• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
teď mě tak napadlo, že jsem si na Silvestra koupila Lambrusko a nestihla ho vypít, to si ho asi budu muset schovat na někdy později nebo ho dát darem :slight_smile:
5. led 2010 v 19:24  • Odpověz
autor
hlen při ovu má být tažný jako vaječný bílek, ale já mám od ovu bílý, krémový, hustý..................a ten má být, je to i příznak těhu....................antana - takže neboj, jsi v pořádku :wink:
5. led 2010 v 19:26  • Odpověz
Tak Lambrusco se doma urcite neztrati :wink:
5. led 2010 v 19:28  • Odpověz
já měla při ovu hodně vodový, vždycky :wink:
5. led 2010 v 19:29  • Odpověz
a to jsem na něj měla takovou chuť
5. led 2010 v 19:29  • Odpověz
Ja pri ovu mela takovy tazny, pruhledny :slight_smile:
5. led 2010 v 19:30  • Odpověz
Tak pozdeji si ho dat muzes...urcite ne celou lahev, ale trocha neuskodi co? :wink:
5. led 2010 v 19:30  • Odpověz
děkuju moc holky za uklidnění :slight_smile:
5. led 2010 v 19:31  • Odpověz
já jsem stejně 90% abstinent, ale zrovna Lambrusko mi chutná a vypiju jen jednu skleničku, víc nezvládám, myslím si, že mi jedna sklenička neuškodí, ale nevím jestli to pokoušet
5. led 2010 v 19:33  • Odpověz
berulka82:můžu se zeptat co se stalo u toho prvního těhotenství teda jestli můžu já sem ted taky na druhý pokus protože první nevyšel tak se ptám děkuju :wink:
5. led 2010 v 19:35  • Odpověz
anta:taktéž mám ...při ovu i teď ....a to v takovém množství,že občas pojmu podezření,jestli jsem si neucrpla :sweat_smile:
5. led 2010 v 19:42  • Odpověz
antana123: jsem moc ráda, že se ptáš, na to samé jsem se ptala já tebe na str. asi 15, ale nebyla jsi tu. Abych pravdu řekla, tak ani nevím co se stalo, asi to tak mělo být. Když jsem zjistila, že jsem těhotná, objednala jsem se na gyn., v pondělí, doktor dlouuuuuuuho hledal a nemohl nic najít, nakonec našel miniaturní tečku :slight_smile: v pátek jsem musela pro jistotu a vyloučení mimoděložního těhu znovu, odešla jsem s fotkou, úsměvem a novým termínem za 5 týdnů. Když jsem přišla za pět týdnů na kontrolu, doktor opět dlouuuuuuho hledal a pak mi řekl, že je mu to líto a že se to stává. Vzala jsem to, jak to řekl, stává se to. V pondělí jsem šla na revizi. Vzala jsem to báječně a naprosto v pohodě, naštěstí pro mě. Našla jsem si asi dvacet důvodů proč to tak mělo být. Teď jsem znovu těhotná a pevně věřím v to, že to vyjde až dokonce. A co ty?
5. led 2010 v 19:43  • Odpověz
Měla jsem být ve 12tt a ve zprávě pro nemocnici stálo, že se plod přestal vyvíjet v 7tt.
5. led 2010 v 19:44  • Odpověz
ahoj těhulky :wink: dnešek byl náročný.... navíc se mi zase dnes udělalo šoufl a už jsem mazala a tentokrát i včas doběhla :grinning: šla jsem vařit večeři, otevřu lednici, cosi mi flákne přes nos a frrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr. No večeři jsem dovařila a riskla se i najíst a už ležím, tak uvidíme.
Jinak mám obavy, děti ve škole zase začínají kašlat, smrkat....tak se bojím, aby na mě taky něco neskočlo :unamused: už odpo mi bylo tak zvláštně, tak si asi uvařím čaj na kašel a nos prostříknu "mořskou" vodou, to snad v těhu neva, ne?

jinak hlad mám taky, mám pocit, že žeru jak kyselina :grinning: ...v 15h jsem si dala dva toustíky s lučinou a v šest už jsem skučela hlady.

Bílý výtok v těhu je v pořádku, nebojte :wink:
Já se snad nedočkám...za týden touhle dobou, budu vědět, zda je vše ok a zda nám buší srdíčko...bojím, bojím....ten čas se tak vleče :frowning2:
5. led 2010 v 19:46  • Odpověz
já sem otěhotněla ani nevím jak s mým bývalým manželem jsme se pokoušeli 9 měsícu pak se konečně povedlo byli jsme štastní a pak najednou mi řekli že se plod nevyvýjí a musela sem jít na revizi měla sem být 8tt a plod odpovídal 5tt byla to pro nás docela hrůza ted jsem těhotná znovu se svým přítelem a moc se modlím aby se to neopakovalo
5. led 2010 v 19:48  • Odpověz
jak je to dlouho? po jak dlouhé době si znovu otěhotněla?
5. led 2010 v 19:50  • Odpověz
a cítila se si před tím nějak jinak?já sem měla strašné bolesti v podbříšku a nebývalo mi ráno tak zle jako ted,ale nezvracím jen je mi zle
5. led 2010 v 19:51  • Odpověz
jsou to 3 roky,naše manželství se rozpadlo mezitím sem se rozvedla a pak sem potkala nového přítele a s ním sem otěhotněla znovu,ale trvalo nám to 6 měsíců přítel měl horší spermiogram
5. led 2010 v 19:53  • Odpověz
ren: tak po třech hodinách bych skučela hlady i bez těhu :grinning:
5. led 2010 v 19:56  • Odpověz
myslíš jinak na začátku minulého těhu a teď?

no, mám trochu jiné příznaky, u prvního jsem měla ostražitější nos, byla jsem hodně unavená a měla jsem žaludek na vodě a teď u druhého mám pořád hlad, jinak se cítím fajn :slight_smile:
5. led 2010 v 19:56  • Odpověz
můžu se zeptat kolik ti je? a je to první?
5. led 2010 v 19:57  • Odpověz
Je mi 26 let,vdávala sem se ve 21letech a rozváděla ve 24letech s manželem sem byla od svých 16 a proto sem si ho tak brzo vzala ale nevyšlo to a nevím co myslíš tím první?
5. led 2010 ve 20:00  • Odpověz
tím prvním mám na mysli, jestli už nemáš dítě :slight_smile: ale asi ne z toho co píšeš
5. led 2010 ve 20:03  • Odpověz
né nemám tohle je první
5. led 2010 ve 20:06  • Odpověz
jestli si to psala, tak promiň, ale kdy jdeš na kontrolu? mě je 27 a brali jsme se v září 2008 :slight_smile:
5. led 2010 ve 20:09  • Odpověz
ahojky vespolek

antana: v práci - no děs, je to nějaký strašně dlouhý, zkrátila bych to aspoň o 3 hodiny :grinning: Pak přijdu domů tak dorychtovaná, že si jen dojdu na WC, najím se a odpadnu.

jak to tak čtu, tak jsem ráda za to, jak mi je, vypadá to totiž, že to je ten zlatej střed - bývá mi trochu zle, ale nezvracím. Tak snad je to opravdu znak toho, že je vše O. K. :slight_smile:
5. led 2010 ve 20:14  • Odpověz
rozloučím se těhulky, jsem unavená, půjdu si lehnout :slight_smile: zítra
5. led 2010 ve 20:25  • Odpověz
berulka: dobrou noc a sladké sny. Jo a to Lambrusco klidně doma načněte, když si sem tam dáš deci, tak se nic nestane a zbytek dopije manža :slight_smile:
5. led 2010 ve 20:33  • Odpověz
Já také přeji dobrou noc a sladké sny a zítra ať máte příznaků přesně tolik, kolik je potřeba, abyste byly klidné :grinning: . Já se jdu na chvíli věnovat manželovi a pak jdu spinkat, jako poslední dobou furt - mezi 21 a 22 hod :slight_smile:
5. led 2010 ve 20:38  • Odpověz
kov: to já si říkala v minulém těhu taky ...ale zjistila jsem,že to je vlastně pohoda ve srovnání s prckem...z té práce totiž příjdeš domů a v nejhorším si necháš napsat neschopenku :sweat_smile:
5. led 2010 ve 20:39  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.