• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tat: to bude holčička, určo :slight_smile: U mě bylo taky mamce pěkně zle a u bráchy ne. Já si taky myslím, že čekáme holčičku :slight_smile: Byla jsem ve městě, už jsem pokukovala, co bych koupila na mimíska, ale dala jsem si zákaz, že až po screeningu, tak musíme ještě chvíli vydržet :dizzy_face:
kdyby něco, tak taky občas začínám hysterčit, že by nějáký těhotenský hormon :astonished:
9. bře 2010 v 15:38  • Odpověz
nevim no na tohle jak komu bylo špatně bych moc nedala,na tom se statistiky stavět nedají :grinning:
9. bře 2010 v 15:40  •  3 děti  • Odpověz
holky tmavnou vám bradavky a žilnatěj? čtu, že to bývá, ale mě zatím teda nic :wink:
9. bře 2010 v 15:44  • Odpověz
Jo Beru,všechno tohle+šíleně jakoby nalitý
9. bře 2010 v 15:48  •  3 děti  • Odpověz
Beru, mě teda ne, jen mi od začátku bradavky skoro pořád "stojí" a jsou velmi citlivé, prsa mě už docela přestala bolet.
taky jsem začala brát vitamíny pro těhotný, přišlo mi že mě tux tak trochu vysává, ted už nejsem tak unavená, pokud to mělo na to vliv.
9. bře 2010 v 15:50  • Odpověz
Beru a na ty problémy s močením můžeš zkusit třeba kopřivu,ne?Ta je močopudná,jestli jde o tohle a navíc +Fe,což je v těhu taky přínos.Já ji mám v těhotenské směsi.A taky zkusit homeopatii by se vyplatilo
9. bře 2010 v 15:53  •  3 děti  • Odpověz
Jé, fakt, Beru, tak to jsi mě potěšila s těma příznakama... :grinning: Kéž by nám to vyšlo... :grinning: Ale samozřejmě budu ráda hlavně za zdravé dítě...

No včera jsem si všimla, že je mám asi o odstín tmavší, jinak bolest i napětí povolili, říkal mi i dr. že už nejsou tak napjatý, koukal mi na ně i můj gynekolog, když zakládal pře 14 dny průkazku...

Na kopřivu se už těším, mám ji ráda čerstvou jarní, dělám si z ní očistný čajíky... Jsou šíleně zdravý a blahodárný... Jsem prostě kachna, tak co byste chtěli, že? :grinning:
9. bře 2010 v 16:02  • Odpověz
petjo já teď nevím, jak to myslíš, ale podle mě je kojící polštář na to, že si ho položíš na klín, a opřeš si o něj ruce, na kterých leží miminko, aby tě nebolely, ne?
9. bře 2010 v 16:03  • Odpověz
No, Laty, já myslela, že je to obráceně. Na polštáři leží mimčo a ruce máš pod ním... :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:04  • Odpověz
Holky jedu domů, konec práce, dnes konečně dříve, tak se tu hezky mějte a já se sem mrknu až večer.
9. bře 2010 v 16:06  • Odpověz
Lat,ale na polštář si můžeš mimčo i položit.A rukama ho obejmout.A nebo kojit vleže ne?
9. bře 2010 v 16:09  •  3 děti  • Odpověz
lat: já jakožto neználek musela koukat na foto, jak se ten polštář používá, taky tam bylo že leží mimi na polštářku na klíně :slight_smile:
tak dík holky za info, já mám prsa jen větší, ale to od začátku těhu. Jinak stejný
tat: to máš dobrýho gynekologa, mě na prsa nikdy nekoukal teda
díky za info holky, zítra se zeptám dr. snad mi něco poradí. Kopřivovej čaj jsem pila, a to byla síla teda, ale když je to pro mimi, tak to bych zkousla :wink: Taky piju těhu čaje. Ty homeopatika by nebyly špatný, ještě že mám unišeky do lékárny, to mě ty nákupy za stravenky pak ani nebolí :grinning:
9. bře 2010 v 16:10  • Odpověz
Beru, mě na prsa koukal už v začátku těhu a vždycky při zakládání těhu řidičáku prsa prohmatává. Můj mudr. je důkladnej, jsem k němu právě chvíli před svatbou přešla od takové krávy. Té jsem se sotva svěřila do péče já, natož jako těhotná... Tenhle mi vstupní prohlídku udělal tak důkladnou, že jsem to ještě nezažila... Jsem mu ale říkala, že k němu přecházím kvůli dobrým referencím a že chceme časem mimčo... Někdy nemá nejlepší náladu, ale jinak je docela dobrej... Na UTZ vždycky trpělivě vysvětluje, kde co mimčo má, taťkovi i Ondráškovi, ten je vždycky zvědavej... :dizzy_face:

Tak zatím pa, Ali...
9. bře 2010 v 16:16  • Odpověz
Beru,asi si děláš zbytečně silný ten čaj.Teda určo zvolit sypaný,nebo pak čerstvé kopřivy.Já na nich nějak instinktivně byla podstatnou část minulýho těhu.To v práci vždycky čučeli,jak jsem tam zalila tu kytici kopřiv po ránu vodou a pak pila.A můžeš ho osvěžit citronem.Fe se pak lépe vstřebá.Ta homeo by sis ale měla zjistit,než se do lékárny vydáš.Ne všude do toho opravdu vidí :unamused:
9. bře 2010 v 16:17  •  3 děti  • Odpověz
Petji, takže sis cestou do práce vždycky natrhala kytku a pak ji zalila horkou vodou? No, taky bych koukala, kdyby mi do práce přišla kolegyně s kytkou a pak ji šoupla do konvice a začala nálev popíjet :grinning:
9. bře 2010 v 16:20  • Odpověz
No já jezdila na kole a dělala za městem v hotelu,takže tam u statku sem si natrhala po ránu kopřivy a zalila vodou do půlčáka od Pilsner :wink:
9. bře 2010 v 16:24  •  3 děti  • Odpověz
:grinning: No dyť to říkám... Bych si na tebe taky divně koukala... :grinning:
9. bře 2010 v 16:26  • Odpověz
:grinning: mě se to líbí, s těma kopřivama
9. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Holky, mě od včerejška od večera nějak pobolívá hlava, asi mi nedělá dobře ta změna počasí z jarního na polární... :unamused:
9. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Ná já nevím, kam na ty kopřivy budu chodit.. taky kus nad náma je louka, bývalý šibeniční vrch, ale celá ves tam chodí venčit psi... :unamused:
9. bře 2010 v 16:28  • Odpověz
Jé, právě jsem vložila 5000. odpověď. To by chtělo šampíčko.... :grinning: :grinning: :sunglasses:
9. bře 2010 v 16:29  • Odpověz
Se stavte na virtuální mejdan... Skáknu do obchodu a uděláme si nějakou ňaminku :grinning: Přidáte se? :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 16:31  • Odpověz
petja: to je dobrý, s těma živýma kopřivama, ale za chvíli už snad budou, to máte pravdu k nám bych na ně taky nešla, to je hnus co tady všechno venku leží,...... Já měla docela ráda špenát z kopřiv.
Nám asi odešla telka, tak je přítel rád, chtěl LCD, tak je jak malej Jarda, že do novýho bytečku bude i nová tv, no nevím kde na to všechno vemem, že :frowning2:
9. bře 2010 v 16:33  • Odpověz
Beru, to s tou odešlou telkou mi něco připomíná... Ach jo, ti chlapi jsou tak stejní... :grinning: :rolling_eyes: Nám by ta tv taky prý mohla odejít, máme ji teď na baráčku dál od gauče a manžel při sportu špatně vidí na výsledky. Prostě malý písmenka a tak... :sweat_smile: Pořád sedí na křesle u tv, aby na to viděl a nesedí vedle mě na gauči... :rolling_eyes:
9. bře 2010 v 16:38  • Odpověz
zdravim vsechny zarijovky, rada bych se k vam pridala. 2.9. se nam ma narodit nase prvni miminko, holčička. Jsme v 15tt a tak se divam, ze bych si obcas rada neco napsala i s nastavajicima maminkama, co maji stejny nebo podobny TP :slight_smile:
9. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
autor
petja: pěkný polštář, taky mám už vybraný a budu pořizovat, ale ne teda za tisícovku, jak tad někdo psal, ale za čtyři stovky, i s náhradní náplní těch kuliček...............zatím spím s velkým plyšovým medvědem............a nebo na manžovi...... :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 16:51  • Odpověz
9. bře 2010 v 16:52  • Odpověz
tak kojící polštář jsem si vyrobila a vůbec nepoužila...jen na spaní a to až ke konci těhu :slight_smile: :slight_smile: na kojení jsem používala normoš malý polštářek a pak jak jsme často vejletili, tak jsem se to naučila bez polštářku a hodně pak jsem kojila v leže :slight_smile:

bavíte se o kopřivach :slight_smile: já si je jednou natrhala a udělala z nich odvar a polejvala vlasy, páč mi po porodu začali padat :slight_smile: jinak nevím, čím je dále prospěšná :slight_smile:

ahoj, orchidie, vítám tě...to že čekáte děvčátko bylo už znát? :slight_smile:
9. bře 2010 v 17:08  • Odpověz
Vítám mezi námi Orchidii :slight_smile: Děvčátko, krásný. Taky se divím, že už víte pohlaví... My máme termín asi týden po vás... :grinning: A snad taky holčičku... :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
ojo: byli jsme na genetickem utz ve 14tt a tam nam to dr. rekl a jde o dr., ktery je to vetsinou schopny rozeznat uz na NT, takze mu celkem verime :wink:
9. bře 2010 v 17:17  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.