• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
laurinka.22: krásné věcičky :slight_smile: ten deníček mají normálně v knihkupectví? Sice jsem po dlouhé neschopnosti bez penízků...ale....na ten bych snad něco vyšpatnila :grinning:
hupcza: když mně se bříško jen nerýsuje, já jak se napapkám, tak ho tam mám jak vyšitý....a to je podle mě brzo, ne?
4. led 2010 v 19:01  • Odpověz
laur: týý jo ..to máš už všechno nakoupeno? to snad ani nezvládnete unosit :sweat_smile:

ren:já bych to neřešila - každá jsme jiná,tak musíme mít i jiný pupík a průběh těhu :wink:
4. led 2010 v 19:12  • Odpověz
autor
rennu. no nám taky ještě nedošla výplata, ale měli ho tam poslední, tak jsem ho vzala............jj, v knihkupectví, ale ne v každým.......musíš to trefit......a stál mě pět stovek, tak možná seženeš za trochu mín........
a na bříško je podle mě brzo, ale jak vidím, tak asi je to normální, když už někomu vyskakuje ted......
a děkuji za pochvalu věciček....
4. led 2010 v 19:14  • Odpověz
laurinka.22: juknu, třeba na něj natrefím :slight_smile: jinak taky se mi zdá brzy na bříško, ale normál jsem jak lunt, 55kg/175cm a bříško plochý..takže asi u mě bude fakt vidět všechno hned :grinning:
4. led 2010 v 19:26  • Odpověz
ren: no takto se ti tam nemá kam schovat :grinning:
já mám o 10 kg víc na stejnou výšku :sweat_smile: (teda o cm míň)
tuhle (55) váhu jsem měla v dospělém věku jen jednou a při mé stavbě těla jsem vypadala fakt hrozně - taková zombie :sweat_smile:
ideální váhu mám tak 62-63
ale v těhu to neřeším a po porodu jsme taky nijak nechvátala - jen jsem zrušila noční těhu nálety na lednici :grinning:
4. led 2010 v 19:47  • Odpověz
laurinka: jé, ty už nakupuješ? jdu se kouknout na fotečky :slight_smile:

rennu: neboj se ničeho, bude to v poho (čti: taky se bojím, ale určitě nám to všem dobře dopadne :wink:)
4. led 2010 v 19:51  • Odpověz
autor
tak já mám 160cm a 45kg, takže jsem taky průhledná...... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
kovalda: jj, nakupuju........na to jsem se hrozně těšila.....
4. led 2010 v 19:56  • Odpověz
jéje, koukám, že výšku mám stejnou jako rennu a hupcza, ale ty kila, ach ta kila .... no nebudu říkat, o kolik mám více než hupcza, ale o dost. :slight_smile:
4. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Ahoj holky .-) tak jsem dneska byla ve škole .. řeknu vám, vyjížděla jsem v 6 a byla jsem neskutečně šťastná, když jsem v 7 mohla u školy vletět do prvního otevřeného krámku pro jogurtový nápoj, pití a pořádnou snídani .. a ve 12 mi už kručelo v břiše .. to u sebe neznám .. nesnídala jsem, oběd až tak mezi 1 až 3 a když jsem někdy nestíhala, snědla jsem něco málo a stačilo mi to, za to teď ... ve 3 jsem se dostala domů, naprosto hladová, snědla jsem pořádnou porci jitrničky s brambory a v 6 vydatnou večeři od manžílka .. jinak moje bříško bych už nenazývala bříško, je to pořádný břicho. Podle mě je na to ještě brzo, ale normálně vyskočilo mi, spíš je to asi tím jak jsem nafouklá, ale tohle je děsný .. mám takový těsnější džíny a dneska jsem do školy normálně šla v delší mikině abych si mohla během hodin povolit knoflík :sweat_smile: protože jak sedím, tak mě tlačily a "bříško" mě pak docela bolelo, tak jsem řekla, že to za to nestojí .. a přes tu mikšu nic vidět nebylo, naštěstí :sweat_smile:

jinak dnes jsem se málem prokecla spolužačce, koukali jsme nějak ven, maminky si tam hráli s dětma, na sáňkách a spolužačka řekla, že by chtěla na mateřskou, tak jsem se zažulila a pak jsem podstoupilamálem křížový výslech :grinning: ale nakonec jsem vydržela, ale jen tak tak :stuck_out_tongue_closed_eyes:

co se týče jmen, manža dneska přišel s návrhem, že to uděláme jjednoduše. Každý napíšeme 10 jmen holčičích, 10 jmen klučičích a mezi těmi, na kterých se shodneme, budeme dál vybírat. No po pravdě jsem zvědavá :slight_smile:

jinak výbavičku a oblečky ještě nenakupujeme, to až po prvním trimestru, te´d na to stejně nebude nějak čásek .. ale hlavně se bojím, abych něco nezakřikla .. vím, že když se něco nepovede, že to nebude zapříčiněné nákupy, ale pak by mě to kaorát víc bolelo, kdybych pro malé už něco měla..

lauri: ten deníček je dobrý nápad, taky se po nějakém mrknu .-)
4. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
laurinka: to chápu, že ses na to těšila, to já taky, ale nejdřív chci utz, však krom pár testů nemám zatím žádnej "důkaz" :grinning: pak už se asi neudržím. Tak snad ty 2 týdny vydržím.
4. led 2010 ve 20:10  • Odpověz
sal: nechci ti kazit radost - ale tuhle metodu jsme taky aplikovali a vylezlo nám z toho asi 7 na 2-3.místě a to nej ani jedno :grinning:....ale třeba budete úspěšnější :wink:

kov: hlavně,že jsi čupr baba,no né? :wink:
4. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
hupcza: já nepředpokládám, že to půjde tak hladce .-) když si vzpomenu třeba na výběr místa svatební hostiny, tak je mi hned jasný, že manža si to zas představuje jak Hurvínek válku .-) ale je pěkné, že má plán, však já se jen tak pousmála a uvidíme kolik desítek jmen bude v užším výběru :slight_smile:
4. led 2010 ve 20:17  • Odpověz
salinka: jj, bříška vykukují. Vím že kolegyňky často říkaj, že třeba hned od začátku nemůžou nosit normoš kalhoty, protože nosej bokovky a prcek hned udělá vybouleninku, která nejde zatáhnout :slight_smile:
S tím tlačením břicha při sezení - to mi povídej, no děs.
Výběr jmen chceme udělat podobně, zatím jsem zkoušela nahodit manželovi můj výběr a bude to teda boj.
4. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
hupcza: no jasnačka, na kilech tak nesejde, však to všechno vyběhám při skákání okolo mrňouska :slight_smile:

salinka: my se dnes s manžou dohodli na cestě domů, že raději začneme jména vybírat hned, protože jak se nemůžeme shodnout, bude lepší začít dřív :grinning:
4. led 2010 ve 20:30  • Odpověz
tak holčinky, jsem utahaná jako kotě, takže to balím a jdu do pelíšku.
mějte sladké sny a opatrujte pupíčky :sweat_smile:
4. led 2010 ve 21:02  • Odpověz
Díky za podporu, kovaldo.....manži se furt ptám, chci ujištění...mám strach, abych mu nelezla na nervy...zase si říkám, bříško občas bolí, prsa pořád, žaludek se občas houpe, tak snad to bude ok....

Salinka87: nj, taky mě tlačí bříško, když sedím v džínách...ale dnes ve škole jsem pořád poletovala...u tabule vysvětlovla, u mapy ukazovala, dětem kontrolovala práce na PC...tak jsem si moc neposeděla...zítra bude klidněji, já pro jistotu nosím dlouhý svetr :grinning: až bude třeba, povolím taky...Jinak jména jsme se dohodli stejně, každá napíše deset, pak to projdem spolu a vyberem ty, na kterých se shodnem....pokud se ze spoelčného výběru neshodnem a pobijem, budem asi losovat :grinning:

Jinak holky dnes jsem prchla z dozoru na wc :grinning: cítila jsem vlhko, bolení bříška jak u MS...ale naštěstí nic...uffff, jste neslyšely ten kámen, co mi spadl....

kovalda: dobrou a hezké sny :sunglasses:
4. led 2010 ve 21:16  • Odpověz
autor
holky.......no já sice už něco nakoupila, ale zase třeba jména mě ted nechávají chladnou......v tomto si počkám, až budem vědět pohlaví.......................však my něco pěkného taky vyberem......holku máme jasnou, ale když budou dvě nebo kluk a holka nebo jen kluk, tak nevím........
4. led 2010 ve 21:30  • Odpověz
Ahoj holky,

celý den nahlížím a čekám kdy napíše lajla...tak doufám, že nepíše proto, že se dozvěděla radostnou novinu a oslavuje :wink:

Jinak my jsme měli jména při mém prvním těhotenství vybrané docela brzo a měli jsme jasno...no a když jsme se dozvěděli co čekáme, tak jsme to stejně změnili, tak uvidíme, jak to dopadne teď.

Nakupování taky radši nechám na později, navíc spoustu věcí už mám a kdyby to byla holčička, tak mám kamarádky :slight_smile:
4. led 2010 ve 22:13  • Odpověz
ahoj holky,

přeju pěkný den:slight_smile: dneska jsem málem nevstala, budík pořád zvonil a mně se pořád zavírali oči :wink:

mezi jmény máme nějaké favority, ale jak nás znám,asi se to ještě několikrát změni.

marge: máš pravdu, lejla se vůbec neozvala....tak snad je všechno ok...
5. led 2010 v 07:36  • Odpověz
Ahoj holky, tak já nakupovat zatím taky nebudu. Bojím se, že kdyby se něco stalo a já měla doma ty dětský věci bylo by mě to ještě víc líto.
Včera, když se jela z práce se mi udělalo v šalině tak zle, že jsem se bála, že ani nedojedu na příští zástávku. Hledala jsem sáček a jediný, který jsem našla byl sáček na psí hovínka (máme psa a poctivě po něm sbíráme). :grinning: Našla jsem ještě poslední žvýkačku, tak jsem si ju dala a přešlo to. Pak jsem přestupovala na trolejbus a nechala jsem si jeden ujet, abych to rozdýchala. No a nakonec jsem to zvládla domů bez újmy, ale bylo to o fous.
Zato dnes ráno jsem to už neustála a zvracela. :frowning2: Pak jsem se přemohla a nasnídala a teď už je mi fajn. Na zítra si asi dám k posteli nějaký sušenky a sním je ještě v posteli.
Jinak jeden kolega z práce pojal podezření, že jsem těhotná. Jsem v kanceláři s osmi chlapama jediná holka, takže si mě tak víc hledí a občas jsou i nějaký narážky, ale nic sprostýho. No a včera jsem šla ze záchoda a jeden si mě tak prohlížel, tak mu říkám, co čučíš. :stuck_out_tongue_closed_eyes: A on mi pak napsal na icq, že mám nějaký velký prsa a jestli nejsem těhotná. Hned jsem zrudla, ale podařilo se mi to zakecat, že jsem přibrala a mám to z toho.... :sunglasses:
Tak se mějte, jdu něco dělat.
5. led 2010 v 09:04  • Odpověz
Ahoj holky zdravím všechny :slight_smile:
5. led 2010 v 09:13  • Odpověz
rennu: já tu ránu slyšela, jak Ti odpadl ten kámen od srdce. To mi povídej, taky se furt kontroluju. Aspoň k tomu jsou časté návštěvy WC dobré, že člověk zkontroluje, že nekrvácí a miminko se drží tam, kde má :slight_smile:

leba: teda tys to měla nároční to cestování. Raději si vem asi nějaké sůši i do kabelky. Já to tak budu taky řešit, protože dnes jsem se doma zapomněla do něčeho zakousnout a ve vlaku jsem taky bojovala s nevolností. Tak jsem se pak honem vrhla na pekárnu a rychle zakousla chlebánek.
5. led 2010 v 10:11  • Odpověz
mi včera říkala jedna kámoška,že má podezření,že jedna společná kamarádka je těhule
onamána to hrozný čuch - ještě že jsme spolumluvily jen přes telefon :grinning:
5. led 2010 v 10:51  • Odpověz
hupcza: moje kolegyně to zas pozná z očí. No, mně se ani koukat do očí nemusej, svítím celá :grinning:

Tak jsem si myslela, že to šéfovi povím až za 14 dní po utz, ale zapomněla jsem, že se mám příští týden zúčastnit inventury, která je přes noc. Přímá nadřízená je díky bohu super, upozornila mne na to a shodly jsme se, že by nebylo vhodný, abych tam šla. Tak jsme za šéfem zaběhly hned. Klepala jsem se jak sulc, ale jsem ráda, že to mám za sebou.
No a jak už to ví šéf, tak to říkám každému na počkání. To je paráda !!!! :grinning: :grinning: :grinning:
5. led 2010 v 11:02  • Odpověz
hupcza: tak to s kámoškou raději udržuj jen telefonický styk, aby si tě nemohla očuchat :sweat_smile:
5. led 2010 v 11:03  • Odpověz
Ahoj dámy,
včera jsem vplul do pracovního procesu s takovou vervou, že jsem se sem vůbec nedostal. Takže to dneska musím napravit - abyste na mě nezapomněly... :wink:

Zase tolik se nebojte. Jak se jednou přichytí, tak už se jentak nepustí... Ona už to příroda tak zařídila; a zbytek dneska jistí medicína... :wink:
5. led 2010 v 11:50  • Odpověz
sinix: díky za slova uklidnění. To víš, snažíme se být v klidu, ale červíček pochybností si leckdy najde cestu do naší mysli. :slight_smile: To vplutí do pracovního procesu Ti závidím. Já mám co dělat, abych se soustředilla na práci a nemyslela furt jen na to, že budeme mít mimčo :grinning:
5. led 2010 v 11:53  • Odpověz
Kovaldo, to naprosto chápu... :slight_smile:

No já to napsal špatně. Já do něj ani tak nevplul, spíš jsem "byl vplut" :grinning: Ale to jsou hezké myšlenky. Taky je mám, pomáhají mi "zvýšit pracovní nasazení"... Jsou mi takovým oživením dne. :wink:
5. led 2010 ve 12:05  • Odpověz
sinix: moc díky, krásné uklidnění :wink: úplně pohladilo na duši!

kovalda: ty brďo, tak šéf už to ví? tak to si ti docela ulevilo, že....já jsem si říkala, že to když tak vypustím až po další kontrole....snad to vydržím....ale sama sobě se zdám jakási nafouklá a břichatější a prsatější než obvykle :grinning: snad to nikdo nepozná :sunglasses:
5. led 2010 ve 12:15  • Odpověz
sin: myslím, že bychom všichni byli rádi, kdyby to bylo až tak snadné jak píšeš :sweat_smile:

bre: no na mě to u obou předchozích neomylně poznali i když jsem to nikomu neřekla
sice někdo to vyhodnotil "ty máš nového chlapa"....ale prostě změnu zaznamenali
5. led 2010 ve 12:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.