• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
No já sice udělala z chemie klasifikovanej zápočet na technické vysoké, ale jinak ji moc nemusím... Tenkrát jsme měli super přednášející, takže kupodivu mi to šlo samo. Jinak ta chemie na základce je zajímavá, na vysoké humus nejvyššího kalibru a to můžu srovnat z osobní zkušenosti VŠ Báňskou a VUT Praha :grinning:
10. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
Holky, na chvíli se loučím, jedeme s malým do sousední vesnice pro čerstvě nadojený mlíčko od kraviček... zatím pa pa :wink:
10. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

teda, koukám, že nejsem jediná, co bolívá hlava, co? :confounded: já vás teda obdivuju, že si na to nic nevemete, jednou jsem se to taky snažila zaspat a vzbudila jsem se v noci na wc a ani jsem nemohla dělat ostrý pohyby, měla jsem hlavu jak střep :stuck_out_tongue_closed_eyes: od tý doby si vždy vrznu paralen a nenechávám to rozjet do takový bolesti :sweat_smile:

jinak všem držím palečky ke kontrolám, kdo dneska jdete :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Ahojte holky, mám dotaz, trošku připitomělý, ale snad to pochopíte :pensive:

Trošku mi už roste bříško, ale zatím je to spíš jako "nafouklý špek", co jsem měla předtím, takže jako těhu břicho to zatím nevypadá,rifle - bokovky taky zapnu v pohodě. Ale když sedím a ještě mám pásek, mám pocit, že to malý musím nějak utlačovat, nebo když si zavazuju boty a tak...

Těhu rifle mám koupené, ale zatím se mi do nich moc nechce, myslím, že si jich ještě užiju dost :grinning: A hlavně to ještě nikdo neví, ani v práci, tak je mi to takové blbé...

No možná to zní jako úplná kravina, ale možná to některou z vás taky "trápí"...
Díky za radu :wink:
10. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
ant: tak na základce mají chemii jen v 8. a 9. třídě, tak to jde :wink:

tat: no sama si říkám, jak jsem chemii mohla vystudovat :grinning: ...ty zkoušky byly otřesný :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
discreet a jak se ty cítíš?? bolí tě břicho, když sedíš nebo když si zavazuješ boty??
já nad tímhle nikdy nepřemýšlela, nosím, co je mi pohodlný, taky ještě bokovky, ale když sedím, tak už mi tlačí, tak si rozepnu knoflík...a víc neřeším :sweat_smile: mě by nenapadlo, že mimíska utlačuju, když to sama necítím, že mi něco škrtí a taky je přeci v plodové vodě, která ho před tím chrání :wink:
10. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
discreet: vyndej pásek, nezapínej knoflík, ev, když máš strach, aby ti gatě nespadly, vem si obyč. gumičku a knoflík přes dírku přidělej a k tomu samozřejmě něco delšího, aby to nebylo vidět :wink: tak to dělám já, buď mám v práci těhu 3/4 a nebo jak jsem psala. Jinak těhu rifle mám též a zatím je nenosím :sunglasses:
10. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
discreet - taky rifle zapnu, ale kdyz sedim, tak me to tlaci a rozepinam knoflik - posledni asi 4 dny ale uz nosim jenom leginky :slight_smile: nikomu to neni podezrely a je to o dost pohodlnejsi, ted navic nosi leginy kazdej, takze fakt jeste nikdo nijak nekoukal :slight_smile:
10. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Mě nic nebolí, spíš prostě když se ohnu, tak mám strach, že ho zmáčknu, no asi je to kravina, máte pravdu, je chráněný až až...
Pásek odhodím a zkusím rozepínat nenápadně knoflík :slight_smile: Případně jsem přemýšlela nad sukní, to by mohlo být pohodlnější :wink:
Tak díky!
10. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
ja taky rozepínám při sezení a řízení knoflík, navíc neumím normálně sedět na židli, furt mám nohy na sedadle na hoře (ne v autě, tam je mám na pedálech), tak su jak paragraf a v zapnutých bokovkách už to je nepohodlné.
10. bře 2010 v 11:14  • Odpověz
ahoj mamči
tak jsem byla u dr. a nic moc. Nejdřív se mi pokusil dělohu narovnat, to mu nešlo. Tak za týden kontrola, a když to bude stejný tak operace. Tak jsem z toho hotová. Řek, že když se nenarovná sama, že by to mohl být průser. Mimi by nemělo kam růst. Je možný, že tam jsou nějáký srůsty a tak že to nemusí jít asi ani narovnat jsem tak pochopila. Bojím se, že samo se mi to nenarovná, je prý hodně moc zakloněná, takže jsem na nervy. :frowning2:
já taky nosím bokovky, do jiných kalhot se nedostanu.
rennu: tak ať je líp. Já teda taky nepouštím žádnou hudbu
10. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
beru, teda...a spíš nebo ležíváš na břiše?? to prý pomáhá...
10. bře 2010 ve 12:07  • Odpověz
ojo: na břiše, to mě radil minule dr., ale nechápu, že mi to neřekl dřív, že jí mám otočenou. Pokaždý říkal, že je jak z učebnice, a ono prd :frowning2:
a když jsem se ptala, co mi pomůže na to čůrání, tak nic. Že je to tím, jak mimi tlačí. Prý když mi to nepůjde, tak si tam mám strčit prst, a zatlačit jako na močák. No jsem z toho jelen :confounded:
10. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
beru - a to je jisty, ze se to nesrovna samo? moje teta mela zaklonenou delohu a srovnalo se ji to samo az v 6. mesici ... (vubec ji nebylo videt bricho, bolely ji zada a tak a pak naraz mela peknej buben) drzim palce!
10. bře 2010 ve 12:17  • Odpověz
beru to je děs. určitě se to povede nebo ti to zoperujou. mysli pozitivně. zkus líhat na tom břichu po porodu to doporučovali právě aby se ta děloha nezaklonila.
taky nosím bokovky a ještě o číslo větší. mě by to bolelo kdybych měla něco přes břicho.
10. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
beru: Teda... Ach jo. Držím palečky, aby Ti pomohli! Akorát jak sama píšeš, taky se divím, že to nepoznal už dřív!! :confused:
10. bře 2010 ve 12:20  • Odpověz
beru tak jestli se ti to nezdá tak zkus ještě jinýho doktora. neboj, dobře to dopadne, ale asi si to těhu "užiješ"
10. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
beru: moc jsem na tebe myslela a držela ti pěstičky a ono toto.....ach jo, ale hlavu vzhůru, uvidíš, že to bude v pořádku...oni vědí, co dělají :wink:
10. bře 2010 ve 12:26  • Odpověz
holky díky moc, jste zlatý :slight_smile:
no to taky nechápu, že mi na to nepřišel už dřív. Minulý týden jsem ale byla u jinýho, a ten to říkal taky, že mě jí bude muset ten můj narovnat :frowning2:
ev: já myslím, že bude chtít jednat asi brzo, že je asi hodně zakloněná a mimčo by se zaseklo v malý pánvi, a nemělo by kam růst.
10. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Beru, třeba to nebude tak horký, jak ti to mudr. řekl... Taky bych radši ještě zkusila jinýho. Přece jenom - víc hlav, víc ví :wink: Za zeptání jinde nic nedáš. Případně bych zkusila zajet do nemocnice, jako třeba kvůli tomu močáku to nafingovat, že se to trochu zhoršilo a uvidíš, co ti řeknou... :wink:
10. bře 2010 ve 12:36  • Odpověz
beru: :frowning2: .....jak to ale chtěj proboha rovnat, když tam je mimi?
Ale neboj, to určitě zvládnou :wink:
10. bře 2010 ve 12:45  • Odpověz
Beru, no tak zase zkus zajít za tím předchozím... Třeba by to on neviděl tak černě. Moje kamarádka má taky dost zakloněnou dělohu a holčička se jí narodila císařem v 7. měsíci (sexovali s manželem a praskla jí voda) a teď už čeká druhý miminko, chlapečka a zatím nemá problémy, ale je na riziku a má každopádně zakázaný postelový hrátky... Tak bych se možná být tebou taky raději držela od manžílka kousíček dál :wink: A určitě zkus toho jinýho dr.! :wink:
10. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
elisko: to je dobře že ti to řekli.....mě vždycky strašej....něco v tom smyslu, že to může bejt dobrý, nebo že nemusí :angry: . Že s tím nic neudělaj. Že by mi ale někdo řekl, že se to stává, to teda ne :angry: .
Mě taky včera a předevčírem bolela hlava, ale nic si vzít stejně nemůžu. Paralen mi už dávno nepomáhá, mě už zabíraj tvrdší prášky :unamused: ...naštěstí to nebyla taková hrůza.
Spíš mě trápí ten žaludek, ať sním co sním, tak je mi těžko , hlavně nahoře.
10. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Sui, Ojo, no právě že já se s migrénou léčila u neurologa, taky jsem dostávala prášky, abych ji neměla, ty jsem brala denně a pak kdyby se náhodou objevila, tak jsem měla takovej silnej driják, ale zabíral... paralen mi pomůže tak max. srazit horečku, taky mi nezabírá, ani valetol, ibalgin, panadol a podobný léky... :unamused:
10. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
suik: já měla vždycky štěstí na úžasné doktory, takže mi všechno vždycky řekli, což jsem ráda!! :wink: kvůli čemu tam jinak člověk chodí, že chce prostě vědět, jak to popravdě je... A jak mi doktor včera řekl, půokud nemám křeče a nekrvácím v kuse, tak je to prý v pohodě! Občas se právě stane, že se placenta posune a kousek z ní odplave do dělohy a tělo ho "vypustí" takže pokud nejsou křeče a nekrvácí člověk v kuse, tak prý je to v pohodě!
10. bře 2010 ve 13:01  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

suik, mohu ti jedině poradit na zmírnění bolesti olejíček Migrenol na spánky/čelo/zatylek nebo ještě tygří mast, podobné účinky jako u toho olejíčku, to je jediné co aplikuju při migréně ted v těhotenství, já dřív brala triptany ale ty se v těhu nesmí brát a paralen je pro mě jako bonbon bez účinku.
10. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
suik: nemám tušení, jak to budou rovnat. Když jsem se ptala, tak dr. řekl něco ve smyslu, že zatím mě nebude víc stesovat :unamused:
já jak jsem měla ze začáku hematom, tak jsem měla taky tulení zakázaný, ani nevím, jestli tam je hematom stále. A tělo si asi vážně řekne, protože od začátku těhu chuť - nula. Dneska mě nenapadlo se ani zeptat.
Když já už teď chodím do nemocnice :unamused:
tak jsme měli k obědu krupicovou kaši :slight_smile:
10. bře 2010 ve 13:14  • Odpověz
beru: My od těhu taky nic!! Ale už chvilkama ta chu´t je, ale kvůli tomu občasnému krvácení, ještě nemůžeme!
10. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
no tak to mám štěstí, že mi ten paralen zabírá :slight_smile: :slight_smile:...ta bolest hlavy je fakt hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes:

suik a co mátový čaj?? ten je na žaludek dobrý :slight_smile: já si ho taky občas dávám, když mě to bolí, jak ty píšeš, nahoře..jakoby pod žebrama uprostřed...
10. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
eli: já si taky říkám, hlavně, aby byl mimísek o.k. to se obětujem rády, co :unamused:
tak hlavně, že to máš s mimískem o.k. mě taky říkal, když není jasná krev, je to dobrý. Ale i tu mít můžeš a mimi je o.k.
10. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.