• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
beru:teda ty máš samé mnamky já ted měla zapečené brambory ale chtělo by to dezert
11. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
mám strašnou chut na zmrzlinový pohár s čokoládou a kotel šlehačky k tomu no mnááám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
já si dám ten perník :grinning: teda ten je fakt mňamozní...ještě se měl polejt čokoládou a posypat ořechama, ale i bez je suprovej, takovej vláčnej :dizzy_face:
11. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
holky mi si ale děláme chutě já se chci vidět jak ty kila budu shazovat
11. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
ant, při kojení to jde samo...já dokonce spadla ještě o 2kila míň než před těhu a to jsem fakt k tomu nijak nepomáhala :wink:
11. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
otázka teda, kolik se nabere, já měla 14kg nahoře...ale když je víc, tak to jde hůř...a taky genetické dispozice :sweat_smile:
11. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
jéžiši noto já takoý štěstí určo mít nebudu
11. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
já taky zatím kila neřeším :slight_smile:
ojo: u nás se taky bude píct perník, teda přítel zítra. Máme taky super recept, a v so má přijít návštěva. Taky se už na něj těším :slight_smile:
po o jsem spala, a můžu jít znova, a to jsem už bez prášků, který byly dost útlumový to nechápu teda. Dneska ráno mi bylo i šoufl zcela vyjímečně, přítel snídal sekanou s kaší :frowning2:
11. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
kámoška ta přibrala tak 20 a dává to dolů doteď 3 roky to už jsou, ale nemohla kojit
ojo: tak to jsi měla super teda. to je krásný 14 kg
11. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
přidám se s chutěma....manža dělá plněný bramborák masovou směsí..... :grinning: :grinning: rýma asi povolila, něco málo cítím, voní náramně :wink:
Upéct chci nějakou dobrotu zítra, pokud budu mít sílu...

Jinak kamarádka nabrala 20kg při jednom a 22kg při druhém a kluky má jen rok a půl od sebe a kila fuč :wink:
11. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
lauri - jestli to neni tim tekutym praskem, ja peru vsecko v persilu na 30, max na 40 (krom rucniku a povleceni, to na vic) barevny bily dohromady a sedy nic nemam, taky obcas pristriknu trochu vanishe, ale takovyho toho, co je jakoze primo na skvrny, tak ho striknu rovnou do bubnu a je to supr a zadny vyzrany fleky nebo tak :slight_smile: (doufam ze me tady ekomamci za ten persil a tak neodsoudej :slight_smile: )
11. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
Holky jsem totál přežraná, tak se jdu odporoučet do postele.....dobrou noc vám i vašim bříškům :wink:
11. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
holky dobrou noc
11. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
autor
eveluska. ještě používám ariel v prášku.............a taky peru na čtyřicet......tak já fakt nevím....je to jako bílé, ale spíš už došeda, dožluta......prostě už ne sněhové.............fakt netuším......jestli to mám vyvařit nebo co s tím......

jinak holky, docela vás lituju s tím exémem, já to v životě neměla, ale překvapuje mě, jak je to časté.....a jaké s tím máte problémy, to je hrozné. :frowning2:
11. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
ja bych to nevyvarovala, to se zapere, zkus jinej prasek - ja na ten persil nedam dopustit, fakt :slight_smile: a ten vanish do toho... jo pak je nejaka babska rada, ze mas s bilym pradlem vyprat rozriznutej citron myslim, ale to jsem nezkousela...
11. bře 2010 ve 22:03  • Odpověz
autor
zapere jo, myslíš? já vůbec netuším, nemám s tím zkušenost........a právě jsem těch prášků měla už dost, ariel, woolite, perwol. si myslím, že už tomu asi nepomůžu..................chtělo by to fakt nějaké babské rady, třeba jak píšeš ten citron, ale to jsem taky nikdy neslyšela..............
11. bře 2010 ve 23:20  • Odpověz
Dobré ráno maminy a mimáci...konečně pááááátek!! :sunglasses:
12. bře 2010 v 08:00  • Odpověz
dobré ráno
12. bře 2010 v 08:05  • Odpověz
Taky se přidává, dobré ránko. Jsem včera už neměla přístup k počítači... Manžel řešil něco s tou německou nanynkou přes počítač, jak nám prodává kočár... :unamused:
12. bře 2010 v 08:56  • Odpověz
gennet - pekne me rozhodili! na recepci silene neprijemna sestricka, kt tam zrovna jinou zaucovala, ani nerekly dobry den, nic... pak po mne chtela tehu prukazku, kt jeste nemam, delala problemy s vzp kartickou (mam ji na stary jmeno, uz to mam ale zmeneny a prijde mi postou nova - trva to ale mesic nez to v ostrave udelaj a poslou - takze vsude u doktoru i u vzp mam uz novy jmeno, ale ona ze to ji nezajima, ze ona pojede podle "dokladu"), dala jsem ji zadanku od dokt. kde je vsecko vcetne my adresy a ona se na vsecko ptala, delala ze me debila a prislo mi, ze me uplne zkousi z tech medicinskejch nazvu, co v ty zprave mam (od toho preci dokt. pisou zpravy, aby se pak na vsecko neptali pacienta, kt to akorat pomota, ne???) .... no a pak prisel vrchol - prej "to ste tu ale brzo, NT se dela az od ukoncenyho 12., od 12+0".... uplne me sprdla - tak to uz jsem nevydrzela a rikam, ze ja si to nevymyslela, ze me takhle objednali oni a jeste mi to dvakrat potvrdili a ze i moje mudra podle posledniho utz rikala, ze je to termin OK, ze uz NT krasne pujde, ze se dela od 11+0 do 13+6 ....... no jako vsude na netu je ze se dela od 11+0, moje dokt. mi to rikala, dve nezavisly sestricky z gennetu mi to pri objednavani dvakrat rikaly... ale sestra (mozna to vlastne nebyla sestra) v recepci to proste vedela nejlip :unamused:

ma to tu vyhodu, ze se aspon neprosvihly odbery - ty mi udelali a NT se bude delat az ve 14tt a uz bude vsecko videt lip a i to pohlavi mi snad reknou, ale nastvana proste jsem, navic se nemuzu zbavit dojmu, ze ta baba jenom nemela den, byla spruzena, ze tam musi nekoho zaucovat a blbe si to spocitala spis ona nez dve jiny sestry spolu s moji mudrou... a taky me vytocil manzel, ze nechapal, proc me to nastvalo....
nastesti se mnou muze prijit i ten dalsi termin, tak je to ok... ale chtela jsem mit klid nez ted odjedem na tejden na hory.....
aaaaach jo!!! :frowning2: mate nekdo podobnou zkusenost, ze by vas nejak blbe objednali a byl v tom takovej zmatek? :confused:
12. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
autor
eveluska. ty vogo, to je teda něco po ránu, srazit se s takovou blbkou.......
navíc je to blbost, co ti řekla, já byla na krvi ve dvanáctém týdnu a na utz v 12plus6. a holky kámošky byly i dřív, takže je to fakt divné.....
12. bře 2010 v 09:28  • Odpověz
Evelu... Nestresuj se... Mě takhle tečou nervy s té německé ženštiny... Manža ji píše, že nemáme stále podklady k platbě, takže nemůžeme zaplatit, ani při nejlepší vůli. A ona nám odepíše, že stále nemá peníze a ať se podíváme na její hodnocení, že nemá ani jedno negativní :sweat_smile: :rolling_eyes: To my už jsme taky leccost kupovali, takže s tím manža umí a prostě nám jen do podkladů k platbě napsala, že to chce převodem, ovšem na jaký účet už ne, je to fakt zvířátko s rohama... :angry:

Do Gennetu jdu až kvůli té kontrole srdíčka kolem 20. tt... Ale když jsem tam byla akutně bez objednání s Ondráškem v bříšku, tak byli milí. Můj mudr. volal přímo přimáři, že se mu tam něco nezdá a že mě k nim hned posílá, ani jsem nemusela čekat. A fotku jsem dostala zadarmo. Nejdřív mě UTZ dělala mladá a moc milá dr. a pak to přišel ještě zkontrolovat ten hlavní dr. se kterým můj mudr. telefonoval a taky v pohodě. Dost mě uklidnili... :wink:
12. bře 2010 v 09:32  • Odpověz
ahojky!
eveluško no je to o lidech na jakou krávu narazíš. mě taky kolikrát někdo pořádně vytočí. s tím termínem uz nevím jak to je přesně, ale mě dr ve středu říkala taky, že musím být 12+něco. hlavně, že máš ty doběry.
12. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
Evu, zkus zavolat ještě svému mudr. že tě nechtěli vzít, co na to řekne... :wink: Ať si kdyžtak paní na recepci užije i z druhé stránky, až ji sprdnou... :grinning: A příště bych se aspoň slovem zmínila v tom Gennetu mudrovi... Jak mají milou recepční, jestli tě to fakt takhle vytočilo... Manža by ji asi překousnul, protože on má v práci fakt honičky a my bysme tam už příště spolu asi nešli... už by asi neměl čas... :unamused: Takže by jsme asi trvali na tom, aby ten utz udělali hned, když jsme už objednaní... :sunglasses: Asi by mě to chování taky dost zarazilo. Možná bych se v reálu chovala stejně jako ty... Mě vždycky ty nejlepší reakce napadají až doma, když nad nějaou situací dlouho přemýšlím... :sweat_smile:
12. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
tat - me to prave strasne prekvapilo, po tel. byla sestricka pokazdy taky moc mila a vsecko vysvetlovala a tak a pak tohle - byla jsem uplne v soku, ze jsem se docela dlouho nechala takhle peskovat... :unamused: no snad bude aspon vsecko ok a toho 22. mi to vynahradej :slight_smile:
12. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
lauri - no prave, taky jsem slysela od jinejch tehulek tady, ze ve 12tt se na NT normalne chodi... nechapu nechapu :confused:
12. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
Dobrá ránko, resp. dopoledne....poprvéé v těhu jsem chrněla do půl 10 :grinning: :grinning: ....dřív jsem byla spáč a teď i o víkendu se vzbudím po sedmé...

Ad. screening u nás, já natrefila na nepříjemnýho doktora, byl napruzenej, mračil se do monitoru a to vám nepřidá....neřekl ani půl slova...protože ztratil mobil a klíče....naštěstí ho odvolali a vyšetření dokončila milá lékařka, co nám udělala 6 fotek a manžovi vše ukázala a popsala. Jak se říká, lidé jsou různé, blbé a pitomé :sweat_smile:
12. bře 2010 v 10:06  • Odpověz
no přístup některých je šílený jak říkají holky stěžovala bych si u svého Dr.
12. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
tat - jj, ja ji taky vzdycky doma pak rikam, jak jsem ji to mela nandat, ale v ty situaci jsem ticho jak pena a necham se solit :unamused: ja uz to asi resit nebudu, ale svoji mudry se na to jeste zeptam...
rennu - no teda nabrucenej doktor je mnohem horsi nez nabrucena recepcni... snad bude priste aspon prijemnej dr :slight_smile:
12. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
autor
rennu: taky ohromná zkušenost ty jo.......no já zatím můžu naštěstí své dr. líbat ruce.........
je to hrůza, když se těhule na to tak těší a oni jim ten zážitek takto zkazí................
12. bře 2010 v 10:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.