• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tat: tak vydrž ne?? já jsem taky zvědavka zvědavá....ale hlavně ať je mimísek v pořádku a zdravý, poslední dobou se cítím netěhotně, krom vykouklého bříška :grinning:
9. bře 2010 v 09:17  • Odpověz
Ahoj holky, tak já padnu taky.....jsem pěkně nastydlá......to nám si v HK řádí nějakej bacil, viď Rennu? :angry:

ant.: budu držet pěstičky, všechno dopadne na výbornou, uvidíš?

rennu : ten 4D UTZ dělají asi jen ve fakultce?
9. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
rennu:ty jsi doma a čím se léčíš?mě pomohla na rýmu vincentka do nosu a na kašel a bolavý krk jsem měla jitrocelový bombony cucací a byli super pomohli
jinak holky díky za držení palečků :slight_smile:
9. bře 2010 v 09:21  • Odpověz
jo, rennu......mi by taky zajímalo čím se léčíš.........díky za odpoveď
9. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
Suzi, no nezapomeň, že v bříšku máš rostoucí dělohu, v té děloze plodovku a není ji málo a v té plodovce až pak to mrňavý 7 cm mimčo... :wink:

Rennu, se asi uhryžu, než to zjistím, já teda fakt doufám, že to bude holka, jinak mě asi picne! :sweat_smile: Když to vidím doma, jak se ti moji chlapi proti mně někdy (z legrace) spinkou, tak si říkám, že potřebuju taky spojence... :slight_smile:

Vopi, ty taky? :confused: No co tam v tom Hraci děláte? :rolling_eyes: :slight_smile: To jste sousedky přes chodbu a při vynášení koše na sebe prskáte bacily, ne? :grinning: I když náš malej má taky tu smrtelnou chlapskou nemoc - rýmičku :grinning: Takže taky žádný návštěvy nebudou... :unamused:

Anty, já měla na nachlazení Vincentku na pití (na kašel) a k tomu ještě Jitrocelový sirup, ten chutná i malýmu. Kdysi jsme ho dělali doma domácí a tenhle je hodně podobnej, slaďoučkej :grinning:
9. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
vopicka: no viróz je celkem dost, zas jsem něco chytla od dětí ve škole... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Mám pocit, že v HK dělají jen 3D ultrazvuk a to v Sanusu, příští týden tam asi cinknu a domluvím se...nebo po tripplech.

holky piju čerstvý zázvorový čaj s medem a citronem, kloktám vincentku, do nosu mám Physiomer nebo co a mudr. mi dal Pneumolysin na kašel, prý je v těhu v poho, nějaký kloktadlo a homeo oscillococcinum. Jinak čaj piju navíc lipový a ležím, tak uvidíme.
9. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
tat: já chodím do jedné školní jídelny na obědy, tak třeba s Renu navštěvujeme stejnou :grinning:
jé, to spiklenectví s dětma :slight_smile: ........můj přítel chce strašně holčičku a už se moc těší, jak se prý budou paktovat proti mamince.....ale to si může zatím jen představovat, však já se nedám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
tat: no prostě ti naši mimáci mají veget - každý svůj bazén, svoji garsonku...co by za to leckterý dospělý dal.

Co se týče pohlaví, já su taky strasně zvědavá, a su ráda, že v tom nejsem sama. Dnes se mi dokonce zdálo, že jsem byla na utz a pindík tak byl jak vyšitý! Sem tu doktorku málem snědla láskou :slight_smile: Moje je to první, tak je to fuk, ale kvůli muži chci kluka, holčičku má. Navíc je jedináček, takže náš syn je jediná možnost pokračovatele rodu :slight_smile: tož uvidíme, co si vyrobil, když se tak nadřel
9. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
ahoj mamči :slight_smile:
gratuluji všem k úspěšným kontrolám
rennu: dobře jsi udělala, tak ať jsi brzo fit
já opět bojuji s močákem, od 4 mi nešlo opět jít na malou, už jsem byla těžce hysterická, ráno jsem se oblíkla, že pojedu k dr. ani nevím k jakýmu, jestli uro, aby mě vycévkovali, nebo gynda. Našt. se mi trochu povedlo, tak chodím po troškách, ale je to hrozný. Nikomu to nepřeju. Nevíte někdo, co by na to mohlo pomoc? Jsem i celá nafouklá, a jak mám tu dělohu zakloněnou, tak prostě ani ťuk. Tak zítra letím k dr. dneska tam není. Zkusím za chvíli lékárnu, jestli mi něco neporadí :frowning2:
9. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
rennu: díky za medikamenty, opsáno na papíře a odpolko se vyzbrojená tímto seznamem vypravím do lékarny.....
Jo a nedávno jsem byla v lékárně přímo v nádražní hale a tam se neplatí třicet korun za recept...
9. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
beru: já mám prý taky dělohu zakloněnou, a čurat chodim furt, dnes v noci 5x! někdy se mi zdá, že si ze mě prcek dělá srandu, že mi na něj šlape jak na pedál, já utikám čurat, a ztěží cvrknu, a za deset min letím znovu. ale jinak problémy s tím nemám. jako hloupá puberťačka s krátkýma trička jsem dost trpěla na zámět moč.cest a to bylo peklo, pomohly přímo prášky a docela rychle. ale to co máš ty, to fakt netuším, Mudra zkus, za to nic nedáš, ať se netrápíš.
9. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
beru: taky bych letěla k doktorovi, před dvěma rokama jsem měla zanět močového měchýře dvakrát za sebou a jediné co mi pomohlo, jak píše suzete, prášky.........
9. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
ahojky!
suz má už krásné bříško :slight_smile:
beru já nevím, co by ti mohlo pomoct, ale asi je to dost nebezpečný. aby se ti neudělal zánět nebo něco. fakt radši šupej k doktorovi :frowning2:
tat ty tu holku fakt chceš, co. no, když to nevyjde tak do třetice :grinning: ale já znám rodinu, co taky moch chtěli holku, tak šli do třetího a narodili se jim trojčata. a co myslíš, samý kluci :grinning:
a taky je tu jedna rodina, co mi říkali v mc, co měli za sebou troje dvojčata, jenže zas samý ženský :grinning:
virózy řáděj všude, hlavně ty srajdový a blinkací :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jinak tu je krásně, svítí sluníčko a nádhera, ale my zkejsnem celej den doma, máme tu řemeslníky na výměnu vany a odpadů a zejtra nejspíš taky :frowning2: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :angry:
9. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
suzete: ty jsi nudlička :slight_smile: , hezká fotečka
já měla dřív taky pořád záněty močáku, i mě rozšiřovali několikrát močovou trubici. Nakonec mi řekli, že mám hyperaktivní močový měchýř, ale to mě ještě před těhu našt. dali docela do kupy. No já chodím taky furt, ale ani kapka, jen mám bolav celý bříško z toho. No už se těším, že mi snad dr. něco poradí. Jsem řvala jak debil, no znáte to, když nás to popadne, čeho jsme schopný :frowning2:
9. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
já když jsem tam byla minulý týden, tak jsem už to měla, /sice né takový/ a donesla jsem moč, a tam nic nebylo. Asi to bude fakt děloha s mimi, co tlačí na trubici. No uvidíme zítra, co nám dr. řekne
tady svítí taky krásně sluníčko, ale ráno byla řádná kosa. Už aby to sluníčko vydrželo, za chvíli je jaro, ale něják se tý zimě nechce pryč :frowning2:
9. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
vopicka: kam chodíš? do jaké jídelny?
9. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
do Bezručovky
9. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
vopicka: tak to jo, tam já nechodím :grinning: ale ono děti prskaj bacily všude :frowning2:
9. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
beru: jo za oknem to vypadá z pod peřinky hezky....ale venku je fakt zimááááááááá :angry:
9. bře 2010 v 10:19  • Odpověz
autor
beru3nek. já to mám teda přesně naopak, já zase chodím pořád a ani ne po troškách. spíš si připadám jak blázen, když jdu před spaním, pak si lehnu a za pět minut mám pocit, že se snad počůrám................no hrůza........... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
lauri: takhle jak píšeš chodím já......vyčůrám, zalehnu ke spánku a za chvíli frrrrrrrrrrrrrrr znova
:grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
:grinning: Takže jsem na to skoro kápla, Rennu a Vopičko... Se cpete pořád mezi děti, tak se nedivte... :grinning:

Beru a nějaký prepáráty, který jsou volně v prodeji jsi nezkoušela? Nějaký megabrusinky nebo Urinal akut, ale nevím, jestli je to pro těhule vhodný. Já na to taky dost trpěla, dokonce mě moje dr poslala na vyšetření močáku. Tam samozřejmě nic nenašli. Pak ještě max. bakteriální testy, jestli mi něco v tom močáku trvale nepřežívá, ale zatím je klid, tak to nebudu hrotit... Holky, moje praktická mudr. mi doporučila, že po každým styku se mám vyčůrat a umýt, že je to jako prevence proti infekcím. Kamarádce třeba nedělá na močák dobře aviváž na spodním prádle... A prý se taky při náchylnosti na záněty moč. cest nemá jíst moc sladkýho a kyselýho. Takže především žádný pomeranč. džusíky, kyselý ovoce a tak... :wink:
9. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
jo s tím čuráním to mám taky tak jak rennu a laurinka
9. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
autor
rennu. že jo, to je děs, manža mě vždycky lituje, jak se mi z těch teplých peřinek nechce vylézat.... :grinning: :grinning: :grinning: ale co, vydržíme to........
9. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

gratuluji k proběhlým kontrolám :slight_smile: snad všechny dopadly dobře :slight_smile: :slight_smile:

s těma džusama...já si nedám pokoj, včera jsem vychlastala mango a do zásoby jsem si koupila borůvku, takže chutě jak blázen :grinning: :grinning: :grinning:

Beru, já na zánět močáku taky trpěla...takže prevntivně doporučuju jíst sušený brusinky nebo vypít brusinkovej džus a jinak hooodně pít...opravdu min. 2 litry, a to i kdyby si měla chodit každou chvíli, páč tímhle se tam nestačí tvořit ty bakterie....nicméně, ten džus je tak kyselý, že močák spíš dráždí :sweat_smile: jsem si ho teda dost ředila vodou, ale i tak mě včera trochu zapálelo po čůrání :unamused: ale dneska ok :slight_smile: takže chce si ho dost ředit :slight_smile:
jinak před těhu jsem měla zánět vždy 1-2x do roka, co jsem byla těhu, tak jsem jedla ty brusinky a hlídala se, abych neofoukla a od tý doby nic :slight_smile: ťuk, ťuk :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
lauri, jo před spaním taky chodím snad 3x a to vždy s pocitem plnýho močáku a vyčůrám 2 kapky :grinning: :grinning: :grinning: blbý, je že mi máme ložnici nahoře v patře a záchod dole úplně na druhým konci od schodů :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
ojo:já taky tak chodím ložnice nahoře a koupelna dole
9. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
Tak holky, já naštěstí moc učůraná nejsem. A koupelnu s wc mám hned vedle ložnice... :grinning:
9. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
tat:tak to máš super :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
tat, tak to je super :slight_smile: my až budem stavět, tak koupelna bude přístupná rovnou z ložnice :grinning: a žááádný schody, ty mě taky dost štvou :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.