• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
no my teda wc o patro níž nemáme, ale taky to zrovna blízko není, jdu přes dětský pokojíček a kuchyn na chodbu, a tam je wc.................ale v novém baráčku taky plánujeme mít jednu koupelnu s wc jen pro ložnici.........a to nejenom kvůli těhu.... :grinning: :grinning: :grinning:

jinak ne že bych vám to přála, ale aspon vidím, že v tom nejsem sama a že to je fakt normální, v noci mě to naštěstí moc nebudí, akorát mezi pátou šestou ráno jdu a pak ještě spím...................ale to se dá přežít......

tatarina. akorát mi manžílek vaří k obídku tu výbornou česnečku, jak jsme se tad bavily, tak jsem si na tebe hned vzpomněla......... :grinning:
9. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
holky tak jsem zadřímla.....jinak tu řešíte taky občas džusíky, tak jsem dostala chuť taky a už jsem psala manžovi, ať večer z práce to veme přes krám :grinning:

Jinak jsem konstatovala, že jsem čuník, cpu se chlebem se sádlem a škvarkama, mňam, za poslední týden po několikátý a to jsem je x let nejedla a navíc v lednici jsou těstoviny s omajdou, co vařil včera manža k véče a porce je jak pro mamuta, ale já né, já šla vyšťourat škvarky ze sádla :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
Ahojky holky, tak se hlásím po 4 dnech nepřítomnosti. Byla jsem od pátku do neděle na semináři a včera jsem z práce přišla tak vyřízená, že jsem si jen v mailu přečetla co se děje s mimísem, jak nám roste a tak a šla do peřin.

Koukala jsem, že mám před sebou víc jak 10 stránek dočítání, ale jsem zvědavá, co se tu událo a o čem jste si povídaly. Aby mi náhodou něco neuteklo, že jo :grinning:

No a v pátek jsem si vzpomněla, že už jsou u doktora 2 dny výsledky screeningu, takže vše máme v nejlepším pořádku, výsledky jsou negativní. Japí :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

A teď jdu teda postupně a nenápadně dočítat :wink:
9. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
kov: už jsme po tobě chtěly vyhlásit pátrání :grinning: a gratuluju k neg. výsledkům :wink:

lauri: jinak já přes noc taky spím vzbudím semezi 4. a 5. frrrrr na wc a sedím tam dobu
9. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
No my koupili barák nově postavenej :slight_smile: Naštěstí původní majitel na tohle myslel. Vedle ložnice přímo koupelna se sprcháčem, umyvadlem a záchodem... Dole je taky jedna velká koupelna, kde mám pračku, je tam vana a taky záchod, ale tam chodím jen přes den... :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:48  • Odpověz
Kovy, to opravdu, už jse si taky říkala, kde jsi... Super zprávy, že je mimi v pořádku... :dizzy_face:

Holky, my si k obědu pečeme makový bezlepkový buchty a odpo si konečně po X měsících upeču chleba. Ještě si ale musím skáknout do obchodu pro kvasnice, páč z čerstvých je lepší a nadýchynější... :wink: A hádejte co si dáme k večeři, nebo teda spíš k svačince, tuňáka z plechovky. Včera jste mě tady s těma rybkama inspirovali... A v lednici se nám jedna plechovka válí, taková smutná, nevyužitá, tak už bude brzo moje... :grinning:
9. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
tak v lékárně mě radila jen brusinky, tak jsem si koupila ještě jedny do zásoby uročaj prý ne. Nechala jsem tam holky litr, no co bychom pro mimíska neudělali, že :slight_smile:
tat: makový buchty, mňam to bych di dala, my dojedli rajskou. Koupila jsem šišky s mákem, to jsem zvědavá, co to bude za zázrak. Venku pěkně fouká, ale za větrem je už hezky. Dneska jdu ve dvě vypovědět lišku, vypadá to, že jsme si konečně vybrali byteček. :slight_smile:
Odpo sem hodím fotky, přítel ze mě šílel, jsem strašně nefotogenická, už si myslím, že čekáme na 90 % holčičku, jsem prostě jiná :slight_smile:
kov: gratulace :slight_smile:
9. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
tat: taky máme stejné praktiky, po sexu hned wc, umýt. Občas si připadám jak blázen, ven chodím v teplákách, a na to mám oteplený kalhoty, ale od 17. jsem měla záněty ob měsíc :frowning2: . Brusinky jsem si koupila i sušený :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
beru: šup sem s fotkama, už se těším :wink:
9. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
Beru, no hlavní je prý i vyčůrat se po akci... :wink:

No nic, holky, u nás to těma buchtama voní. Udělali jsme si k to mu Amálku s jahodovou příchutí, tak jsem zvědavá, co s námi kombinace máku a syrovátky udělá... :grinning: :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 12:13  • Odpověz
jsou tam :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:14  • Odpověz
Hm, šišky bych si taky dala, ale na slaný způsob... :slight_smile: Hezky se zelím a uzenýmm. To je zase inspirace :wink:
9. bře 2010 ve 12:15  • Odpověz
beru, mě třeba dr. řekl, že uročaj můžu, že to jsou prostě bylinky :sweat_smile: tak ten jeden šálek denně můžu vypít...jinak já tu mám tu zásobu sušených brusinek a ty nejsou tak drahý :wink:
9. bře 2010 ve 12:16  • Odpověz
Hezkej domeček pro mimi. Už ti taky hezky vykukuje... Já už budu muset něco spáchat, se už skoro stydím... :rolling_eyes: Ale zas se můžete mrknout, jak jsem vypadala při Ondrovi... :wink:
9. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
Oji, no ale co vím, tak bys těch brusinek musela jíst denně kila, aby to mělo ten správný léčivý účinek. Na tohle jsou právě trochu lepší ty preparáty typu megabrusinky, protože tam jsou ty výtažky silnější, jestli rozumíš... Tak mi to bylo řečeno v lékárně a taky jsem už něco vystudovala na netu... Právě když jsem měla ty opakovaný záněty, tak jsem taky hledala, jak se toho preventivně vyhýbat... :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:19  • Odpověz
ojo: ono asi v lékárně ti toho tak moc neřeknou, zítra vlítnu na dr. :wink:
no já holky mám dneska břicho už i ráno, ale jsem hodně nafouklá, tak jsem koupila espumisal, snad to pomůže
tat. jak jsi to udělala, že jsi přibrala jen 8 kg, to teda smekám. Bříško jsi měla maličký :wink: , to bych taky brala :grinning:
9. bře 2010 ve 12:21  • Odpověz
Beru, no mě prostě nechutnalo, měla jsem problém se donutit něco sníst... Musela jsem se přihlásit na obědy do školní jídelny, abych donutila sama sebe pořádně jíst... :wink:

Já přibrala něco až s malým doma ten první rok, než mi přišli na tu celiakii, všichni celiatici jsou vyhublý a já jsem spíš kynula... Prostě mi špatně tělo vstřebávalo živiny... :unamused: Ale pak jsem to zase dala dolů... Všichni mě moc chválili... :wink:
9. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
Kov:ahoj a gratulace
beru:týjo ty jsi chudunká malinké bříško
holky loučím se jedu k lékaří tak se tady mějte večer se ozvu
9. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
Jo, Beru a taková moje sousedka, která má tak sotva 50 kg s postelí, ta prý v těhu přibrala 30 kg... Jsem ji v té době neznala a nechce se mi tomu ani věřit... Teď vypadá fakt dobře... Plochý břicho, štíhlounká. Já jsem teda holka krev a mlíko, takže mi spíš tchýně říkala, že jsem se trochu rozjela v bocích a tak měl Ondra prostor, proto se mi neudělo nějaký extra panděro... A taky jsem nebyla úplně na konci těhu, myslím, že by za pár týdnů ještě maličko povyskočilo... :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
Anty, tfuj tfuj tfuj, držíme pěsti... :slight_smile:
9. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
beru: ty jsi drobek....no už se začíná rýsovat, že???? hezký
9. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
Tak holky, kde zase všechny jste? Že vy jste si dali šlofíky po obídku? :slight_smile: :sunglasses: No to já si jdu dát něco od masa, na ty buchty a půjdu malýho taky uložit... A asi se taky lehce natáhnu na gauči... Já bych snad prospala celej den... :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
beru hezký bříško :slight_smile:
tat já přibrala snad 23 a to jsem rodila dřív. a to jsem byla celou dobu děsně akční, ani mi ty kila navíc moc nevadily. ale nebyl to u mě špek, ale tělo hrozně zadržovalo vodu, páč z porodnice jsem šla s 5 nahoře a pak hned ještě 3 shodila.
Omlouvám se, daly, vy ženský... :grinning:
mě už malej spí hodinu a půl na balkoně a furt má půlnoc ani neobědval :confused:
9. bře 2010 ve 12:49  • Odpověz
Asi vydatně snídal... Laty :wink: Neleze na něj něco? Malej takhle stávkuje s jídlem, když na něj něco leze... Ale my teda celkově máme problém s jídlem... :unamused:
9. bře 2010 ve 13:00  • Odpověz
tak my jsme si dali s Tomášek oběd a vyrazíme ven :slight_smile:

tat, no já si vždy dala tak malou hrstičku obden :slight_smile: a pila občas ten džus... :slight_smile: ale to je taky jen prevence, když už se to začíná rozbíhat, tak jsou lepší přímo ty megabrusinky nebo Urinal, ale ten nevím, jestli nesmí těhule :sweat_smile:

Beru, jééé takový malinký bříško :dizzy_face: to když koukám, tak jsem dneska ráno měla větší než ty :grinning: :wink: teď mi přijde, že už je to fakt znát, i včera holky na plavču říkali, že roste a kabát mi je nějak těsnější :grinning:
9. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
já nevim, možná na něj něco leze nebo jarní únava. v noci spal taky jak zabitej. mě to nevadí, mám klid pro sebe, ale nějak mi to k němu neštimuje :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
NT screening - brali vam krev tam nebo jinde? a za jak dlouho vam rekli vysledky? dik :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
evel: krev mi brali dřív u mé mudr a UTZ mi dělali ve fakultce, kde už mi pak řekli výsledky naráz :grinning:
9. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.