• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
holky, tak džusík piju pořádm pomerančový nektar a ředím ho vodou.......a jak jsem doma, piju pořád a pořád jen lítám na wc....
rennu: tak to já ne v noci, to já tam jdu v polospánku, jsem tam pár vteřin a hned jsem zpátky v postýlce, přitulím se k manžovi a spím dál.............. :grinning: :grinning:
9. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Já jsem chodila dřív v noci, teď už tolik ne. Akorát dneska ze strachu, abych zkontrolovala co se dole děje. Je to ale vždycky děsnýho přemlouvání. Naštěstí, nemáme rozlehlý byt a záchod blízko. Horší by to bylo doma u našich, tam je to po studenejch schodech dolů na ještě studenější záchod. Nic moc.

Virózu jsem taky měla, ale k doktorce jsem nešla, jak mi bylo blbě, tak se mi nechtělo nikde courat a mám ji docela z ruky. V lékarně mi doporučili septisan a lipovej čaj. Nejhorší byl krk. Pak jsem si ještě nakrájela cibuli s medem. K doktorce stejně musím na prohlídku a aby se mi jukla do krku, jestli tam zas není zánět, ale nevím kdy se k ní dostanu. A jestli řádej blicí a s....í virózy, tak už vůbec ne.
9. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Evelusko, no, nevím kde myslíš tam a kde jinde, ale mě brali krev normálně na odběrovým místě... Na gyndě ne, jestli se ptáš na tohle... a výsledky mi řekl doktor zhruba za 14 dní na ultrazvuku... :slight_smile:
9. bře 2010 ve 13:38  • Odpověz
ev: já mám odběry za sebou, v 10 týdnu, a 18.3. jdu na screening. řeknou mi ty výsledky tam
mě přijde to břicho obří, když na něj koukám ze zhora, ještě tam dám nějákou s pořádně vyšpuleným pupíčkem :grinning:
mě se holky tak nikam nechce :unamused: , radši bych s váma tady klábosila, tak zatím pá mamči
9. bře 2010 ve 13:41  • Odpověz
tat - "tam" jsem myslela tam, kde delaji ten nt screening :slight_smile: ... no tak to jsem teda zvedava, pze mne mudr. zadnej odber nedelala, ze nema laborator... jdu do gennetu, tak snad to udelaji tam, doufam :slight_smile:
9. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
Holky a jakej je rozdíl mezi 3D a 4D?
Já jsemse dnes objednala na ten utz ve 20tt a je to až 19.4.to si eště počkáme.Půjdeme celá rodinka :wink:
Dnes jsem si pořídila krásný kojící polštář,teda měla sem ho už zamluvený,dnes sem si ho u PA vyzvedla.Mám ho v albíčku,je úžasný a má prací potah,což je praktické.
Dnes je u nás šílená zima,dělá to hlavně neuvěřitelně studený vítr,který sem zavál snad někde od eskymáků... :frowning2:
9. bře 2010 ve 14:24  •  3 děti  • Odpověz
Petji, no co jsem nastudovala, tak ten 4D je stejnej jako 3 D, ale přibyl jen čas, takže je to jako v reálným čase, nebo tak něco, a můžou proto točit video. U toho 3D jdou snad údajně jen fotky... :wink: My půjdeme na 4D :sunglasses:
9. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
petja: hezký kojící polštář, měla jsi ho i u Filípka?? Byla jsi spokojená a využila jsi ho? Já že se setkala s maminama, který ho pořídily a nakonec nepoužívaly.....
9. bře 2010 ve 14:34  • Odpověz
Evu, no na odběrech normálně v laborce nebo té odběrové místnosti (ne u gynekologa - tam mi krev nebrali nikdy) a pak jsem byla u svého gynekologa, páč on má ten ultrazvuk prý autorizovaný nebo co... Vím, že si ho pořídil nový, když jsem čekala Ondřího... :wink: Ale ve 12. týdnu už máš teda nejvyšší čas na odběry, má se to dělat přesně v nějakých týdnech, jinak to vychází falešně...
9. bře 2010 ve 14:36  • Odpověz
Rennu, no přesně na tohle jsem se chtěla zeptat... :wink:

Já jsem malýho kojila na malým polštáři, ale moc jsme nekojili... Od porodnice jsme byli na umělým, takže si ode mně, jen tak z povinnosti cucnul, ale to byli boje... Jen jak vidět flašku, už prso vůbec nechtěl a sápal se po ní... :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 14:38  • Odpověz
Ahoj holky, Tuxík se vám hlásí po dlouhé době. jak se máte? co je nového? nebudu vás dočítat, protože bych tu byla do rána a to mi dnes nehrozí, jsem zpět od zubaře a zub mě dost bolí.
9. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
Ahoj Ali, jsem si zrovna říkala, kdo měl mimíska Tuxíka... U nás asi všechno dobrý... Přibyla nám mamča s dvojčátkama a jedna mamča myslím o mimi přišla... Jinak válčíme jak to jde... :wink:
9. bře 2010 ve 14:57  • Odpověz
holky já kojící polštář mám, ale hned se mi v něm hrozně stlačily ty polystyrenový kuličky, tak je takovej poloprázdnej. ale vím, že se daj dokoupit. používala jsem ho v těhu minulém a teď na spaní. smotám si ho mezi nohy, aby mě nebolelo břicho a na kojení teda vůbec, to mi nevyhovovalo a pak jsem ho používala, že jsem ho dala třeba na kraj postele, když byl janko úplný mimino,aby se mi neskutošil. jinak mi tu dost překážel :grinning: stál 1000, teď bych se na to už vyprdla :sweat_smile:
9. bře 2010 ve 14:58  • Odpověz
Rennu,kojící polštář jsem měla už i minulé těhu,měla jsem ho půjčený od kamarádky už v těhotenství,právě proto sem si tento pořídila už teď :wink: Hrozně dobře se mi na něm odpočívá,polohuje...na konci těhu už je bříška moc,tak ulevoval fakt moc.No a na kojení úžasný,hlavně třeba fotbalová poloha,kdy mimčo vytahuje mlíčko i ze spodní části prsu apod.Já třeba osobně měla prsa nalitá hrozně moc,Filípek byl ale šikulínek a v lecčems mi napověděl :wink: A právě i jsem mívala bolesti prsů,z toho moc mléka na začátku,takjsem hodně střídala polohy,což mi kojo polštář umožnil perfektně a mimi pohodlně napolohuješ,šetříš ruce hlavně! Mimi můžeš napolohovat do polštáře,jakoby ho ovinout a je z toho bezpečná poloha.
Taky sem slyšela,že byl kojo polštář nakonec nanic :frowning2: Ale jenom tady na koníkovi teda :dizzy_face:
Tat díky za vysvětlení,možná se taky pro něco navíc tentokrát rozhodneme :wink:
9. bře 2010 ve 14:59  •  3 děti  • Odpověz
Tat, a ty už jsi ok, vid. No to jsou zprávičky, dvojčátka, dvojnásobná radost. My to oznámily minulý pátek, tak jsem to tajila jak to šlo i tady, adminky mi smázly druhý nick tux, tak jsem tady až teď.
Unás vše OK, NT je v normě, v páte jdu na druhé odběry a příští středu výsledky a v pátek 19. kontrola u gyn.. Akorát jsem pořád na neschopence, což mě dost štve.
9. bře 2010 v 15:00  • Odpověz
Já mám za 600.To je blbý jak kuličky lehly :angry:
9. bře 2010 v 15:01  •  3 děti  • Odpověz
o polštáři zatím neuvažuju, my máme velkou peřinu 200x220 a já vždycky můj okraj namotám do oblíbené polohy a je to OK, jen manžel má menší plochu a musí se víc tulit :slight_smile:
9. bře 2010 v 15:03  • Odpověz
petjo tak to máš super cenu.
alisek a proč ti smázli nick? ty jsi chtěla nebo se jim na něm něco nelíbilo?
9. bře 2010 v 15:05  • Odpověz
Ali, jo, já s mimčem už bez hematomu a drž se, občas už cítím i pohyby, holky mi to tu moc nevěří, ale je to tak, jako druhorodička už to poznám... :wink: Jo a manžel přes ruku už taky, ale je to ještě nepravidelný a takový hodně z dálky... :dizzy_face:

No, já ho rozhodně pořizovat nebudu. Vystačila jsem si s polštářem z dětské ložní soupravy. Mám prsa docela velký, takže jsem malýho moc vysoko zvedat nemusela... :grinning: A na ležení jsem ho taky nepotřebovala, jsem zvyklá spát s peřinou mezi kolenama a břicho mě zas tolik netížilo, bylo docela skladný... :slight_smile: Spíš jsem nemohla ke konci spát, protože už dost Ondři kopal, tak jsem budila manžu, ať mi hladí břicho, aby usnul, protože on byl jak uspávač hadů, docela na něj platil... No i teď se mu Barča moc pod rukou hýbat nechce. Vždycky, když mu řeknu, ať si jde sáhnout, že ji cítím, tak jak položí ruku na břicho, tak je klid... Prý se na něj domlouváme :sweat_smile: :dizzy_face:
9. bře 2010 v 15:07  • Odpověz
petja: děkuju moc za rady....už jsem na něj totiž také koukala a stále jsem váhala....tak asi dám na tebe.....na spaní bude také fajn, takto tam mám obmotanou deku mezi nohama a pak se mi jí nedostává na přikrytí :grinning:
9. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Lat, nesmí se registrovat další nick, a já měla druhý toho Tuxe, tak mi ho holky smázly, nevadí, měla jsem to jen nazačátek abych se neprozradila, chodí sem známé a sestřenky, tak by to rodina věděla dřív než jsme to sami oznámili.
9. bře 2010 v 15:08  • Odpověz
Ali, tak to jo... Hoď do albíka nějaký fotky, my už tady máme pěkný panděra, tak se pochlub taky... :grinning:
9. bře 2010 v 15:10  • Odpověz
ali aha, už to chápu :slight_smile:
já teda janka do výšky zvedat musela, jenže jak se mi v tom polštáři furt přesouvaly ty kuličky pryč z místa, kde byla zátěž, tak byl stejnak furt dole, tak jsem dávala normální polštář.
9. bře 2010 v 15:11  • Odpověz
tat, unás to je taky OK, cítím se dost fit a nechápu proč mi tu neschopenku nezrušil ale příští týden si to chci vydupat, chodím normálně do práce a nechci mít problém se sociálkou. Ptala jsem se na pohyb v těhotenství a doktor mi nedoporučil kolo/rotoped, tak mi zbylo jen plavání a asi se podívám pomalu na cvičení pro těhotné.
Pohyby zatím teda necítím ale věřím že ty jo, četla jsem že v druhém těhotenství se pohyby cítí daleko dříve.
9. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
No jo, ale já je cítila, Alisku už ve 12 tt :sweat_smile: Ale já jsem taková hodně senzitivní, i na počasí a tak, takže to mám asi proto...

To je fajn, že se cítíš dobře, to je fajn. Příští čtvrtek jdeme taky na kontrolu. Jé, kdyby mi už tak řekl, co to bude... Já bych byla tak ráda... :grinning: Vy byste chtěli holku nebo kluka... Já bych za holčičku snad i vraždila... :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:16  • Odpověz
Tat, mě se tak akortá zvětšuje špek na břichu ale vaše bříška jsem už obdivovala, moc vám to sluší, snad se mi to podaří do druhého těhu :slight_smile: fotky nějaký přichystám, mám 3 snímky tuxíka, naposledy se tam tak mrskal, že ho málem ani nezaznamenal. Jinak my pořád nic nepořizujeme ani není čas, možná ted 20. na tom veletrhu jestli tam bude něco super. Holky mám tucha, že budeme mít kluka, protože tuxík od začátku těhu zlobí a to je jasný, bude po mě, matka cholerik, histerka a lump, tak to synek asi podědil :wink: .
9. bře 2010 v 15:17  • Odpověz
:grinning: Máš o sobě dobrý mínění, Ali... Chudák synek, ještě se nenarodil a už chudáček zlobí, bude cholerický hysterik a lump... :grinning: :grinning: :grinning:

Já zas mám tucha (nebo hooodně velký přání), že to bude holky, protože mi bylo o dost hůř, co se nevolností týká a mám i jiný chutě a tak... I migrénu už jsem měla pořádnou, to jsem u Ondřího neznala... Tak že by? Prosím, řekněte, že jo....!!! :grinning: Že to bude holka! :grinning:
9. bře 2010 v 15:20  • Odpověz
A taky na fotkách z UTZ má takový nohy vystrčený nahoru, jako by je chtěla, Barča naše ukazovat... Jasná holka... :grinning: Ale jestli bude po mamce, tak hezký nohy příliš nepodědí, spíš dekolt :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 15:22  • Odpověz
Tat, tak cholerik a histerka teda jsem, mám geny po svém otci a jeho matce, takže utrpení naší rodiny se rozrůstá :sunglasses: a lump jsem byla jako dítě, hrozně jsem zlobila narozdíl od brášky, takže čekám spíš to horší :sunglasses: Manžel si samozřejmě přeje prvního syna a mě je to opravdu jedno, nejsem vůbec vyhraněná, ale tebe chápu, že si přeješ holčičku, máte už Ondru a sestřička by byla fajn.
Migrény mi ani nepřipomínej, v pondělí mi jedna zase skončila a trvala 4 dny, fakt hnus a to jsem musela pracovat a být na obchodních jednání, sobotu jsem ale celou prospala a v neděli zase do práce.
Tak s takovýma změnama bys mohla čekat holčičku, ale nepodepíšu ti to :grinning: ale moc přeju.
9. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
Ale to není na zvedání mimča k prsu :grinning: ,ale polohování mimča a ulevení si nejen při kojení.Chce to taky nějaký grify,který si ale každý pochytí časem sám :wink: Prostě u mě splňuje naprosto požadavky na uvolnění :wink:
My máme taky společnou peřinu,ale ukrajovat manžovi nehodlám :sweat_smile:
9. bře 2010 v 15:38  •  3 děti  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.