• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
lami...to vypada bombovne! V tom bych se taky nechala nosit klidne cely den :wink: Barvicky jsou moc pekne :wink:
Ad fotka...to jsem vybrala tu nejhezci fotku...manzel fotil dokud jsem nebyla spokojena :sweat_smile: Tu jsem zatla brusek a vypada aspon trosku pevne...
Nooo tak si budete muset udelat svatebni cestu....az nekdy...treba stribrnou? tak plodneho paru jako jste vy...bych pocitala jeste s nekolika detma :grinning:

petja...16tt se pocita od 15tt+1 myslim...takze tobe to urco pasuje :wink:
7. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
Díky Lami!
No ono to právě udělat po svým jde právě jen tajně :grinning:

Filípek dnes usnul v 18:30,byl divokej celej den,pak sme dali ještě vanu,tam se dorazil,ale s tímhle sem nepočítala :sweat_smile: Sem myslela,že bude ještě večeřet,tak sme ani zuby nečístli a už mi spal :sweat_smile:
7. bře 2010 v 19:43  •  3 děti  • Odpověz
petja...tak uz mas klid dneska...ale zase ti bude asi vstavat brzo rano :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Ty Saf,on vstává už měsíc v 6,takže dřív mě to taky extra nerozhodí.Bývalo všelicos už :dizzy_face:
7. bře 2010 v 19:47  •  3 děti  • Odpověz
Peti, ty jo, to vstává tak brzo?? :confused: snad bude Tomáš po nás rodičích, my jsme hrozný spáči :grinning: :grinning: :grinning: Tomík vstává tak standartně na tu 7h :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Aha...tak to je taky fakt...clovek si zvykne co? Ja se budim samovolne taky okolo te seste...a cekam do sedmi na budik...obcas se mi stane, ze spim az do budiku, ale jen vyjmecne....obcas tak zavidim manzelovi, kdyz ho vidim jak chrochta vedle me spankem spravedlivych :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Tak my jsme nakonec taky nekoupali, dámy jsou po prochajdě s taťkou celkem mrtvé, tak jsem jen odrbala žínkou a velké koupání bude zítra :slight_smile:

Ojo to jsi fakt toho stihla dost, tak teď si uděláš svatbu dle svých představ a aspoň si to užijou i dětičky :slight_smile:

Saf nestraš, já budu se 3 dokonale spokojená :grinning: :grinning: :grinning: Ale je fakt, že nám každý potomek vyšel na první pokus, třetí teda dokonce bez pokusů, tak asi k sobě s mužem dobře pasujeme, když nám to plození tak jde.....no po Hugouškovi si budeme muset dávat extra majzla :grinning:
7. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
Nám to s přítelem taky fachá, Tomášek se povedl defakto napoprvé, co jsme se definitivně rozhlodli o snaženíčko a druhý je neplánovaný :grinning:
7. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
No naše holky taky vstávají všelijak, jednu dobu vydržely klíďo i do 8h, teď většinou Andulka vstává v půl sedmé až v sedm a Jájucha poslední dobou kolem 6h významně ožije, vleze si k nám (pokud tam už není z noci...) omuchlává nás a tak, takže do té půl sedmé ještě vydržíme v pelechu, ale už nespí...dřív taky spávala dýl, ale když ony se ty děti věkem tak mění...za půl roku to bude zas jinak :wink: Aspoň teda u nás :grinning:
7. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
Ojo tak bacha, ať příští rok nečekáte třetí :grinning: :grinning: Já už budu teď po mimču asi celkem nervní :grinning: :grinning:
7. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Lami...taky nestráááááš :grinning: :grinning: :grinning: to jsem hned říkala, že se pojistím HA, aby to nebylo tak rychlý :grinning: :grinning: :grinning: ale třetí bychom docela chtěli...záleží, jak hodný bude druhý :slight_smile:
7. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
lami: nosítko teda super, to máš objednaný z netu a je zcela nové, viď?
já jsem dneska 12+6, tak mi to snad něják sedí, ale jak jsem tam dala 8.12., což by odpovídalo na mojí ovu, tak jsem byla najednou v 15 t, no blázinec :slight_smile:
tak to jste holky teda extra plodný, to se už jen tak nevidí :grinning:
7. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
Me pobavilo, kdyz tu Lami kdysi napsala....ze uz si od manzela radeji nepujci ani svetr :grinning: Takze po tretim si date leda tak pusu na dobrou noc, jinak nevim nevim :grinning:
7. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
teda holky, mě dneska celý den pobolívala hlava...furt jsem odolávala, ale už jsem si musela vzít paralen, jinak by se mi rozkočila :confounded: :confounded: mi teď v těhu bolí nějak často....to jsem při Tomášovi neměla, to mi naopak často tekla krev z nosu a to mi na to teta řekla, že je to dobře, že pak nebolí hlava :sweat_smile: škoda, že mi teď taky neteče červená :unamused:
7. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
ojo...a to myslis, ze je pravda s tou krvi? Ja to slysim poprve teda...me dneska taky boli hlava...ale na paralen to jeste neni...ale mam uz asi 2 mesice rymu nebo co to je...netece mi to porad...ale ucpany je takovy...spatne se mi dycha...uz me to nebavi :unamused:
beru...aby ti to vychazelo podle ovu, tak si ode dne ovu odecti 14 dni a to zadej jako datum posledni ms...to by ti pak melo pasovat co? Pac tady na konikovi to myslim bere, ze cyklus je tech 28 dni a v pulce ovu...myslim...nevim jiste
7. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Holky,využívám,že můžu tak brzo a valím do pelíšku!
Pa a dobrou
7. bře 2010 ve 20:37  •  3 děti  • Odpověz
Ojo druhý bude určo hodný, ty další sourozenci bývají zlatíčka....no a vy máte holt kliku, že i první je kliďas :grinning: No to o naší Andulce nelze říct, ta je dodnes pěkně temperamentní, až moc :grinning: :grinning:

Saf neblázni, pusu na dobrou noc, takový riziko!!!! :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

Beru není nové, ale vypadá úplně nové.... je z druhé ruky od paní, co ho používala jen 4m a velmi málo...fakt není k poznání od nového, ještě je i přes rok v záruce. Celé jsem ho prohlédla a už jsme zkoušeli nošení na zádech i na břiše, jen na boku jsem to nikdy dřív nezkoušela, tak to budu muset teprve nastudovat dle návodu....ale je fakt úžo :slight_smile:
7. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
Peti dobrou!!!

Já půjdu taky brzo spát, zítra se chci přemoct a vyrazit s holčinama do MC, tak abych ráno zvládla všechno nachystat a vyrazily jsme v nějaký rozumný čas....radši jsem to teda holkám ještě neříkala, bc Anča by určo vstávala v 5 ráno a žebrala, že už půjdeme :grinning: :grinning: Navíc mám nové pyžámko, tak už se tady v něm nakrucuju a manžel se MOŽNÁ nebude dnes večer věnovat pc....pokud ano, mám ještě i novou podprsenku, tak vytáhnu těžší kalibr :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
lam...takze dneska je vecer dobre naplanovany :wink: Tak bacha at si nezadelate na dvojce :grinning: U vas bych se vuuubec nedivila :grinning:
7. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Saf no my teď musíme "do zásoby", když je to zatím bez rizika, po Hugouškovi to bude fakt o strach, že :grinning: :grinning: Tak zas táááááákhle plodní teda nejsme, to by byl člověče skoro zázrak :grinning:
7. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
autor
jé, řešíte svatby, no my měli před půl rokem, a úžasnou - sami jsme si zařizovali vše, pozvali jen rodiče, sourozence a přátelé a kolegy z práce, žádné tetičky a sestřenice atd.........vše podle našich představ, a vše bylo venku, obřad v krásném dřevěném altánu na mole rybníka a hostina na zahradě - grillparty, bílé altány, pod tím stoly, na oběd guláš a pak se grilovalo masíčko, ryby, kukuřice, zelenina........fakt bomba.......fotografy, obsluhu, DJku, všechno jsme měli známé a kamarády, bylo nás tam asi čtyřicet a nezměnili bysme nic, maximálně to, že bysme pozvali ještě víc lidí. Počasí nám teda vyšlo a každý na to vzpomíná......úžasné. Ale jen proto, že jsme se nedali, platili si to sami a nenechali jsme si do ničeho kecat....................

jinak ted jsem nakrmila bříško chlebem s máslem a tunákem, mnamky......jen si vrním, ryby nejím, takže aspon nějak to tělu dodávám................ale ještě jdu pro něco sladkého.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Lauri já teď taky tuňáky dost často :grinning:
7. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
autor
lami: já už na něj dlouho myslela, a pokaždé jsem zapomněla koupit.......až dneska.......mám ráda na chlebu, dělám občas i s těstovinama a třeba rajčetem, ale to už není tak dobré.....a jinak mě nenapadá, jak jinak to upravit......
7. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
ahoj, vy jdete spát a já teprv ožívám....ráno jsem absolutně nepoužitelná. vstávám pozdě a tak do ří do čtyř jsem jak mátoha. Teď už ale taky nechodím tak pozdě spát jako dřív....
Mňam, kaktusovej džus, ten můžu po litrech. Taky hodně džusuju a nejvíc teďka konzumuju zeleninu a ovoce, skoro nic jinýho mi stejně nechutná. Asi to mimi potřebuje :wink: .

Už jsem doma víc jak měsíc, a moc se nenudím, teda občas mě popadne stesk si někam vyrazit. Sice mám vycházky, ale je to málo. Ale většinou mě dokáže vyřídit i cesta na poštu nebo nedejbože k doktorce, kterou mám na duhým konci města, tak jsem fakt ráda, že jsem doma. Většinu stejně prospím a nic doma neudělám. K práci ještě podnikám, ale teď nedávám ani to. :pensive:
No doufám, že se brzo aspoň trochu zmátořím.
Teď mě taky pobolívá bříško, ale tvrdnutí to asi není, moc nevím jak by to mělo vypadat. Taky nevím, jestli to je z nadýmání nebo co. Už nevím co mám jíst, abych nebyla tak nafouklá :rolling_eyes:
Co se týče svatby, tu už máme taky dlouho za sebou a až na ten závěr to bylo moc fajn.
7. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
autor
suik: ty jo, tak to jsi dobře odrovnaná teda......................já jsem teda v patnáctém týdnu, ale kromě sedmého nebo osmého týdne, kdy mi nebylo dobře a byla jsem unavená, tak žiju jako předtím - dávám na sebe teda víc bacha, ale jinak jsem pořád někde venku, pořád něco s miláčkem provádíme a dneska mě po dlouhé době přepadla potřeba si po obídku hodku schrupnout........takže zatím bříško moc nemám, blbě mi není, pohyby taky ještě nejsou ,takže já mám ze sebe spíš pocit a říkám to ze srandy, že jsem si to těhotenství snad vymyslela.......... :grinning: :grinning: :grinning: protože mně fakt nic není.
7. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
laurinko: to jo, někdy to je lepší, ale v posledních dnech to je fakt hrůza. Už i manžel chodí kolem mě a starostlivě se ptá, co mi je....
jediný co můžu zaklepat, že nebliju, sice mě některý pachy nebo pohled na nechutnosti dost natahují, ale nic z toho není. Ta únava je ale šílená. Já jsem na ní trpěla už dřív a teď se to prohloubilo. Bojím, jak mimi vůbec zvládnu. :rolling_eyes:
7. bře 2010 ve 22:35  • Odpověz
autor
suik: tak snad brzo zase nabereš energii, já byla takto jak mátoha hned po otěhu, ještě jsem to ani na testu neměla, a už jsem to věděla díky těmto stavům.......a pak do toho sedmého osmého týdne, od té doby super.......
ani už nadýmání, nic takového nemám, nafouknuté břicho jsem taky mívala dřív.....
ale neboj, prcka zvládneme všechny, taky jsem si říkala, že to bude zajímavé, když mně samotné bude blbě, budu unavená, a ještě budu muset obstarávat na prvním místě miláčka malého...............ale to půjde.......
jinak mně teda manža hodně pomáhá, domácnost teda byla vždycky starost obou, ale vysávání, vytírání, to je jeho práce ted jenom, nosí mi koš s prádlem na pověšení i na vyžehlení, nic mě nenechá tahat, ani nákup, nic, takže to je taky fajn.......holky, co mají doma už jednoho prcka, to mají těžší, kolem dětí běhají pořád, takže my co máme na starosti jen samy sebe jsme na tom vlastně dobře.... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:

jdeme spinkat, víkend byl celkem náročný, tak jdeme nabrat síly do dalšího týdne.....
7. bře 2010 ve 23:12  • Odpověz
Dobré pondělní ránko,
děvčátka, chtěla bych se zeptat......v pátek jsem šla nečekaně k doktorovi pro čípky a mast, páč se umě objevil zánět........doktor mě uklidňoval, že to na děťátko nemá vliv.....
díval se i na ultrazvuk, říkal, že je vše v pořádku, že srdíčko bije..........že jsem 13+1..............to byl již můj třetí ultrazvuk.......ale právě podle dvou posledních UTZ bych měla být už v 14+1...........je možné aby v tom byl takový rozdíl? ty první dva UTZ mi dělal na jiném přístroji, na tom, na kterém se dělá screening.........
8. bře 2010 v 06:47  • Odpověz
vopicko:jo dělá to takový rozdíl záleží na tom jak mimčo rychle roste mě měnili termín 4x co jsem byla utz takže neboj vše je ok
8. bře 2010 v 06:58  • Odpověz
jinak přeju dobrý den :slight_smile:
dnes razím do školy takže tady budu až večer
8. bře 2010 v 07:02  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.