• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
alisek: mám dělohu v ostré RVF, to znamená zakloněnou dozadu. Tak musím ležet jak prkno, aby se to spravilo, jinak mi hrozí operace otočení dělohy v narkoze. :frowning2:
protivná jsem teda neskutečně, je to hrozně nepohodlný, ale když to zabere, tak budu nejšťastnější na světě. Co bychom pro mimíska neudělaly, že :wink:
tak dobrou mamči
12. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Ygreen, díky za info, ale už to mám dobrej měsíc v telefonu v kalendáři... :wink:
12. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Tak jsem si holky ke klobáskám, co jsem dneska čerstvoučký a bezlepkový dostala otevřela vínko... Tak si trochu dám... Třeba se manžel přidá, až přijde z basketu... :wink:
12. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
tat:mi jsme ted byli často protože jsme slavili zkoušku ted jen jedno pivko a už jsme zpátky dala jsem si nealko a můžu jít v klidu spát tak dobrou holky
12. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Tak dobrou, asi už to taky za chvíli vypnu... :slight_smile:
12. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Dobrý večer,vidím,že dnes tady nikoho už nezastihnu.Sem zrovna dopekla sváteční koláč pro manžu,kynutej na plech,na to tvaroh a maková a ořechová nádivka.Zítra má narozky,tak něco z lásky,co prochází žaludkem :sweat_smile: Snad bude i chutnat.Jina jsem už k.o. takže jdu do hajanova :wink: Pa pa
12. bře 2010 ve 22:37  •  3 děti  • Odpověz
Dobrá ránko maminy,
vstanu kouknu z okna a chumelenice jak blázen :angry: .... to si snad počasí dělá srandu. Já už chci jaro :sweat_smile:
13. bře 2010 v 07:44  • Odpověz
dobré ránko
rennu:u nás taky hodně sněží
13. bře 2010 v 08:04  • Odpověz
autor
ahojky holky,
jak je, něco nového?
beru: snad se to spraví, to musí být hrozné jen ležet.............
antana: no tentokrát jdu opravdu k polákovi a jdu tam v půlce dubna, před odletem na dovču........a ty už jsi u něj byla že? jaký je? já ani nevím, jak vypadá.......ale přijde mi, že tam jsou všichni hodní..... :wink:
u nás dneska holky naštěstí nesněží, jen je tak nějak šedo, pochmurno, no ale neva, máme návštěvní den, jedeme popřát dědovi a pak přijedou známí........
13. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
laurinko:já u něj ještě nebyla jdu k němu za 2 týdny tak ti pak řeknu jaký je :slight_smile:
13. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Ahojky holky,
tak se po týdnu ozývám. Nějak jsem tenhle týden vůbec nezvládala. To zacvičování nové kolegyně mi dává zabrat. ne že by byla hloupá nebo něco, ale stojí mne to spoustu energie, takže doma hned odpadnu. Už jsem se chystala včera sem zajít, ale máme doma předělanej internet a jak natruc to nefachalo.
Jinak se já i prcek máme snad dobře. Každej den zkouším pozorovat, zda nemám pohyby, ... :grinning: a těším se ve středu na kontrolu, sice prcka neuvidím, ale měla bych ho slyšet.
13. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
kov: no nebyla jsi tu dlouho... :wink: Já každý večer se také soustředím, zda se ve mně něco nepohne :grinning: :grinning: četla jsem, že budoucí maminy, co sledují denně, zda už nemají pohyby je opravdu cítí cca o 2 týdny dřív než maminy, co to neřeší...což je logické, že :grinning: :grinning: Pokud jsou pohyby zkraje nenápadné, když se udeš soustředit, ucítíš je, když to nebudeš řešit, ucítíš až ty silnější déle.....tak uvidíme.

Dnes tu byla mamča, donesla polodupačky, gatě s laclíkem a košilky a povídala....prý nabrala se mnou 7kg a v bříšku jsem byla prý moc aktivní :grinning: A od příjezdu do porodnice (v 6,00), po příjmu, po vyšetření, převlečení, klystýru, sprše a vyšetření to uteklo rychle a před 11hodinou jsem byla na světě....tak snad to u mě bude taky tak probíhat, hezky rychle bez problémů :slight_smile:
13. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
autor
antana - aha, tak to jo....ale myslím, že bude fajn......
kov. no ahoj, teda ty jsi tady ale pěkně dlouho zase nebyla,.....ani hupcza a lamia poslední dobou nejdou.......
taky už vyhlížíš pohyby co? já taky.... :grinning:
rennu: vidím, že jsme všechny stejné.... :grinning:
13. bře 2010 ve 12:47  • Odpověz
lauri: kočárek jste teda koupili za super peníze a super, že máte všechno a je taky moc krásnej.

tatarina: mně taky přijede maminka cca na 14 dní v době plánovaného příchodu míma na svět, aby nám pomohla to tu nachystat a až se vrátíme z porodnice, tak pomoci a poradit a tak .... Už je v důchodu, takže může přijet kdykoliv :slight_smile:
Prej holka krev a mlíko :slight_smile:, to jsem teda na těch fotkách neviděla.

lamia: náhodou, to je dobře, že máš děti lachtany. Vím, že když jsem dřív ségře hlídávala holky (dnes jsou už 13 a skoro 18 let staré), tak když už jsem nevěděla co s nima, napustila jsem jim vanu a byl klid a ideálně, když jsem je u toho fotila, to milovaly :grinning:

rennu: fotečky máš super, bříško ti sluší. Super, že to děcka ve škole vzali tak super a jsou hodní. Teda, zatím jsem nečetla příspěvky dál, jestli jim to i vydrželo, ale snad jo :grinning:
13. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
rennu, lauri: jj, to si piš, že vyhlížím pohyby, občas i s manželem. Máme pocit, že jsme něco takového i cítili - i na ruce položené na bříšku, ale těžko říct, jestli to třeba nebyly střeva, .... Ale za pár týdnů, až si budeme jisté, tak budeme schopné i říct, jestli tohle bylo ono. Holt u druhého těhu už budeme mazáci :grinning:
13. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
kov: no jo, jsme to holky netrpělivé :grinning: Mně se také zdálo 2x, že jsem cosi cítila, ale nevím nevím :grinning: :grinning: Jinak teď jsem marod, tak uvidím po návratu do školy, jak se budou děcka chovat, ale přišly za mnou dvě holčiny, že cokoliv budu potřebovat, že pomůžou....tak uvidíme. Manža by mě nejradši viděl doma až do porodu, což mi doporučila i alergoložka. V únoru jsem měla angínu, teď viróza, tak řekl, že mám být doma než abych každý měsíc marodila. Já si říkám, že v práci se zabavím, rychleji to uteče a když nejsou komplikace, že budu ráda ještě chvíli pracovat, i kvůli financím :wink:
13. bře 2010 ve 13:13  • Odpověz
Ahoj holky, tak doufám se tu všechny utěšeně kulatíte a nikdo nemá žádné problémy, u nás ok, dokonce navečer už mám pocit, že mi i porostlo bříško....akorát sem teď vůbec nestíhám chodit, jsem večer úplně ko :grinning: :grinning: Už jen 6 dní a jdeme na ten screening, už se nemůžu dočkat!!! :slight_smile:
13. bře 2010 ve 14:05  • Odpověz
Jinak já zatím necítím nic, no jo, to je nevýhoda těch s TP až nakonec :grinning: :grinning: Chystám se v úterý zas na Bránu, potřebuju koupit Jájuše nějaké svrchňáky na plenky, ona pořád nosí velikost M, co jsem jí začla dávat po porodu plus teda ještě větší L co má po Aničce, tak si říkám, že něco dokoupím, Jájucha mě vyšla s látkováním extra levně, svrchňáky jsem koupila suprové za pakatel z druhé ruky od paní tady z MK, jejímu chlapečkovi byly ve 4m malé a Jájucha je má doteď, ona má teda sice už něco přes 9kg, ale má hubené nožičky, tak jí pořád báječně sedí...tak bych jí mohla dopřát taky jednou něco nového, zvlášť když to teda ještě zdědí třetí prcek, že :grinning: Ten už bude chudák celej asi jen v zděděném :grinning: :grinning: :grinning:

Angelino gratuluju že je těhu v pořádku, myslela jsem ve středu na Tebe, ale nebyla jsem večer schopná zapnout net....to se teda doktoři sekli parádně :grinning:
13. bře 2010 ve 14:13  • Odpověz
Tak já zas letím, dnes tu mám úklidový den.......předpokládám zas večer usnu dřív než děti :grinning: :grinning: Taky vás ještě tak klátí únava??? Já s tím hrozivě bojuju pořád.....a taky s těhu demencí, bc jsem vám o té Bráně původně nechtěla psát kvůli Jáji kalhotkám, ale tomu, že si chci koupit ten Mam multitube, moc se mi líbí :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 14:16  • Odpověz
Lami díky, když jemu se to nezdálo už po prvním UTZ a neřekl nic, z aměsíc řekl, že jsme opoždění, že jsme místo 12tt 7plus3, ko za týden, to jsme narostli, takže vše ok, další ko za 14 dní,tak doufam, že bude vše v pořádku. Jinak mám rýmu jako kráva, je mi zle, ale musím došmudlit tu BC práci, at to mám za sebou :unamused:
13. bře 2010 ve 14:37  • Odpověz
Angelino hlavně že maličké roste jak má, holt to bude říjňátko :wink: Mě taky ze začátku strašili mimoděložním těh. nebo MA a nakonec jsem taky jen otěhotněla později....takže docela chápu jak Ti bylo....rýmu jsem si taky užila, blbé je, že člověk v těhu nemůže skoro nic, já si kapala párkrát za den aspoň Pinosol, ale po týdnu už jsem i po něm smrkala krev...ale trochu ten nos uvolnil, to zas jo :wink: Tak ať je Ti brzo líp!!!

Tak naše děti pořád ještě spí jak zabité, tak teď už je stoprocentně jasné, že večer usnu já první a taťka bude honit prcky do pelíšků :grinning: Už mám za sebou dnes úklid, žehlení...no jo, vidím to tak na tu 7 večer :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
a o kolik ti to posunuli? nejhorší je, že jsem měla být už 14tt a jsem místo to 9, už jsem si libovala, jak mam nejhorsi cast za mnou a buch a mesic v kyblu. :unamused:
13. bře 2010 v 15:15  • Odpověz
No já zatím pořádně nevím, vypadá to nakonec jen o týden, dle PM bych měla rodit 22.září, prý mi přesný termín dají na tom NT screeningu, tak uvidíme, ale počítám tak toho 29-30. září...takže budu třeba nakonec taky říjnovka...ono je to stejně jedno, hlavně když je mimi ok :wink:
13. bře 2010 v 15:26  • Odpověz
přesně tak, TP je jen pro nás, mimiskovi je to jedno, když bude chtit na svet, tak pujde
13. bře 2010 v 15:41  • Odpověz
rennu: to chápu, já bych na jednu stranu taky byla nejradši doma - šíleně dojíždím - 2 hodiny cesta ráno a 2 hodiny cesta večer, ale počebujeme korunky, že :wink: a taky si říkám, že člověk nemá tolik času se pozorovat a vymýšlet teorie, jestli je s mimčem všechno v pořádku.

angelina: ještě jsem se teda nedobojovala k příspěvku, kde píšeš o návštěvě doktora, ale tady z příspěvku lamie čtu, že je všechno O. K. To jsem ráda. Gratuluju :slight_smile:
13. bře 2010 v 16:05  • Odpověz
Jinak jak čtu, tak jste probíraly porod a poporodní péči a tak ... No, já se zatím asi rozhodla pro Benešov, protože v továrně na děti - tj. v Praze rodit nechci. Taky nechci nástřih, umývání mimča hned, chci dítě pokud možno stále u sebe, ... a odložit očkování, ... no uvidíme. Ještě to nemám nastudovaný. :slight_smile: Ale snad to bude dobrý. :wink:

Ad focení - oba s manželem rádi fotíme, ale zrcadlovku máme zatím jen klasickou na film, čímž se tento koníček trochu prodražuje. Ale teď s mimčem na cestě jsme si řekli, že už opravdu je třeba schrastit korunky a digi zrcadlovku pořídit. Už se na ní oba třeseme :grinning:

petja: jejda, vidíš, to mne vůbec nenapadlo, jak to bude s mojí stravou, když nejím maso. No uvidíme. Nějak se domluvím s manžou, ať mi tam asi něco vozí. Měla by tu být mamka, tak ta by to navařila a on jen dovezl :grinning:
A jak si prosím barvíš vlasy? Já právě od začátku těhu řeším, zda barvit či ne a furt mi je proti srsti si je obarvit normoš. Používáš hennu? Anebo jsou i jiné možnosti? Prý ta henna, co se prodává v ČR je nic moc a v Německu je daleko lepší, ale zatím cestu do Německa neplánuju, ale už vypadám hrozně, tak bych možná zkusila tu českou.
13. bře 2010 v 16:35  • Odpověz
Koval díky za starost, psala jsem ce středu někdy navečer :wink: doufám, že špatné zprývy už máme za sesbou a bude jen fajn
13. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
ahoj holky kovaldo a lámio nebyli jste tady hodně dlouho
co se týče pohybů tak já cítím takové chvění není to vůbec pravidelné jen tak ob den a je to většinou večer když si lehnu a jsem v klidu no a když se to opakuje tak doufám že to jsou pohyby jestli né tak to fakt nepoznám
13. bře 2010 v 17:21  • Odpověz
holky kde jste kdo????????????
13. bře 2010 v 17:28  • Odpověz
holky tak to ja pohyby citim jiz od ukonceneho 14tt, neni to uplne pravidelne treba skoro den nic a druhy den casto, ale je to cim dal tim vice...jo a hlavu si meliruju furt:slight_smile: s barvenim bych si taky hlavu nelamala...i v tehu prece chceme byt krasne :wink:
13. bře 2010 v 17:53  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.