• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ant: nebooooj, mně teda slíbili výsledky v pátek nebo v pondělí......
16. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
Ahoj holky, japak si užíváte sluníčka?
beru, holka, ty si teda těhotenství užíváš, doufám, že ti to všechno dopadne dobře.
probíráte jména, no unás tedy z mnaželovi strany se dědí taky jméno jan, nakonec jsem svolila, že teda bude další asi Jan VI., ale ji nak to fakt ráda nemám a taky má kliku, že je to celkem doré jméno, Josef nebo Václav bych nedala.
Holky v sobotu jsme na oslavě narozenin tchána, oznámili rodičům, že budou prarodiče a strhla se lavina pomoci, kočárek-sporťák po manželovi, oblečení po manželovi, babička by mrňouse obšila a obpletla...no snad to byl jen prvotní záchvěv, třeba něco upleteného proč ne, celkem mi nevadí ani nově ušité oblečení na ven, stejně se bude válet v blátě atd. ale starý oblečení 34 let, to nee.
16. bře 2010 ve 13:15  • Odpověz
rennu, taky se připojuji s velkou gratulací k chlapečkovi, no my si ještě pár měsíců počkáme, ale jsem vnitřně přesvědčená, že to bude kluk.
16. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
ali: tak super, mají radost, tak ji neber......já už s mamkou probrala oblečení po mně a dá se něco vybrat, vidím to u kámošek...mimčo si po každém kojení ublinklo a několikrát za den převlékají, tak na doma dupajdy nebo bodýnko se hodí.....jasně já mám taky nové věcičky, těším se jak bude malý vyfešákovaný, ale ve chvíli, kdy ublinkne nebo proteče něco přes plínu budu ráda, že to není do gatí od nextu třeba :grinning: :grinning:
16. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
Suz, u nás jsou taky Mírové a v kalendáři jsem se dočetla, že jde dát krátkou verci Mirek a to se mi líbí víc než zažitý Miroslav.
16. bře 2010 ve 13:21  • Odpověz
rennu, já jim na to nic neřekla, nechám to být, když tak to vezmu domů, přeberu to a něco mu dám, jak říkáš na domací povalování mu to stačí, stejně koukám, že koupím hodně věcí po bazarech, nového fakt jen minimum. jediný co jsem jim hned vyvrátila je jméno pro holku jana, tak se jmenuje mamka manžela (totiž rodiče manžela jsou Jan a Jana), to se mi zdálo, že už dotoho mluví trochu moc.
16. bře 2010 ve 13:23  • Odpověz
tak holky, tak zlý to není! mě se teda boky rozšířily, bříško taky trošku povolilo, vlasy co vypadaly zas dorostly a lidi zatím nestraším :grinning:

ant to je děs. tak se už nenervuj hlavně, to ti nepomůže. zkus kdyžtak zavolat dřív než v pátek.

karel je velice obvyklé jméno v naší rodině :grinning: ale můj potomek se tak jmenovat nebude. kačka se mi taky líbí.
16. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
Holky, já budu mít výsledky zítra, mám si na ně zavolat, no myslela jsem že přijdou ofiko lékaři, tak nevim a v pátek mě čeká poradna. Kvůli výsledkům se radši nestresuju, nějak to dopadne.
16. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
ali: přesně, já hrubý výběr provedla už u našich....zbytek vemu domů a uvidí se, já už mám něco i nového, ale koukám po bazarech taky...ale je mi to jasný, klidně koupím na mimiaukci z druhé ruky, ale bude to moderní :wink:

lat: já mám s jmény problém....jak učím, pár desítek dětí mi už prošlo pod "rukama" a když se mi líbí jméno, hned si vybavím určitý dítě a řeknu si, jéééžííííšmarjááá, to byl lump, to jméno néééééé...takže výběr se zužuje :grinning:
16. bře 2010 ve 13:34  • Odpověz
děkuju holky za podporu, jste zlatý :slight_smile:
jsem se teď zbudila, dostala jsem antibiotika proti infekci, tak jsem pěkně spavá
rennu: mě by se Honzík líbil, nebo Kubíček, ale vyhraje to asi Adámek :grinning: Tuším teda tu holku, jen kdyby náhodou :grinning:
antana: tak to se ti nedivím, to jsou nervy a ještě dýl čekat, ale neboj :slight_smile:
tat: tak to si taky užíváte ve školce koukám, ale já slyšela že se tam ze začátku nelíbí hodně dětem
nám se tento rok opravdu daří, teď přijel přítel, cestou se mu po.. auto, bude to za 8 tis. tralala. To už jsme si snad všechnu smůlu fakt vybrali, jen se modlím, aby ta záloha co jsme zaplatili za byt, tak nás někdo neoškubal, teď nikdo nikdy neví :unamused:
16. bře 2010 ve 14:51  • Odpověz
beru:jak se říká na posranýho aj hajzl spadne pardon že jsem tak sprostá ale hůř už určo nebude neboj
já už jsem se taky uklidnila už jsem to chtěla mít za sebou a mít klid
16. bře 2010 v 15:13  • Odpověz
Beru: ty si to teda užiješ, tak hodně síly, ať to všechno zvládneš.
Já jsem dneska nějaká mrtvá, mám blbou náladu, doma se to na mě sype, domácnost vůbec nezvládám, manžel bručí. :rolling_eyes:
S tím pšíkáním, já musím pšíkat jen v kozelci, jinak mě to taky pěkně píchá, až mám strach, že tam něco praskne.
16. bře 2010 v 15:46  • Odpověz
proboha já už chci jaro :slight_smile:
16. bře 2010 v 15:56  • Odpověz
beru: neboj, už bude líp :wink:

ant: já se přidávám, také chci jaro.... :slight_smile:

holky, mi je nějak blbě.....motá se hlava, divně dýchám, blivno.....jestli jak mi vzali víc krve na odběrech.....a bolí mě bříško, stěžovala jsem si u mudr., tak mi dala hořčík, ale tohle je divný bolení.....jestli po vyšetření a prohmatání..... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. bře 2010 v 16:13  • Odpověz
rennu:běž si chvilku lehnout mě bylo taky špatně z těch nervů a tak chvilku jsem si zdřímla a je mi líp
16. bře 2010 v 16:27  • Odpověz
Ahojky kkočky.
Jakpak je? :dizzy_face:
16. bře 2010 v 17:16  • Odpověz
ant: nějak mi to nepomáhá, byla jsem nuceně venku s pejsáčkem....ono za půl hodinky snad přijde muž...
ach jo, maj nám přijít měnit okna, chtěli jsme to odmítnout, já nemůžu nic dělat (tudíž následný úklid nehrozí) a manžel jede pryč, chtěla jsem se z toho nějak vymluvit, ale nevím nevím :cry: , byt je malej, není ani kam utýct, když to tu budou vytloukat. :frowning2: Je mi z toho nějak ouzko.
suik: a kdy tě to čeká? My to máme naštěstí za sebou a bylo to náročné....zase jim to šlo celkem od ruky a velký bordel nenadělali, ale my to absolvovali v létě, tak se obleč, bude tam chvíli táhnout. Neboj, to zvládneš :wink:
16. bře 2010 v 17:18  • Odpověz
rennu: Jinak gratuluju k chlapečkovi :dizzy_face:
suik: a nemůžeš to teda odmítnout nebo posunout?
16. bře 2010 v 17:19  • Odpověz
suik: neboj, u nás to bylo taky docela v poho, bordelu bylo fakt málo. Byli i šikovný, trochu si po sobě i uklidili. Na úklid se vyprdni, řekni rodičům, nebo komukoliv. Taky nemůžu nic dělat, přítel je našt. šikula, jen druhý den by mohl teda uklízet na novo, ale ten binec teď neřeším :wink:
rennu: to je možný, že to máš z toho, že tě vysáli :wink: neboj, to bude o.k. jsme holt mamky bázlivý, ale to je pochopitelný, hlavně že ti řekla mudr. že je vše o.k.
16. bře 2010 v 17:33  • Odpověz
no odmítnout se to snažím, navíc se za pár měsíce stejně stěhujem. Pro mě to je další stres navíc. manžel hubuje, pojede pryč, a když ne, tak má stejně práce až nad hlavu - pracuje doma. Pomoc mi moc nemá kdo, leda ségra, ale ta taky nemůže pořád. Sice slibovali, že odtáhnou i nábytek, ale už je vidím, jak stěhují postel tam a zpět a knihovnu. Navíc stejně budu muset (já nebo někdo jiný) uklidit předtím i potom a na to fakt nemám. Ten úklid předem myslím jako odstarnění drobných věcí, co jsem si navršila kolem postele. No prostě napytel.
16. bře 2010 v 17:55  • Odpověz
ahoj eli
16. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
rennu:už je ti líp?
16. bře 2010 v 18:34  • Odpověz
holky dneska je nějaký divný den nic se mi absolutně nechce ani se učit jsem nějaká znechucená prostě už to chce teplo nebo se zblázním :confounded:
16. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
rennu mega gratulace:slight_smile: tak to ja jsem zvedava jestli dr neco uvidi ve ctvrtek..a tesim se moc
beru bozatko si to fakt uzivas..drzim pesticky aby vsechno bylo v poradku
holky ja dneska taky trpim, mam blici den, uz jsem myslela ze uz by to melo prejit afurt nic, k tomu se mi mega rozjel zanet, nemuzu pomalu ani sedet chodit, strasne to boli a k tomu zase spinim...ale jakk jsou uz pohyby tak jsem kapku vice v pohode..jen pokazde co se vybliju tak me mimo kopne jako ze dobre:slight_smile:
16. bře 2010 v 19:03  • Odpověz
lajlo:pořád tě to drží já jsem zvracela včera a doufám že už se mi to nevrátí
16. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
Ahote holky :slight_smile:
rennu....gratulace k chlapeckovi :dizzy_face:

beru...drzim palce, at je ti lip....a ty okna...chjo...vetsinou z toho neni zase takoveho bordelu, ale uklidit se musi a zaslidovat taky...ten jemny prasek z vysekavani se stejne dostane vsude...super by byl ten odklad...stejne se budete stehovat...tak snad ten odklad klapne :wink:

antana...tak to se ti ani nedivim, ze se ti nechce ucit...kdyby to slo, tak bych vam holky hned nejake to teplicko poslala...tady uz je jaro v plnem proudu od doby co Kovalda pohrozila pestickou...dneska to bylo max. na mikinu a i tak mi bylo vedro...snad se u vas taky brzo otepli

Jinak ja jsem dneska jsem byla na kontrole, vsechno OK, plus odber krve na triply...rikala mi, ze kdyz to bude OK, tak nic a kdyz to bude spatne, ze mi budou volat z nemocnice....ale jak dlouho mam cekat to nevim. Jak dlouho jste cekaly na vysledky vy? A uz jen 4 tydny a pujdem na UTZ :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
já dneska od odběrů týden a ještě výsledky nejsou řekli mi at zavolám zase v pátek tak snad už mi to řeknou
a jinak safry to počasí fakt hodně závidím
16. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
saf vetsinou to trva dva tydny...
16. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.