• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
no já se byla podívat v Cáčku na těhu sukni a všechno okolo 1000kč no hrůza panenky se mi protočili solidbě potřebuju i nějaké trička mám velké břicho a do ničeho se nevejdu no asi si vše na sebe objednam přes net
14. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
Hup no právě, já taky po tom našem maličkém žádné atletické výkony nechcííí, nakope se ještě dost a dost :grinning: :grinning: Koukám máme k těhu šatníku velmi obdobný přístup, já kupříkladu nevlastním ani jedno opravdu oficiálně těhu tričko nebo svetr a kalhoty mám dvoje plus jednu sukni těhu... :grinning: Sukně navíc totál blbá, pořád mi sklouzávala přes bříško a vypadala jsem jak tydýt, tak počítám na léto koupím nějakou obyč a ev vylepším gumou...nákupy něčeho dražšího na sebe odložím po porodu, jen spodní prádlo plus pyžámka, s těma se ráda rozmazluju :grinning:

Franc snad to dopadne dobře...
14. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
hup: děkuji snad ano :slight_smile:

lamia:snad ano díky :slight_smile:

holky jdu hajat dobrou noc určo se zase ozvu asi v utrý uvidíme papa
14. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
lamia: no pane jo, ke 3 dětem budete mít ještě 5 ježečků :grinning:. No aspoň, že budou chodit :grinning:
Čoveče, s pohybama vydrž, já měla první (jisté) včera a to jsem byla 14+6 :slight_smile:. Ale chápu to, taky bych všechno nejradši hned :grinning:

franc: tak to moc držím pěstičky, ať to dopadne dobře. Oni kolikrát člověka vyplašej a zbytečně. Tak určitě dej vědět, až budeš vědět víc.

hupcza: tak ať se centrum hezky rozjíždí. No jo, hubenky to můžou vyřešit takovejhlema nákupama :grinning:, závidím. :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
franc:pa a dobrou
14. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
ant: já vydržela až do porodu v normálních trikách....při dnešní módě se dají vybrat :wink:
kolikrát se prodává stejné triko těhu i netěhu,ale pro těhule je 3x tak drahé :angry:

lami:sukni mám taky na léto netěhu ...nechci mít ve vedru přes břicho ještě ten pás ...
džímymámz minulého -ale budu muset koupitnastřídačku -před rokem mi je neměl kdo zprasit,což seondrovi velmi daří :grinning:
14. bře 2010 ve 21:12  • Odpověz
antana:měj se krásně i z drobečkem ja jdu hajat :slight_smile: budu tu asi v uterý dobrou :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:13  • Odpověz
kov:tý jo jede hezky..za první týden jsme naplnili 5 kroužků ze 7 :slight_smile:, na jeden nám chybí jeden člověk ....a jeden asi pustíme....ale zase vznikly na přání dvě nové aktivity
14. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
hup:no víš já mám velkou velikost a budu mít velký problém si najít normální tričko oni je dělají jen na hubenourky :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
hupcza: no hezky jste to rozběhli, gratulace.

tak já to jdu taky zalomit. Vypila jsem před spaním půl litru mléka, to se to bude spinkat :grinning:

Mějte se maminy :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
no nic holky jdu taky spinkat dobrou noc
14. bře 2010 ve 21:18  • Odpověz
Hup já právě ty pásy přes břicho nenávidím, sukni mám na knoflíky, jenže zas vůbec nedrží....kalhoty mám jedny s pásem, z Tveretu, ale půlku jsem ho ustříhla, bc mě děsivě štval, tak je spíš pod bříško, plus džíny bokovky, jen s gumičkou na boku, velmi pohodlné a pod bříško, bohužel z druhé ruky a už jsou šíleně seprané (nosila jsem je i netěhu na dotahání jen tak naven s kočárkem, kdo mohl tušit, že je upotřebím, že :slight_smile:)), tak možná zas nějaké takové pořídím, taky po lítání povenku plus pískování bývám často zmazaná jak čert..... Jj, trička se dají vybrat dneska fakt i na bříška normální, já většinou docela uspěla v CA s pěknýma tričkama, co stačily až do porodu...
14. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Hup to je super, že vám centrum tak pěkně jede, já teď byla po dlouhé době v tom našem přestěhovaném, ale asi ve špatný den, byly tam samé takové na mě moc mainstreamové maminky, na látkovky koukaly jak čerti (přitom mamči co jsme tam chodily dřív vesměs látkovaly všechny...), dítka nakopaly do herny, moc si jich nevšímaly a drbaly u kafe, takže jsem asi desetkrát vysvětlovala nějakému chlapečkovi, že opravdu nemá mým holkám pořád brát hračky :rolling_eyes: Budu muset vytipovat nějaký lepší den....btw se do mě jedna mamča s papírovkama celkem pustila, jestli jako se mi dítko neopruzuje v látkovkách a kdesi cosi a jestli Jáju nedávám moc často na nočník (ona totiž hrozně ráda chodí čůrat zároveň s ostatníma dětma, to je úspěch zaručen, za celé dopo čůrala 4x do nočníku a ani jednou do plíny....) a potom z ní vypadlo, že má syna skoro 3 letého ještě v pamperskách, prý odmítá kakat i čůrat do nočníku....no být jí tak bych řešila spíš tohle....fakt divné. Ale holkám se to teda moc líbilo, měly zas změnu.
14. bře 2010 ve 21:29  • Odpověz
Tak už jdu konečně opravdu spinkat :grinning: Zatím mě vždycky odvedlo od odchodu do pelechu studování hacky na netu, muž řeší pořád to ukotvení do stropu.... Dobrou!!!
14. bře 2010 ve 21:32  • Odpověz
anta: jo tak ve větším to netuším, jak to chodí :slight_smile:

kov:dík ...mě to samotnou pořád překvapuje :slight_smile: ...čekala jsem, že to bude trvat takpůlroku určo :slight_smile:

lami: to je dobrýýýý :grinning: ..no u nás zatím byly jen maminky,co se dětem věnovaly
řekla bych,že největší dětská anarchie tam proběhla,když jsme měli projektovou schůzku a sešly se tam tři maminy s cca ročíma dětma + další členové týmu (bez dětí)....muselo se pracovat a děti se bavily, jak umí :slight_smile:
alepřežily všechny,jedna holčička se naučila chodit (asi chtěla utéct nebo co :grinning:) ....takže dobré skore :slight_smile:
14. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
autor
teda vy jedete, to je síla dočítat...................
lami, bud v klidu, já taky ještě nic necítím, a to jsem už v 16tt......ale žádné mimi doma nemám, tak si myslím, že je budeš mít ještě dřív než já.,......
já nakoupila super oblečení až do porodu - kromě triček, to až tak průběžně, a vše netěhu, v CA, HM, terranově atd.......taky to nemíním dotovat.............. :grinning: a hlavně se mi ani ty těhu věci třeba v CA ani nelíbí-......

tak dobrou dámy...
14. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ránko
15. bře 2010 v 06:54  • Odpověz
antana: DOBRÉ RÁNKO koukám že ty brzo vstáváš :slight_smile:
15. bře 2010 v 08:31  • Odpověz
Dobré dopoledne, teda to je fakt fuška vás dočíst. Včera jsme měli Tour de rodina, nejdřív tchánovci, pak naši a nakonec babička a už jsme to všem oznámili. Nastávající babičky si pobrečeli, ale jinak to bylo fajn. Už budu ušetřena otázek proč nepiju a podobně :sunglasses:
Ve středu jdeme na NT screening, tak jsem zvědavá, co uvidíme a hlavně manža! Ještě toho drobka naživo neviděl.
Držím všem pěstičky, ať už je vám dobře a začneme si ten náš stav užívat :wink:
15. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
franc:jo já vstávám brzo ale ted jsem vstávala o něco dřív hlídám ségře malou má 9měsíců je to takový malý dáblík
15. bře 2010 v 08:47  • Odpověz
antana:tak to jo tak to máš radost,ta moje malá dračice je pořádní dáblík.ja ted utíkám prič musím jít pouklízet a něco ukuchtit tak papa kdyžtak později uvidíme papa:slight_smile:
15. bře 2010 v 08:49  • Odpověz
jo pa
15. bře 2010 v 08:50  • Odpověz
discreet:zdravím te ,držím palečky at triple testík dopadne dobře :slight_smile:loučím se ted musím jít uklízet :slight_smile:papa
15. bře 2010 v 08:51  • Odpověz
ahojky, dnes tu svítí slunko, tak snad budu mít i lepší náladu....jen se nemůžu zbavit té rýmy, kašle a zas mi dnes třeští palice, chjo...zítra jdu na KO plus na tripple a ostatní krev. testy, tak snad to výsledky neovlivní...
15. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
ahoj, jdu vás pozdravit, jsem o víkendu neměla čas, tak počítám, že to budu mít na pár hodin, jestli budu dočítat :grinning:
rennu tak u nás přes noc napadl opět sníh a už zase chumelí :fearful:
dnes jdem s malým na roční prohlídku, dostanem zas očkování, tak doufám, že nebude mít nějakou hroznou reakci a obejde se to bez horeček.
držím palečky na kontroly a testy. rennu tak ty už jdeš na triply a já ještě nemám ani NT Uz.
15. bře 2010 v 09:50  • Odpověz
ahojky holky u nás brzo ráno sněžilo a ted tady svítí sluníčko za chvilku jedu do školy opět se mi nechce ale co už nadělám
jinak já zítra budu volat na výsledky triplů bojííím
jinak vám všem přeju pěkný den :slight_smile:
15. bře 2010 v 10:07  • Odpověz
ant: neboj, dobře dopadnou :wink: já jsem taky nervní ze zítřejší prohlídky.....
15. bře 2010 v 10:26  • Odpověz
ant: a užij si školu, nebo přežij školu, vyber si podle sebe, jak to cítíš :wink:
15. bře 2010 v 10:27  • Odpověz
autor
ahojky holky.....
antana: at tripple dobře dopadnou, pak napiš výsledky......a kdy jsi tam byla, za jak dlouho ty výsledky jsou?
já na ně jdu ve čtvrtek, budou mi to brát při kontrole.....
15. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
hojky :slight_smile: všem kdo jdou dnes na kontrolu držím palečky :slight_smile:

ant, určo výsledky dopadly dobře :slight_smile:

u nás přes noc napadlo asi 15čísel novýho sněhu :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: tak doufám, že to brzo sleze, už mi to fakt **** :stuck_out_tongue_closed_eyes:

zatím pááá :slight_smile:
15. bře 2010 v 11:06  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.