• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ojo:jo barva je dobrá
11. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
ojo: mně se líbí...já bych ráda i hluboký kočárek v zelené barvě :wink:
11. bře 2010 v 10:55  • Odpověz
autor
ahoj holky,
tak s těma zvířatama jste mě pobavily........my máme zase britského kocoura a ten je taky číslo, mně kafe taky ochutnával, kdysi dokonce i vodku s džusem.......a miluje sladké, měli jsme po oslavě na stole zbytek jednohubek.....a vedle toho zbytek lívanců s nutellou a na co myslíte, že ten mlsoun šel - po šlehačce a malinách na lívancích a šunčička a sýreček ho vůbec nezajímaly..... :grinning: :grinning: :grinning:

na ty vitamíny se asi zeptám doktorky, jdu tam za týden, tak uvidíme..
11. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
My máme taky kočku a jak někde něco nechám, jde to hned očíhnout....mlsoun nenažraná
já furt obcházím ten kozí sýr. Asi neodolám a lupnu ho aspoň zapýct na rajče s česnekem. Var listerii prej ničí. Ale taky si myslim, že to není moc pravděpodovný a sajrajt může být i kojeneckým jídle :angry:

majonézy taky můžu, my ji máme ale v lednici celkem dlouho, myslela jsem že se moc nekazí, je to olej, ne? Manžežl nedávno koupil obří balení tatarky, ale to si už asi sní sám. Mě je po tom stejně dost těžko.
Dneska zkusím rýží a kuře. Ráno jsem měla svoji klasiku, musli, aktivii, kiwi a je mi stejně těžko :unamused:
11. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Anty, tak to by mohlo být ono!!! Někdy mi to připadne, že mám jakoby rybičku v břichu. Někomu to připomíná třepetání motýlách křídel nebo malý bublinky v bříšku. Je to někdy těžký rozeznat od střev, ale časem si už budeš určitě jistá... :slight_smile: Já mám teda mimčo spíš v pravo, v levo je spíš placenta a nožky... Včera se zase ozvala... :dizzy_face: Hezky večer, na gauči s nožkama nahoře a zase se vrněla :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:32  • Odpověz
tat:no tak jak to říkáš takový bublání no je to těžký poznat ale děje se mi to vždycky večer a líbí se jí asi když mě přítel hladí na břichu protože se potom vždycky děje to co jsem popsala máš pravdu člověk je z toho takový zmatený ale říkám si že když to cítil i přítel tak snad je to teda ono :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
Anty, tak to máte dobrý, že to přítel cítí i přes ruku. Náš taťka když přiloží ruku na bříško, tak kopat skoro vždycky přestane... :grinning:
11. bře 2010 v 11:43  • Odpověz
no on to ted cítil poprvé před tím jsem to cítila jen já tak zatím to bylo druhý den uvidíme dneska :slight_smile:
přala bych si aby to bylo ono aspon bych věděla že tam to mimčo vůbec je když dá o sobě vědět
11. bře 2010 v 11:46  • Odpověz
Anty, ze začátku to nemusíš cítit každý den... Tak jen aby sis třeba říkala, že to nebylo ono, když to dneska neucítíte... Já jsem taky třeba jeden den mimčo necítila... Ale už se o nás o pravidelnosti mluvit docela dá... :wink:
11. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
Teda holky, jak řešíte pohyby, tak pochybuju, že to poznám.... :confused: Ráno jsem vypila mléko a střeva mi jedou na plno a pochybuju, že mezi tím bych byla schopná rozeznat slabounké pohyby :sweat_smile:
11. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
No, Rennu, já obecně moc pohyby střev nemám... Někdy jen po nějakým jídle takový ty větrový bublinky, ty jo, ty cítím, ale jinak se mi střeva moc nebouří, to mě spíš kručí v žaludku... :wink: No nic, ohřívám si ty nudle s omajdou... :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
tat:tak dobrou chut :slight_smile:
11. bře 2010 v 11:55  • Odpověz
Děkuju, už jím... Mňam... Malej prudí, že chce žvejku, omáčku prý ne, prý ji už jedl včera... :grinning:
11. bře 2010 v 11:56  • Odpověz
to moje neteř ta mi tady pořád tančí a žvatlá no a ted se jí zalíbila velice myš má 9 měsíců je to s ní prča teda
11. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
to je ta malinká co jí mám na fotce v pasu
11. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
Anty, neteř má 9 měsíců nebo myš? :sweat_smile: A plyšová nebo živá? :slight_smile: :grinning:
11. bře 2010 v 11:59  • Odpověz
aha, jsem si to myslela... :wink:
11. bře 2010 ve 12:00  • Odpověz
Holky, jak je u vás? Tady napadl do rána sníh a pořád jemně šumelí... Už museli na cestách i prohrnovat... :rolling_eyes:
11. bře 2010 ve 12:04  • Odpověz
Ahoj kočky :slight_smile: japak se máte?

tat, unás je zataženo a trochu posněhává ale je nad 0 což je fajn, mě to je stejne jedno, jsem skoro celý den v kanceláři v teple. Přemýšlím, že si časem vyměním židli za gym.balon.
11. bře 2010 ve 12:09  • Odpověz
u nás je docela dobře jen sem tam padá ten bordel ale je dobře
11. bře 2010 ve 12:11  • Odpověz
alisek:ahojky
11. bře 2010 ve 12:12  • Odpověz
Tak a zase tu nikdo není, nebo snad jo? Tady je to úderem dvanáctý hodiny mrtvý.... :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 12:41  • Odpověz
né není já jsem tady ale nikdo tady dlouho nebyl
11. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
No, já jsem nakukovala, ale pořád tu trčely jen moje příspěvky... Ty dneska nejsi ve škole? Jak to? :confused: :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
No u nás zase začala ta Ladovská zima... :unamused:
11. bře 2010 ve 12:44  • Odpověz
tat: jsem tu taky :wink: nestraš se zimou...já už chci jaro...
11. bře 2010 ve 12:50  • Odpověz
tat:já chodím jen 2xtýdně pondělí a středa
11. bře 2010 ve 12:51  • Odpověz
Aha, tak to jo... To se někdo má... :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
No nic, musím nahnat malýho do postýlky a udělám si kafe a asi půjdu žehlit... Třeba se dneska opravdu dokopu... :unamused:
11. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
no ani né vždycky se mi tak strašně nechcééé a ted na víkend mám kotel učení vůbec se mi nechce mám se učit všechny odběry biologického materiálu no je toho nepředstavitelně mooooc :astonished:
11. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.