• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
tat...to je silene...drz se, doufam, ze ti to brzo prejde...patrim mezi ty stastne, kteri netusi co to migrena je...kamaradka na to taky trpi a je to sila...a ta injekce by nemela mimiskovi uskodit? Pokud ne, tak by ti ji mohli zase pichnout co? Vzdyt takove stavy se nedaji preckat jen tak...drzim pesti, at je ti lip!!!

Jinak rarasek me zacal tedka dlubat...jsem jak v tranzu...cekam na kazde dlubnuti znova...chcu viiiic :grinning:
14. bře 2010 v 10:17  • Odpověz
Safry, ne, injekce by neměla Barunce ublížit, právě proto to konzultovala neuroložka s gyngou... Jen mě zaráží, že mi tentokrát nemohla píchnout Mesocain, když u malýho před 3 roky mi ho při ústřelu krku píchli... No, třeba nějaká zkušenější mudr... Prý ten Mesocain prochází placentou... :rolling_eyes: Kdyby mi zase něco píchli, zlobit se nebudu, když to mimču neublíží, otázka je jestli je to opravdu migrénou, jak ze mě včera ta mudr. páčila... Prý to od toho být nemusí a může to být tím těhu... Ale takovýhle stavy jsem ještě nikdy neměla... Při migréně nezvracím 100x za den... :confounded:
14. bře 2010 v 10:22  • Odpověz
No tohle...ze by to bylo tehu? A da se to nejak zjistit od ceho to je? Pokud to Barunce neublizi, tak at ti radeji zase neco pichnou...v takovem stavu se prece neda vydrzet...
14. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
No právě, Safryy, já se zhrozila, že mi nic nedaj... A i mužík mi říkal, jestli má cenu tam jet, jestli mi něco dají... :unamused: No naštěstí jo... Jen mám trochu obavu, aby si mě tam třeba nechtěli nechat... :confounded: Asi si pro jistotu do tašky naházím pár věcí... Člověk nikdy neví... :unamused: :confounded:
14. bře 2010 v 10:35  • Odpověz
Radeji si tu tasku zabal...on pobyt ve spitalu neni nic moc....ale na druhou stranu, kdyby zjistili cim to je...stalo by to za to...budu na tebe myslet :wink: A co Ondrasek? Ten z toho musi byt na vetvi borok...
14. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
No, Ondrášek se jen hrozně divil, když jsem si ráno ke gauči přinesla od postele kýbl na zvracení. Prý co budu dělat? Mýt si nohy? :slight_smile: Jinak mě zvracet už viděl, tak tady chodí a hladí mě a pusinkuje... Včera, když se řeklo, že jedeme za panem doktorem, tak mě naháněl, ať se jdu oblíct, nemohl se už dočkat.... :grinning:

Jo, kdyby si mě tam nechali a přišli na to čím to je, tak by to šlo, ale právě nevím kam s malým... By asi musel být u sousedů, protože táta s tím volnem v práci to nebude jen tak... :unamused:
14. bře 2010 v 10:42  • Odpověz
Drž palce, zkusím sníst pár lžiček jogurtu... :sweat_smile:
14. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
rennu: jé, tebe to zvracení ještě nepustilo, chuděrko :frowning2: Tak ať to brzy přejde.

safryy: no to víš, bratránek jistě ví lépe než ty, co cítíš :confounded: :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jasně, že to byly čutanečky, však to víme, no ne? :grinning: Manžel taky přikládá ucho a poslouchá, co se tam děje, prej je to hroznej rachot těch zvuků.

tatarina: jé, teda holka, ty to máš trápení. Snad už bude líp. Těžko asi něco radit, co by zabralo. Tak jen držím palce i na nohou.
14. bře 2010 v 10:46  • Odpověz
Tak koukam, ze Ondrasek to bere celkem statecne, sikula....ale on ma ty doktory celkem rad zejo :slight_smile: A jestli muze byt u sousedu, tak to je docela dobry...ne kazdy ma tu moznost...to zmaknete :wink:
Pokud zblajznes jogurt, tak uz to bude na dobre ceste...neco papat musis...ja jsem jeste nesnidala...kruci mi v brusku neskutecne....tak se musim vyhrabat z pelechu a neco si konecne dat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
Dobré ráno děvčata, nejsem Suzete, ale stvořitel našeho společného, dosud nenarozeného štěstí. Vzhledem k tomu, že jsem byl trochu rýpavý a neustále se své mamině posmíval, že s vámi každou chvíli drbe, rozebírá problémy a čte, co se děje..... byla mi nabídnuta možnost zasvěcení. Nechala mě nahlédnout do vaší diskuze a od té doby se každý den ptám, co je nového, co dělají ostatní holky.......zkrátka jsem vám všem propadl....pořád ale miluju jen tu svoji.
Dnes po ránu jsem byl trochu znepokojen tatarininým stavem...doufám, že se to zlepší a bude vám (Tobě i Barunce) líp. Nám (mé mamině) se dnes zdálo, že rodila. Bylo to bezbolestné, rychlé a byla to celkem zábava...a samozřejmě to byl kluk (ona se z toho kluka snad zblázní. Mám strach, že pokud to bude holčička, že si vezme jehlu a nit...a něco tam snad přišije)
Mějte se všechny moc hezky, ať vám pěkně rostou bříška, kopou vás miminka, máte doma pohodu a hlavně nezlobíte své tatínky.
Krásný den. Martin
14. bře 2010 v 10:50  • Odpověz
autor
ahojky holky, jak je?
kov: díky za pochvalu kočárku.... :wink:
tat: ty jo, co to může být, to je hrozné.,......moc držím palce, at je ti brzo líp, vždyt musíš být totálně vysílená................
mě dneska opět bolí hlava, je to děs..........pohyby teda nemáme, ještě vůbec, čekám je pozdějc, ale už se taky těšíme........
14. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
No já pořád nevím, jestli na to ženský jet, i kdybych už dneska nezvracela... Já mám totiž kontolu u svému mudr. až ve čtvrtek... Co byste dělali vy?
14. bře 2010 v 10:52  • Odpověz
kov...no ma asi patent na rozum...hlavne ze on k tomu svemu prteti prisel, tak nejak naaahodou...rozumbrada...

Tedka se mi prcek tak srandovne vytlacil...pod pupkem na leve strane uplne tvrdy hrbol....ale byl tam jen chvilku...to je tak super, kdyz uz to tehu zacina byt takove vice akcni :grinning: Ja se porad zkoumam....Manzel taky rikal, ze tam tech zvuku slysi strasne moc...ale od toho co zacal brisko poslouchat rika, ze prcka od jinych zvuku rozezna...ma asi sono usi :grinning: A tim, jak poslouchame to srdicko...tak nez ho najdem, tak taky slysime kvantum zvuku...a treba kdyz se behem poslechu napiju, tak to zni jak sileny prival deste nebo nejake tsunami...chudak dite...ja bych to nechtela poslouchat porad :grinning: ale ono si moc nevybere ze :grinning:
14. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
Martine, tak to jsi mě docela pobavil s tím šitím... Mě se taky před nedávnem zdálo, že jsem porodila (za jakých okolností nevím), ale hlavně že to byla u nás zase vytoužená holčička - Barunka. My ještě nevíme, jestli to je holka, ale tajně doufáme... :wink: Je bezva, že máš takhle pochopení, pro ženský drbání. To můj manžel by tohle nepřežil, kdyby to měl byť i jen číst. Pozdravuj od nás Suzete.

Děkuju za podporu ze všech stran. Pořád nevím, jestli jet znovu do nemocnice tentokráte na ženský, bylo by pro mě dobrý, kdyby všechno zkontrolovali a já věděla, že je mimčo v pořádku... :slight_smile:

Lauri, no právě, sotva dojdu na záchod... Teď hlídám Ondráška, manžel je na tenise. Zatím je hodnej, má puštěný pohádky, tak aspoň tohle vychází... :dizzy_face:
14. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
tat: chuděrko, teda to jsi musela trpět.....podle mě za kontrolu ve špitále nic nedáš, max. jim řekni, že tě i pobolívá v podbřišku, aby se na tebe nekoukali skrze prsty jako na hysterickou matku, což se stalo mé kamarádce :unamused:
14. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
Martine, moc zdravim Tebe i Suzete....muj manzel si sice jeste nepocetl v nasi diskuzi, zato se taky porad pta co je u koho noveho...jestli nejake nove kontroly a nove obrazky...a na obrazky se divame spolu. S tim prisivanim to vidim u nas stejne...ovsem ze strany manzela :grinning: My si teda prejem chlapecka oba...ale holcicka je super uplne stejne...akorat manzel s ni moc nepocita :grinning:

Tat...pokud uz dneska nebudes zvracet, tak mozna ani nikam nejezdit co? Sice ctvrtek je az za dlouho...ale prcek je snad v poradku...proc by nebyl...tak nevim...Ondrasek je zlaty, pekne se diva na pohadky, tak taky odpocivej misto trajdani po spitalech :wink:
14. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
kov: já ted pár dní neblinkala, co jsem doma, marodím a mám zpomalený režim bez spěchu a stresu...ale včera a dnes nevím proč...ale dnes mi je blivno celé dopolko....
saf: jééé, já chci taky hrbolky na bříšku....místo toho zvracení :wink:
14. bře 2010 v 11:11  • Odpověz
Ahojky holky, jsem tu dnes poprvé. Tak se omlouvám,zda vám vstupuji do debaty. Jsem dnes 15+1 :slight_smile: náhodou některá z Prahy tady není ? Budu rodit v Podolí a zajímalo by mě, zda někdo se sem chystá také :slight_smile: Přeji hezký den :slight_smile:
14. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
rennu...ty to mas s tim blinkanim taky silene...ja jsem zatim neublinkla ani jednou...zpocatku tehu jsem vam strasne zavidela...pac jste si mohly aspon pripadat tehotne...trubka no :grinning: Ale ted uz mi o sobe prcek dava znat a prijde mi silene, ze jsem si kdy prala byt s vama blinkacima na jedne lodi...Holky, moc vam preju, at to prestane!!!
14. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Dobri, holek z Prahy tu pár je...
14. bře 2010 v 11:18  • Odpověz
saf: já si ublinknu ráno jen šťávy, to se dá, ale zdálo se, že to ustává a houby....a dnes teda šel vařit manža, se mi fakt otáčí žaludek i u sbírání vypraného prádla.....takže jako není co závidět :grinning: říká se, že blinkání ustane s prvními pohyby, včera jsem cosi cítila, ale nevím, zda to bylo ono....tak teď ti můžu já závidět ty hrbolky :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
autor
tat: jestli je ti fakt takto špatně a pořád zvracíš, asi bych k dr. zajela, do čtvrtka je dlouho.......ale fakt podle toho, jak se cítíš........
jinak holky, moje sny o mimču, to je děs, manža se tomu vždycky směje, co mně se zdají za nesmysly,......ale taky je to ve snech vždy holčička, tak uvidíme........
14. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
tatarina: vem taťku za ruku a mazejte k MUDrovi! Držíme vám palce
14. bře 2010 v 11:29  • Odpověz
tat:no chuděrko radši bych si zašla jak píšou holky
saf:hrbolky tak ty teda ještě nemám jen to vrnění už cítím každý den několikrát za den
jinak můj přítel se do diskuze taky ještě nešel podívat jen se tak ptá a já mu o vás vyprávím
dobrisko:vítej mezi námi :slight_smile:
14. bře 2010 v 11:50  • Odpověz
jo a mám stráááááááááášně moc učení vůbec se mi nechce už jsem chvilku začala ale je tohomoc :frowning2: :frowning2: :frowning2:
14. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
ant: učení nezávidím, já se rozhodla, že na státnice se začnu učit až koncem března :slight_smile:
14. bře 2010 ve 12:27  • Odpověz
ahoj Martine,

no vida, další odvážný tatínek :grinning: To jsme rády, žes pochopil, co sem Tvou drahou polovičku táhne. :grinning:

dobriska: no, jsem napůl z Prahy a napůl z přilehlého okolí. Ale do Podolí se nechystám. Budu rodit (asi) v Benešově.

taky manžovi vyprávím, co tu probíráme, jaký kdo má trápení a starosti a naopak radosti a štěstí :grinning:. Koukali jsme spolu na stránky porodnice a bavíme se o tom, co s ním asi budou dělat na sále, jestli jim začne omdlývat. Jestli ho jen odkopnou po podlaze do rohu anebo vyvedou, ... :grinning:
14. bře 2010 ve 12:38  • Odpověz
safryy: to musí být psina - poslouchat ty zvuky.

Holky, myslíte, že by prcek byl slyšet normálním stetoskopem?
14. bře 2010 ve 12:40  • Odpověz
Holky, tak už to se mnou asi vypadá líp, už mi docela i voní oběd, co manžel připravuje... :sunglasses: Tak si zkusím trochu dát... Přivezl mi Colu, tak jí tu po troškách hltám a mám pocit, jako bych si lila energii do žil... :slight_smile: Jsem fakt vyhládlá a slabá, po tom včerejšku a obdivuju všechny holky, co to vydrží i déle než já... Ale co můžou na druhou stranu dělat, že?

Kovy, no, myslím si, že už by mohlo být prcka slyšet, otázka je, jak máš uloženou placentu a tak... Na přední straně je to blbý...

Jo, právě jsem manžílkovi sdělila, že když je mi líp, tak že do nemocnice už dneska nepojedem, ale vetřu se ránu k mému dr. Nenechám to až do čtvrtka. Ať mě raději zkontroluje... :wink: Ještě že ordinuje pondělí a čtvrtek... :wink:
14. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
tat: super, že je ti už lépe :wink: napadlo mě, že to mohla být také chřipka, teď prý řádí průjmové a blinkací
14. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.