• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
beru: Taky příští čtvrtek na screening? Já taky :wink: Takže jdeme nastejno....
laterna: Gratuluju ke kontrole :wink:
10. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
hm, tak už můžu s klidem vyloučit jedno jídlo :unamused:
U nás je blbý, že manžel moc nevaří a když tak spíš rychlý jídla, teď ani nemá čas, sice je doma, ale do rána do noci dřepí nad počítačem a pyskuje, když má jít něco dělat do domácnosti.....no ale jde :rolling_eyes: .....takže se moc nenajím.
10. bře 2010 v 18:56  • Odpověz
Ahojky holky, tak dnes jsem byla u dr na obávané návštěvě, nakonec vše dopadlo dobře, mimi roste tak jak má, jen mi nesedí absolutně TP na září, ale pomalu až konec října, otěhotněla jsem asi až v lednu, ne v prosinci, kontrola další za 14 dnů, ale pokud nebudu špinit, nebo krvácet, tak vše opadne dobře. Moc Vám všem děkuji za podporu, moc jste mi pomohli. :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
eli: já v 8, ty taky něják tak, viď :slight_smile: ¨
suik: mě taky chutná nejvíc teď to nezdravý, jako bramůrky, tatarka, sladkosti, se to nemá, ale mimi to asi nutně potřebuje :slight_smile: tak mu to pak odepři, no
10. bře 2010 v 19:08  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpátky chemie dopadla docela dobře
všem holkám co byli na kontrole tak veliká gratulace :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
beru: :grinning: jak píšeš, že ti šmakuje nezdravé jídlo.....se musím smát, viz já a můj chleba se sádlem :grinning:

angel: gratulace :wink:

ant:tak vidíš, že jsi to zmákla :wink: prima
10. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
Jen teda TPvychází až na konec října, ale mrnu na vás, už dlouho vás čtu, nejhorší je, že jsem měla být prakticky v 13tt a tak jsem si rikala, že mám vše za sebou a ono prd :grinning:
10. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
Holky ještě vás poprosím jednou o vyplnění dotazníku, moc mi to pomůže.
předem díky :grinning:
http://www.vyplnto.cz/databaze-dotazniku/proc-vstupovat-do-sekt/
10. bře 2010 v 19:26  • Odpověz
Angi, tak jsem ti to vyplnila a jsem zvědavá na reakci zpátky na mailík :grinning:

Jinak jsem ráda, že ti to u mudr vyšlo, nevadí, tak máš termín až v říjnu, hlavně že je mimi zdravé a živé. Mysli pořád pozitivně a hooodně odpočívej, pěkně nožky nahoru a žádný tulení s manžílkem radši... Ale to ti asi mudr řekl... :wink:
10. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Anty, tak to máš kliku s tou chemií, Rennu už ti určitě chtěla nabídnout doučování :grinning:
10. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
nerekl mi nic, nebo nic nezakazal, jen se me ptal, jestli pracuju :angry:
10. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
No, Angi, být tebou, tak se chovám, jako když jsem měla já hematom, tzh. ležet, v klidu, nestresovat, nohy nahoru a o tom tulení už jsem ti psala... Žádné léky nebo nic na podporu těhu? :confused:
10. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Angie, to je výborná zpráva :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: no doufám, že nás teda neopustíš, když se ti to posunulo na říjen :wink: a už nešpiníš?? já to při Tomášovi měla taky a taky mi nedali nic na podporu těhotenství...tak to určitě i u tebe dopadne dobře...já si teda nechala napsat riziko a hezky zůstala doma v klidu :wink:

suik, no taky chodím spát až po desátý :sweat_smile: a to kolikrát usnu až po jedenáctej :rolling_eyes: ale já jím plnohodnotnou večeři a pravidelně jím, ráno snídaně, teplý oběd, pak něco malýho v 16h (třeba oplatka) a pak večeři...no ale zjistila jsem, že třeba pomeranč večer mi nevadí :slight_smile: :slight_smile: a jaký chutě máš na nezdravý?? já jím naprosto všechno, pucuju brambůrky, popcorn...prostě vše na co mám chuť :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
angelina: gratuluju, tak hlavně, že je jste s mimi v pořádku, to je fuk že jste mladší, hlavní je zdraví :wink:
no na kaši jsem zbouchla ještě smetanovej jogurt, jo jo, co je tučný to je dobrý., a honí mě mlsná stále, škoda že medvídci už zas nejsou :unamused: Tak dobrou mamči, se mi něják zavírají očička, a to jsem si říkala, že až nebudu brát ten utrouš, tak budu mít víc elánu, zatím prd.
10. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
Beru, já mám taky pocit, že jsem ještě pod vlivem Utrogestanu, jestli jsi ho teda myslela... :wink: Jsem pořádná nějaká ospalá, vůbec nemám energii nic dělat... Celej den bych prospala... :grinning: :unamused:
10. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
beru: My jdeme v 8:30 hod.. :wink: Takže budeme si držet palečky navzájem! :dizzy_face:
angelina: Gratuluju ke kontrole :wink:
10. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
tatarina: Taky bereš utrogestan?! Já taky a jsem strašně unavená taky... :grinning: Takže aspoň, že nejsem sama!! :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Eli, no naštěstí už ne... Dobrala jsem ho zároveň s Detralexem asi tak před 3 týdny a už nemusím... :sunglasses: Nejdřív jsem ho brala ústně, ale to se mi šíleně motala hlava a vůbec jsem nebyla schopná fungovat a pak tady holky radily a taky jsem vyčetla, že je lepší ho zavádět, takže jsem to zkusila a bylo to o dost lepší.... Můj dr. se totiž o způsobu užívání nezmínil... :wink:
10. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
Holk\, já jsem ani nešpinila, ani mi nic nedoporučil, jen mi řekl, že je vše ok, za 14 kontrola a vezme mi krev, kdyby se neco delo, tak samozrejme drin, myslite, ze si mam koupit nejaky vitamin?
10. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
No určitě, mě se na to sestra ptala, když mi zjistili ten hematom, jestli užívám nějaké vitamínky. Raději udělat víc, aby bylo mimčo v pořádku... :wink: Já mám Calibrum. Dřív jsem brala Calibrum Babyplan (ty jsou vhodný pro období plánování a pro 1. trimestr) a teď už mám Calibrum Mami (ty jsou pro 2. a 3. trimestr a období kojení). Co jsem viděla testy tak tyhle vitamínky vycházeli nejlíp ve srovnání s běžnými ostatními těhu vitamínky. Nepřekračují žádné doporučené hladiny minerálů a ostatních složek. A jsou cenově dobře přístupné. :wink:
10. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
tatarina: já ho mám brát ještě 14 dnů a pak už taky nemusím, tak doufám, že to tak i zůstane!
To já ho první měsíc zaváděla, ale ňák mi to nevyhovovalo, tak ho beru ústně a je to lepší...každý to snáší jinka no... :sweat_smile: :sunglasses:

Jinak holky v pátek jdu na krev.. na různé další testy co se dělají v těhu...To bude zábava"!! :grinning: :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
tatar nejde to otevřít
10. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Já taky brala Utrogestan a unavená jsem teda byla solidně, ale myslela jsem, že to je z těhu.
Ojo: brambůrky jsem taky jednou zpucovala, ale to mi bylo děsně těžko. Teď mám chuť na kozí sr co máme v lednici, ale je to plísňák. :unamused: nebo na vejce v aspiku a obojí je docela rizikový, tak si asi nechám zajít chuť. Už jsem obojí měla v těhu, ale dneska jsem se začetla do různých článků, tak mi přešla chuť, teda nepřešla, ale asi se budu muset překovat. Doufám, že to manžel zpucuje co nejdřív. Ale nevím co budu zejtra jíst. Jako mám tam kila ovoce a zeleniny, ale žádný nějak pořádný jídlo. Nejradší bych se nastěhovala k babičce, tam bych měla vyvařováno každej den, tady je to naprd. Já udělám max něco rychlýho nenamáhavo a manžel vlastně taky. :frowning2:
10. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Taky nic, tak asi nic...
10. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Tak ještě jinak... zadej si do googlu vyhledávání výrazu "těhotenské vitamíny srovnání" a je to poslední desátý odkaz. Otvírá se to přímo ve Wordu. Je to bakalářská práce právě na téma těhu vitamínků... Tak je to vysvětlený do podrobna. I konkrétně jaký vitamíny jsou k čemu dobrý i to srovnání vitamínů...
10. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
čau holky byla jsem s přítelem na pivečko dneska udělal zkoušku z angličtiny tak jsme to malinko oslavili
10. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
Sui, no tak se k babičce nastěhuj, nebo udělej nějakou přepadovku v době oběda... :wink: Já tohle udělat nemůžu, páč každou návštěvu, když budu někde jíst musím předem hlásit a ještě si suroviny dovézt z domu... :unamused: Max. rýži nebo brambor s masem...
10. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
To je dobře, Anty. Jste šikovní oba. Ty jsi dala písemku z chemie a přítel zkoušku... Paráda... My jsme pořád sami doma, asi už zavolám manželovi, ať aspoň synkovi popřeje dobrou noc... :unamused:
10. bře 2010 ve 20:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.