noc.Omlouvám se za chyby ta čeština mi nejde :frowning2:
5. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
5. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Dobré ráno holky:slight_smile:)
Lamia: Taky jsem se divila, když mi doktor říkal to pohlaví, ale říkal to celkem s přesvědčením, tak kdyby nic neviděl, tak snad by nic neřikal.

ojo: Jjj, páreček by byl super. Já bych chtěla holčičku a taťka chce chlapa, tak by jsme měli každý co si přejem.
5. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
daja ahojky v kolik týdnech ti říkal pohlaví?:slight_smile:
5. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
franciakova: Na NT screeningu jsem byla ve 13tt. Zaplatila jsem si to vyšetření na Downův syndrom. Děti jsou přece jenom dvě a mě je 30, tak jsem raději šla.
5. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jak se dneska máte? u nás ráno maličko sněžilo a ted už svítí sluníčko........
vítám franciakova mezi námi......
antana: tak ty studuješ v UH jo? tak to já bydlím kousek, a bydlíš ve zlíně? to se pak můžem někdy potkat......a nebo pak i s kočárkem.....
5. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
daja: je tak to je super ja jdu taky ted 9 a budu ve 13 týdnu tak mi to možná poví co?Kolik si za to platila ja budu dávat 750 kč takže mazec.Ale taky si to pro jistotu nechávám dělat,sestra mi nechtěla zdělit výsledek z krve tak jsem zvědavá jat to bude,výsledky ti dávaly hned?:slight_smile: a co fotečku platí se nebo je to v ceně:slight_smile:
5. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
ahojky :slight_smile: lauri
5. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
franciovka: Tak to máš ještě celkem levné. Já byla v Brně a tam jsem zaplatila za NT+ 1450 Kč, takže mazec, ale fotečku jsem dostala zadarmo, ale za ty peníze, ještě abych ji platila. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
je tak tos měla hodně drahé :astonished: asi kvuly toho že čekáš dvojčátka nemyslíš :unamused:
5. bře 2010 v 10:15  • Odpověz
franciovka: ne ne. Na to jestli čekáš jedno dítě nebo dvě to nemá vliv. Je pravda, že šli krásně vidět ručičky a nožičky, takže asi mají nějaké opravdu kvalitní ultrazvuky nebo nevím v če by byl takový rozdíl.
Výsledky krve jsem si mohla najít odpoledne na jejich stránkách na internetu (přes číselné heslo, které mi dali) a jinak mi Dr. řikal a ukazoval, že nosní kůstky tam jsou, tak že by to mělo být v pohodě.
5. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Laurinko:já bydlím v Otrokovicích ale to bychom se klidně mohli sejít i s kočárkěm do školy v žáří jak budu začínat ročník tak snad už pojedu i s malou aspon doufám :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
daja:tak to je supr gratuluji :slight_smile: ja se to dozvím v uterý a už se hodně těším až toho drobečka po víc jak pěti týdnech uvidím :slight_smile:
5. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
daja:taky jsem si myslela že budu mít dvojčata po hormonální léčbě a nakonec jedno máš aspon dvojnásobnou radost mi budeme mít holčičku takže radost taky byla veliká já si jí moc přála
5. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: vítám franci :slight_smile:

Tat, áá koukám, že jsi z Budějek, ale to je ještě k nám kus, my jsme ještě ze západní, z Klatovska jak se jede na Železnou Rudu, už spadáme do CHKO Šumava :slight_smile: ale do Budějek jsme jezdívali na Země živitelku :slight_smile: :slight_smile:

tak u nás taky sněžilo a napadlo dost :rolling_eyes: skoro 5 čísel a máme tu -6 :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jinak já budu fotit bříško v pondělí, abych byla ve stejným týdnu jako jsem to fotila při Tomášovi :slight_smile: ale myslím, že břicha budou docela stejná, možná teď je tam víc špeku :grinning: :grinning:
5. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.