• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Tady taky sněží....humus....manžel má navíc blbou náladu, tváří se tu jak čert, prý moc buším do klávesnice.... :grinning: :grinning: :grinning: Chci jaro.......

Kov to je dobré, kluk napočtvrté, no to tu nebudu říkat ani nahlas :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
lamia: no teda :grinning: No, tak aspoň to nebyla žádná hrůza a byl to den plný překvapení - jdeš si klíďo na kontrolu a šup a prémiově dostaneš mímo :grinning: a ještě takový šikovný, který má pak v bříšku třeba ježečky :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
holky já jsem dneska teda zničená :frowning2:
ještě že aspon cítím v břichu vrnění aspon vím že tam je
15. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
Kovaldo ale upřímně, radši bych rodila 3x po sobě Anču, než 5 ježečků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: No byla to psina, vůbec celý první porod byl super, sice mi museli píchnout plodovku, bc se nedařilo dík placentě vpředu monitorovat miminko zevně, tak po odtoku vody dali Aně na hlavičku vnitřní elektrodu...ale moc jsem toho nelitovala, pak se to rozjelo jako drak, první velké kontrakce, jsem říkala muži, že asi chcípnu...PA na mě - nechcípnete, budete tlačit - 32 minut po odtoku plodovky a na 3 zatlačení bez nástřihu se narodilo naše první dítko, takže porod naprosto, ale naprosto ideální, jak píšu, než odtekla ta plodovka, neměla jsem bolesti ani takové, abych to musela prodýchávat....nechápu. Na podruhé to bylo s bolestma horší, ale fofr taky slušnej....tak snad napotřetí nebudu rodit 2 dny :grinning: :grinning: :grinning: Jo a ještě mě rodil dr, co jsem u něj stážovala porodnictví a on si mě pomatoval, takže se se mnou mezi tlačením bavil o státnicích...no nářez, byl fakt skvělej :grinning: :grinning: :grinning:
15. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Tak vyhlásíme stávku, že sníh ať jde do kopru, že chceme JARO :grinning:

lamia: jestli má manža blbou náladu, tak radši o klukovi na 4. pokus radši neříkej, nech si to na jindy :grinning:
Jo, myslím, že bráška už byl taky spíš takové neplánované překvapení, že už po 3 holkách asi nechtěli riskovat a vida, zrovna to vyšlo :grinning: Mezi prvním a posledním je rozdíl 10 let, tak to stíháte taky :grinning:
15. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
Kov jestli zvládnu 3 prcky, zvládnu už cokoliv :grinning: :grinning: :grinning:

Navrhuju petici těhotných za jaro :grinning: :sunglasses:
15. bře 2010 ve 20:45  • Odpověz
Holky musím jít odpočívat, klíží se mi očka....Jinak já mám zítra neobvyklý zážitek...cca 3 hodiny volna JEN pro sebe!!!! Aňa jde po měsíci na dopoledne do soukr.školky, Jáju příjde hlídat paní na hlídání na 3h a já nejdu na kontrolu, bc tam mám jít až po tom pátečním Uz.....takže si asi půjdu koupit nějaká nová trička a jen tak se někde cournout po krámech a po venku a vyvětrat mozek, abych zas mohla být odpočinutá, chápavá a tolerantní maminka :grinning: :grinning: :grinning:

Dobrou!!!
15. bře 2010 ve 20:51  • Odpověz
lamia: no gratulka ke 3 hodinám volna, to je dooost dobrý :grinning:, užij si je :slight_smile:

já už to asi taky zalomím a nechám si rozhodně zdát o něčem jiném než o té slotě, co je venku. Půlka března a tam chumelí .... no hrůza. :slight_smile:
15. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
lamio:dobrou noc
15. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
dobrou noc holky
15. bře 2010 ve 20:59  • Odpověz
Dobrou, snad už jsou sněhuláci minulostí a vyleze sluníčko a sněženky.....já už moc chci, prosím :slight_smile:
15. bře 2010 ve 21:00  • Odpověz
autor
teda vy jste kecalky, vůbec nestíhám dočítat...............................

ojo. objednala jsem to na netu.......uv lampu, k tomu ty vodičky, co jsou potřeba, na odmaštění a na odstranění přebytků gelu..............a ve městě máme ennie naills, tak tam jsem koupila gelík, štětec, laky, pilníky, tipy, lepidlo, nálepky.........takže už akorát čekám, až mi DOUFÁM zítra dorazí ta objednávka...............protože pět stovek za nehty bych přežila, ale tři stovky za doplnění každé dva tři týdny, to se mi nechce platit, zvlášt když mě to baví dělat si doma a ještě si je můžu až mě omrzí měnit a přelakovat, přezdobit.............takže objednat to na netu je hračka, všude k tomu návody, postupy, inspirace na zdobení..............takže už se těším...............a finančně to vyjde perfektně...........lampa litr, gel tři stovky, vodičky i s lepidlem dvě stovky a už jen laky a pilník, a to má snad každý doma..................a všechno vydrží měsíce, takže jednorázově patnáct set dva tisíce, a hotovo...........to jsou troje nehty...........já teda kupovala ještě ty kleště na tipy, jde to stříhat i nůžtičkama, ale je to nepohodlnější........
15. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
čauky

tat: teda to bych pána dr. asi informovala o stavu věcí- jak vyhodí :angry: -asi jsem kapku náročná,ale některévěci si ke mě lidi,jejichž mám být klientem prostě dovolit nesmí-taky se ke svým klientům musím chovat slušně -očekávám totéž i naopak

ad energie - se stavte - dodám :grinning: - myslím,že udělám práce tak minimálně na full time úvazek, k tomu ondráš, velký barák a pohoda :slight_smile:
"energetickou krizi" jsme měla tak týden, 10 dnů - není čas na blbosti :grinning:

ad jaro-tak u nás v centru dnes malovali sluníčko na přivolání jara - a začalo brutálně chumelit - asi se jim to nějak vymklo :grinning:
15. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
lauri...hm...tak to neni tolik, je fakt, že podobně bych dala za 3 návštěvy u profesionálky :unamused: já bych si stejně dělala jen francii, to se mi líbí nejvíc :slight_smile: :slight_smile: tak ještě taky okouknu net :grinning: mě navíc péče o nehty fakt baví, sama s tím trávím i hodinu, odendávám kůžičku, piluju, prostě piplačka :grinning: :grinning: :grinning:

tak jdu to taky zalomit, Tomáškovi roste druhý zub, víc kadí, má z toho trochu opruzenou prdíznu a je trošinku nevrlejší, ale naštěstí v noci spí, jen se párkrát zbudí brekem, ale to je pohoda :slight_smile:

tak páá a dobrou :slight_smile:
15. bře 2010 ve 22:24  • Odpověz
přeju dobré ráno
16. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
dobré ránko,

dneska tu budu s váma, protože jsem s autem nevyjela. nu což, aspoň si odpočneme :slight_smile:
16. bře 2010 v 07:29  • Odpověz
kovaldo:je potřeba si někdy odpočinout
16. bře 2010 v 07:30  • Odpověz
Dobré ráno, holky mám dotaz. Už druhý den mě píchá v břichu, ale tak, že se musím vždycky až zastavit nebo přikrčit. I třeba v noci, když se převaluji, tak mě to probere, to píchnutí. Myslíte, že to je spojené s růstem, nebo to není normální. Nechci hystit :frowning2:
16. bře 2010 v 08:11  • Odpověz
Discreet, myslím že je vše v pořádku. Mě taky několikrát denně píchá v břichu, a při kašlání, pšikání nebo kašlání šíleně. Mimák ti roste, a dělá si místečko.
16. bře 2010 v 08:40  • Odpověz
ahojky :slight_smile:

u nás taky hnus, zrovna nějaký sněhovo-děšťová chumelenice, či co :unamused: :unamused:

dis...to je normální :wink: nedavno jsme to tu s holkama probírali...já to mám taky, je to dost ostrá bolest, no taky kašlu a pšíkám ohnutá :grinning:
16. bře 2010 v 10:11  • Odpověz
ahojky holky,
ant: už máš výsledky?

já už se vrátila, stálo mě to 4 zkumavky krve, ale na druhou stranu mi dělala ultrazvuk, mimísek byl hlavou dolů, pak dělal saltíčko, srdíčko mu hezky bušilo a mooooc hezky mu bylo vidět mezi nožky :grinning: :grinning: :grinning: Takže milé dámy, čekáme chlapečka :grinning: :grinning: :grinning: Ani jsem si o fotku nemusela říkat, mudr. ji vytiskla a je tam hezky vidět prdelka a pindík.....manža ji veme do práce a naskenuje, tak dodám. Takže tímto u nás začíná boj o jméno :grinning: :grinning: Muž se dme pýchoá, že splodil syna, prý už jen zasadit strom a postavit barák, tak má co dělat :grinning: :grinning: Výsledky tripplů budu mít v pátek nebo pondělí, tak snad budou ok a 7.4. jdu na velký UTZ a 13.4. další poradnu..... :slight_smile: Jinak mi dala hořčík na bolest v bříšku....a půjčila mi super knihu Jak odpovídat na otázky o těhotenství, porodu a péči o novorozence od autorů Čepický, Černá a jsou to odpovědi lékářů na nejčastější otázky, fakt super....
:slight_smile: Právě jsem bobíska nakrmila houstičkou, slaninkou a rajčátky a jdu si čítat :grinning:
16. bře 2010 v 10:23  • Odpověz
ahoj holky, vy jedete teda, váš dočíst :slight_smile:
discreet: neboj, taky to tak mám, někdy se až leknu
tat: to sis teda užila s těma migrénama, tak ať je líp
Já si od neděle taky vyloženě užívám. V ne v noci pohotovost, nemohla jsem čůrat už vůbec, tak mě vycévkovali. Byla tam dr. totál ... prý to zažila jednou, že to maj chlapi, a co se mnou budou teda dělat, tak jsem jí řekla, že to mám klůli obrácený děloze, tak prý jak mi to chtějí operovat, že když mi na ní šáhnou, tak budu hned rodit. No depka jako prase. Za 5 hodin jsem měla jet na kontrolu, opět mi to nešlo, takže mě dali cévku nastálo :frowning2: . Poslali mě na gyndu, tam mě dr. řekla, že nějáká mamina to měla do porodu, to mě fakt teda vyděsilo :angry: Prý mám ležet na břiše, odpočívat a zítra jdu na kontrolu, tak na mně myslete :wink: Jsem vyklepaná jak blázen.
16. bře 2010 v 10:29  • Odpověz
Jeeee, rennu gratuluju k pindíkovi!!!! ja idu v pondělí ale nevím, jestli bude UTZ, taky mi budou brat odběry na tripply.
My jsme místo postaveného baráku koupili byt, místo stromu jsme zasadili kávovník...a jestli můj drahý vyrobil pindíka, to se uvidí
16. bře 2010 v 10:32  • Odpověz
beru: neboj, kontrola bude ok
:wink:

suz: díky....no byt máme, ale koupíme si aspon podlahu :grinning: do ložnice a co zasadíme, to se uvidí....každopádně na zahradě u našich určo okurky, rajčata a papriky :grinning:
16. bře 2010 v 10:40  • Odpověz
rennu:gratulace k pindíkovi :slight_smile:
výsledky ještě nemám on je tam až od 12,00 bojím se strašně
rennu:a jak jste velicí?už si nemyslíš že mám obříka a oni vám kluka říkali od začátku?
16. bře 2010 v 10:47  • Odpověz
autor
ahojky.....
ojo: no jo, mě to taky právě moc baví, francie se mi taky líbí nejvíc, je taková elegantní a hodí se ke všemu........... no už se těším na ten balíček................ :grinning:
rennu. no paráda, gratuluju k chlapečkovi..............a máte už nějaké favority ve jménech?
já jdu na kontrolu a tripple ve čtvrtek, tak už se těším............ :wink:
16. bře 2010 v 10:51  • Odpověz
rennu: tak super, hlavně že je vše o.k. tak to musí manžel skákat blahem, co :grinning: To máš fajn dr.
16. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Čau, holky, jsem zase jak na trní... Malej ráno šíleně vyváděl ve školce, že tam nechce být... :confounded: Já už fakt nevím, jak na něj... Nejvíc mě s..e táta, ten ho tam prostě nemůže odvést... Už jsem mu volala a dala nůž na krk... Doporučila nám to dětská psycholožka... Fakt nevím, jak to s ním půjde dál... Za 2 měsíce tam má trvale nastoupit... :unamused:
16. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
rennu, gratulace k pindíkovi :dizzy_face: :dizzy_face:

lauri, já už koukala na MMB, na celé to nehtové studio :slight_smile: tak asi pořídím, ale zařekla jsem se, že nejdřív musím Tomášovi doplést tu vestu :grinning:

beru, to mě mrzí :frowning2: ale třeba zítra na kontrole budou dobrý zprávy :wink: budu držet palečky a hezky odpočívej :slight_smile:
16. bře 2010 v 10:56  • Odpověz
beru:držím palce at je vše ok
16. bře 2010 v 10:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.