• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jé, takže ty taky... Tak to je fajn, no já jsem rozená Moravanka, ale ke slovensku mám díky prarodičům a rodině srdíčkem blízko... :slight_smile:
10. bře 2010 ve 21:40  • Odpověz
no koukám, že jsme jim pěkně ujeli, ty ČB a my ještě trochu dál :sweat_smile: a Košice jsou teda taky pěkně daleko :confounded:
10. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
Já teda vitamíny nejím, někdy si říkám, že jsem možná měla, ale zase se to snažím spíš doplňovat přirozeně, zeleniny a ovoce jím docela dost. Nejsem moc příznivce cpaní do sebe nějakejch preparátů.
O tom plísňáku a listerii jsem nějak nevěděla, nebo možná kdysi věděla a zapomněla. Myslela jsem že vadí plíseň jako taková.
10. bře 2010 ve 21:48  • Odpověz
Já si hermelín nedávno dávala taky a to hned myslím 2 dny k večeři po sobě... Naposledy asi s 3 svazky ředkviček... Fakt divná kombinace... :grinning: Ale tělo si prostě řeklo, na co má chuť :sunglasses: Snažím se to moc neřešit, co můžu a co nemůžu v těhu. U prvního jsem to pravda řešila o trochu víc... :sweat_smile:
10. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
tat nene, já jsem rozená znojmačka, ale už celkem odmala bydlíme tady. na slovensku jsem byla 5 let na vejšce v žilině, tak jsem si odtamtud přivezla manžela :slight_smile:
10. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
mňam, ředkvičky, ty bych si teda dala :slight_smile:
10. bře 2010 ve 22:07  • Odpověz
ale napadlo mě, že si to dám na rajče zapýct do trouby....vlk se nažere a koza zůstane celá. Jen to rajče už máme jen jedno. Manžel koupil obyč a ne chery nebo keříčkový a nějak nebyly některý dobrý. :angry:
10. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
Tak se loučím, už máme doma tátu... :slight_smile: Dobrou noc
10. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
autor
holky, tak já ty vitamíny dosud jedla i kvůli zimě hlavně, že jsem zelenině a ovoci moc nedala.................a třeba vápníku mám dost, kakao piju každé ráno, miluju sýry a jogurty, takže na tom bych mohla žít........
a dr. mi právě dala slevový kupon na ten calibrum mami......takže bud pořídím to a nebo nic, no nevím.......
10. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
:wink: Dobré ránko,
tak jsem dnes brzo hore a koukám, co jste toho ještě večer stihly probrat :grinning: Mě vytáhl z postýlky manža, když šel venčit a nechal doma klíče a pak hlad, když už jsem byla vzhůru...tak mám mlíčko a koláček :wink: jenže než jsem se vrátila z wc, pes už měl narvanou hlavu v hrnku a lemtal mlíčko :grinning: :grinning: :grinning:

Ad. vitamínky, brala jsem Femibion 800 v 1.trimestru a teď dojídám malé balení Mamavitu...sice ovoce a zeleninu můžu, ale přes zimu mám problém s citrusy, se po nich osypu :frowning2:

Ad. jídlo v těhu, zkraje jsem to řešila, teď už ne....s plísňovými sýry nemám problém, jsem na ně alergická, takže to mám vyřešený a jinak jím vše na co mám chuť, majonézu a tatarku jedině Hellmans, ty malé pytlíčky, aby se hned snědla a nebyla kdoví jak dlouho otevřená v lednici.

Kdo jde na kontrolu, držím pěsti :wink:
11. bře 2010 v 07:00  • Odpověz
dobré ránko holky
rennu:ja je už je líp?
11. bře 2010 v 07:51  • Odpověz
ahoj těhulky :slight_smile:
ojo: kočárek se mi líbí taky víc zelenej
já mám teď taky koupenej mamavit, ale calibrum baby mám ještě tak na 14 dní, tak nejdřív doberu asi to.
já mám z lysterie taky strach, takže žádný hermouš, ale tatarku, tu teda můžu. Už jsem párkrát v nemocnici neodolala, když jsme lítali po kontrolách a dala si i bagetu, to byla bašta, jsem měla boule až za ušima. Příště si ale radši udělám domácí výroby :slight_smile:
11. bře 2010 v 08:34  • Odpověz
Dobré ráno holky
Já beru doplněk Pregnium, vyhrálo to aj nějakou cenu poradců pro výživu, ale spíš mi to doporučil Mudr. Jsou tam jen 4 látky, takže to není nějak překombinované. Mají se jíst dvě denně, tak baštím jednu.

Jinak co se týče hermelínu, jen ho vidím napsaný na monitoru, a snědla bych celý počítač. Ze začátku těhu jsem ho nemusela, ale teď mám stavy, kdy smažený hermelín musím mít prostě právě tady a teď a udělám všechno proto, abych ho dostala. Takže to nějak neřeším, hermelín určitě ne. Aj sem párkrát měla hamburgera, jednou nějaký pařížšký salát nebo co....to by se člověk musel zbláznit, nakonec si člověk v novinách přečte, že kontaminované jsou kojenecké vody, čokolády a fidorky...to by člověk nesměl nic.
11. bře 2010 v 08:54  • Odpověz
ant: moc líp není, ono se říká, že neléčená rýma trvá 7 dní a léčená týden :grinning: :grinning: jako krk už nebolí, to jsem ráda a rýma je hnusná, to ví každý....beru to jako veget od práce, dětí....a bonus, že se můžu válet v posteli :grinning:
beru: jen to moc neřeš, to jídlo..jak píše suzete, to bychom nesměli nic....proč si nedopřát, na co mámme chutě a vymlouvat se u toho ne těhu, že :grinning: jako nemyslím tím, že si dáme tatarák :wink:
11. bře 2010 v 09:00  • Odpověz
rennu: tak to mi povídej, ta naše když byla malá chlastala z hrníčku i kafe :grinning: Pak jí prozradily ťapičky po celým stole :astonished:
a nevíte, když se niva tepelně upraví, tak by tam žádná ta lysterie zůstat neměla, nebo jo?
11. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
Dobré ránko... :slight_smile: A já prý jako malá jsem si šlupla čtvrtečku slivovice... Brácha zase dojížděl zbytky chlastu... Líbili se mu ty malinký skleničky - panáky... :grinning: A myslím, že jsem normální :sunglasses: Žádný velký následky to na mě nezanechalo... :grinning: :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
Tak po vaší inspiraci vím, co budeme mít brzo k obědu, protože hermelín teď taky dost můžu, takže si ho uděláme smaženej :slight_smile: S nějakým dobrým salátkem. Jinak máme od včera špagety (teda kukuřičný těstoviny) s omáčkou a odpoledne už si konečně upeču ten chleba a dám si ho s tím tuňákem, protože tady ty řeči o bagetách :rolling_eyes: - kdo to má vydržet... :grinning: :sunglasses:
11. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

tat, tak ty kola nejdou měnit...jak jsou plastová, tak jsou tam prostě daná a nevyměnitelná :sweat_smile: ale to neva, psala jsem tý paní, jestli by mi mohla poslat reálný foto toho zelenýho a pak se uvidí :slight_smile:

jsem se musela zasmát, jak vám psi lezou do hrníčků :grinning: :grinning: :grinning: ta naše by teda na něj na stůl nedosáhla a ani to nesmí, to by dostala pořádně přes prdel :sweat_smile:
11. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
Oji, tak to je škoda a opravdu jsou jen u toho jednoho stříbrný kolečka? Proč to tak dělaj? :rolling_eyes:

No naše, která má v kohoutku tak 15 cm, by taky nedosáhla a taky by dostala :wink: Přísná výchova musí být :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
ojo a tat: ten náš taky dostane přes zadek, ale chuť je silnější :grinning: :grinning: onehdá jsem říkala kolegyni z práce ať si ohlídá hrnek s kafem, no neohlídala a náš šup na gauč, packy na stůl a už lemtal :grinning:
11. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
holky vy tady zase děláte chutě já mám chut na bramborový guláš mnam mnam asi ho uvařím ale co se týká hermelínu tak ten nesnáším odjakživa
11. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
to je fakt, ty chutě, co tu píšete....mňááááám :grinning: :grinning:

tat, jj bohužel :unamused: prý že je to k tomu doplňku, že ta zelená je na boudě s černou, tak černý kola a ta oranžová je se stříbrnou, tak stříbrný :unamused: no nic...já chtěla původně tu loňskou kolekci, ale zjistila jsem, že už je těžko k sehnání :confused: no uvidíme, až pošle to reálný foto :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2010 v 09:42  • Odpověz
rennu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: ta naše nesmí ani na gauč, takže toto se nestane :slight_smile: ale když ji necháme doma samotnou, tak musím sklidit ze stolu jídlo, páč to si opravdu troufne ho sežrat...jsme šli loni do hospůdky a nechali bonbonieru na stole a několik bonbonu bylo pryč a jeden si i rozbalila :grinning: :grinning: ale nebylo to poznat, že to tam brala :grinning: :grinning:
11. bře 2010 v 09:44  • Odpověz
holky můžu mít dotaz co jste cítili když vám začali pohyby?
je to takové vrnění nebo spíš lechtání?mě už 2 dny vždycky večer když si lehnu k televizi a přítel mě začne hladit po břiše tak tohle cítím vždycky na tom samém místě včera to vrnění dokonce cítil i přítel tak nevím jsem zmatená asi ty pohyby nepoznám
11. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
ojo: ten zelený se mi líbí nejvíc....

akorát mám chleba s Ramou, na ní uzený sýr a na něm plátky jablek....mňam, to je kombinace, co? :grinning: Ale jednou jsem to jako dítě někde jedla a fakt je to chutný.

Řeším, zda vylézt dnes z pelechu a uvařit, mám chuť na br.kaši a třeba rybí karbanátky...ale v mražáku nemáme žádnou rybu ani filé, nic :cry: a manža přijede až nejdřív kolem šesté, chjo...:frowning2:
11. bře 2010 v 10:01  • Odpověz
ant: já ti holka neporadím, sama nevím, co čekat, ale jako moc se na to těším :slight_smile: ....určo poradí maminy, co už mají zkušenosti :wink: Ale podle toho, co píšeš, to vypadá, že to je ono :wink:
11. bře 2010 v 10:03  • Odpověz
ahoj holky, vidim, ze resite vitaminky pro tehule. Ja ted zrovna dozobavam Elevit a resim, co si koupim dal... pred tim jsem brala Femibion a do toho uz se mi teda moc nechce... Tak nevim, zitra to budu muset rozseknout.
A s jidlickem na obed... Ja jsem uz treti tyden doma na neschopence a uz mi leze krkem porad neco vymyslet na vareni, asi budu desna zena v domacnosti. Z prace jsem strasne zlenivela, protoze nam otevreli skvelou kantynu a tak jsem prestala varit obedy doma po vecerech.... Jakmile mam zacit vymyslet, co budu varit, prijde mi to jako nejhorsi vopruz, mam dojem, ze je to porad dokola a suroviny tady v obchodech nic moc... nebo se s tim clovek musi piplat 2h a na to me moc neuzije...
11. bře 2010 v 10:28  • Odpověz
já to mám s jídlem dnes vystaráno, Tomášovi udělám polívku, sobě krupicovou kaši a na večer si dáme párky, máme je v lednici a musí se sníst :slight_smile:

ant, no já bych už řekla, že to můžou bejt pohyby :wink: ze začátku se cítí hlavně večer, když si lehneš na záda :slight_smile: je to jako když se ti hýbou střeva, takový bublinky nebo to vrnení...no neumím to líp popsat :sweat_smile:
11. bře 2010 v 10:39  • Odpověz
jo a už mi přišli ty šatky :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: jsou moooc hezká, ale stráááášně široký :grinning: :grinning: :grinning: už teď když si je oblíknu, vypadám jak mašina :grinning: :grinning: :grinning: ale na to léto, až bude velký břuch a člověk se bude víc potit, budou jistě pohodlný :slight_smile: :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
holky, paní mi poslala už ty fotky toho kočárku :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: teda vypadá dobře, ta zelená ve skutečnosti neni tak světlounká :dizzy_face: :dizzy_face: dala jsem fotky do alba Kulišanda, je docela pěkný, co myslíte?? :slight_smile:
11. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.