• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu:jak dlouho budeš doma?
11. bře 2010 ve 12:55  • Odpověz
Aha, tak to si neumím ani představit, Anty, co se všechno budeš učit... :slight_smile:
11. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
tat: žehlení nesnáším, ale kafíčko bych si taky dala :wink:
11. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Jé, pohyby, třepotání - to se teda máte.....já si asi ještě chvilku počkám, my jsme malinký. Taky pochybuje, že přes ten špek něco ucítím, teda ten kdo bude mít ruku nahoře :unamused: .

Manžel po mě chce do práce ušít takový molitanový černý trojhránky :angry: , 10 ks. To mám teda radost, zatím mám jen jeden. :angry:
11. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
ant: ve středu jdu na kontrolu...uvidím, jak mi bude. Jinak to učení ti nezávidím, sama letos končím studium, zkoušek mám plný zuby a na konci dubna státnice....kdy se to budu učit netuším :unamused:
11. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
suik: molitanový černý trojhránky?? Proboha na co??? :grinning:
11. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Rennu...Tak přijď, jsem si ho akorát zalila... A mám instantní espresso a do něj mám převařený domácí mlíčko... Mňaminka... :slight_smile:

Na co chce si trojhránky? A do práce? Co proboha dělá? :confused:
11. bře 2010 ve 13:11  • Odpověz
:grinning: :grinning: :grinning: Máme stejný reakce Rennu... :grinning:
11. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
ale to je taková pomůcka na skenování trojrozměrnejch věcí
11. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
Cože? Co mužík dělá? Jak se skenují trojrozměrné věci? K čemu to je dobrý? To se dělá laserem? :confused: :confused: :confused:
11. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
ahojicek holky, zdravim po delsi dobe...doufam, ze se vsechny mate hodne dobre..ja mimiska taky jiz parkrat citila..ale posledni dva dny nic...mam porad problemy, mykozy, krev kazdou chvili chodim k dr na vyplachy, uz nekdy nemuzu ani sedet ani chodit:frowning2:(( strasne to boli. jsem z toho uplne nesva:frowning2:((( zda se mi ze mi to slo i trochu uz na mocak, tak jsem si dneska koupila brusinky, koupila jsem si uz par tehu veci v bennetonu, maji tam moc hezke:slight_smile: ale docela me nastvalo, ze se mi jedno tricko srazilo a uz je mi mensi:frowning2:(( chjo...dneska si ho pujdu koupit ve vetsim
11. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Lajlo, tak to mě mrzí... Pořád nic moc nepomáhá?
11. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
tat: jo mlíčko do kafínka můžu a přímo čerstvé od kravičky, to musí být dobrota :wink: škoda, že to mám z ruky :sweat_smile: No jo koukám, na ty naše reakce :grinning: :grinning: :grinning: ono při mé bujné fantazii mě nic inteligentního nenapadlo :grinning: :grinning: :grinning:

suik: jo tááák, tak to by mě teda vážně nenapadlo, slyším o tom prvně :wink:
11. bře 2010 ve 13:22  • Odpověz
Rennu, tak až pojedeme před Velikonocema na Moravu, tak se stavíme... :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
rennu:ty máš státnice v dubnu?chuděro přítel je má 6.června a 29.červná má promoce se těším akorát nevím v čem tam půjdu budu jako balon do té doby
11. bře 2010 ve 13:24  • Odpověz
lajlo:chuděro já na kvasinky taky pořád trpím chvilku se to upraví a pak je mám zas ale až tak jak ty né
11. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Třeba ne, Anty, třeba ti pořádný bříško při prvním ani moc nenaroste... :wink:
11. bře 2010 ve 13:26  • Odpověz
tat:no když vidím svoje břicho ted tak v červnu budu jako balon to mi věř mám daleko větší břicho než vy tady všechny dohromady :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:27  • Odpověz
No, počkej, až vyfotí manžílek mě... :grinning: Slíbil, že o víkendu konečně už mě blejskne. Večer to prý není ono... :rolling_eyes:
11. bře 2010 ve 13:29  • Odpověz
tat:tak to jsem fakt zvědavá :slight_smile:
zatím jste tady všechny takový hubenourky
11. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
Já hubená nejsem, jsem taková normální holka, krev a mlíko a bříško se mi už rýsuje teda hooodně slušně :grinning:
11. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
ale na fotce v pasu ti to hodně sluší to je fotka od odborníka?
11. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
Ani ne, fotil mě kolega z práce... Je to pár dní před svatbou a fotil mě kvůli mému dárku pro manžílka, protože mi kluci přesně tuhle fotku vytiskli a já ji pak zarámovala a dala novomanželovi jako svatební dar... Spoustu lidí, když to rozbalil, říkalo: "Kdo to je?" :sweat_smile: Tak jsem musela říkat, že já... :grinning:
11. bře 2010 ve 13:45  • Odpověz
Mrkni do mého alba, abys získala představu o tom, jak v reálu vypadám... :wink:
11. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
jo tak to je pěkný dárek,ale manžel tě poznal né? :grinning:
11. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
No říkal, že skoro ne... Je taková jako by do oranžova nasvícená, líbí se i mě... :wink: Dlouho jsem visela na bytečku v obýváku... :slight_smile:
11. bře 2010 ve 13:49  • Odpověz
holky nic nepomaha:frowning2:(( pry jsem asii trochu citlivejsi, nebo co..ja jen doufam, ze to ty kvasinky jsou..protoze me to boli,,proste cely spodek a obcas nemuzu ani sedet:frowning2:(( na gynde jsem jako doma..chjo ..k tomu me boli v podbrisku..boli me prsa a je mi furt zle, tak si to tentokrat fakt uzivam:frowning2:(((( doufam, ze to brzo prejde..ale hlavne at je mimisek v poradku, zrovna se s malou chystame ven ale jeste nevim kam, protoze snezi
pribrala jsem uz kilo:slight_smile: tak mam skoro 58 rano:slight_smile:
11. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
neboj to se určo už upraví mě to taky trápí už od začátku akorát to nemám asi tak moc jako ty
11. bře 2010 ve 14:06  • Odpověz
Lajli, mě docela pomohlo konzumovat hodně mléčný zakysaný výrobky a pak si rozhodně v lékárně kup česnekový tablety. Stojí necelou stovku... Už jsem to tu komusi radila... Jsou dobrý a česnek je přírodní antibiotikum. Jinak mě pomohlo i jinak upravit jídelníček. Hlavně ne sladký, kořeněný a taky ne plísňový sýry... Zespodu hodně větrat, ale to ty určitě víš, prádlo bavlněný a pokud můžeš, vyzkoušej si prát spoďáry bez aviváže, to někomu taky nedělá dobře. Jo a ještě hodně kyselý by se nemělo, třeba jako pomeranč. džusy, kivi a tak... Snad ti pomůže tohle... :grinning:
11. bře 2010 ve 14:15  • Odpověz
tatarino: to jsou tabulky z vykopávek a muzeí, tím trojúhelníčkem se to jakoby opře. A skenuje se to na normálním skeneru. Manžel se zabývá starou mezopotámií.
11. bře 2010 ve 14:26  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.