• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Mňam salátovku s kefírem taky můžu!!!! Jéžiš, to jste mi udělaly chutě, jdu radši věšet prádlo, ať se nepřežeru :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 12:05  • Odpověz
lam: já solím míň od doby, co jsem těhu...jinak manža solí dost, no....my si dali eště dezert, kousek nanukáče, banán, kiwi a pomeranč na to....aneb, jak manžu donutit jíst ovoce :grinning:
7. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak my byli včera na oslavě až do večera, bylo to super, ten bowl jsem nakonec nehrála, ani jsem neměla nějak náladu.....
dneska máme taky odpočinkový den, manža chystá k obědu domácí hamburgery, tak si dáme a budem asi odpočívat........jediná povinnost co mě čeká je žehlení pár košilí, jinak uklizeno je, a ven nejdu, je tam šílená kosa a vítr......
7. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
jo tady je taky kosa a padá sníh no hnus
7. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Holky, díky za tip s tím džusem, ten jsem ještě neměla... Já nedávno vypila nějakej směsovej džusík s maracujou, před tím jsem měla meruňkovej a ještě před tím jahodovej... Do mě ten litřík jen zasyčí... :grinning: Dobrej je džus Aloe vera, jsou tam i takový kousky toho aloe... Mňam. Prodávají to v takových hranatých zelených petkách... Ale je to šíííleně drahý, ale zase blahodárný pro tělo... :wink:

No, my jdeme akorát ke stolu. Ještě k těm roštěnkám dovařuji rýži a musím ji uvařit víc, manža nemá rád takovou tu sypkou, od tý doby, co byl v Číně... :sweat_smile: :confused: :rolling_eyes:

Tak pa pa a dobrou chuť, kdo bude taky ještě jíst...

Odpo asi udělám nějakou kynutou buchtu s domácím tvarohem z domácího mlíčka přímo od kraviček... Mňam... To si dám. Si to udělám bezlepkový, abych mohla i já... :grinning:
7. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
já jdu taky obědvad mi máme gulášek tak dobrou chut všem
7. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
tat a ant: dobrou chuť :wink: no nějakou buchtu bych taky mohla udělat až se vrátíme :grinning:
7. bře 2010 ve 12:24  • Odpověz
tak buchtu bych si taky dala,ale nemůžu do sebe všechno práskat :grinning:
7. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
ant: když je chuť na dezertík, proč ne :wink: jen se obávám, že chuť se patlat s buchtou bude o poznání menší :grinning:
7. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
No, my už máme po obídku. Dostala jsem dokonce pochvalu, že to mám dobrý. Obzvlásť od manžílka za tu polorozvařenou rejži... :grinning:
7. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
rennu:jo tak to ti věřím mě by se taky nechtělo ted ležím v posteli udělalo se mi špatně od žalůdku zničeho nic ble doufám že to brzo přejde
7. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Já se z buchtou taky až tolik plpat nebudu. Naházím suroviny do pekárny na chleba, tam se mi to zadělá a pak už asi jen těsto rozprostřu po plechu a potřu tvarohem a posypu drobenkou. Jé, to si dáme do nosu... :grinning:
7. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Anty, to možná z toho těžkýho guláše a obzvlášť, jestli byl poctivě kořeněnej... Hodně to zapij, snad to za chvíli přejde...

Mě obídek chválí i Barunka v bříšku, trošku se zase rozpohybovala, tak mám radost, že o ní zase vím. Někdy se ozve třeba 3x za den a někdy třeba ob den... No, ještě je brzy na pravidelný pohyby...

Tak já jdu spočnout, pak naházím ty suroviny do pekárny a asi se pustím do vysávání a vytírání... Ach jo... :unamused:
7. bře 2010 ve 13:06  • Odpověz
tat: dobrý nápad...taky bych mohla využít pekárnu :grinning:...jinak zkus jasmínovou rýži...kupujeme ji po 5kg pytlích v krámku od číňanů a má právě tu přesnou konzistenci, jak má...pěkně lepkavá a dá se jíst i hůlkama :wink: ...
7. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Tat:zkusím to :slight_smile:
7. bře 2010 ve 13:09  • Odpověz
Ty jo, Rennu, tak to se musím u našich Číňanů poptat... To jsem ještě neslyšela? A to kupuješ na normální tržnici, kde prodávají i oblečení, nebo v takových těch, kde mají ty jejich různý čínský "dobroty". Takovejch obchůdků tu moc není...
7. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Anty, zkus to... Chce to v žaludku naředit, nebo jestli zvládneš kafe nebo napít se trochu pivka, to na trávení taky dost pomáhá... :wink:
7. bře 2010 ve 13:17  • Odpověz
Já popíjím od rána Kofolu, ta pomáhá mě... :wink: Kamarádce od nevolností zase pomáhala přímo jen Pepsi Cola... :sweat_smile:
7. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
Kofola je super...navic kdyz ji milujes, neni co resit. kofeinu je tam trosicku, tak si taky sem tam dam, bo mi je po ni dobre.
7. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
jo už jemilíp jsem si lehla chvlku a je mi líp
7. bře 2010 ve 13:43  • Odpověz
holky je to normální že mi sem tam ztvrdne břicho?
7. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
Ahoj holky, tak jak se mate pri nedeli?
Ja jsem uplne vyflusnuta....vcerejsi narozeninova akce zkoncila az dnes...ted jsem konecne douklizela...a do vecera se odmitam hnout :slight_smile:
Tak jsem taky hodila do alba ten svuj pupik...takhle z profilu mi to ani neprijde...ale muj pohled z vrchu na ten rosulek je teda uplne jiny :grinning:
Mam na neco hlad...tak jdu smejdit po kuchyni, treba mi neco padne do oka :stuck_out_tongue_closed_eyes:

antana...a tvrdne ti moc? Ja mivam tvrde brisko po ranu...uplne napnute....ale hned jak se vycuram, tak je to ok :slight_smile: Neji se na to nahodou magnesium? Mam dojem, ze jsem to nekde cetla.
7. bře 2010 v 15:23  • Odpověz
autor
tat: vy už víte pohlaví, nebo jen chceš holčičku, tak říkáš bříšku barunka?
suz: tak tak, včera jsem měla pepsi já, s hodně ledem, pomáhá mi na bolení hlavy. ale když je mi blbě z jídla, třeba včera jsme měli na té oslavě pečené kuře, tak z toho mastného mi nebylo moc dobře, ale zapila jsem to deci pivem a byl klid......
ant: prej je, pokud by to bylo časté, může ti dr. napsat magnesium, ale já sama netuším ani jaké to je, ještě jsem to nepoznala, tak netuším....
7. bře 2010 v 15:24  • Odpověz
hlt piva uz jsem si taky po mastnem dala - českému miminku nemůže hlt uškodit :slight_smile:.

hodně doktoři dávají magnosolv, my ho doma pijem už léta na túrách, ale mě teda nechutná, ble. Ale všem ostatním chutná, tak směle do toho.
7. bře 2010 v 15:42  • Odpověz
ant: jo jo, proti tvrdnutí bříška to magnesium fakt pomáhá
to mě když něco nesedne, tak si dám taky pár hltů pivíčka, před těhu jsem ho milovala. Od tý doby co jsem v tom, mi vyloženě nevoní :slight_smile:
safri: no jo, už se ti trošičku začíná klubat, ale je ještě maličký
venku bylo krásně, kolem poledne to už i hřálo, teda nevím jak u vás :slight_smile: My jsme se vrátili z oslavy, brácha měl narozky. Teda oslavu bych nazvala jinak, tady ta proběhla velmi střízlivě :slight_smile:
7. bře 2010 v 16:43  • Odpověz
díky holky :slight_smile:
7. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
safry:máš pěkný bříško takový malý oproti mě
7. bře 2010 v 16:53  • Odpověz
antana...ty uz mas hezke tehu brisko...taky uz jsi o neco dal nez ja.... :wink: A co to tvoje tvrdnuti teda? Mozna by bylo fajn, zeptat se doktora az pujdes na kontrolu...nebo poradnu nebo kam to holky vubec chodite...tak nejak nevim jak to v cechach chodi :sweat_smile:

beru...mas nejake fotky z utz? V albicku mas jen krasne pocurane testiky :grinning: Hod tu taky pupek...uz jsme ho tu dodaly vsechny :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 17:01  • Odpověz
saf: fotečku mám zatím jen jednu, zítra budu volat dr., kdy mám přijít, tak tam přidám pak všechny najednou, ať je co porovnávat :slight_smile:
plánované focení mám na zítra, to začnu 13 tt :slight_smile: , tak sem hned hodím pupendo :grinning:
jinak můj dnešní odpo jídelníček super: po rajský u našich buchta, koláček, sušenčička, tady kousek palačinky se špenátem, půl rohlíku s vlašákem, a no to čoko mléčná. No prasátko hadr :unamused: Tak teď je Adélce z toho něják těžko :angry:
7. bře 2010 v 17:06  • Odpověz
Ant, jestli ti tvrdne bříško jen občas, tak si kup vodu Magnesiu :wink: a kdyby to bylo joooo často, tak zajdi za dr. a on ti předepíše rovnou tablety magnéska :slight_smile: ,

Lami, ty aloe vera jsem ještě neměla, ale chutná mi ten kysaný nápoj s aloe vera :slight_smile: a tyhle džusy taky nejsou zrovna nejlevnější okolo 30kč :sweat_smile:
a teď jsem si koupila ty brusinky, ty jsou teda ještě dražší...ale jsou kyselý jak blázen, musím to dost ředit :sweat_smile:

a já na dnešek dělala zákusky tyhle...kolečka banánu dát mezi 2 piškoty, propíchnout párátkem ať je z toho jednohubka a polejt je čokoládou...po 2 hodinach uležení jsou mooooc dobrý a měkoučký :dizzy_face: :dizzy_face: byli tu naši přát Tomáškovi a skoro všechny je sežrali :grinning: :grinning: :grinning:

a dneska u nás svítí celý den slunce :sunglasses:
7. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.