• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Suzete to mám přesně taky, na něco dostanu v krámě šílenou chuť a jak to donesu domů, tak už to nemůžu ani vidět, takhle jsem koupila už asi tři balení oříšků a vždycky je nakonec zdlábnul muž :grinning: No jo, on je teď taky těhotnej, že jo :grinning: :grinning: (včera jsem byla s Aničkou venku a nebyl líný mi zavolat, že prý dostal najednou šílenou chuť na čokoládu, ať mu někde nějakou koupíme....tak kdo z nás to miminko nosí, že :grinning: :grinning: :grinning: )
14. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
já mám zase problém v tom obchodě vydržet mě se dělá v obchodě strašně špatně na zvraceí no děs takže já tam rychle vletím v poklusu nakoupím a ven na čerstvý vzduch
14. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Antano to mám pořád ještě taky, zejména v oddělení uzenin a tak....kupodivu třeba "vůně" z pracích prášků atd mi naopak dělají dobře :grinning: :grinning: A nejhůř mi dělají lidi, co postávají před krámem a kouří, to bych se zblila na místě, chodím se zadrženým dechem...cigarety mi fakt šíleně vadí, ani v předchozích těhu to nebylo tak extrémní jako teď....

Uff, už jsem zas grogy, vyřízená jak pes :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Jo ještě jsem si vzpoměla na Ojo - u nás kaktusový džus nemají!!!! Tak pořád nevím, jak chutná :grinning:
14. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
antana: jo tak to je super,ja jsem měla ultrazvuk v 13 týdnu ale doktor mi řekl že to je brzo tak to ještě nevím,u prvního jsem si to nenechala říct ale ted mě to hodně zajimá,akorád ted se moc modlím at mi dopadne pak dobře plodovka protože jsem měla špatné výsledky až 2 x z genetiky :frowning2:
14. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
ty jdeš na plodovku?tobě dopadl špatně NT screening?
14. bře 2010 ve 20:26  • Odpověz
holky, tak nevím, jestli je horší, když vám je z pachu jídla na zvracení anebo ne :grinning: Já bych sežrala skoro všeckno.

ojo: česneková pomazánka, hmmm, tu jsem neměla ani nepamatuju .... tu si musím dát. :grinning:

mne teda z pachů vaděj cigára, pivo a některý voňavky. Jo a vyšiluju z regálu s pracíma práškama a tak ... to je na mne moc :confounded:
14. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
antana: jj dopadl mi špatně oba dva testy,jsem hodně moc smutná protože to je síla nechápu to jsem mladá a už tohle,docela se bojím a plodovkla je moje teda naše poslední šance jak mrnouska tak i moje že ho budu mít :frowning2:
14. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
holky mi se tady bavíme jenom o jídle to je hrůza pak jde člověk smutný spát protože má strašné chutě
14. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
franc:je tak to je mi líto kdy máš na tu plodovku jít?
14. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
franc:já čekám na výsledky triplů a taky se bojím kdyby dopadli špatně ta plodovka moc se mi na ní nechce bojííím moc
14. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Antano nebo musíš těm chutím vyhovět, pak smutná nebudeš :grinning:

Lidi já snad musím jít spát, jsem po dnešku úplně grogy.....ty víkendy mě zničí :grinning: :grinning:

Franc snad to dopadne dobře, kdy se dozvíš výsledky?? To čekání musí být šílený....budu moc držet palce.
14. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Franc už jsem úplně pitomá, přehlédla jsem, že tam teprve máš jít....a kdy vás to čeká??
14. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
franci: 2x špatně výsledky? to už ti dělali testy 2x?
14. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Kov asi to má být výsledek z krve plus výsledek Uz
14. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
franc: budu držet pěstičky
14. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
Ach jo, tak naše Anička měla včera v bříšku taky miminko a dnes přišla ráno s tím, že má bříšku malého ježečka....teď večer už tam má prý pět ježečků a až se narodí, tak budou běhat :grinning: :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
lam:to máš veselo můj synovec mě dneska pozoroval a říká mi teto teda ty máš ale velký břicho i prsa a já se ho ptám jestli ví proč to tak všechno mám a on mi šeptá no teto protože si těhotná no byla jsem z něho hotová a to má 5 let
14. bře 2010 ve 20:50  • Odpověz
čauky
jak se máte
dočítat ten týden s dovolením nebudu :sweat_smile:
u nás vše ok - prcek se vrtí,mi je ok -dneska jsem byla doplnit šatník
14. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
ahoj hupco no ty si tady teda dlouho nebyla to je dobře že se mimčo vrtí
14. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
ant: no bylo hodně práce -centrum,připravuju 3 projekty s deadline v březnu,od 8.3 nám jeden velký projekt začíná ....no a samo,že nesmím odrbávat ondráška ....takže jsem vypustila koníka
14. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
hupcza: ahojky a copa jsi pořídila nového??
14. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Ahoj Hup, no to už skoro všechny miminko cítíte, já chci taky!!!! Ale obávám se bych po tom našem pidičlovíčkovi chtěla asi moc, bude ještě muset povyrůst :grinning:
14. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
hupczo:tak to si hodně vytížená ale aspon ti to rychle utíká že :slight_smile:
14. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Hup taky jsem tu včera byla po týdnu...ale já teda žádné projekty nemám, mě momentálně bohatě k úplnému vyčerpání stačí holčiny :grinning: :grinning:
14. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
antana:dozvím se to v uterý na genetické poradně,a jen se modlím at je to v pohodě,no prej to nebolí ale bojím se vedlejšího učinu a hlavně pak výsledků :cry: jen doufám že budou dobré,protože ja jsem citliví člověk a kdybych musela udělat to že bych dala mimčo prič nezvládla bych to psichicky :cry: :frowning2: z plodovky má strach každý alspon co vím ja,neboj dopadnou ti určitě triplíky dobře :slight_smile:

lamia: Ahojky dozvím se to v uterý,pak určo písnu ale asi až ve středu protože v uterý budu vystresovaná s toho co mi řeknou na genetickéo poradně :cry:

kovalda:ano měla jsem už dvakrát vyšetření,2 krat odběr a 2 krat genetický ultrazvuk.Poprvé na gynetu v ostravě tam se doktorovy nelíbylo jak mrnous zahíbá hlavičku a pak výsledek skloubyl z výsledkama z krve a dopadly špatně na muj věk je dobrý výásledek 1:1400 a ja měla 1:240 takže jsem byla okamžitě obědnaná do fakultní nemocnice na podrobný ultrazvuk slyšela jsem i srdíčko miminka:slight_smile: tam mi řeklů doktor že podle ultrazvuku vypadá vcše v pořádku ale že doporučuje ještě číselné hodnocení,takže znovui mi braly krev a ta dopadla opět špatně skloubená i z ultrazvukem je tam podezdření na dosnuv sindrom proto musím na genetickou poradnu a na odběr plodovky aby se to vyločilo :cry: ale bojím se :frowning2:

rennu: děkuji :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:01  • Odpověz
Holky já se loučím, jdu padnout do pelíšku, víkend byl náročný :grinning: Tak dobrou!!
14. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
ren: no úúúúplně jsem zapomněla, že jsem v minulém těhu usoudila,že těhotenské oblečení je jen tahák na prachy a že jsem žádné neměla :grinning:
takže jsem vyrazila, zjistila opět totéž a nakoupila klasiku v reserved (trika za 99 a 149 o číslo větší) v hm to samé ...jen jedny těhu kapsáče

lami: však jsi taky 12tt -já to mám až od 14 -vydržaj:grinning:
14. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
franc:neboj určo to dobře dopadne budu ti držet pěsti at je vše ok
14. bře 2010 ve 21:03  • Odpověz
ant:až moc rychle :slight_smile:

fra:to je nepříjemné ...držímpalec,aby to dopadlo dobře
14. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.