• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
beru, jak to, že máš termín až 26.9. když jsi stejně tt jako já?? :confused:
7. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
já jdu na kotrolu v úterý tak se zeptám doktora jestli je to v pořádku
7. bře 2010 v 17:30  • Odpověz
Vsak za zeptani nic nedas :wink:
7. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
jo jo
Safry:pěkné svatební fotky kde jste se brali?
7. bře 2010 v 17:37  • Odpověz
antana... dekuju, brali jsme se na Kube...ale jeste nas ceka spousta papirovani :pensive: V patek nam konecne dorazil ostemplovany oddaci list...cekali jsme na to 3 mesice :sweat_smile: A pohledy co jsme od tama posilali dorazili taky celkem nedavno a asi jen polovina z nich...maji zajimavou postu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
ale nádhera tak bych si to taky podruhé představovala někde u moře sami dva a svědci jenže přítel se ještě neženil takže chce klasickou českou veselku s tetičkama a tak
7. bře 2010 v 18:05  • Odpověz
Tak v tom my jsme se shodli naprosto jasne...chteli jsme neco, kde budem jen my dva...klasicka svatba s rodinou a prateli je urcite fajn...ale plno nervu, jestli je vse ok...a toho zarizovani :fearful: My se taky brali poprve...rodina to hold ozelela...jeste jsme se s nima od svatby nevideli a ted cekame prcka...docela je trapime :sweat_smile: ale ne zamerne...proste to tak vychazi no...
Ale treba jeste pritele presvedcis :wink: Fakt to bylo bomba :dizzy_face:
7. bře 2010 v 18:22  • Odpověz
myslím že né hlavně jeho rodiče tlačí že chtějí dělat velkou svatbu proto jsem si ho taky ted nevzala oni moooc chtěli abychom se vzali ale já nechci dělat to co mi někdo nakáže na to kašlu :slight_smile:
7. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
tak jsem chtěla vyfotit pupendo, a došly baterky, tak fakt až zítra
ojo: já se za boha nemohla trefit do týdnu, natož do porodu. Poslední MS jsem měla totiž 28.11. a otěhotněla jsem před vánoci, takže až 23. den, a s tím koník taky asi nepočítá :slight_smile: Tak jsem ráda, že mi sedí aspoň týden, termín mám mít 16.9. podle dr. :slight_smile:
anta: souhlas, to by byla svatba snů :slight_smile:
7. bře 2010 v 18:26  • Odpověz
holky jde někdo zítra na kontrolu?
7. bře 2010 v 18:29  • Odpověz
beru, aha :slight_smile: já měla naposledy MS 7.12. a odpovídám přesně podle koníka :grinning: i termín :slight_smile:

satry, jééé takovou hezkou svatbu bych si taky představovala :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a ohledně pošty, z Egypta jim to někdy trvá i půl roku :sweat_smile:

já i přítel máme už svatbu za sebou, tak bych taky chtěla už teď jen nějakou malou :slight_smile: prý příštý rok :grinning:
7. bře 2010 v 18:30  • Odpověz
antana...ja bych taky nechtela delat to co mi kazou jini...vsak si to nakonec udelate po svem... :wink:
ojo...z Egypta az pul roku??? No to me podrz....tak to je jeste v klidu asi....treba ty pohledy jeste dorazi. Jeden ze stastnych pohledu dorazil k dedovi a tak me hnedka zcerstva zprdl, ze jsme tam byli znova :grinning: To, ze ten pohled sel pres tri mesice ho vubec nenapadlo :grinning:
7. bře 2010 v 18:36  • Odpověz
anty: možná já, u nás je to takový na pytel, chodím do FN, a můj dr. je tam 3 dny v týdnu, ale po min. zkušenosti radši nejdřív zavolám, aby tam byl. Hlavně se bojím, co mi řekne ohledně tý dělohy, když mě naposled ten zastupující dr. strašil rovnáním dělohy. bojím, vůbec nevím, jak by jí rovnal. brrr :angry:
ojo: taky by se nám líbila nějáká pidi svatba, do mimi jsme to nestihli, a s pupíčkem se vdávat nechci, tak počkáme až bude prckovi víc, a když to bude holčička, tak nám půjde za družičku :grinning:
7. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
beru :slight_smile:

si pamatuju, když jsem byla těhu s Tomášem, tak všichni, že už bychom mohli mít svatbu, tak já neeee, že se nechci vdávat těhotná :grinning: pak mě to přešlo ty vdavky a když jsem otěhotněla podruhý, tak se mi taky mamka ptala, že už bychom se mohli vzít...tak taky na to zatím nemám myšlenky :sweat_smile: každýmu říkáme...Nejdřív děti a pak svatba :grinning: :grinning: :grinning:

Safry, no když jsem ho posílala já, tak přišel po 14dnech :slight_smile: ale jinak je tam poštní systém prý hrůza :sweat_smile: a to že to přišlo po 3 měsících, to šlo lodí, ne?? :grinning: jinak my posíláme do Kanady letecky a vždy dojde do 14dnů :slight_smile:
7. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
My měli tajnou svatbu,jen já a moje lásky,jedna po boku a druhá v bříšku.Vdávala sem se v 6.měsící.Bříško sem tehdy měla,jako teď :grinning:
7. bře 2010 v 18:45  •  3 děti  • Odpověz
Mě týdny na koníkovi taky nesedí,ani minulý těhu mi to nesedělo.Já jsem dnes 15+5

Ojo ty ses stihla taky už i rozvést? :confused:
7. bře 2010 v 18:50  •  3 děti  • Odpověz
petja...tak my to meli skoro na tajnacku...oznameni jsme posilali mesic pred uskutecnenim :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ad brisko...u druheho tehu se rika, ze pry brisko vykukuje drive...ackoliv ojo zase rikala, ze se ji tedka zda mensi, nez mela s Tomaskem.
A jestli jsi 15tt+5 to znamena, ze uz jsi 16tt...takze to pasuje ne?
Me to tady na konikovi celkem pasuje...akorat jak jsme byli na tom utz tak nam posunuli TP o fous drive a to na posledniho srpna...ale nemenila jsem to tu...
Skoda, ze konik bere jen datum posledni MS...podle ovu by to bylo presnejsi...ale zase ne kazda vi, kdy ovu mela...mozna kdyby tu byly obe varianty...
7. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
petjo:rozvod je rychlá věc,když teda nejsou děti my jsme byli rozvedení za 5 minut
7. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
No my posílali oznámení až po :grinning: Oznamují,že byli oddáni :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 19:05  •  3 děti  • Odpověz
holky loučím se s vámi jdu si lehnout není mi dobře tak pá zítra :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
petja...taky dobre... :grinning: To jste jeste vetsi lumpi nez my :grinning:
7. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
antana...papa, doufam, ze se ti brzo ulevi :wink:
7. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
anta: tak ať je ti brzo líp
petja: to by naši neskousli, to byli oddáni, i když mamka asi jo, taťka teda pochybuju :unamused:A já jsem taková, že bych to našim neudělala, když vím, že by je to mrzelo. Stejně mi přijde, že to má být tvůj den, ale stejně se nejvíc ohlížíš na všechny kolem, teda já jsem zrovna ta hodná a blbá v tomhle :unamused: Našt. jsem nikdy nebyla něják extra vdávací typ :slight_smile: Teď pořád poslouchám ze všech stran, a kdy bude svatba :angry: Za tyhle řeči bych vraždila, stejně jako dřív, a kdy bude mimi :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Peti tak to Ti ale ten 16.tt sedí,ne??

Beru tak si to nastav prostě tak, aby Ti poslední ms seděla na TP, bc to ještě nejsi 13.t....ale je to stejně fuk :grinning:

Holky, já mám Manducu!!!!!!!!!!!!!!!!!! Krááááásnou, barva lemongrass, teda manžel se zhrozil, že jestli to bude kluk, tak že bude nejen v růžové, ale ještě i v žlutém nosítku (nemluvě o šátku s převahou teplých barev :grinning: ) Samozřejmě už to dámy testly obě na břiše i na zádech, nejdřív dokonce Anička, což Jáju tak rozhodilo, že mi visela na noze a ječela a pak zaboha nechtěla z nosítka ven :grinning: :grinning:

chce-li se někdo pokochat, tak vypadá takhle :slight_smile:))

http://www.babytrage-shop.de/WebRoot/TrageshopDB/Shops/Trageshop/4A24/F7B2/C5A7/93B2/9E1B/5295/E532/1845/manduca-lemongrass.gif

Ad svatba - tak s tou nám plánování taky úplně nevyšlo :grinning: Chtěli jsme se brát v srpnu, tak jsme se od začátku června vyflákli na kondomy, 6.června jsme to JEDNOU zkusili, muž pak jel na 3 týdny na služebku a já se učila na zkouškové a když přijel, tak jsem mu hlásila, že jsem v tom :grinning: :grinning: (jak říkám, my dva se na sebe nesmíme ani vilně podívat :grinning:) Blbé bylo, že další týden mi taťka řekl, že bohužel operace nestačila (měl karcinom prostaty) a nastupuje na několik týdnů na ozařování, dík čemuž jsme termín svatby zrušili a přesunuli to až na začátek října, kdy bylo sichr, že bude tátovi už dobře....takže jsem se vdávala v 21.týdnu těh., ale na fotkách to není prakticky vidět, měla jsem fakt malý pupík prvně...napodruhé už by to bývalo bylo horší :grinning:
7. bře 2010 v 19:17  • Odpověz
Ant pořádně se vyspi a bude dobře, taky mě to ještě chytá...bléé :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
Jo jinak já měla taky představu co nejmenšího obřadu, jen my a rodiče....bohužel manželova rodina jak jsou z vesnice, tak by to nejspíš do smrti nerozdýchala, takže nakonec jsme zvali kdekoho (jako aby nevznikl mylný dojem, já mám manželovi příbuzné fakt ráda, hlavně jeho sestřenky a tetu se strejdou...) a na mé plány teda nedošlo :wink: Víc mě teda mrzelo, že dík mému těhu a taky tomu, že jsem se snažila odstážovat do porodu ve škole co nejvíc, jsme nejeli spolu na svat.cestu, tak jsme si v lednu říkali, jak třeba za rok už holky budou tak velké, aby byly u babí třeba týden a my jeli aspoň někam....no tak pojedem zas tak maximálně k babí s holkama :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Safry ha ha, jsem se zas jednou pobavila, a ty avízované špeky máš jako kde???? Bříško moc pěkný!!!

Přestávám si povídat sama se sebou a odcházím plavit zvěř :wink:
7. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
Lami Lemongrass je nádhera :dizzy_face:
Tak já ty týdny nechápu,od 15tt už šestnáctý? Jako počínající?
7. bře 2010 v 19:28  •  3 děti  • Odpověz
JJ, Peti, od 15 plus 1 už je to jako 16.týden těhu, jako probíhající....díky, taky mě ta barva dostala :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Peti, jj tady se to zaokrouhluje, takže když jsi jen 15+1, tak už tě zaokrouhlí na 16tt :slight_smile: njn stačila už jsem se i rozvést :pensive: na to kolik mi je, jsem toho stačila opravdu hodně :sweat_smile: :zipper_mouth:

Lami, manduca krásná...taková veselá jarní barva :slight_smile: :slight_smile: mě se líbí :slight_smile: :slight_smile:

každopádně s tou svatbou, jak jsem ji měla, tak jsem si pak říkala, že bych ji udělala úplně jinak, jiné šaty, jiná kytka, jiný účets, prostě celkově jinak....tak mám aspoň tu možnost :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.