• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
ojo. patnáct čísel sněhu jo? no fuj, to teda nezávidím.... :unamused:
15. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
lauri, jj...ale máme tu na nule a svítí slunce, tak to rychle taje :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:
15. bře 2010 ve 12:01  • Odpověz
Ahoj, holky, mám po kontrole, sice mě nejdřív mudr. po hodinovým čekání, kdy už jsem byla "na řadě" vyhodil z ordinace, že teď musí ještě udělat velký utz nějaké jiné mamince, že tam už hodinu čeká (přišla až po mně) :sweat_smile: Pak mě hned vzal, prohlídnul, ale utz nedělal... Mám čípký na bolest, abych se nemusela cpát paralenen, kterej mi nezabere a další čípky, abych nezvracela... Jinak jsem ještě vyfasovala Magnesolv, kvůli píchání a tvrdnutí břicha... :wink:
15. bře 2010 ve 13:12  • Odpověz
Jo a mám být v klidu (no to tak určitě jde s tím mým Ondrou - zrovna mi předvedl šílenou hysterickou scénu ve školce, až jsem z toho měla břicho jak kámen). Nemáme "stykovat", jak doslova řekl . :confused: A taky mám hodně odpočívat... No když se podívám na ten bordel po víkendu, kdy jsem nebyla schopná ničeho, práce je tu nad hlavu :rolling_eyes:

Jinak kontrola klasicky teď ve čtvrtek ve 13 hodin... :slight_smile:
15. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
tat: aspoň máš klid na duši a léky, kdyby ti bylo zle :wink: kašli chvíli na bordel, a radši si dej fakt den, dva oraz...v rámci možností s Ondrou....
15. bře 2010 ve 13:30  • Odpověz
ráno jsem si libovala, že svítí slunko :grinning: a teď koukám, šero a sněhová průtrž :rolling_eyes:
15. bře 2010 ve 13:32  • Odpověz
Rennu, no tak u nás napadlo přes noc, ráno jsem měla obavu na těch našich sjetých zimních gumách vyjet, ale hlavní tahy byly už nasolený, takže pohodička... Ještě mi ráno říkala sousedka odhazující sníh, ať nejezdím přes Rudolfov, že tam prý zapadl nějakej kamion a neví, jestli ho už vyprostili. Prý to bylo i v ranních zprávách, tak jsem to raději vzala jinudy... :wink:

Tady je teď lehce pod mrakem a nula na teploměru. No nic, jdu vařit kuřecí vývar... Jsem večer už neměla sílu... Ondra teď spí, slíbila jsem mu dobrou polívečku, až se probudí... Nudličkovou... Ta by měla i trochu posílit mě... Jsem jedla dopoledne zase kvůli nevolnostem akorát v autě od mudr. Snickersku :unamused:
15. bře 2010 ve 13:44  • Odpověz
Ahojky.
Tatarina - ten stav na omdlení, mě potkal poprvé až teď v těhu. Zítra mám poradnu, tak to dr. řeknu. Jo manža byl dost vyděšenej, tak moc, že ani neprotestoval, aby přijel. Byl v pracovním a v tom nechce chodit vůbec nikam. :grinning: No každopádně nákupy už nedělám sama. Jedeme dneska večer spolu, abych zítra od doktora mohla rovnou domů. Jsem ráda.
Jinak co se týče počasí, o kterém jste se tu bavily ... my tu včera zažili něco, co jsem ještě nikdy neviděla - šílená sněhová vánice s bouřkou dohromady, lítaly blesky a hromy. Stáli jsme za oknem a jen to sledovali.
Kolik je tu stupňů to netuším, nemáme teploměr, ale teď krásně svítí sluníčko a sníh už na silnici není.
15. bře 2010 ve 14:04  • Odpověz
teda dnes tu je nějak mrtvo.....kdepak jste všechny?
15. bře 2010 v 15:21  • Odpověz
No já jsem dělala pozdní oběd, teda spíš večeři... :grinning:
15. bře 2010 v 16:36  • Odpověz
autor
tat: ty jo, tak snad už to bude dobrý a bordýlek fakt neřeš a odpočívej.............
rennu: já se před chvílí vrátila domů, byli jsme s MM ještě pokoupit něco ve městě, tak ted odpočívám............a vymýšlím, co bude dneska k večeři, k obědu jsme měli gulášovku a kynuté knedlíky, tak večer to chce nějaké maso.................
tat: polívečka vývar by ti mohla udělat dobře...........
15. bře 2010 v 16:47  • Odpověz
Lauri, no polívka ještě uvařená není (asi až večer, až bude klid), ale už asi týden mám v plánu ten vámi zmiňovaný segedínský guláš... :grinning: Tak jsem si ho udělala. Z hovězího krásnýho libovoučkýho masíčka a domácího zelíčka. Jsem se odvážila si i dát s bezlepkovým chlebem, je mi trochu těžko, ale myslím, že ven nepůjde... :wink: Takže jsem už asi úplně ok... :wink:
15. bře 2010 v 16:50  • Odpověz
tat: já měla k obědu hranolky....ptž manža přijede až pozdě večer, doma nic není a já nemám vycházky, jak marodím...mňam segedín....ten umí moje babi špičkově
lauri: mňam, knedlíky, kynutý...........
15. bře 2010 v 16:54  • Odpověz
autor
tat: jé, gulášek, mnamky, segeďáček doma nevaříme, ale v restauraci na meníčkách si ho dávám ráda, mňamky........ no tak super, jak ti chutná už i toto, tak snad už budeš v pořádku.......
rennu. si tady děláme navzájem dobrý chutě že?
já jdu akorát vymýšlet večeři..............tak už se těším, mně to připadá, že co jsem těhu, tak fakt řeším pořád jen jídlo a nic jiného................ :grinning: :grinning: :grinning:
tak jsem si aspon včera objednala věcičky na gelové nehtíky, at si je můžu dělat doma a nemusím na ně pořád chodit do města...................zítra nebo pozítři to má přijít, tak už se těším........................budu mít aspon další zábavu.............. :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:11  • Odpověz
lauri: už sis nehtíčky někdy sama dělala??? já si je taky dělám, teda teď je zrovna nemám, mám pocit, že mi v těhu hůř drží....ale kupodivu se mi dost zlepšily mé vlastní nehty, tak váhám, zda si je jen neláknout... :wink:
15. bře 2010 v 17:23  • Odpověz
autor
rennu: jj, dělávám si je sama, akorát ne gelové, protože jsem neměla lampu, ale jen akrylové.......ale základ je stejný, lepení, pilování, zdobení ,to je stejné, takže ano, dá se říct, že to umím.......... a ted se mi taky zlepšily a zpevnily nehtíky, ale štve mě, že když je nalakuju, tak to vydrží dva dny......a pak se loupou, takže mám gelovky ráda.......a i na focení, to vypadá taky mnohem líp..............no asi to zítra přijde, ted mi přišel mailík, tak už se těším........

holky, tak jdu hodit brambory do trouby, budu dělat americké s vepřovým steakem a volským okem a tatarkou..............taková nezdravá véča, ale rychlovka a mám na to chut...... :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:29  • Odpověz
lauri: právě kvůli tomu loupajícímu se laku také váhám....asi koncem týdne se do nich také pustím a ještě potřebuju nabarvit hlavu. :wink:
15. bře 2010 v 17:35  • Odpověz
lauri: a nedělej mi chutě :wink:
15. bře 2010 v 17:36  • Odpověz
ahoj holky, tak se hlásím po krátké pauze, zase bojuju s migrenou a už mě to pěkně s...e. Takhle nic neudělám ani v práci ani doma, jen spím.
A co vy? jdu si přečíst aspon tuhle stránku, jiak to je na román :slight_smile:
15. bře 2010 v 17:45  • Odpověz
Tat, z čeho máš to tvrdnutí břicha, to je dost brzy, ne, no hlavně že jsi pod dohledem lékaře a je ti líp. Odpočinek aspoň malý je důležitý.
Lauri na to že jsem od včerejška nejedla, bych si i segedín docela dala :slight_smile: unás řeším taky dost jídlo a je čím dál menší okruh potravin co bych jedla, dnes mám chut na těstoviny, bud manžel uvaří a nebo zajde pro něco do pizzérky, tak uvidíme.
rennu, co učení?
na nehtech jsem nebyla od svatby, základní manikůru si dělám sama, zato chodím na pedikůru a ted s břichem to budu fakt potřebobat :grinning:
15. bře 2010 v 18:00  • Odpověz
Ali, chuděrko, plně s tebou soucítím... Já na migrény teď taky dost trpím, dokonce jsem o víkendu s jednou parádní rozjetou skončila v nemocnici... Jsem v sobě neudržela ani hlt vody a pak už jsem zvracela ze setrvačnosti... :confounded: Tam mi píchli dvě injekce a jela jsem domů... Ta proti zvracení však moc nezabrala, naštěstí ta na bolest zabrala... :wink: Druhej den to ještě nebylo nic moc, ale dneska už docela paráda... :slight_smile:

Taky si dělám sama akrylky, už skoro roka stálo to teda trochu nervů, než jsem se to naučila... Teď je taky nemám, kvůli tomu smradu, to bych asi nevydejchala, ale asi si je zase brzo udělám, už se na ty moje tenký nemůžu dívat... :angry:
15. bře 2010 v 18:09  • Odpověz
Jo, Ali, já dneska byla ještě pro jistotu na kontrole na gyndě a mám právě čípky proti zvracení a jedny ještě proti bolesti. Čípky jediný v sobě udržím... :grinning: Když už teda migréna přijde... :confounded:
15. bře 2010 v 18:10  • Odpověz
Jo a Ali to tvrdnutí jsem měla po stresu s malým... Dneska mi předvedl ve školce parádní hysterák, tak jsem z toho byla pěkně přepadlá... Nejdřív do školky vůbec nechtěl chodit a teď ho se řevem musím vodit domů, protože tam strašně chce být... :rolling_eyes: Zítra jde na celej den a bude doma svatej klid, navařeno mám... Jé to bude pohoda... :sunglasses:
15. bře 2010 v 18:13  • Odpověz
Tat, taky otom řeknu mudrovi, jdu v pátek už to je moje 4 nebo 5 migréna od doby co mě nasadil ty hormony, sice už je dobu neberu ale nějk to nejde zastavit, minule mi trvala 4 dny, ted zatím 2 ale je mi už ochlup líp, dokonce mám i hlad. Ale tebe to vzalo daleko víc než mě, já sice pocit na zvracení měla ale nezvracela, hlavně že je ti holka líp.

Holky já jednou zkoušela francouzskozu manikůru, to byl boj, nakonec jsem vše odlakovala a přetřela nehty bezbarvým lakem, jsem supěla jak mi to něšlo.
15. bře 2010 v 18:15  • Odpověz
autor
rennu. no právě, já si občas lakuju, nebo i francouzskou si dělám, ale fakt mi to dlouho nevydrží pěkné.............naopak gelovky mi drží ty tři týdny v pohodě, a jsou pořád krásné.........tak už se na to těším.....
a promin za chutě...... :grinning: :grinning: :grinning:

ali. tak já na pedikůru nechodím, nehty na nožkách zvládám sama, udělám si tam i pěknou francouzskou a tam to vydrží velice dlouho........ :wink:
a k jídlu- já teda právě jím úplně všechno, spíš mám problém naopak, že mám chut najednou třeba na pět jídel a nemůžu si vybrat............ :grinning: :grinning: :grinning:
o víkendu budem dělat pizzu, zase.......tak už se nemůžu dočkat......

tat: mně právě nehtíky přišly jednoduché a hlavně mě to hrozně baví, akrylky si dělám přes tři roky, ale jak píšeš o tom smradu, tak mě to fakt už štvalo a proto jsem je ani nedělala tak často, tak jsem ted radši objednala lampu, gelíky, a další věci k tomu.......

ali: fakt? vždyt to je docela lehké ne? a prodávají se i takové pásky, podle kterých to jde namalovat hezky do obloučku, já si teda lakuju radši bez nich, je to pro mě pohodlnější.......ale zase si je můžeš nechat udělat.....mě právě nebaví chodit do města a někde sedět a čekat......tak já radši sama doma.......a když upadne, můžu si ho nahradit sama a ne zase někam chodit..........
15. bře 2010 v 18:32  • Odpověz
lauri: v poho, už si vařím bramboračku :grinning: taky mi na gelovkách vyhovuje, že vydrží krásné a upravené a neodlupují se jako lak...
15. bře 2010 v 18:39  • Odpověz
Ahoj holky hlásím se zpátky ze školy vše bylo ok
jo a dneska ráno sem se pěkně poblinkala 2x myslela jsem že ranní nevolnosti už mám za sebou a asi néé
15. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
:wink: ant: jejku po čem se ti udělalo šoufl, já po víkedu měla dnes klídek....tak snad to přejde....., jinak ti budu držet pěstičky zítra, až budeš volat na výsledky... :wink: pak dej hned vědět
15. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
lauri, no chodím na pedikuru hlavně kvuli tomu, že mi zarustaji nehty u palcu a pravidelnou odbornou pedikurou mam pokoj od bolesti a nakonec to je pro me dost prijemny a taky si tam tu pulhodinku opdocinu. Manikuru zvladam docela sama ale nekdy jsem lajdak.
Na tu francouzskou jsem asi leva, proste jsem parkrat pretahla, nebylo to hezky, tak jsem chytla nerva a vsechno odlakovala.
15. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
rennu:zničeho nic jsem stála a chystala si snídani a všechno se mi otočilo ale snad se mi to už nebude opakovat to přece musí už skončit vždyt ve čtvrtek začínám 5.měsíc tak snad to zkončí
a zítřejší výsledky hned je sem napíšu ale bojím moc
laurinko:je to týden co mi brali krev na triply dr. mi říkal at si za týden zavolám možná třeba ještě nebudou uvidíme zítra
15. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.