• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
asi všechny holky čučí na ordinaci v růžové zahradě :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
holky no nic loučím se tak dobrou noc přeju :slight_smile:
9. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
angelino zítra držím všechny palce :slight_smile:
já jdu taky zítra k dr, ale jen na kontrolu, uz nejspíš nebude.
ad hudba. já jankovi pouštěla massive attack apod., ale musím říct, že po porodu ho to nějak nezaujalo. zato jsem zjistila, že na něj působí bach. dokáže ho krásně uklidnit a uspat. ale já moc na hudbu v těhu nevěřím. když se janko narodil, tak nijak moc nereagoval na zvuky, pozornost taky neuměl udržet, jen pár vteřin, tak si prostě myslím, že v tom bříšku moc nevnímají.
jj čuměla jsem na ordinaci :grinning: dřív jsem to vůbec nekoukala, ale co jsem na mateřský, tak je to moje kultura.
9. bře 2010 ve 22:01  • Odpověz
autor
angelina: moc moc držím zítra palce, snad bude už vše v pořádku, moc ti to přeju...................
já taky poslouchám hudbu spíš jen v autě a mozart to zrovna taky není, ale spíš chci bříšku pouštět takové ty melodie, co jsou na dětských kolotočích nebo tak, a chci si koupit takovou tu rolničku na břicho, jestli to znáte......jestli to teda bude na té dovči, kam jedem, pochází to z tama, tak bych to brala spíš jako suvenýr, než že bych to nějak moc brala vážně.....
ant. at ti holčičku potvrdí, a saf, tobě at najdou pindíka.... :wink:

já si taky schrupla odpolko, navečer, bolela mě celý den hlava dneska, jestli je nějaký blbý tlak, nebo nevím, ale je to děs..............
9. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
laur...a kdy letis na tu dovcu? Bude to pecka...jak jsme byli na te Kube, tak jsme tam videli spoustu tehulek a nevypadalo to, ze by jim horke slunicko delalo problem...ja bych jela z fleku znova...o te rolnicce slysim poprve...
Vam uz tak trochu predbezne rekli pohlavi ze? Bude to ta holcicka tusim... :wink:
9. bře 2010 ve 22:23  • Odpověz
Ahojky, tak jsme přijeli akorát z nemocnice, začala jsem krvácet. Ale naštěstí mi doktor řekl, že jak se posouvá placenta, tak se to někdy stává.
Jinak podle prcka jsem 12tt+2 a měříme 51mm :wink: :dizzy_face: Už jsme veliký! Doktor ho málem nezměřil hýbal se jak blázen ! :dizzy_face: :grinning:
9. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
autor
safry: cca za měsíc a kousek, na konci dubna.......už se hrozně těšíme......konzultovala jsem to se třema doktorama a prý pokud jsem bez komplikací, žádné riziko, za sebou potrat, krvácení nebo tak něco, tak že můžu......
a ta rolnička - jmenuje se to mexická bola, je to taková rolnička na šnůrce na pověšení na krk, cinká to jen hrozně jemně a má se to nosit v těhu, jak mimi slyší a pak po narození to taky může uklidnovat - no stejný princip asi jako s tím pouštěním hudby.....tak uvidíme, tady to stojí cca šest stovek na netu, to mi přijde docela zbytečně dost, já si jen říkala, že kdyby to měli někde tam, že si to přivezu jako suvenýr....... :wink:
a pohlaví - no dr. říkala, že když se mimi dobře natočí, že to už na NT dokáží určit, ale ten náš divoch se tam mlel a točil pořád zády, takže je to spíš odhad ta holčička........ale jj, říkala holka......tak uvidíme na další kontrole, jdu příští čtvrtek a nebo dva dny před odletem jdu na druhý screening, to už budu v 21tt, tak tam se to snad potvrdí...........uvidíme......ale i manža už říká bříšku princezno a beruško..... :slight_smile:
a na kubě muselo být taky krásně vid?

já jdu už do postele, jsem naprosto zničená, mám fakt šílenou migrénu, pořád čekám, že to přestane, ale spíš se to ještě zhoršuje, tak snad to zaspím..............dobrou. :slight_smile:
9. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim jen v rychlosti nez pujdu do prace :wink:
elsiska...hlavne, ze jste v poradku, hlidej se....prcek to ustoji, vzdyt uz ma pres 5 centaku! :wink:
laur...na Kube bylo bombovne...nejlepsi dovca ze vsech...a to Mexiko nebude jine... :slight_smile: O te rolnicce slysim opravdu prvne...ale aspon uz vim vo co go :grinning: Ale povim ti, ze 600,- bych za to nedala ani omylem....tak treba se vam to tam podari sehnat za par penez...pokud to od tama pochazi, tak to drahe nebude :wink:
Preju hezky den vsem :slight_smile:
10. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
přeju dobré ráno
elisko:hlavně že je vše ok
angelino:držím palce na dnešek :slight_smile:
10. bře 2010 v 08:02  • Odpověz
ant: Jj, doktor říkal, že je všechno ok! Prý jsme o týden starší, takže se má asi u maminky moc dobře :grinning:
safryy: Už je to macek :grinning: :dizzy_face:
10. bře 2010 v 08:07  • Odpověz
elisko:to se ti bude pořát upravovat nám jednou řeknou že jsme menší pak zase větší no děs jako neboj příště jak pujdeš ti to zase přetáhnou :slight_smile:
mě zase začalo tvrdnout břicho tak mi dr.pohrozil že mám jen ležet že jinak půjdu do špitálu a tam si mě ohlídají tak musím být ted hodná
10. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
ant: Jak jsem byla te´d na dvou UTZ, tak se dva různí doktoři shodli, že jsme o týden starší! Ale ono to je jedno! :wink: Hlavně když bude v pořádku!
Já musím taky ležet... Tak hezky odpočívej ať nemusíš do špitálu! :wink:
10. bře 2010 v 08:13  • Odpověz
elisko:a kdy jdeš na NT screening?
10. bře 2010 v 08:15  • Odpověz
ant: Příští týden ve čtvrtek 8:30 hod... :wink: Už se těším, ale i trošku bojím..
10. bře 2010 v 08:28  • Odpověz
eli:neboj to bude ok
10. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
ant: tak já doufám! Když se tak hezky mimimnko drží, tak snad bude i v pořádku! To se mnou půjde i manžel, tak se už těší! :dizzy_face:
10. bře 2010 v 08:38  • Odpověz
Hezké ráno,
jak jsem nemusela vstávat do práce, tak jsem si hezky schrupla...pejska vyvenčil ráno manžel, já si došla na wc a šup do postýlky :grinning: ...no vzbudila mě až děsivá bolest hlavy, asi od rýmy :unamused:

držím pěsti ke kontrolám.

eli: tak hlavně, že je všechno v pořádku :wink: a manža si screening užije, můj z toho byl také na větvi :wink:

ant: tak hezky lež a nic nedělej, šetři sebe a broučka.....hele, když ti tvrdne bříško, jaký to je pocit, co cítíš???
10. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
Dobré ránko, holky :grinning:
10. bře 2010 v 09:12  • Odpověz
rennu:je to křeč do celého břicha a cítíš že ho máš tvrdé i na dotyk jako kámen
10. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
jo a taky držím pěsti kdo jde na kontrolu at je vše ok
10. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
Jé, koukám, že Lauri měla včera taky problémy s hlavou.. Já taky... :frowning2: U mě to nebyla teda asi klasická migréna, i když už mě teda hlava bolela od pondělí od večera. Jen takový pobolívání, ale nepříjemný...

Jo, holky v Mexiku je krásně, známý tam byli dva roky pracovně a manžel dvakrát asi týden... Měli jsme tam jet taky na pracovní stáž, ale tenkrát jsme to odpískali kvůli tomu, že už jsem čekala Ondráška... :grinning: Teď tam máme taky na dva roky kamarády... V Toluce... :grinning: :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 09:24  • Odpověz
holky loučím se pojedu zase do školy takpa večer
10. bře 2010 v 09:30  • Odpověz
Tak se jeď vzdělávat... :wink: Ať si zase o kus chytřejší... :slight_smile: To se hodí vždycky... :grinning: Pa pa
10. bře 2010 v 09:31  • Odpověz
ant: a nemáš se náhodou šetřit???
10. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Jak je, Rennu, už je to lepší, Charlie je hodňoučkej. My máme joršíří slečnu a asi má nějaký problémy s močákem zase, pořád pije (nestíhám nosit kýble s vodou) a pořád chce chodit ven čůrat... :confounded: Budu s ní muset zajet na veterinu... Docela na to trpí, jak je malinká...
10. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
rennu:jo ale já ve škole nic nedělám jen sedím a poslouchám výklady učitelů a dneska mám důležitou písemku s chemie jinak bych byla doma já se šetřím :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
Tak držíme palce, Anty... :grinning: Chemie je hnus :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
tat:to máš pravdu se mi to motá vše do kupy mám test z acidobazických reakcí je to děs nebaví mě to ale co nadělám
10. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
ant: dobře, tak držím pěstičky...
:wink:

tat: kdopak to říká před chemikářkou, že chemie je hnus??? :grinning: :grinning:
10. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
rennu:ty jsi chemikářka??je to není moc oblíbený předmět co?aspon mi starci ho nemáme v oblibe :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.