• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Proč jste byli na genetice? Nějaké problémy? Nebo jen pro váš klid? No, to bych taky už docela věřila... :dizzy_face: Jé, já se asi objednám na ten 4D, já to už asi nevydržím :grinning: :grinning: :grinning:
9. bře 2010 v 17:31  • Odpověz
mame v rodine od pritele srusty kuze mezi prstikama. Vyskytlo se to u nich 2x u ruznych clenu rodiny v ruznych liniich a tak nam bylo doporucena konzultace a sledovani. Spis jsme chteli byt informovani. Skoro-tchan se s tim narodil a operovali mu to jako malemu klucikovi az kdyz chodil do skoly. Vubec jsem na nem nepoznala, ze mel neco s prstama, takze neco takoveho asi. Radeji jsme to chteli pohlidat. Nam NT jeste rekli, ze pohlavi neni videt, ale tady pry uz to bylo jasne. Tak doufame, ze uz tam do toho 20tt pindik nepriroste :grinning: tam si chceme aky nechat udelat 3D fotecky :slight_smile:
9. bře 2010 v 17:38  • Odpověz
Aha, tak to jo, my půjdeme zase kvůli rodinným dispozicím na spešl utz kvůli srdíčku... :wink: Každej máme něco... :slight_smile: Tak to je fajn, že vám to řekli, já už se taky těším, až budeme vědět, co v bříšku nosím. Při prvním jsme to vědět nechtěli a kluk nás překvapil, ale při druhým už se napínat nenechám :slight_smile:
9. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
Ahoj holky hlásím se z kontroly vše v pořádku máme skoro 11cm a na velký UTZ jdeme 31.3
9. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
Ty jo, takovej obr! Gratuluju! :dizzy_face: To je skvělý :grinning: Máš fotku?
9. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
jo mám ale dám jí až jindy jsem na návštěvě tak až později a dneska tam teda dělala psí kusy nohy zkřížené ruky v pěst no nádhera za týden si mám volat na triply doufám že bude vše ok
9. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
ant: gratuluju moc a moc, to je cvalda :slight_smile: a uvidíš, že triply budou také v pořádku :wink:
9. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
ant to je krása :slight_smile:
9. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
orchi. vítej
anana: gratulace, tak to jste už pěknej kousek teda :slight_smile:
jsem pěkně vytuhla a zbudila se v půlce ulice :wink:
rennu: jak je?
9. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
autor
antana. gratulace k perfektním výsledkům........

ahojky orchid......se ted budem potkávat častějc..... :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
ant, gratulace :dizzy_face: ...teda ty týdny letěj...za chvíli půjdem na cukrovku :grinning: :grinning: :grinning:

orchi...aha :slight_smile: tak snad vám holčička vyjde...my bychom si teď tak přáli...no počkáme si do září, zase se chceme nechat překvapit :grinning: :grinning: :grinning:

jo a včera jsem si byla pro průkajdu, sestra mi tam dopisovala výsledky z krve...tak řekla, že je vše ok, co jsem z toho vyčetla všude dopsala negativní a jediný, co jsem poznala bylo HIV :sweat_smile: tak pak mi budou brát další krev toho 2.4. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
beru: no nic moc, večer to je vždy horší, ale což, jsem bez teplot...hnusná rýma. Tý jo, se máš, že sis schrupla...já chvíli dopolko a jinak ne, venčení Charlieho a pak vždy hupsnul ke mně do postele a šel mi dát pusinku a napůl se rozvalit na mě.... :grinning: , je dneska nějakej mazlivej :grinning: :grinning:

holky už se mě pár lidí ptalo, zda pouštím miminkovi nějakou klidnou relax hudbu....já poslouchám většinou music jen v autě. Jako pohladím si bříško, něco mu řeknu, ale že bych mu pouštěla Mozarta to nééééé :grinning: co vy??
9. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
orchi:vítej
holky díky za podporu jsem si říkala že po tom velkým utrazvuku koupím povlečení do postýlky mám ho už dlouho vyhlédlé je žluté s vílou amálkou pak začne pro mě teprve nákupní horečka
9. bře 2010 ve 20:25  • Odpověz
jo a hodila jsem nové foto do alba
9. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
rennu, já si pouštěla v autě hlavně Kabáty :grinning: :grinning: :grinning: a pořádně na plný pecky :sweat_smile: a i doma různý CD :slight_smile: ale klasiku nikdy, i když Mozarta mám opravdu ráda :slight_smile:
9. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Ahoj holky, gratulace ke kontrolam...vsechny vysly na jednicku, tak to ma byt :dizzy_face:
ant...pekne vam to ditko roste!! Uz 11cm....a dela tam peknou rozcvicku :grinning: .....zda se mi to nebo tam fakt vidim pindora? Uz jsi 17tt to uz by videt melo jit co?
9. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
né dr.tvrdí že pindour tam není že to vidí růžové
9. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
ale přesněji to budeme vědět po velkém UTZ a pak začne nákupní horečka
9. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Ahojky všem, jsem ráda, že tady čtu pozitivní zprávy, zítra jdu na obávanou kontrolu, ale za ten týden jsem pevně přesvědčená, že je všechno v pořádu, jen to dr. spatne vypočítal, tak prosím kdo může držte mi zítra okolo druhé palečky, at se vše vydarí tak jak má :wink:
9. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
Fakt? Tyjo....ale jak jsou ty tlapky roztazene, tak mi to tak prislo :grinning: A ty chces spise holcicku nebo kluka?
9. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
angelina...budu na tebe myslet! Urcite bude vsechno jak ma :wink: Kazda se vzdycky bojime....takze zitra se tesim na dobre zpravy...popripade fotecku :wink:
9. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
angelino:držet pěstičky budeme neboj se to bude ok
saf:já chci Julinku strašně moooc a už jí říkáme tak když nám jí i 2x potvrdili ale je to jedno co to bude hlavně at je mimč zdravé
9. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
antana...to je jasne, ze hlavne aby byla zdrava....ale stejne na obrazku vidim pindika :grinning: Pokud vam ji uz nekolikrat potvrdili, tak to ta Julinka bude :wink:
9. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
Ja chci strasne moc Matyska...utz mame az 15.4. to je cela vecnost....a kdyz se nam neukaze, tak v zari nas to dite ozari a konecne budem vedet...tak me to stve, ze se tu tech utz nedela vic, ze si to ani neumite predstavit.... :grinning:
9. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
saf:ale teda musím říct že máš představivost já tam pindíka nevidím no uvidíme necháme se překvapit za 3 týdny se to snad na jisto dozvíme :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
:grinning: tak mi to tak prijde no :grinning: Jakoze to uplne mezi nozkama je pytlik a to kulate je pindour....ale asi to mezi nozkama bude pipinka a to kulate pupecnik co? :wink:
9. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
uvidíme le taky jsem strašně zvědavá ale musím to vydržet co už no snad se dočkáme toho co si přejeme obě dvě :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
dneska je tady nějaké mrtvo kde všechny holky jsou?
9. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
To nevim kde jsou...spi nebo kuchti :grinning: a pak o tom budou vykladat, co vsechno dobreho mely...a ja si pak opet a opakovane poslintam celou klavesnici :grinning: Treba nedavno se tu mluvilo o rajske polivce, tak jsem to nedala a musela si ji taky vyrobit....manzel ac odjakziva tvrdi, ze tohle neji....tak mi toho polovinu zblajz :grinning:
9. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
jo no teda rajskou jsem už louho neměla taky bych ji měla vyrobit :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.