• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Rennu, to je krása! Gratuluju... :dizzy_face: :grinning:
16. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
Beru, holka ty si teda taky užíváš... Drž se, snad se to brzo zlepší.... :wink:
16. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
autor
beru: ty jo, tak to je teda dost nepříjemné....................snad se to brzo spraví.................
ojo. no jo, vidíš, MMB a podobné servery jsou určitě taky dobrým řešením.....
tat: vám doporučila psycholožka, aby ho tam vodil tatka? jako že je větší autorita? a dělá malý scény i doma, když tam má jít nebo až tam brečí a vzteká se? a i když odejdeš, tak se s dětma nezabaví, pořád brečí? a je zvyklý odmala třeba i na hlídání u někoho jiného nebo byl pořád s tebou? jestli se prostě jen nebojí toho, že tě už neuvidí................ já jsem prý jako malá dělávala šílené scény, když mě mamka vodila do jesliček, řvala jsem hrozně, ale jak odešla, tak dobrý............a odpo jsem naopak řvala, protože jsem nechtěla z tama................mamka říkala, že to bylo peklo............ :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
Lauri, je to trochu složitější... Písnu víc po obídku... Teď pro něj jdu.. Kdyby tam pořád řval a nemohli ho zabavit, volali by mi, ať si pro něj přijdu... :wink: Takže doufám, že už je tam v pohodě...
16. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
rennu:kdepak si?někde slavíš?
16. bře 2010 v 11:16  • Odpověz
ant: neboj, bude to v pořádku..... :wink: Jak jsme velcí nevíme, mudr nás neměřila, prý až toho 7.4. :wink:
16. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
rennu:a to jste věděli už drřív že to bude kluk?
16. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
rennu:ty jdeš na velký UTZ týden po mě přesně :slight_smile: ,tak přesně bychom mohli i rodit co říkáš?
16. bře 2010 v 11:34  • Odpověz
díky za gratulace :wink:

lauri: co se týče jmen, bude boj...manža chce Honzíčka, on je také Jan a tchán také, byla by to už 6.generace Honzů....tak uvidím, já se bráním :grinning: :grinning: :grinning:

ant: neslavím, ale stavil se budoucí děda na kafe, šel se psem a ten si to namířil směr k nám, tak přišli a pak jsem musela volat tchánovcům a manželově babi....ale už jsem tu
16. bře 2010 v 11:49  • Odpověz
a věděli jste že to bude kluk?
nám říkají holku už od 13tt,tak jsem zvědavá co řeknou na velkým uTZ tam už to snad řeknou určo
16. bře 2010 v 11:51  • Odpověz
ant: netušili jsme, že to bude kluk i když na minulé poradně mudra trochu věštila, že cosi vidí a já si v hloubi duše i myslela, že bude chlapeček, mám lepší pleť, vlasy, nehty...žádné změny v obličeji..... :wink: no s tím porodem počkej kdoví jak to bude, bude úplněk nebo bouřka a porodíme dřív :grinning: :grinning:
16. bře 2010 v 11:52  • Odpověz
rennu:tak to já mám strašný vlasy jsem olezná v obličeji na zádech a na prsou tak si myslím že je to učo holky myslela jsem si to už proto jak hrozně vypadám
16. bře 2010 v 11:58  • Odpověz
beru: teda ty si tofakt "užíváš" - tak ať to je co nejdřív za tebou :wink:

ren:gratulace ke klučinovi - taky nemám ráda to dědění jmen - držím palec,ať to uhájíš :slight_smile:

ant:můjdr. tvrdí,žepřed 16tt tojehádání 50/50:slight_smile:
avzhledemkčastýmobratůmmu i věřím ....nakonec - naše mámy se to dověděly až cca ve 40tt :grinning:
16. bře 2010 ve 12:08  • Odpověz
hup:no na 100% výsledek si ještě chvilku počkáme :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:18  • Odpověz
Rennu: Honzík je hezké jméno, aspoň by zdědil pěkné jméno. Pokud se generačně nedědí Bohouš nebo Herbert, tak proč ne :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:22  • Odpověz
ahojky!
rennu moc gratuluju! taťka musí být šťastnej jak blecha :slight_smile:
beru držím moc palečky. lepší cévka než pořát pohotovost, ne. já si to teda nedovedu představit, jaký to je. jsi chůdě. s tou dělohou nejsi první ani poslední. ta dr. neví, co říká. neboj.
tat tak proč tu školku neodložíš? já bych to asi zvážila, kdyby janko tam tak moc nechtěl být. ale asi to bude muset zvládnout dřív nebo později, že. náš janko je takovej mamánek, že se toho taky děsím, až bude muset zůstat někde sám.
já teda už olezlá nejsem, nateklá taky ne, tak se začínám bát, aby to nakonec nebyl zas chlap :grinning: .
16. bře 2010 ve 12:25  • Odpověz
tak to já jsem teda opravdu kouzelná s vlasama neudělám nic že si říkám jak ten můj může o mě říct že mu líbím já se sama sobě tak nelíbím já jsem vždycky měla nádhernou plet nikdy jsem nepoužívala make-up no ale zato ted jsem jak v pubertě
16. bře 2010 ve 12:29  • Odpověz
rennu já manželovi s děděním jména vyhověla. vlastně celou dobu, co se známe jsem věděla, že by chtěl kluka janka, tak jsem mu to nechtěla kazit. mě to navíc ani nevadí. přijde mi, že k malýmu to jméno jde. ale jak píše suzete, jsou jména, proti kterým bych měla výhrady. viz můj děda vlastimil, bohouše bych taky nemusela, apod.
16. bře 2010 ve 12:30  • Odpověz
Lat: mě se Vlastík líbí! i když na svém potomkovi asi nee. My máme takhle Mirečky, a mě by se líbilo, kdyby v tom bratr pokračoval.
16. bře 2010 ve 12:33  • Odpověz
ant no a počkej těsně před porodem, až se budeš valit jak koule a supět jak bejk :grinning: v létě ke všemu :grinning: . po porodu kolem 3. měsíce prořídne háro, vlasy budou všude, povolí boky, bříško a po roku kojení ty ňadra taky nebudou to, co dřív :grinning:
ale odměnou bude nádherné dítě, celé po vás. o tom je život a je to moc krásný.
16. bře 2010 ve 12:34  • Odpověz
jo no na to se těším já pořád věřím že všechno zhubnu no uvidíme
16. bře 2010 ve 12:43  • Odpověz
suz: právě můj tatík i děda jsou Bohoušové, jsi mě rozesmála, do toho bych také nešla :grinning: :grinning: o Honzíkovi budu uvažovat, můžu s tím manžu zlobit a vydírat, že :grinning:
16. bře 2010 ve 12:48  • Odpověz
rennu: :slight_smile: tak to je dobré. můj bratranec celý život nesnášel poděděné jméno Bohouš, a když se mu před pár lety narodil první syn, tak šup - je to Bohouš. Malinký novorozený chlapeček ťu ťu ňu ňu - Bohouš. To jméno by se měl o dávat až od 50ti let výš :slight_smile:
16. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
tak výsledky triplů ještě prý nejsou nevím cotam s tím dělají :frowning2:
mám si zavolat až vpátek nechají člověka se tak dlouho bát :frowning2:
16. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Laty, nestraš holky prvorodičky... :slight_smile: Já to rozhodně s tím zhoršení mého stavu po porodu neměla... :wink:
16. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
No a nebo Karel a Pepa - to jsou moje noční můry! Já bych si chtěla prosadit holičku po mě - Kačenku :wink: a kluka musíme vymyslet s manžou :grinning:
16. bře 2010 ve 13:03  • Odpověz
holky tak to jsou teda jména jedno lepší jak druhé :grinning:
16. bře 2010 ve 13:04  • Odpověz
Tak Karel už u nás jako návrh taky padl, teda od babičky, málem jsem se vyvrátila!! holku bych klidně po sobě chtěla taky :slight_smile:
16. bře 2010 ve 13:07  • Odpověz
Discreeet, jo Kačenka je hezký jméno. Mám to z vlastní zkušenosti... :grinning:
16. bře 2010 ve 13:08  • Odpověz
Jinak kamarádka čeká údajně Karlíka a Alžbětku... Dvojčátka... :wink: Karla mají vymyšleného po tatínkovi a bude to myslím už třetí v rodině... Možná je historie delší...
16. bře 2010 ve 13:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.