• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant: já zvládla sprchu, udělat si a zbaštit mísu ledového salátu s kefírem, pocintat se kefírem, umýt se znovu, teď mi manža mazal bříško a ťapky a masíroval je...to je lahoda :grinning:
13. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
jo to tady máme na moravě hody kolotoče stánky s kokinama,klobásy,selátka,zěbra,bramboráčky různé druhy kvašáků a jinné pochutiny je to takové zakončení léta máme to tady každý rok jíž řadu let a je to super potkáš se tady s moc známíma co je třeba celý rok nepotkáš už se těším
13. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
rennu:není jak tobě ten můj se mě bojí namasírovat aby mi nic neudělal já chci taky masáž :pensive:
13. bře 2010 ve 21:35  • Odpověz
ant: jééééé, vy na Moravě máte vůbec hezké zvyky :wink: mám tam kamarádku až skoro u Slovenských hranic a jezdíváme tam (i oni sem) a naposled jsme tam zažili Fašánky nebo jak se to píše :slight_smile: Jinak záda mi nenamasíruje teď také, bojí se...dřív jo a tlapky mi masíroval dřív pravidelně, ale po nehodě jsem měla utrum na 3 měsíce, bál se, jak jsem to měla pochroumaný a dnes jsem si to zas po dlouhé době vykručela :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
no já mám těstí že tady na moravě si dělá každá vesnice své hody ted mě čeká pout v Otrokovicích 1.května,pak u nás ta v srpnu a v září je Michalská někdy ke konci září to si užiju už se těším to nafotím a pak to sem dám ti budu dělat chutě :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 21:45  • Odpověz
ant: to od tebe není hezké mi dělat chutě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ...však jsem od kámošky vždy i dostávala výslužku po zabíjačce...mňam o slivovičce ani nemluvím. No v zimě jsme se tam nedostali, tak slíbila, že v květnu po státnicích jak budu mít, že dojedou. Mají 2,5 rok klučinu a 9měsíční holčičku, tak tu bude veselo :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
jo no u nás je slivovička tradice kdo nemá vypálené to je mrtvý Moravák :grinning: :grinning:
taky mám ráda slivovičku s trnek i s mirabelek je dobrá,když jsem byla loni v červnu na svatbě tam mi zachutnala velice vrátila jsem se v 5,00 ránko a opitá solidně :grinning:
13. bře 2010 ve 21:54  • Odpověz
já mám právě i hodně ráda pivečko a s tou slivovičkou to byla smršt :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
:grinning: ant: však u té mé kámošky na svatbě se pila jen slivka a zapíjela se pivkem, uááááá, to byla fakt smršť :grinning: a po 2 hodinách spánku nás tatík nevěsty došel budit, že je ráno se zpěvem a panáky slivky.... :grinning: :grinning: :grinning:
13. bře 2010 ve 21:58  • Odpověz
jo jo tradiční veselka to je masakr :slight_smile:
13. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
zase bych si zašla na svatbu trošku zábava nějaké to cukrový a spoustu jídla mnam :stuck_out_tongue_closed_eyes:
13. bře 2010 ve 22:00  • Odpověz
jsem tu tak na 1 oko. našla jsem tu diskuzi o Benešovské porodnici, ak to studuju, bo bych tam chtěla jít rodit :grinning:
13. bře 2010 ve 22:02  • Odpověz
jasné jen se k nám přidej sdělujeme si zážitky se slivovicí a děláme si chutě na něco dobrýho
já bych si dala něco ale nevím coooo :zipper_mouth:
13. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
ant: souhlas...studovala jsem s ní 5 let na vysoké a přátelství vydrželo a 1-2x do roka se vídáme, jen škoda, že je to tak daleko :frowning2:
13. bře 2010 ve 22:05  • Odpověz
ant: já jsem teda narvaná toho salátku s kefírem...ale jako mls by se do mě také vešel :grinning: Jinak pár lahvinek slivky máme ještě doma, tak doufám, že ji tatínek nevypije až se prďolka narodí, to by pro nás dojel min. 14dní po porodu a byl by tu dobu imrvére v lihu
:grinning: :grinning: ještě malinovice je úžasné, ale té bývá málo
13. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
Hradec Králové zajímalo by mě jak je to daleko do Zlína?
13. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
kov: dnes jsem dělala totéž, pročetla jsem celou diskuzi o naší porodnici :slight_smile:
13. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
no 200 kilometrů to není taková hrůza tak 2,5hodky autem to se dá :slight_smile:
13. bře 2010 ve 22:13  • Odpověz
kde hledáte ty diskuse o porodnicích by mě zajímalo jestli je tam ta naše?
13. bře 2010 ve 22:14  • Odpověz
ant: když bych řídila já, tak dýl.....ona bývá až za Luhačkama, fakt u hranic....
13. bře 2010 ve 22:20  • Odpověz
jo no je to docela štreka,jezdili jsme do Tábora to byl výletek se vším všudy :slight_smile:
13. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
no nic budu končit jdu spát tak dobrou noc
13. bře 2010 ve 22:25  • Odpověz
ant: dobrou noc, jdu také.... :wink:
13. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
Ahojky vespolek, hezkou neděli přeju :grinning:

Teda holky, vy mi děláte chutě - hody, kokína, pivečko, ... :wink: Sice nejím maso, takže by se sortiment věcí k zblajznutí o něco scvrknul, ale já bych si určitě něco našla :grinning:

antana: diskuzi o porodnici jsem našla v diskuzích - porod - no a tam najdeš tu svou :grinning:

Jinak holčinky, včera jsem cítila první pohyby :grinning: :grinning: :grinning:. Cítíl je i manžel. Bylo to krásný, něco mezi malým dloubanečkem a lechtáním :grinning: Trvalo to docela dlouho, fakt by mne zajímalo, co tam prcek vyváděl. Ale manžel mne hned varoval, že ultrazvuk nekupujeme :grinning: :grinning: :grinning:
Už se těším na další. Zkoušela jsem čekat ráno, ale nic, prcek asi spinkal.
14. bře 2010 v 07:59  • Odpověz
Dobré ráno přeji také hezkou neděli
kov:gratulace
14. bře 2010 v 08:44  • Odpověz
dobré ránko ve spolek,
kov: super.....já taky čekala ráno a nic, jediný čeho jsem se dočkala, bylo bl--í....blééééé, během týdne ustalo a včera a dnes zas, chjo.
14. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
já jsem ráno cítila jemné chvění,ale jen chvilinku
14. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
Ahoj holky, zdravim vsechny pri nedeli :slight_smile:
Kov...tak to je super, ze uz je citi i manzel...ja takove dlubanecky citim uz vice nez tyden, ale manzel je jeste neciti...ovsem kdyz do mista urceneho priplacne ucho, tak je slysi....tak je rad aspon za to :dizzy_face: Me se taky prcek neozyva nejak pravidelne...ale je to hrozne krasny pocit ze? (manzeluv bratranec, co ceka prcka o dva mesice drive nam na to rekl, ze tak maximalne citime pohyb strev, ze si jeste pockam na prvni kopanecky....k tomu dohodil asi 20 vychechtanych smajliku....takze on se stal zrejme odbornikem na tehotenstvi....ale ja vim co citim a vim, ze to je to nase mrne :dizzy_face: )
Krome toh si vetsinou po ranu a taky po praci poslouchame srdicko...jako zvon! A tak rychle bobankovi tluce...je to uzasne...mohla bych to poslouchat porad. :dizzy_face:
Vcera jsme byli na vylete....a protoze tu uz moc zima neni...tak jsme se tak nejak malo vybavili...jeste, ze na miste urcenem byly zrovna trhy a tak jsme koupili rukavice a cepice a vyrazili do kopcu :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zlehka jsme zabloudili a to co jsme meli v planu navstivit jsme nenasli...no, ale priste uz budem vedet...blba odbocka :grinning:
14. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Jo a ty hody...uprimne zavidim...mnaaaam....a vubec...tu se porad resi nejake jidlo, kdo to ma vydrzet???
14. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
Ahoj holky... Tak hlásím, že jsme byli včera v nemocnici... :confounded:

Od pátku mě trápí migréna a v sobotu se mi to nehorázně rozjelo. Strašná bolest hlavy a neustálé zvracení. Neudržela jsem v sobě ani hlt vody a ani když už jsem pak nejedla a nepila, tak jsem pořád zvracela... Takže jsem pak manžela odpoledne prosila, ať zajedeme na neurologii. Tam mi teda řekli, že jako těhuli mi stejně nic dát nemůžou, tak jsem jim říkala aspoň o něco na to zvracení, že pak už v sobě udržím aspoň ten Paralen... Proběhla dlouhá diskuze po telefonu s ženským oddělení, co mi vlastně můžou dát a co ne, aby to neprošlo placentou k miminku, nakonec mi píchli dvě injekce, za který jsem byla dost vděčná... Dostala jsem Tramal na bolest a Torecan na to zvracení, ale ten mi vůbec nezabral... Zvracela jsem cestou v autě domů a pak asi ještě 5x a to už fakt nevím z čeho.... :confounded: :confounded: :confounded:

Jsem strašně zesláblá a asi ještě odpo zajedeme na gyndu, ať mě zkontrolují. Tak mi to řekla mudr. na neurologii, že kdyby zvracení pokračovalo, tak že tam máme ještě zajít na kontrolu... No teď ráno už jsem zvládla vypít trochu černýho hořkýho čaje, ale pořád mám žaludek na vodě a nevím, jestli za chvilku nepůjdu objímat mísu... :rolling_eyes:
14. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.