• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
rennu:ty jdeš zítra na kontrolu taky budu držet pěsti :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
za 2 týdny jdu na velký UTZ už se těším to bude podíváníčko :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
ant: neboooooj :wink: , i když já bojím na zítra také....snad mi udělá UTZ a pak pojedu na krev na tripply, tak mě to čekáníčko na výsledky taky nemine. Jééé, velký UTZ, půjde s tebou přítel???
15. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
jé holky kde jste kdo?
15. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
ant: já jsem tu.....jím u toho bramboračku :wink:
15. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
ant neboj, vůbec nemusíš mít strach. vždyť ten nt ti dopadl v pohodě ne? mimík je určitě v pořádku.
holky, vy mi zas tvoříte jídelníček :slight_smile: . hned bych si taky navařila, kdybych nebyla líná jak vandrák.
já nikdy neměla umělý nehty. vypadá to pěkně, ale já bych si s tím připadala asi divně.
15. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
rennu:přítel jde semnou už se těšíme oba
laterno:no já jsem na NT nebyla proto se tak moc bojím
15. bře 2010 v 19:32  • Odpověz
ant aha. to jsem nevěděla. ale stejnak se neboj :slight_smile: . já tě chápu... tak zítra už budeš vědět.
15. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
Nazdárek :slight_smile:

discreet: jé závidím oznamování, to se mi moc líbilo :grinning:. No jak čtu, tak jste si to taky užili :grinning:. Neboj, screening bude určo v pořádku a s manželem si užijete krásný pokukáníčko :slight_smile:

antana, rennu: holky nebojte, určitě je všechno O. K., to je TUTOVKA :grinning:

Já jdu ve středu na kontrolu a moc se těším, že si pidižvíčka poslechneme.

tat: no, doktor teda trochu :unamused:, ale hlavně že jsi něco dostala a bude ti líp a prcouska uvidíš ve čtvrtek :slight_smile:. Tak nestresuj, nestykuj a válej se :grinning:

ladenka: my tu měli včera taky podobný počasí - hromovalo to, fukec jako blázen a do toho chumelilo. No děs a běs. Jsem se ráno úplně bála vylézt ven, ale tam to nakonec nebylo tak strašný, napadly asi 2 cm sněhu a trochu klouzaly silnice, ale vlastně docela v poho.

teda holky, s tím jídlem tady furt :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
ten segedín bych si teda fakt dala. ujíždím teď na kyselým a na všem, kde je zelí.
dneska jsem povečeřela rybičkovou pomatlánku a chystám se v nejbližší době na tu česnekovou, na kterou mne tu navnadila tuším ojo.

alisek: tak vítej nám zpět :grinning:. Takže už všude oznámeno a můžu tě přepsat v tabulce z tuxíka? :slight_smile:
teda, těstovinky bych si taky dala. asi ideálně se smetanou a hlívou nebo jinejma houbičkama.

teda, zas mám poslintanou klávesnici :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. bře 2010 v 19:42  • Odpověz
Teda holky, s těma nehtama vás obdivuju, mne strašně neba se starat o nehtíky :unamused:

Ali, Tat: teda holky, ty migrény vám vůbec nezávidím. Asi si to vůbec nedovedu představit. Tak snad vám nějaká léčba zabere.

Jinak já jsem dneska úplně jak zmlácená. Přestože jsem šla včera spát ve 22 hod., tak jsem dnes celé dopoledne prozívala a odpoledne, to už byla katastrofa. Do toho mne už asi 3. den bolí docela dost bříško, ale myslím, že je to taková ta bolest, jak prcek roste, takže nestresuju, ale je to docela síla.
K tomu mne mrzí, že šéfový je to asi totál šumák. Sice mne bez problémů pustila o půl hoďky domů dřív, ale absolutní nezájem. No, to zamrzí. Ale což. :unamused: :wink: :slight_smile:
15. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky, no u nás den jak noha, jsem mrtvá :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ráno jsem vytáhla dámy ven, bc o víkendu se moc nevenčily, tak jsme celé dopo procházkovaly, ovšem pak mi Jájucha pěkný kus od domova vytuhla najednou v kočárku, než jsme dorazily domů stihla spát cca 40 min a pak už doma ani ťuk!!!!Takže jsem dala po obědě spinkat Aničku a s Jájou jsme četly...no jak to mohlo dopadnout...vzbudím se na křesle, slintám do Krtka a dítko si spokojeně hraje...takže jsem aspoň na 20 min zavřela oko, ale i tak mám dost, většinou tu bývá po obědě aspoň 2h klid a já se dám trochu dohromady...a to jsem dnes po tom výletu docela potřebovala :grinning: Po páté hodině už samozřejmě Johanka mlela z posledního a byla pěkně vzteklá z únavy, Anička měla dnes odpo taky "báječnou" náladu, zcela nespolupracující....no prostě mám dost :slight_smile:))

Jo dneska se mi v noci zdálo, že čekáme kluka....tak začínám být docela zvědavá, ale dozvím se to až za dost dlouho, u Apolináře to říkají nejdřív po 17.týdnu, do té doby se pohl. org. miminka vyvíjí a pravděpodobnost omylu je veliká...

Anička mě dneska sprdla - lechtala jsem jí na bříšku a ona na mě - maminko, to teď nemůžeš, já tam mám ty malinké ježečky, víš??? ... jsem málem upadla... :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Hele, furt mi v mailu i v knížce píšou, že v II. trimestru by měla přijít vlna energie a jak budu na pohodu. Tak nevíte, kde se to zaseklo? Ke mně to nějak nedorazilo :grinning:
15. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Ahojky :slight_smile: my byli odpol s Tomem na plavču :slight_smile:

jo já ještě měla dneska segedáček :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: a zítra budu dělat těstoviny se sýrovou omáčkou :slight_smile: :slight_smile:

ad nehtíky...já ty gelovky nosila hrozně ráda :slight_smile: :slight_smile: vypadaj fakt super a dávala jsem si je kratší, že mi nevadili při psaní na klávesnici a dělala jsem s nima všechno..i ryla v zemi :grinning: :grinning: jen teda musela jsem chodit na doplnění opravdu každé 3 týdny, rostou mi rychle a to už lezlo kapku do penízků :unamused: a taky jsme se přestěhovali, tak jsem je přestala nosit...no ale s tou samovýrobou jste mě dost navnadili :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

lauri a kde jsis to všechno objednala?? :slight_smile: a s tím, že v těhu hůř drží už jsem slyšela od jedný kamarádky :sweat_smile:
15. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
Kov buď v klidu, já už jsem v jináči po třetí a furt tu vlnu očekávám...už od prvního pozitivního TT :grinning: :grinning: Já byla chcíplá vždycky až do porodu...ale fakt je, že poprvé jsem ještě 2 týdny před porodem chodila do školy na stáže a doma se učila a podruhé jsem zas až do porodu koučovala rok a půl staré batole....takže čemu se divím, že.... :grinning: :grinning:
15. bře 2010 v 19:53  • Odpověz
holky to je tak jak když napíšou že ve 2.trimestru ustávají nevolnosti a mě zase začali je mi zase na zvracení no děs :frowning2:
15. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
lam :grinning: :grinning: :grinning: anička perlí. sakriš jestli to teda nebude ten chlap, tak nevím. pravděpodobnost je na vaší straně, jestli teda manža umí kluky an :slight_smile:
ant to je individuální. možná to máš z těch nervíků.
15. bře 2010 ve 20:00  • Odpověz
Njn, nemůžeme věřit tomu, co kde píšou :grinning: :grinning: :grinning: Šílený je, jak je každý těhu jiný....i v rámci jedné ženské....pak o tom napiště nějakou globální příručku, že jo :angry:

Nehty jsem měla vždycky ustřižené na max. a nalakované na posledy...nechte mě přemýšlet...na svatbu??? :grinning: Jenže u mě to bylo hlavně kvůli škole, přeci jen dlouhé nehty jsem mít nemohla a nalakované ...no některé holky měly, ale mě to přišlo blbý s tím šahat na pacienty....a ta údržba mě taky nebaví. Takže jsem na kraťounké přírodní nehty zcela zvyklá, ačkoliv můj muž by určitě ocenil nějaké pěkné sexy drápky, no tak to má ale asi smůlu.....možná po letech až mi dojdou nátlakové zbraně v podobě hezkého prádla atp... :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
ant...moje kamarádka blila až do třetího trimestru, až pak 2 měsíce před porodem jí bylo dobře...ale taky z nervíků...:confounded:

lami, když si chodila těhu do bazénu, nosila si nějaký těhu plavky?? chystám se objednat Litex, tak jestli třeba nemáš zkušenost :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:03  • Odpověz
lami :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:04  • Odpověz
je to možné že je to z toho
15. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Lat no já myslím, že pokud to bude kluk, budu na UZ manžela křísit....to blaho by asi nevydýchal :grinning: :grinning: Ale jak píšu, u nás to bude o nějakých info o pohlaví ještě za dlouho.....Kupodivu mě je to nějak víceméně jedno, umím si v klídku představit i třetí princeznu...ale holt tatínek by rád zplodil aspoň jednoho syna. No a jestli je umí.......jooooooo, to já nevím :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
Ojo měla jsem nějaký laciný z CA, dvojdílné, pod prsama jakoby sukýnka na bříško...chytla jsem tenkrát nějaký výprodej, tak byly cca za 3 stovky, takže i cena v poho...byly pohodlné a vydržely super až do porodu, po 6n jsem v nich chodila zas, ono ani není poznat, že jsou těhotenské, když v tom člověk nemá pupík :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
lam to je jasný, manža taky odjakživa mluvil o svém potencionálním synu, tak jsem si i přála v těhu toho kluka. ale teď bych zas brala kámošku pro mě. a každej neumí, koukni na káju :grinning:
15. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Jo jinak já mám kamarádku, co blila v 2. těhu až do porodu....teda ke konci těhu už to bylo lepší, jenže pak zas chytla od malého nějakou virozu, tak zvracela a průjmovala...pak chvíli klid, pak zas přišel průjem, zvracení, křeče v břiše...druhý den jela na kontrolu do porodky a dr na ní - houby viroza, rodíte... jste na 7 cm a přijela jste tak akorát, aby vám dítko nevypadlo v metru :grinning: :grinning: :grinning: Takže tak.....od té doby se směju kecům, že když už to ženská jednou zažila, tak to pozná...já prvně poznala taky prd, řekli mi taky až na kontrole, že rodím.... :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
no tak to mám vyhlídky teda no snad tak dlouho blit nebudu
15. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
Lat to je fakt, taky máme známého, co má z prvního manželství 3 dcery a z druhého 2....ale nějaká "závada" tam bude, bc obě jeho ženy klučičí plody potratily, takže asi nějaká genetika....ale nezkoumal to a při páté dceři množení zabalil :grinning: :grinning: No my každopádně končíme už při třetím dítku, nechci tu mít dívčí hokejový tým :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:15  • Odpověz
no teda holky, takže zas se nedá ničemu věřit a ta slibovaná energie vůbec dorazit nemusí :angry: :grinning:

lamia: no neke, přijela otevřená na 7 cm, to je hustota. :grinning: A tobě to taky řekly až na kontrole? No tak to porod je vlastně určitě brnkačka, když to ty ženský ani nepoznaj :grinning: :grinning: :grinning:

Jinak s určováním pohlaví - no já bych měla jít příští týden na utz a to budu už v tom 17 tt, takže by se i mohli vyjádřit, což? :slight_smile: Jinak je mi to taky jedno, co to je, ale chtěla bych to vědít :grinning:
15. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
lamia: já jsem ze 4 dětí - 3 jsme holky a bráška je až poslední :grinning:, tak manželovi vzkazuju, že jestli nečekáte Hugouše teď, tak že na počtvrté to určo vyjde :grinning:

Jinak před chvílí jsem se byla podívat venku a padaj tam hov.. s hákama. To se jinak říct nedá. Chumelenice jako prase a ty vločky, to nejsou vločky, to jsou vloky - každá minimáln jak pětikačka. Takže během hodiny napadly víc jak 2 cm sněhu a už se autem ven nedostanu. Dost dobrý. Já už nažhavená na jaro a zima se s náma ještě pěkně loučí. :angry:
Ale což, v nejhorším se zítra nedostanu do práce a to přeci není žádná tragédie, aspoň si pořádně odpočnu :grinning:
15. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
holky no dneska v bedně je teda nuda
15. bře 2010 ve 20:30  • Odpověz
Kov to už by mohli, pokud to bude dobře vidět....Jj, já to prvně vůbec nepoznala, bc já vždycky mívala před ms šílené bolesti břicha a tohle mi přišlo celkem pohoda...když se mi začly bolesti vracet, tak jsem zajásala, že jako poslíčky ( až do odtoku vody jsem při prvním porodu neměla bolesti v pravid.intervalech ale každej pes jiná ves....srovnalo se to až s tím odtokem vody...), děloha trénuje, třeba to časem i vypukne...na monitoru jako nějaké kopečky byly, ale žádnej zázrak...ovšem málem jsem při prohlídce spadla z kozy, když do mě dr šáhnul a říkal prý 5-6 cm, zavolejte si tatínka a půjdeme na sál...a já měla za hodinu domluvené s kámoškou kafe na Václaváku, že :grinning: :grinning: :grinning: Muž taky čučel, neb mě před 40 minutami vyhodil u porodnice na kontrolu a teď mu volám - prý vždyť Ti nic nebylo, ne??? :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:33  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.