• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu:takže se budeš učit na poslední chvíli já to taky tak nechávám :slight_smile:
14. bře 2010 ve 13:47  • Odpověz
ant: jojo, přesně tak protože stejně by se mi to do té doby vykouřilo z hlavy a a za druhé se líp učím pod tlakem, bo jinak se k tomu stejně nedokážu dokopat :wink:
14. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: jsem tu zase jen na skok, jdem si dát za chvíli zmrzku :grinning:

tat, teda takový trápení :frowning2: ...a opravdu z migrény?? :confused: třeba si něco snědla :confused: zkus pít mátovej čaj po lžičkach...nebo teda cokoli po lžičkach :slight_smile: já si myslím, že prcek je v pořádku, kdyby nebyl, to by se projevilo jinak než zvracením, tak podle mě nemá cenu plašit gyndaře, ale jiná odd :wink: :sweat_smile: ale samo záleží na tobě :wink: možná by poradil nejakej dr. přes gastro :wink:

kov, stetoskopem určitě, ale nevím, jestli neni na to brzo :slight_smile: když už je velký bříško, tak ho Míra slyšel jen přiložením ucha :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2010 ve 13:50  • Odpověz
tat, tak už čtu, že je ti lépe :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
14. bře 2010 ve 13:51  • Odpověz
tat: no super, že už je ti líp a když ti i voní jídlo, tak to bude snad už dobrý.
To je dobrý nápad, nechat se zkontrolovat dřív, aspoň se nebudeš zbytečně stresovat. Tak se těším na samé dobré zprávy zítra :grinning:

ojo: no, uvidím ve středu, pan doktor sliboval, že budeme prcka poslouchat - srdíčko, tak myslím, že jen stetoskopem. Jestli jo, tak si ho jdu hned koupit, koukala jsem na netu, že stojí tak 150 - 200 Kč :grinning:. Budeme s manželem šmíráci a budeme odposlouchávat prcka :grinning:
14. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
Rennu, no já už na sobě migrénu poznám, tak si fakt nemyslím, že bych měla nějakou střevní chřipku a co se týče jídla... Nic špatnýho jsem myslím nesnědla... Kdybych snědla třebo něco s lepkem, tak se mi to projeví křečema a průjmem spíš...

Oji, jo, právě se chystám jíst, tak uvidíme... Ale už to vypadá mnohem lépe... :slight_smile:
14. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
Kovy, tak to ti spíš pustí srdíčko malýho z ultrazvuku... Ten Dopller se tomu říká... Mě to pouští dycky...
14. bře 2010 ve 13:59  • Odpověz
jé, ta moje předchozí odpověď byla 5555. v této diskuzi :grinning:
To jsem ráda, že připadla zrovna mně, protože 5 je moje oblíbené číslo :grinning:
14. bře 2010 ve 14:00  • Odpověz
tat: no, on v ordinaci nemá utz, na to chodím do vedlejší ordinace, takže proto si právě myslím, že to bude jen stetoskopem nebo tak nějak. No, vydržím to do středy a uvidím :grinning:
14. bře 2010 ve 14:01  • Odpověz
No a teď se jdu na chvíli uložit do postele, drobek mne dnes vyhnal z pelíšku v 7,30, prej měl(a) strašnej hlad :slight_smile:
14. bře 2010 ve 14:02  • Odpověz
tat: ono jsi nemusela sníst nic špatného, je to virový, někdo to na tě prskne a je to....kamarádka to měla v týdnu....hlava, zvracení, i bohužel průjem, ale za 3 dny konec. Ale hlavní je, že je ti lépe :wink:
14. bře 2010 ve 14:08  • Odpověz
holky myslíte že to stetoskopem půjde slyšet?to zkusím sehnat z práce :slight_smile:
14. bře 2010 ve 14:20  • Odpověz
No, říct nám to můžou jedině Anty nebo Lamia, mají ke zdravotnictví nejblíž... Podle mě by to už slyšet být mohlo... :wink:
14. bře 2010 ve 14:24  • Odpověz
no záleží určo na tom jak je mimčo velké a jak je položené a mást může taky peristaltika střev to je těžko zkusím to jak pujdu s lístkem na peníze do práce
14. bře 2010 ve 14:39  • Odpověz
To jistě, Anty, souhlasím s tebou... A koupit si domů stetoskop... No, to možná není úplně marný, aspoň si můžu poslechnout i malýho, když bude mít kašel... :wink:
14. bře 2010 v 16:09  • Odpověz
tak ted jsem se vrátila z tesca a hrůza co tam je vřdycky lidí to je šílený
14. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
Tak už jsme se vyspinkali, ale furt mne dnes nějak bolí bříško. TAk se na všechno vyprdnu a budeme jen polehávat.
14. bře 2010 v 16:57  • Odpověz
jé já ještě nespala až večer ještě se začnu zase učit :frowning2:
14. bře 2010 v 17:15  • Odpověz
holky kde dneska všechny jste že je tady takové mrtvo :grinning:
14. bře 2010 v 17:52  • Odpověz
Já jsem tady, ale právě že tu nikdo není, tak se mi zase nechce povídat sama se sebou... :grinning:
14. bře 2010 v 17:54  • Odpověz
Ale za chvíli zkusím vstát a udělám těm mým chlapům večeři... Chtějí udělat brambory s uzeninou a vajíčkem... Na pánvi, jestli to některá znáte... To bude zkouška ohněm. Jestli se při tom nepozvracím, mám vyhráno... :sweat_smile:
14. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
aha to mě taky né slyšeli jste předpověd počasí konec zimi začíná jaro příští víkend má být až 18 stupnu no paráda
14. bře 2010 v 17:56  • Odpověz
Jo, slyšela jsem to o tom počasí, ale jsem zvědavá, jestli to tak opravdu bude... :slight_smile:
14. bře 2010 v 17:58  • Odpověz
tat:musííí já tomu věřím to nám zařídila kovalda :slight_smile:
14. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
jj, na to se holky můžete spolehnout
příští víkend začíná jaro :wink:

já si taky říkala, že tu nikdo není a furt čekám, až někdo něco napíše :slight_smile:

já mám asi chutě na kyselé, takže jsem si udělala rybičkovou pomazánku a taky si vařím zelňačku, mňam :stuck_out_tongue_closed_eyes: :slight_smile:
14. bře 2010 v 18:03  • Odpověz
jé rybičkovou tu jsem dlouho neměla no já jsem si koupila grilované kuře v tescu a bylo moooc dobré ale kyselé bych si taky dala okurek možná i kvašák můj tatka dělá super kvašáky ty bych si dala
14. bře 2010 v 18:06  • Odpověz
holky, už zase mi děláte chutě?
14. bře 2010 v 18:08  • Odpověz
kov, my měli dneska segedýn :grinning:

tat, tu pánev znám, taky si ji občas děláme :slight_smile: :slight_smile:

no holky, já bych se na ten digitál vypr*****, celý víkend máme hrozný obraz, samé kostičky, přitom signál dobrej, ale kvalita strašná, nedá se na to koukat...jdou nám jen četéčka :unamused: :unamused: :unamused: člověk by pak tu televizi nejradši hodil ven z okna :angry: :angry:

a doufám, že jaro tu bude brzo...dneska u nás zase sněží :confounded:
14. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
jasně rennu ty se vždycky objevíš když se mluví o jídle to je zajímavé :grinning: :grinning:
14. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
ojo: ty bláho, segedín, to bych si taky dala. Ty bláho, mňam.

antana: jj, okurky taky miluju, ať kvašáky nebo normoš. Ale poslední sklenici jsem dorazila dnes ráno a žádný už nejsou :frowning2: Tak až taťka udělá kvašáky, dej vědít, taky dorazím :D
14. bře 2010 v 18:52  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.