• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
hupcza: tak to je v poho, to máš dobrý, a kdyby to byla holčička, vysněná anička, tak úplně nej......my kdybysme měli holku, tak mi jedna kámoška taky přivleče spoustu hadříků, ona se na to těší už od naší svatby..... :grinning: :grinning: :grinning:
3. led 2010 ve 21:51  • Odpověz
Dobré ráno těhule,

kov.: promiň, včera už jsem Ti nestihla napsat o té preeklampsii, ale dočítala jsem, takže už to víš :wink:

My jsme to s manželem nechtěli nikomu říct a postupně se to nějak všichni dozvídají :grinning: . Včera jsem to řekla tchýni...zničehonic se mě zeptala jestli nejsem těhotná, tak jsem ji řekla že jo :grinning: . A to prosím ani nevěděla, že se snažíme :confused:

Já si pohlaví nechat říct chci, hrozně bych si přála holčičku, tak snad to tentokrát vyjde. :slight_smile: Podle toho čínského kalendáře mi i vyšla, tak jsem zvědavá. Ale Kuba se nám pořádně ukázal až dva měsíce před porodem...dost nás napínal.
4. led 2010 v 07:02  • Odpověz
ahoj holky,

my si asi pohlaví říct necháme, já jsem hrozně zvědavá... :wink:
4. led 2010 v 07:44  • Odpověz
autor
Ahojky kočky,
tak dneska po spoustě dní válení konečně do práce........já se těším........
jinak my si taky pohlaví necháme určitě říct........
a s tím říkáním okolí, je to těžké, mně se stalo to samé, můj kolega z práce byl u nás na focení a najednou se zeptal - jsi těhotná????? a já prostě neumím se mu podívat do očí a říct ne....... :grinning: ale aspon si to nechá pro sebe před ostatními aspon nějakou dobu
4. led 2010 v 08:24  • Odpověz
dobré ranko

laur:to je fuk, jestli to bude holka a nebo kluk ...všichni okolo se třepou na holku,když už máme toho kluka ...ale mi to je fakt jedno :sweat_smile:
4. led 2010 v 08:26  • Odpověz
autor
hupcza: to je pravda, hlavně, at je to zdravý........
kde jste dneska dámy, všechny v práci?
4. led 2010 v 10:26  • Odpověz
laurinko, já jsem v práci...te´d jsem se vrátila z oběda a usnula bych, ani bych nemrkla... :frowning2: doma si člověk mohl jít kdykoliv lehnout, to mně teda pekelně chybí :slight_smile:

a ty jsi ještě dneska doma?
4. led 2010 v 11:41  • Odpověz
autor
breberu: nene, jsem taky v práci......a už se těším na obídek, mám hrozný hlad.....a to jsem snídala cornflakes s mlékem...........
a spát se mi zatím nechce, ale ty krizovky znám......je to děs
4. led 2010 v 11:43  • Odpověz
já jsem snídala dva klínky pizzy ze včerejška a mandarinku:slight_smile: a oběda jsem se nemohla dočkat :grinning: úplný otesánek! na odpoledne mám jogurt, ten slupnu před cestou domů, ať mi v autobuse nekručí v břiše...

tak dobrou chuť :wink:
4. led 2010 ve 12:10  • Odpověz
já ráno žehlila a pak jsme byli s ondrou cvičit - teda ale je to cítit fest :sweat_smile:
4. led 2010 ve 12:28  • Odpověz
Ahoj holky, zdravím vás z práce.
Taky jím trošku víc než obvykle. A to bych to po Vánocích potřebovala spíš naopak. :grinning: Ke snídani jsem měla ovesnou kaši, ke svačině jabko a mandarinku a na oběd rajskou. Teď bych si nejdradši dala něco sladkého, ale naštěstí v práci nic nemám. :sunglasses:
Jinak na první prohlídku jdu příští pondělí ráno. Doufám, že bude vše ok.
Tak hezký den.
4. led 2010 ve 13:11  • Odpověz
laurinka: a jak se ti líbil Avatar? Mně moc. Byli jsme na tom 26. 12., to jsem ještě netušila, že už se s náma kouká i mimís. :slight_smile:

hupcza: no, to máš pravdu, těma jídlama jsi mne fakt nijak nenevnadila :grinning:

s pohlavím miminka jsem nalomená, strašlivě bych to chtěla vědět, ale dozvědět se to až při porodu má taky něco do sebe :wink:
4. led 2010 ve 14:29  • Odpověz
laurinka: jj, všechny se touláme v práci. Ale aspoň jsem vyzkoušela, že tu koník běhá, což je super. Občas sem juknu :slight_smile:

teda holky, od oběda bych spala, to je děs a s chozením na WC je to tu taky síla. Sice se můžu zvednout kdy chci, ale přijde mi, že tam trávím značnou část pracovní doby a to chodím jen čůrat. Což teprve, kdyby se mi i obracel žalude :unamused:
4. led 2010 ve 14:35  • Odpověz
Taky jsem se objednala k doktorovi a na utz. Aby bylo něco vidět, ideálně i srdíčko, jdu přesně za 2 týdny - v pondělí 18. 1. Tak už se nemůžu dočkat. :grinning: :sweat_smile: :grinning:
4. led 2010 ve 14:39  • Odpověz
Ahojky vespolek :slight_smile: zdravím vás všechny :slight_smile: a hlásím, že svůj po dlouhé době první pracovní den jsem přežila s čistým štítem :slight_smile:)) o nervy to bylo....řvát ještě jsem musela ještě před první hodinou, ale jinak jakž takž....žaludek vydržel, sice se houpal....šoufl se mi dělala v plné přetopené třídě :confounded: když jsem si dovolila vyvětrat, po 30vteřinách remcali, že jim je zima.

Pohlaví si chceme nechat říct, ať víme, do jaké barvy ladit výbavičku....i když první věc chci koupit až budu mít 1.trimestr za sebou....radši...ale nevím, zda to vydržím....

Laurinka.22: mají v Tescu nějaké slevy na miminkovské oblečení??? ráda jsem tam nakupovala pro děti kamarádky :slight_smile:)
4. led 2010 v 15:11  • Odpověz
jinak jak píšete o snídani, já se ráno prostě nenasnídám....nejedla jsem ani předtím....resp. když jdu brzo do práce, musím snídat až tam.....než začne hodina, pokud jsem doma a můžu spinkat dlouho, jo, to se po probuzení třeba kolem 9. už najím :slight_smile:
4. led 2010 v 15:14  • Odpověz
Ahoj všem, holky vy se máte, že se můžete vyřádit a miminčí oblečení. :wink: Já mám po holkách tolik věcí, že se to miminu nevejde do skříně už teď. Ani na kluka bych toho moc přikupovat nemohla, protože praktickejma věcma (kalhoty, "nezašpinitelný" trička atd.) jsme vybavila už holky. Ale vůbec to neznamená, že když procházím dětským oddělením, tak že neslintám... :sunglasses:
4. led 2010 v 15:40  • Odpověz
Pohlaví si taky chceme nechat říct, jen ještě nejsme rozhodnutí, jestli to prozradíme i rodině. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
rennu: Původním povoláním jsem taky učitelka a vůbec ti to nezávidím. :grinning: Teď jsem zašitá v kanclu a mám klídek. Vůbec si nedokážu představit být těhotná a handrkovat se s puberťákama....
4. led 2010 v 16:16  • Odpověz
leba: zlatej kancl, závidím ti....s puberťákama to není žádný med, jsem unavená a po obědě jsem málem poslední hodinu odpadla :unamused: čím budu těhotnější :grinning: tím to bude horší :frowning2:
4. led 2010 v 16:26  • Odpověz
rennu: to se máš, že už to máš za sebou, mně to tu končí až za půl hoďky. Snídaně - dříve jsem snídala až v práci, ale teď to prostě nedám, musím si vzít něco s sebou na cestu, jinak mám žaludek na vodě.
4. led 2010 v 16:31  • Odpověz
markes: no, já toho taky dost nafasuju po neteřích a synovci a taky vím, že ségry mi nakoupily zásoby, ale stejně mi to nedá, abych pár hadříčků taky nekoupila :grinning:
4. led 2010 v 16:32  • Odpověz
kovalda: no uvidím, kdy budu muset jíst taky ráno doma, zatím mě vozí ráno manža autem, tak to není na tak dlouho jako busem.....jinak ta půl hodinka ti uteče, já ještě nemám zcela padla....od 17.hodin mám hodinu doučka a pak padnu....
4. led 2010 v 16:38  • Odpověz
já dělám v laboratoři, sice můžu kdykoliv na záchod a kdykoliv si odpočinout, ale i tak nevím, jak dlouho to tam vydržím....

ke snídaním - taky jsem snídávala až v práci, ale teď co otevřu oči, už mám hlad a pokud se nanajím, začne se mi dělat šoufl :grinning:
4. led 2010 v 16:51  • Odpověz
marke:my byli o víkendu v marks&specer ...říkala jsem si,že jestli to bude holka,příjde nás to draho ...takymi ukápla slina :grinning:

no já se dneskav tom cvičení taky pěkně "poměla"..ale přece to chudáčkovi nezruším, jenproto,že příjde brácha nebo ségra ..už tak příjdeo100%pozornost,že jo
4. led 2010 v 17:17  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak už si zase hezky ležím doma na gauči s čajíkem a pod dekou,.........zase jsem měla hlad, tak jsem si dala jogurt a bebesušenky, to taky snídám, střídám to s cornflakes, taky jsem dřív nesnídala, ale zase třeba chleba nebo rohlík s něčím bych ráno, když jdu do práce, asi nesnědla........jedině si tak koupit něco v pekárně, třeba sladkýho......
co se týče hadříků, tak u nás v tescu mají nějaký výprodej pořád, vždy je tam jeden regál se slevama..........a dneska jsme byli v c&a, tak jsme koupili overálek a mikinku, moc krásné a taky takový fotodeníček pro miminko od těhu do tří let.......sice stál pět stovek, ale je nádherný, spousta místa na fotky, to je něco na nás......tak mám radost, musím ty nové věcičky zase nafotit a přidat do albíčka.....
4. led 2010 v 17:24  • Odpověz
laurinka.22: na foto se těším.....ten deníček má i kamarádka a je to bomba, už to má vyplněné...tý jo, oblečky, když já mám furt strach, abych to nezakřikla :frowning2:

holky, když jím maliko, mám bříško ještě normální, ale když jsem zbaštila v jídelně polívku a druhý jídlo a šla ještě učit poslední hodinu, tak jsem měla pěknou cejchu :grinning: ...říkám si, aby to nepoznali dřív než to hodlám oznámit...máme tam takovou špionku...tak nevím :grinning: ale bříško fakt solidní a ted po jídle taky...manža se směje, že tam mám si vícerčata, když je to vidět už tak brzo :grinning:
4. led 2010 v 18:41  • Odpověz
autor
rennu. fotečky jsem už přidala........a jsem toho názoru že nákupy v prvním trimestru se rozhodně nic nepokazí......pokud má těhu dopadnout blbě, nenakupování tomu nepomůže......a naopak.......takže já si to zatím užívám...............
4. led 2010 v 18:51  • Odpověz
tak já se ještě nakupovat nechystám ....je to brzo ... i minule jsem nakupovala až tak od půlky

no mi dneska mamka řekla,že vypadám nějak "jinak", že utěch předchozích dvou kluků jsem vypadala "jinak" -rozuměj líp :grinning: (dle toho,že holky berou krásu)
tak jí říkám:joo klidně řekni,že jsem hnusná :grinning: :grinning: :grinning: (my máme doma takový kapku svérázný a drsný humor :sweat_smile: )

faktem je,že se mi taky trošku rýsuje bříško a s ondrou mi ještě ve 27tt nechtěli věřit, že budu v dubnu rodit :sweat_smile:
4. led 2010 v 18:54  • Odpověz
laur: to je fakt ...já spíš tehdá měl docela fofry, pak jsem měla čas si to užívat
no a tentokát stejně nicmoc kupovat nebudu - teda alespoň si to slibuju :grinning: :grinning: :grinning:
4. led 2010 v 18:58  • Odpověz
autor
hupcza. tak s tou mamkou jsi mě pobavila, tak to je fajn, třeba budeš mít tu holčičku..........a já možná taky, protože že bych zkrásněla, to mi teda moc nepřijde, ani že bych byla rozzářená, spíš naopak................ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
jasně, že účelově budu nakupovat, až budeme vědět, co to bude.......zatím jen tak sem tam něco, co se mi líbí.....
4. led 2010 v 19:01  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.