• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ja jdu na triple ted ve ctvrtek to bych mela byt 17 plus 0
16. bře 2010 v 19:16  • Odpověz
ant: Achoj kočko.
Máš pravdu, že je dneska divný den!! Už to chce jaro!! :dizzy_face:
16. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
antana...tak cca dva tydny cekani...bylo mi receno, ze kdyz je to spatne, ze volaji hodne brzo...toz tak proste jak do dvou tydnu nezavolaji, muzu si oddychnout....ale ono to bude OK....tak nejak to citim....ani jsem z toho odberu nemela strach...ja nesnasim jehly....v tehu uz mi brali krev 3x a ani jednou to se mnou nesvihlo :grinning: Jsem statecna matka :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a taky mela takove to udelatko na poslech rdicka co mam doma...teda o fous lepsi...a tak jsem broucka slysela i tam....nasla ho desne rychle...ja uz teda taky vim kde hledat, ale ona tup, nebylo slyset nic...tak se posoupla jinde...a bylo to...jsem koukala fakt... ja kdyz jsem ho hledala prvne, tak jsem byla zmatlana od toho gelu od hlavy az k pate :grinning:
16. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
lajla...dekuju...no ja jsem dneska 16tt+0 tak snad je to v norme...v jakem rozmezi se to dela?
16. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
Zdravim babinec :slight_smile:
Moc tady nepisu, ale poctive vas ctu... dneska jsem byla na kontrole a vse jo ok...uf..docela jsem mela strach, protoze jsem musela 14 dnu lezet, kdyz me vydusila naprosto bezduvodne pi. reditelka v praci. a ta mi rozhodne nestoji za to, abychom prisli o miminko. uz tak mam rizikovku kvuůi deloze a jak dnes rekla pani doktorka: takova krava mi za ty nervy nestoji... :unamused: jinak chapu vsechny studujici- dodelavam 2 vš a prave pristi tyden mam jedny ze zaverecnych zkousek...nejak se nemuzu dokopat k uceni. no ale jak se rika - vic hlav vic vi a my jsme ted prece dva...no tak to snad pujde, ne? :grinning:
Jinak jsem se dneska objednala na utz ve 20. tydnu...tak si jeste nejaky casek pockame.a snad uz mi nekdo rekne, co to mam v brichu :D jako tak nejak bliz, ze...prece mu az do porodu nebudu rikat mimozemstane :grinning:
16. bře 2010 v 19:42  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
tak UF, okna nebudou :slight_smile: se mi fakt ulevilo. Fakt mi bude bohatě stačit ten stres se stěhováním.
komin: co ti provedla? :confused:
Já teda bych v těhu studovat nemohla, jsem fakt šťastná, že to mám za sebou, i tak mi to stačilo.
16. bře 2010 ve 20:02  • Odpověz
suik...tak to je super, ze se to dalo odlozit...ja koukam, ze jsem si tebe a beru spojila dokupy...zacala jsem psat beru, ze ji drzim palce, at je ji lip a pak jsem furt myslela na ty vase okna...ale to neva...snad :slight_smile:
16. bře 2010 ve 20:06  • Odpověz
saf deleji se v 16tt. ale asi ten jeden dva dny nehraji roli, ja asi jdu kapku pozde:slight_smile: ale verim, ze dr vi co dela..jinak triple jsou poruchove ze 40% kdezto ty nt z prvniho trimestru z 5% to jsem se ted dozvedela...
16. bře 2010 ve 22:04  • Odpověz
Fakt jo? Tak proc se to vubec dela? Zbytecne plasi maminy akorat...ale ja doufam, ze nam to vsem vyjde v poradku...proc by nemelo zejo...mame kasne zdrave prtata v briskach :wink: Dneska navecer tu uz nikdo neni....tak jdu neco jeste zblajznout, kouknout na film a behem uvodnich titulku odpadnu :grinning:
16. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
lajlo, tak to fakt nechápu, proč pojišťovna platí nespolehlivé testy a ne ty v prvím trimestru :confused: :angry: . asi, aby genetici měli na chleba a mohli každýho druhýho stresovat, napíchávat a zkoumat :angry:
jinak ty si holka taky užiješ s těma zánětama.
suik tak super, že se to povedlo. nám je měnili na 2x, právě, abysme měli s malým kde být a je to fakt zátěž. všechno skovat, zabalit, bordel z toho, cizí lidi v bytě...
16. bře 2010 ve 22:47  • Odpověz
dobré ránko děvčata u nás zase sníh no prostě děs :frowning2:
17. bře 2010 v 07:03  • Odpověz
Dobré ráno holčiny.... My měli v noci s malým mejdan... :confounded: Nevím co se dělo, ale pořád se převaloval a nechtěl spát, plakal.... O půl třetí přilezl k nám a tak do čtyř jsem s ním byla vzhůru, pořád ho uklidňovala a zakrývala... :pensive: Tak jsem si tak říkala, že to bude řehole s Barčou, až se narodí... Jé, doufám, že bude tak hodná, jako Ondra, že bude spát od šestinedělí celou noc, ale to se mi asi nepoštěstí, když budu plně kojit... :unamused:
17. bře 2010 v 09:06  • Odpověz
ahoj tat jak je tam u vás?
včera večer jsem poprvé cítila dloubání bylo to teda hodně silné do ted to byli jen bublinky ale včera večer dloubanečky :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:10  • Odpověz
ahoj mamči :slight_smile:
anta: tak gratulace k dloubancům :slight_smile:
to učení vám holky teda nezávidím
lalja: tak to si taky užíváš, že ti na ten zánět ještě nic nezabralo, viď
suik: tak to si oddychneš, nás taky čeká stěhování, to zmáknem neboj
jsem zpět od dr. :slight_smile: . nejdřív mi řekla sestřička, že to snad ještě taky nezažila, s tou cévkou. Pak dr. že na mě týden myslel, co se mnou. Že dneska mi to musí narovnat, jinak operace, to už jsem skoro řvala. Pak mě vyšetřil, a mimi se samo ležením srovnalo. :grinning: Já šťastná jak blecha, tak mi vyndali cévku, že kdyby to nešlo, že mám zas přijít. Ovšem v lékárně mě dodělali, dal mi ještě anibiotika, mě to dost bolelo při malý. Lékárnice na mě, že je mám blbě naordinovaný, že se berou po 12 a já je mám po 8. Tak jsem na ní koukala jak cvok, že mi to tak řekli na gyndě, a že jsem těhu. Tak četla, že ze začátku těhu by se brát vůbec neměli, a rozhodně ne po 8 hod :frowning2: . Tak jsem odtamtud zas odešla jak spráskaná, hlavně aby nebylo něco miminku. Tak doufám, že je vše o.k. ale pak se na ty dr. spolehněte :unamused:
17. bře 2010 v 09:23  • Odpověz
beru:gratuluju že se mimi srovnalo
ty antibiotika no nevím je to na palici asi
neboj už bude vše ok
17. bře 2010 v 09:26  • Odpověz
ahojky :grinning:

tak jsem si vás včera přečetla, napsala sáhodlouhou odpověď a při jejím odesílání se nám doma zbláznil net a bum.

Moc si toho nepamatuju, ale snad něco vydoluju z hlubin své paměti :

rennu: velikánská gratulace ke kontrole a k pindíkovi :grinning:. Hnedle to jdu dát do tabulky, to je naše první zářijové mímo, kde máme určené pohlaví :grinning:

Pak nevím komu to mají dělat ty okna, tak snad chytnete takovou super partu, která měnila okna, když jsem byla před lety v podnájmu - měli hotovo strašně rychle a super po sobě uklidili. Pak jen stačilo vytřít a hotovo :slight_smile:

No a víc mi toho v hlavě asi nezůstalo :slight_smile:
17. bře 2010 v 09:39  • Odpověz
antana: jé, první pořádný dloubance, hurá, jé, to se za 2 týdny taky těším :grinning:

suik: aha, tak koukám, že okna nakonec nebudou, tak to je vůbec nejlepší varianta :grinning:

beru: tak super, že se mímo srovnalo. Kdyžtak ještě zavolej na gyndu, jak to teda máš brát ty prášky, ať jsi klidnější.

Jo a holky, konečně jsme se s manželem dohodli i na klučičím jménu, takže buď čekáme Žanetku anebo Vítka (Vítězslav). :grinning: Ufff, to byla makačka :grinning:
17. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
ahoj kovaldo jsi v práci dneska?
17. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
čaute holky, vůbec mě už neba chodit do práce :confounded: . Poslední dva dny je prcek nějak v klidu, nic nepíchá, nic se nerozpíná a nenatahuje, tak snad je jen hodný a nic mu není. Na KO idu v pondělí, doufám že mi ho ukážou.
Beru: hlavně že děloha se srovnala, to by musely být muka to nějak silou rovnat. a antib určitě prcek zvládne, neboj.
17. bře 2010 v 09:46  • Odpověz
kov:gratulace ke jménům
17. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Ahojky kočky :slight_smile:
japak se dnes máte?
Umě vše OK, práce a odpoeldne nesmim prošvihnou tel. na výsledky, v pondělí jsem chtěla objednat lístky do divadla na járu cimrmana ale jak mě hrozně bolela hlava tak jsem na to zapoměla.

Kov, máte vybraný krásný jména, Žanetek moc není a Vítek je fakt hezký jméno.
17. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
no nic jedu do školy tak se tady mějte
17. bře 2010 v 10:00  • Odpověz
antana: jj, dneska zase v rachotě. Užij si to ve škole a díky za gratulku :slight_smile:

Jo, vlastně i včera jsem nakonec byla. Přijela jsem sice až v 10, ale šéfová mne požádala, aby tu nebyla ta nová holčinka sama, ať to zkusím se dojet a vyšlo to :slight_smile:

suzete: jj, taky jsem měla pár dní, kdy břicho nějak moc v klidu a teď už asi 5. den je to teda síla, to prcek dohání :grinning:

Já za chvíli vyrážím na kontrolu, ale bez utz. Nu což, tak aspoň to srdíčko si snad poslechneme a dozvíme se, že vše vypadá O. K. :slight_smile:

alisek: moc děkujeme. Taky jsme s výběrem spokojení a taky to byla teda fakt makačka :slight_smile:
17. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
Tak u nás je 6 stupňů nad nulou, pod mrakem a skoro bezvětří... :grinning:

Anty, no u nás večer jsme si taky užili dloubanečky, Barča se konečně rozhodla, že se nechá osahávat i tatínkem, tak se mu včera pod rukou asi 10 minut mrskala... :dizzy_face: Zítra jdeme taky na kontrolu, tak už se moc těšíme... Jdeme na třináctou hodinu a před tím mám sraz s kámoškou v jedné biorestauraci kterou vlastní jiná kamarádka, obě ještě asi neví, že čekáme. Takže se hodlám v klídku naobědvat a pak hezky spokojená s plný žaludkem k mudrovi... :slight_smile:

Kovy, jé Žanetku bych nedala, ale mám to jako Rennu. Určitý jméno spojený s určitou osobou, takže je to jen můj předsudek... Vítek je hezký, jednoho známe... :wink:

Beru, taky bych raději zavolala doktorovi, že tě v lékárně upozornili na jiné užívání, jen pro jistotu.... Já takhle jednou marně po všech lékárnách sháněla nějaký lék, tak jsem taky musela volat zpátky mudrovi, ať mi řekne, co mi místo toho můžou dát... Třeba se sekl nebo jsi špatně slyšela, radši volej. :wink:

Suzete, tak to buď ráda, ne? :grinning:

Mě je dneska po jogurto nějak divně, blivno, no možná toje taky tím, jak jsme v noci moc nespali... Připadnu si fakt, jak kdybych přišla z nějakýho mejdanu a s pitím rozhodně nešetřila :confounded:
17. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
ant: jéééé, dloubanečky....mocinky gratuluju a přeju ti je, to musí být radosti....že? :grinning:

beru. bombááááááááá, super, že se to samo srovnalo.....to jsem moc ráda :wink: ty antibiotika neřeš, já též vyšilovala a doktoři ví, co můžou.....jaká to jsou ATB????? ono totiž bývá i u těch, který můžeš v těhu psáno, že je nesmíš nebo vyjímečně, tak se neboj!

kov: hezká jména, neobvyklá....my čekáme se jmény po 20tt....a jak jsem psala, bude to boj :astonished:
17. bře 2010 v 10:21  • Odpověz
Ahojky kočky.
tak nás zítra ráno čeká screening, jsem nervózní jak blázen!

ant. gratuluju k dloubanečkům! To je úžasný!! :dizzy_face: :dizzy_face:
17. bře 2010 v 10:24  • Odpověz
Jo, Beru s tou dělohou jsem to nějak přehlídla... Tak veeelika gratulace :dizzy_face: , no vidíš, lepší se nestresovat... Ale to říká ten pravej, co? :grinning: :sweat_smile:
17. bře 2010 v 10:30  • Odpověz
beru? S tou dělohou je to super! tak to gratuluju :dizzy_face:
17. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
Ahojky, no ta já jdu na screening dneska, za hoďku mízím z práce. Nervičky už mám - zítra dám vědět! Teda až se dozvím výsledky, ale měly by být zítra...

Jinak jsem si říkala, že jsem oproti vám nějaká opožděná. Vy už rešíte triply a já ještě nemám screening, ale koukam, že Eli jde až zítra, tak to jsme na to zhruba stejně :grinning:
17. bře 2010 v 10:59  • Odpověz
discreet: Ty jdeš zítra taky?? :wink:
17. bře 2010 v 11:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.