• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jj, koupání je u nás veselé...už to mají všechno nachystané, tak taťka hlídá a já jsem si zas odskočila k pc :grinning:

Rennu je to relativní, bc se některé věci po holkách už celkem sypou (teda ty úplně nejmenší ne, ty mimčo nestihne unosit, ale tak ty od půl roku dále už jsou na tom o dost hůř....), něco jsme měli i z druhé ruky...takže asi taky trošku něco po porodu nakoupím, na úplně mrňavé to bude stačit co máme...ale holt si Hugoušek bude muset zvyknout na holčičí hadry, i kdyby byl kluk :grinning:

Teď volala tchýně, že je nemocná a nejspíš v pátek nepřijede, takže s námi asi půjdou na ten NT screening holčiny obě, no to bude dobrá psina :grinning: :grinning: Horší je, že jsme pak chtěli s mužem okouknout a vyzkoušet nějaká ta veliká auta, tak máme asi po plánech....
14. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
No já tam zas letím, ať holky neutopí tatínka :grinning:
14. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
ahojte děvčata, tak zpráva o jaru je ta nejlepší v poslední době!!
Mě párkrát za den zapíchá v bříšku a sem tam nějak zatlačí, tak se tam uvnitř snad něco děje. Obzvlášť mi jako radostné zavrnění v bříšku přišlo, když jsem do sebe cpala celozrné chlebíky s vajíčkovou pomazánkou. a to jsem nechtěla večeřet, bo mám trochu trauma, že dost přibírám. no ale nedej si, že? včera bramboráky...to tomu taky moc nepřidá. no co se dá dělat.
Muže mám ve vaně, tak mě konečně pustil k pc...mi teď furt chodí na koníka a to se mi celou dobu směje, že tu sedí. a teď se zajímá on. ještě než jsem ráno vylezla z postele, tak už vám psal. no jo no :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
lamia:holky ti Hugoška aspon pořádně obhlídnou jsou zvědavé jestli to bude brácha nebo ségra?
14. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
holky, taky mne poslední dny dost bolí bříško, ale když jsem tak koukala, kolik má mimouš během jednoho týdne vyrůst - cca 4 až 6 cm, tak se teda nedivím. To se teda ta děloha musí napínat jako blázen. :slight_smile:
Ale dr. se určo zeptej, za to nic nedáš.
14. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
suz:bud ráda že se tak o všechno zajímá aspon bude vědět čem se tady takovou dobu bavíme :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:49  • Odpověz
kov: to jako fakt? oni rostou tak rychle?? no ty jo, tak to už je kus chlapa!
14. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
mě se to ani nezdá že roste mimčo tak moc ale to je tím že chodím na kontolu každé 2 týdny tak mi to tak nepříjde ted jsme měli skoro 11cm jsem zvědavá jak budeme velicí příště
14. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
lamia: no aspoň brášku uviděj obě holky a nebude ji to mrzet. :slight_smile: Koupání u vás musí být legranda a na podzim to bude ještě větší psina.

suzete: no jasně, jen si dopřej, diety pak můžeš držet celej život. Teď se můžeš vymlouvat na mimouše :slight_smile: - jako já :grinning:
14. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
ahojky :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
franc: ahoj
14. bře 2010 v 19:54  • Odpověz
tak já jdu udělat česnekovou pomazánku a jednohubky...musím se jí teď za těhu nabažit, až budu kojit, tak zas budu mít smůlu :grinning:

jo mimčo teď roste rychle a pak cca od 18tt je to 1cm za týden :slight_smile: ....vlastně jsme těhotný 40tt a třeba Tomáš měl 49cm :grinning:
14. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
ant: jen jsem převlékla postele, dala prát prádlo, nic jiného.....
ojo: když já ležím furt, jak jsem marod :frowning2: a neustává, ale ležím na boku, lehnu na záda, třeba to povolí
lam: tak aspoň něco máš a myslím, že Hugouškovi to bude fuk, zda má růžové dupajdy :wink:
suz: zas další kdo mluví o dlabanci...auuuuu, mám hlad, možná chuť na něco....doma nic není
14. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
antana:ahojky koukám že máš pěkně veliké bříško v kterém si byla týdnu a ty čekáš první? :slight_smile:
14. bře 2010 v 19:58  • Odpověz
rennu:neboj to nic nebude mě zase sem tam tvrdne břicho dr.mi hrozil když to bude často za den tak že půjdu do nemocnice a taky se to začalo uklidnvat neboj vše je určo ok
14. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
rennu, ale ono to může být i nervíkama nebo psychický...jako myslím, že když na to myslíš a sleduješ se, tak tuplem tě něco bolí :sweat_smile: třeba to budeš mít k té nemoci...ale určo je vše v pořádku :wink: :slight_smile:

no nic, jdu mazat :grinning:
14. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
kov: tý jo, tolik moc mimísek roste???
ant: máš obříka, my měli na screeningu 7,3cm
14. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
franc:myslím když jsem se fotila tak 17tt a čekám svoje první ale těhotná jsem po druhé o první jsem přišla zamlklé těhu 8tt a břicho mám solidní a ted se mi zdá že ho mám čímdál víc kulatější
14. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
no, co jsem teď tak koukala do knížky, tak tento týden by měl vyrůst kolem 4 cm a další týdny je běžné kolem 2-3 cm
14. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
rennu:nemám obříka uvidíš jak půjdeš ted na kontrolu tak budeš mít zhruba stejně velké mimčo :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
No Johance je to zatím jedno a Anička své názory na sourozence mění každý den, někdy chce holčičku, jindy chlapečka....takže nejlíp dvojčata páreček, že :grinning: :grinning:

Rennu taky myslím, že je to mimčům šumák, hlavně na doma a na spaní :grinning:

Suzete závidím, že můžeš jíst takové věci jako bramboráky, já bych si tak dala nějakou mňamku, jenže je mi po čemkoliv jen trochu mastném šíleně blbě...ale fakt šíleně...

Ojo jen si dej :slight_smile: Já udělala dnes pro návštěvu chlebíčky plus jsem koupila nějaké nezdravé pochoutky typu tyčinky, popkorn a tak, dětem jsem sice nachystala zeleninku, ovoce, cornflakes, ale samozřejmě ujídaly od rodičů....takže výsledek - Johanka přišla do kuchyně a z ničeho nic hodila šílenou šavli a vyblila úplně všechno, co jedla, včetně oběda :grinning: :grinning: :grinning: Ale zvládla to jako profík, ani nebrekla, jen čučela jak puk (poblila se asi prvně v životě :grinning: ) a za chvíli přišla a prý "hami, hami" :grinning: :grinning: Tak už dostala jen piškoty a čaj :grinning:
14. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
antanamáš ho pěkně veliké to jo,já jsem zvědavá jaké budu mít v 18 týdnu já :grinning: už pocituješ pohyby mimča :slight_smile: ,ja budu začínat 15 týden tak čekám zda něco poznám čekám už druhé mimitak možná to poznám dřive :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
franc:ano ale je to slabounké ale začínám to cítit víckrát za den ze začátku jen večer když jsem ležela ted to cítím i když sedím u počítače před chvilkou se ozvala jsem zvědavá kdy se začne zvětšovat intenzita
14. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
holky, bříška neřešte, určitě mám největší :grinning:
14. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
kovaldo:to nemáš teda :grinning: viděla jsi to moje to je maga břicho hrůza a děs budu jak kulička v létě :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:09  • Odpověz
antana : ozvala :slight_smile: takže čekáš holčičku jo :slight_smile:,kdy ses to dozvěděla že to je holčička furt se jen vyptávám že :grinning:
14. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
kov: to je dost, 4cm za týden.....

ant: tak snad mě udělá utz a mimí změří, jsem zvědavá.....
Lami, taky mi bývalo špatně, i když ve 12tt už tak ne. Někdy mám na něco teoretickou chuť ale když už se to chystám udělat, začne mi být jen z představy zle. teď to nějak polevilo, tak jsem chytla příležitost za pačesy a bramboráky snědla dřív, než si to organizmus rozmyslel.
No ono je to fakt šíleně individuální, jaké a kdy naroste bříško...takže bych to vůbec neřešila, hlavně když se v něm má mimi dobře :wink: Já jsem teda samozřejmě taky zvědavá, jaké budu mít tentokrát, ale spíš začínám být dooost zvědavá, co to v tom bříšku vlastně máme, když je mi pořád tak nějak nedobře, to mi s holkama teda vůbec nebylo, že by nějaká naděje na brášku :wink:
14. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
franc:klidně se ptej dozvěděla jsem se to ve 13tt a zatím mi jí potvrují ale na 100% to bude za 2 týdny na velkém UTZ no ale mi na ní mluvíme jako na holčičku tak uvidíme
14. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.