• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Dobré ráno všem,u nás je zase nádherně,tak toho jdem využít,teď sleduje malej Mufa supermufa,tak za hoďku vezmeme motorku a jedem na nádraží :grinning: zkontrolovat,jak nám to jezdí :wink: Manža je dnes absolutně nepoužitelný,včera měl oslavičku,tak sem ho poslala spát,takovýho ho tu fakt nechci.Vařit dnes taky nebudu,mám slaný závin co sme s Fílou pekli ještě včera večer a kotel polívky,takže mám vystaráno,udělám si pohodu :wink: Všem krásnou nedělibez povinností!
7. bře 2010 v 08:42  •  3 děti  • Odpověz
Hezké ránko :slight_smile:

ant: hezké bříško, vůbec neřeš, jakou máš postavu...každá jsme nějaká :wink: :wink:

beru: tý jo rajskou bych nesnědla...normálně jo, ale teď v těhu jsem ji dělala manžovi na plněný papriky, který nejím a vzala jsem si trochu rýže s omajdou a fakt mi nesedla, my dnes máme to kuře :slight_smile:

Jinak já dnes mám také odpočinek, manža slíbil, že luxne a vytře...tak já jen vařím...pak pojedem na zahradu pro brambory a ke známým na kafčo... jediný co, musím opravit písemky a nachystat další písemky :stuck_out_tongue_closed_eyes:

U nás slunko svítí, z okna to vypadá krásně, ale tuším tam pořádnou zimu. :unamused:
7. bře 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahojky holky.
Tak jak se tu máte??
Ant: Moc hezké bříško... :wink: :dizzy_face:
U nás je dnesk ajinak taky krásně!! Svítí sluníčko, ale ta zima... br.. :angry:

Jinak my se v pátek vrátili z nemocnice a jsme v pořádku, naštěstí! :dizzy_face: Zítra musím k Dr. kvůli neschopence a na kontrolu a pak v pátek si jdu pri těhu průkajdu, takže budu ofiko těhulka!! :wink: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 09:16  • Odpověz
já se ještě k ničemu nedostala, něják jsem se tady zasekla :slight_smile:
venku je náhderně, byla jsem už o půl 7, a docela to šlo, teď už krásně svítí :slight_smile: Mohlo by to vydržet už konečně
rennu: plněný papriky, ty já miluju, ale nikdy jsem je nedělala, jen k babičce jsme na ně chodili, mňam
eli: koukala jsem ti do alba, tak hlavně, že jste o.k. :slight_smile: a tentokrát to určitě vyjde :slight_smile: A co máš za komplikace, když jste byli v nemocnici, jestli se můžu zeptat ?
7. bře 2010 v 09:38  • Odpověz
beru: já pro jistotu poslala ven s Charliem manžu :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
eli:ahoj co se ti stalo že jsi byla v nemocnici? :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
Beru, ant: začalo mě dost bolet břicho taková pálivá bolest v podbříšku a krvácela jsem a špinila! Tak mě Dr. poslal do nemocnice! Tam mi zjistili malý hematom, takže jsem zůstala v nemocnici a naštěstí je už všechno v pořádku! Tak snad to už i tak zůstane! ALe chci zůstat už doma! Nechci nic podcenit, tak snad mě Dr. nechá!
7. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
určo tě nechá,ale upozornuju tě že doma je děsná nuda :grinning:
hlavní je že je vše v pořádku :wink:
7. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
elisko:ty jdeš zítra na kontrolu?já jdu v úterý mám obavy jako vždycky už abych cítila pohyby aspon bych byla víc v klidu,v úterý mě berou krev na triply snad to dobře dopadne
7. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
ant: Jdu kvůli té nemocnici a neschopence! Jinak mě asi jenom prohlídne a pak 18.3. do gennetu jdeme s manželem na UTZ!
Sice doma nuda, ale když jsem byla v práci, takmi začali tyhle problémy, takže už nechci znovu rizkovat prckovo zdravíčko!! Radši nuda!! :wink:
7. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
jo to máš pravdu zvykneš si já už jsem doma koro 3 měsíce docela to i uteklo
7. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
eli: tak hlavně, že je to o.k. taky mám hematom, tak jsem zvědavá, kdy mě zmizí. To máš pravdu, určo buď doma, mimi je teď nejdůležitější, pak by si to člověk vyčítal a máš se asi i šetřit, ne? To se neboj, nechá tě doma určitě, oni se i dost sichrujou teď. Já jsem doma už asi měsíc, a kupodivu mě to utíká, trávím teda hodně času na netu, ale myslela jsem, že to bude horší. První týden to bylo teda nekonečný a strach o mimi, jestli je o.k. To si taky římám ant: ať už jsou cítit pohyby, ale to si ještě chvíli počkáme :slight_smile: Teda já určo
rennu: u nás šel přítel někdy o půl 11 s tím, že madam vydrží ráno dlouho. Hm o půl 7 už na mě koukala jako, co dělám ať už vylezu z duchen :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:53  • Odpověz
beru:já si taky ještě počkám jsem zvědavá jestli to vůbec poznám
7. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
Ahojky :slight_smile:

no tak u nás za včerejšek napadlo skoro 15číles :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: a začal mi kvést vánoční kaktus :sweat_smile:

tak už jsem taky hodila bříško :dizzy_face:

Lami, to květovaný z 38tt je jen topík za krk, ale dlouhý, na toto velké bříško ideální :slight_smile: :slight_smile: ale teď bych v něm ještě plavala :grinning: :grinning: :grinning:

nám dneska přijdou popřát k svátku Tomáškovi i Mírovi :slight_smile: takže upeču kuře a vyluxnu, Míra je dneska v práci a dorazí kolem 13h :slight_smile:
7. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
ojo:pěkné bříško máš :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:02  • Odpověz
Eli, tak to je dobře, že už je všechno OK. Já měla v začátku taky hematom... Naštěstí jsem teda nekrvácela nebo nešpinila. Jen mě trochu pobolívalo břicho. Dostala jsem léky na udržení a další na vstřebání hematomu a za 14 dní byl pryč. Ale musela jsem ležet a být v klidu. Ruku na srdce, 100% jsem to dodržovat nemohla, protože mám doma skoro 3 letého caparta, takže uvařit a základní obstarání jsem musela zvládnout. Ženský zvládnou všechno :grinning: Jak velký byl ten tvůj hematom? A už je úplně pryč, nebo ještě se nevstřebal celý?
7. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
Ant, no přijde mi, že je trošinku menší než při Tomášovi :slight_smile: ale zase mám o víc větší zadek a stehna :stuck_out_tongue_closed_eyes:

jo a podařilo se mi včera vyhrát v aukci ty květovaný šatičky, tak až přijdou, vyfotím :dizzy_face: :dizzy_face:
7. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
taky bych potřebovala nějaké šaty v červnu jdu příteli na promoce ale nevím do čeho se vejdu budu obrovská :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
Teda holky, mě je dneska nějak šoufl. Včera jsme byli na takový oslavě MDŽ a bylo tam pak ke konci nakouřeno, takže mám pocit, že jsem se tam toho kouře nadýchala a pořád je mi z toho blivno... :confounded: Vůbec nevím, jak budu vařit... No, manžel odjel na tenis, synáček si tu hraje, doma bordel jak v tanku... Paráda... :confounded: Já si o pohodový neděli můžu nechat jen zdát...
7. bře 2010 v 10:09  • Odpověz
beru, ant: taky bych potřebovala, aby mě prcek pořádně nakopnul, abych věděla, že je v pořádku :grinning: :grinning: :grinning:

beru: tak nás pes budil ráno asi od půl 7, hups do postele, k obličeji, pořádně očuchat, postudit čumcem a polechtat, na střídačku a asi hodinu jsme vydrželi předstírat, že spíme a on hodinu vytrvale chodil kontrolovat obličej, zda spíme :grinning: :grinning: :grinning:

ojo: také máme kuře :wink: a vánoční kaktus mám obsypaný poupaty :slight_smile:
7. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Ojo ale ten květovanej topík je fakt moc pěknej :grinning: :grinning: Bříško taky a jak jsem porovnávala, tak asi fakt vypadá na fotce menší než co máš ty fotky prvně...no jo, každé těhu je jiné a třeba to teď bude princezna, ty bývají menší :slight_smile:

No mě taky není nijak moc ok, zas po pár dnech krapet nevolnosti, ale proti dřívějšku naprostá pohoda :grinning:

Já jedu odpo na veliký výlet metrem do Stodůlek, se přiznám že v Praze žiju od svých 3 let, ale ve Stodůlkách jsem ještě nebyla - bydlí tam ta paní co prodává Manducu, tak už se těším!!!! Večer bude asi velké zkoušení a nošení :grinning: :grinning: Počítám jako když jsem po porodu Jáji vytáhla prvně zas šátek, tak Andulíno, co už v té době o šátkování moc nestálo, zas chtělo taky, tak s Manducou to taky budou chtít prubnout obě....no co nadělám, všem dětem stejně, že :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
Tak já zas letím vařit, dámy si tu hrajou a o něčem debatují (při Johančině slovní zásobě je to spíš Aničky monolog, ale co, hlavně když si rozumí :grinning: )

Rennu mě takhle ještě za svobodna chodila budit moje kočka, teď žije s našima....ráno pěkně zaťukala na okno, znavená celonočním lovem a mňoukala mi u postele tak dlouho, než dostala snídani, pak si vlezla na deku u postele a chrněla tam zpravidla celý den, pohodářka :grinning:
7. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
Já se taky půjdu vyskytnout v kuchyni, abych vytvořila nějaké ty hodnoty k snědku... Dala jsem si pár gumových žížal a kupodivu mi je trochu líp, takže snad zvládnu pach smažícího se masa... U nás budou hovězí roštěnky a rejžička :grinning:
7. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
ojo: krasný pupíček :slight_smile:
tat: tak ty jsem měla včera večer medvídky teď je taky můžu :slight_smile:
antana: ze začátku ty pohyby asi moc nepoznáme, čekám, že to bude fakt až kolem toho 18-20 týdne. I když, třeba nás mimi překvapí :slight_smile:
tak jdu holky začít s vařením, tak zatím
7. bře 2010 v 10:36  • Odpověz
Tat mňam, to já dnes tak nevyvařuju, rychlé těstovinky s rybou a asi tunou zeleniny, manžel už při pohledu na pánev jeví otravu vitamíny :grinning: :grinning: a to měl včera tresku s brambory, on mořské ryby nerad, ale včera se olizoval, tak snad se se mnou po víkendu nebude chtít rozvést z důvodů inkompatibility chutí partnerů :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 10:37  • Odpověz
tak já dala péct kuře :slight_smile:

jinak včera jsem teda zhřešila, po osmý jsem zbouchala ještě 3rohlíky s paštikou a vypila celej litr kaktusovýho džusu :sweat_smile:
7. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
Ojo taky mě občas takhle přepadne najednou večer vlčí hlad, měla jsem to podobně s tím eidamem jak jsem tu tuhle psala :grinning: :grinning: Kaktusový džus neznám, to se musím podívat v krámě, je to dobrý? No jinak bys to asi nepila, že jo, ale já si neumím představit jak to chutná :sweat_smile: :sweat_smile:

U nás dobrý, dámy sprákly těstoviny s nadšením a muž si šel i přidat, tak to prošlo :grinning: :grinning:
Když on má prostě od své maminky šílenou školu v tom smyslu, že tchýně v podstatě zeleninu nejí, ryby taky ne a vyvařuje zásadně příšerně těžká jídla s omáčkami apod....taky má vysoký tlak, cholesterol a min. 20 kg nadváhy, ale ona na sebe v tomhle směru šíleně kašle, když jsem jí říkala, že by měla míň solit kvůli tomu tlaku, tak s tím šíleně souhlasila a solí pořád stejně (jako extrémně, solí si i chleba s máslem a šunkou......) přitom kdyby trochu shodila a dala se do kupy, je pořád docela pěkná ženská. Přitom tchán - děda pořád pěstuje tuny zeleniny na zahradě a on sám to jí, každý den, i v zimě si dělá saláty z mrkve apod...v létě pořád rajčata, zelený salát....no a tchýně tak nějak mého muže vychovala v nedůvěře k zelenině, přitom jemu při dobré úpravě fakt chutná, v létě často večeříme jen zeleninové saláty se sýrem a pečivem a muž to sám vyžaduje....ale holt ta nedůvěra se občas ještě projeví :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
Lami :grinning: Míra taky dost solí...ale já zase teda málo, takže aniž by to ochutnal už mává nad talířem solničkou :grinning: :grinning: :grinning: a zeleninu taky nejedl, ani moc ovoce...on je na maso :grinning: ale jak je se mnou, tak si začal zvykat a taky si dá salát :slight_smile:

katusák je fakt dobrej, trochu sladší, ale je tam i limetka a ještě něco...je hodně zelenej :slight_smile: minule jsem si koupila zas kokosovej, ale ten už neni takovej :slight_smile: vyrábí je Relax a v lednici mám ještě brusinkovej...to taky prevence proti zánětu močáku :wink:
7. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
ojo: já už mám snědeno :slight_smile:...jinak jen si dej, když máš chuť, paštiku mám vždy v zásobě doma také :grinning: ...já včera opět zdravě povečeřela chleba s domácími škvarky a sádlem...vyloženě "zdravé" jídlo, co? A pak dýl i okurek s kefírem
7. bře 2010 ve 12:03  • Odpověz
Ojo dík, to se musím fakt v krámě podívat, teď mívám často chuť na džusy, normálně je moc nepiju, tak to je asi chce Hugouš :grinning: :grinning: Mě hrozně chutnají džusy z Aloe vera, u nás to mají taky normálně v krámě, ale jsou teda dost drahé...a holky by se po nich taky utloukly...tak kaktus teda musím zkusit :grinning: :grinning: Já mám teď právě pořád děsnou chuť na ryby, dokonce mě v krámě padla do oka uzená makrela, tu už jsem neměla snad deset let, no tak si jí asi někdy v týdnu dopřeju, doufám to přežiju, bc je dost mastná a já pořád bojuju s trávením, to zas bude jak u Jáji - spraví se to až po porodu, kdy plynule přejdu do zkoumání, co miminko nadýmá a to zas nebudu jíst :grinning: Ale u Jáji tohle bylo celkem ok, to jsem se omezovala tak první měsíc, pak už jsem postupně zas zařazovala do jídelníčku i zeleninku a ovoce ve větším množství a mimi to v poho přežilo....s Aničkou to trvalo mnohem dýl, tak ty 3m minimálně.......

Já od doby co vařím dětem solím fakt malinko, říkám si, že dosolit si muž může až nandám holkám, což taky dost často dělá, ale já už si nějak na ty míň slané chutě úplně zvykla, že mi to ani nepřijde....
7. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.