• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tat:a kde máš manžela?
10. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Na služební večeři s amíkama v Českým Krumlově... :frowning2:
10. bře 2010 ve 20:55  • Odpověz
Babička bydlí 100 km daleko :cry: , ta druhá je teda v praze, ale je ráda, že je ráda.
Já jsem tam chtěla jet na víkend, ségra by mě i odvezla (auto taky nemáme), doktorka to sice nakonec chválila, ale moc se netvářila. Jenže to bylo ještě předtím, než jsem začala zase krvácet, tak jsme to odložili, pro jistotu. Asi myslím, že by se nic nestalo, ale riskovat to nechci. Třeba by mi to natřásání v autě neprospělo.
Ale až manžel odjede za prací pryč a já budu ještě v neschopnosti, tak o tom pouvažuju.
10. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
tat:aha ale brzo se ti vrátí né?
10. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
suik, no já taky měla hermelín :sweat_smile: jedla jsem ho i v těhu s Tomášem...ne zase tak často, ale když přišla chuť :slight_smile: a aspik teda nemusím...já jsem tyhle články o jídle pro těhule nijak nestudovala :sweat_smile:

a vitamíny jsem brala Femibion pro první trimestr...jinak už neberu nic, měla jsem to tak i při Tomášovi :slight_smile: :slight_smile: dr. mi říkal, že když se berou vitamíny v 2.a 3.trimestru, tak se rodí větší mimča :sweat_smile: ne, že bych to kvůli tomu nejedla, ale dr. říkal, že neni potřeba :slight_smile:

ant, to je hezký, že jste si někam zašli :slight_smile: :slight_smile: jste šikuli :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
jo jo jsme moc rádi :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Sui, já jsem taky oželela návštěvu rodičů na Moravě, když jsem měla hematom, prý by mi sebemenší otřes mohl způsobit prasknutí hematomu a následně bych mohla potratit... :confounded: Takže jsem u rodičů ani u tchánovců od Vánoc nebyla a uvidím je až teď na Velikonoce po 1/4 roce...
10. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Anty, to původně říkal, že to možná domů ani dnes nestihne, ale před chvílí psal, že bude do desíti doma... Snad myslel dneska... :angry:
10. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
holky, budem kupovat sporťák pro Tomáše, poraďte jakou barvičku oranžovou nebo zelenou??? aby byla případně i pro holčičku :slight_smile: tady je link http://www.kocarky-matous.cz/cz-detail-327640-sportovni-kocarek-fusion-zopa-2010-fusak-plastenka.html

zatím se mi líbil nejvíc ze všech, golfky nechci :slight_smile: co myslíte? díky :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
tat:tak to je fajn že nebudeš sama mi se ted krásně válíme spolu u televize prostě pohoda :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
ojo:to je těžko záleží jaká barva se ti líbí mě se líbí ten zelený
10. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
no taky spíš ta zelená, jen škoda, že nemá ty stříbrný kola jako ten oranžový :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
Oji, já bych osobně brala ten šedý, ovšem pokud si vybíráš ty osobně mezi zelenou a oranžovou, tak bych šla do zelené. Pro holčičku vypadá krásně kombinace zelené a růžové a pro chlapečka můžeš tu zelenou nakombinovat právě s oranžovou nebo hnědou, viděla jsem i kombinaci pastelově zelené a tmavě modré a taky to jde, když se nebojíš právě kombinovat tyhle dvě barvičky... :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
autor
holky, vy jste dobré slintalky teda....................ale musím říct, že véča se moc povedla, bylo to výborné...... :wink:
ale když bych byla sama doma, tak by mě taky moc nebavilo vařit, to si dám radši jen něco rychlého....nebo po studenu...........

ad. nezdravé věci - tatarku a sladkosti jím teda taky, a to docela dost, hlavně to sladké.........i když musím se pochválit, trochu jsem zvýšila konzumaci ovoce a zeleniny, tak jsem ráda........................

chci se ale zeptat - dosud jsem jedla GS Mammavit, a ted mi došly, a nevím, jestli druhý a třetí trimestr něco užívat nebo nee........slyšela jsem něco, že jsou pak velký děti, tak nevím, jestli je to pravda, to bych fakt nechtěla........ale možná to není pravda.......tak ted váhám, jestli něco kupovat, nebo už ani nee......

aha, čtu už názor ojo, s tím bych souhlasila právě...... :wink:
a ke kočáru - ta oranžová se mi líbí víc, ta zelená je taková nic moc výrazná...........
10. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
Aha, koleček jsem si vůbec nevšimla, ty stříbrný jsou hezčí, to je fakt, ale třeba by to šlo domluvit, že by ti na kočár dali stříbrný... :wink: Nebo to mají možná jen jako jinou fotku a na všech jsou černý... zeptej se na to ještě... :wink:
10. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
laurinko:mě dr. doporučil vitamíny až do konce tak je budu jíst
holky loučím se jdu spát dobrou noc
10. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
tatarino: hm, tak to se asi taky nikam nepodívám, mě nejde ani tak o tu návštěvu, ale o to, že by o mě bylo pečováno. Ale taky to nerisknu.
Ojo: já už ten kozí sýr minulej tejden měla, a aspik před pár dny....neměla jsem ty články číst :rolling_eyes: ....po aspiku mi teda ale taky bylo těžko.
10. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
tat, no možná bych se jich mohla zeptat na ty kolečka :slight_smile: mě se ten šedý taky líbí, ale nevzala bych ho, je to pro mě depresivní barva :sweat_smile:

a ta zelená, jestli to je opravdu jak pistáciová zmrzlina, tak by se mi docela líbila...ale je fakt, že je taková nevýrazná oproti té oranžové :sweat_smile: a kombinací barev se nebojím, Tomáš má věci hodně neutrál, páč jsme nevěděli, jestli to nebude holka :grinning:

lauri, zeptej se na ty vitamíny dr. :wink: určo ti poradí nejlíp :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
No, Lauri, mě právě taky v 11. tt došly vitamínky. Právě ten Calibrum a zaúkolovala jsem manžílka, aby mi nějaký malý balení stejných nebo už ty pokračovací přinesl. Tak mám právě už ty pro 2.a 3. trimestr a kojení a megavelký balení. Zatím beru podle návodu 2, ale někdy zapomenu. Já měla problém spíš s tím, že Ondra ke konci moc nepřibýval, takže bych upřímně řečeno byla radši za trochu větší mimčo, než byl on... :wink: Ale někdo říká, že vitamíny zas až takový vliv na velikost plodu nemají. Já uvidím, jak budeme růst a v případě potřeby, kdyby se malej zdál pak větší, tak budu brát třeba jeden ob den... Ale raději ať nějaký vitamínky má... :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:20  • Odpověz
Mě se nejvíc líbí ten šedý a pak zelený. Oranžovou nesnáším, tak se jí vyhejbám jak čert kříži.
10. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
Oji, zkus to, za zeptání nic nedáš. Třeba ti vyjdou vstříc a budeš nakonec mile překvapená. Já říkám pořád, že líná huba holý neštěstí... :grinning: Já budu mít kočár taky stříbrno šedej a raději nakombinuju potom plymo a deku a tak... :wink: Teda jestli mi ten kočár dojde, máme teď nějaký nedorozumění s tou němkou, od které tu sestavu kupujeme, je úplně mimo a pořád nemáme podklady k platbě... Manžel už je z ní na větvi... :confounded: Ale já se kočáru vzdát nehodlám.... :grinning:
10. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
tat, akorát jsem ten dotaz odeslala :grinning: no asi vyhraje ten zelený :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
tat, já se taky vždy na všechno ptám :grinning: jj líná huba, holý neštěstí :grinning: a taky si teda nenechám nic líbit...a jsem dost upřímná, což někdy někdo těžce nese :sweat_smile: :confused: ale už jsem se naučila v některých situacích slova polykat :sweat_smile:

a kočáru se drž zuby nehty :grinning:
10. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
ojo z těchto barev bych volila tu zelenou. normálně jsem pro šedou, ale na tomhle kočárku mě taky nezaujala. k tý oranžový se žádná barva moc nehodí, v tom souhlasím s tat

holky já takový věci nejím, na to se moc bojím tý listerie, ale zas ta může číhat všude. já radši ale nepokušuju

ad vitamíny jedla jsem celou dobu a malej měl 3kg. já je jíst budu, když třeba na uz uvidím, že je mimčo moc velký tak to omezím, ale v zásadě tomu nevěřím. chci, aby měl zdravé kostičky a zoubky a prostě vše. mě se třebas neudělal žádnej kaz a to se říká, že každé dítě vezme jeden zub.

tat můj manža je celej tejden na slovači, tak jsem na tom hůř :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Laty, tak s vitamínky to vidím naprosto stejně... Pokud budu víc růst, tak prostě vysadím, nebo budu brát míň, ale raději zdravý větší mimčo, než malý "jen" proto, aby se mamče líp rodilo... No, ale já vlastně ani nevím, do čeho jdu... po císaři, tak doufám, že mě neukamenujete.... :grinning:
10. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
díky za tipy, holky...vemu ten zelený :slight_smile: :slight_smile: dneska jsem totiž jela s Tomášem do města a tahala ten velký kočár a teda to nandavání a vyndavání z auta mi moc nepřidalo...chvíli mě bolelo v podbřišku, tak chci pořídit co nejrychleji ten lehký sporťák :slight_smile:

já jsem teda dost na zeleninu a ovoce, takže vitamínů mám dost...jen ten vápník se mi nedaří moc přidávat, zkouším si dělat aspoň každé ráno kakao, ale taky na to zapomínám :unamused:

tak dobrou, jdu vyvenčit hafanici a chrnět :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
Laty, a ty jsi taky ze Slovenska? Jestli je teda slovač Slovensko... Ján totiž není typický český jméno... :wink: Obecně Slováky mám docela ráda, mám tam polovinu rodiny z babiččiny a děděčkovi strany... Košice, Prešov a tak... :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
Tak dobrou noc, já tu držím vzhůru ještě malýho, aby viděl tatínka... :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
já se hlásím jako regulérní slovena :grinning: :grinning: :grinning: narodila jsem se u Nízkých Tater, Brezno ( Banská Bystrica) a celá moje rodina pochází ze Slovenska a mám tu jen rodiče, bráchu a tetu....celý zbytek rodiny, babičky a dědečky jsou tam...
10. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
jo a Ján je můj tatí a mamka Mária, takže typicky slovenská jména :slight_smile: :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.