• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
17. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Franci, držím palečky, aby ta amnio dopadla dobře :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
lajlo: ty si taky koukám užiješ :frowning2:
ant...aha rizikovka :slight_smile: tak to je potom dobře, že tě tak hlídají :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
tat:dík za info
17. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
taky koukám, že máte chudinky tady blicí manévry :unamused:
co bychom ale pro mimi neudělaly, že :wink:
tak to doufám, že mimískovy uz neškodí, jen za poslední týden jsem byla na uz 3x :unamused:
franci: a kdy jdeš?
to vůbec holky nevím, že nepůjde zítra koník :frowning2: to jsou věci
17. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
tatarina:ahojky no cítím se dobře ale nejlím mi bude až zjistím výsledky z amniocentézi.Na tu amniocentézu jdu 31.3 takže zachvilku a mám i obavy no :frowning2: jj vyšel mi špatně dvakrát první sem měla no hodnotu u prvního jsem měla 1:240 ttj kombinované riziko T21 z výsledku v 1 trimestru 1/240 NT:1,40 BIOCHEMICKÉ VYŠETŘENÍ pappa 0,24 mIU/ml ´=0,22MoM
Fshcg: 23,03 ng/ml´=1,43MoM no nerozumím tomu ale je to nejhorší výsledek co doktor čekal a ted sem měla druhý v druhém trimestru a ten mi vyšel v šedé zoně takže nebyl dobrí ale ani nejhorší prostě střes šedá zona a to není dobré taky víš hodnota toho druhého je napsáno SCRENING V 1 TRIMESTRU V ŠEDÉ ONĚ RIZIKO M.DOWN JE VĚTŠÍ 1:920 NEŽ RIZIKO POUZE VZHLEDEM K VĚKU PANÍ 1:1400 ale ja jsem s toho jelen vím jen že to není dobré no :frowning2:
17. bře 2010 v 19:50  • Odpověz
Franci, mě se ten poměr nezdá tak šílenej... 1:920. Právě jsem četla i diskuzi, že paní měla riziko 1:60 a má zdravý mimčo... Uvidíš, to bude dobrý... :slight_smile:
17. bře 2010 v 19:56  • Odpověz
holky moc diky tak jsem si tehu fakt nepredstavovala :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale verim, ze bude lepe:slight_smile:
franci ale 1ku 920 prece vubec neni spatne..tomu moc nerozumim...kolik ti je?
17. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
franc:budeme ti držet palečky at je vše ok a to budeš tak dlouho čekat na výsledky?nejsou nějaké předběžné dřív?
17. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
Holky... Něco jsem našla... pro inspiraci... abysme věděli, jak to bude... :grinning:
http://www.bomba.cz/video/animovany-3d-porod/
17. bře 2010 ve 20:01  • Odpověz
franc: neboj, to dobře dopadne, a ty druhý ti vyšly i líp, ne :wink: Já tomu teda vůbec nerozumím
jak tady holky píšou, zbytečně nás mamči akorát ty mudři stresujou :unamused:
to pak nám ani mimču na psychice moc nepřidá
lajla: já taky ne, každý říkal jaký je těhu nejkrásnější období v životě, tak to nás teprv asi čeká :grinning:
17. bře 2010 ve 20:05  • Odpověz
tat:na to videu to vypadá velmi jednoduše ve skutečnosti to tak asi nebude :grinning:
17. bře 2010 ve 20:07  • Odpověz
teda franci podle toho, co píšeš taky nevidím takový strašný riziko. já tomu ale nerozumím.
já měla uz 2x jeden na potvrzení těhu a jeden jen tak, jestli je tam a jsem za něj ráda, protože je to prostě krása koukat na toho človíčka, jak roste a vědět, že se mu daří. teď jdu v úterý na nt a už se moc těším. že je to škodlivý si nemyslím.
já se vůbec necítím už těhotně, blbě mi není, břicho mě taky nepíchá :sweat_smile: je mi to trošku divný, ale jsem v klidu.
17. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
lajla:je mi 23 a ja jen říkam to co říka doktor,no řek že to není dobré a že doporučuje amniocentézu,na genetice mi davala také tři možnosti buid si nechám vzít ještě jednou krev což jsem nechtěla absolvovat po třetí není tam 100 procentní výsledek víš pak tu amniocentézu a nebo nechat dojít do konce těhu bez nejasných výsledku a to jsem taky nechtěla,jak jsem psala není to nejhorší ale neí to dobré je to střed tak jak říkala doktorka z genetiky šedá zona kde mi nemužou říct přesně co a jak víš.

antana:jsem ráda že tu stojíte přimě.to jediné mě uklidnuje že mám nějaké lidičky kteří mi drží palečky

tatarina:budu moc ráda jak to bude dobrý ,moc bych byla rada a užívALA SI TĚHU NAPLNO BEZ PROBLÉMU :frowning2:
17. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
Anty, tak ještě přídavek... Reálný císař přímo ze sálu... Já rodila císařem, takže na to taky se slzou v oku nevěřícně koukám... :sweat_smile: :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:13  • Odpověz
LATERNA:jak jsem psala ja tomu taky nerozumím usuzuju to co poví lékař víš :frowning2:
17. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
franci, tak to mi překvapilo, že jsi tak mladá :wink: myslela jsem, že když tam dr. psal kvůli věku, že ti bude kolem třiceti :sweat_smile: taky tomu vůbec nerozumím, ale určo zákrok dopadne dobře a určo i výsledky :slight_smile: :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
ant tak mě to na tom videu právě připadá úplně hustý a fakt zázrak přírody. vůbec mi to nepřipadá jednoduchý. si vem tu malou ďouru na začátku a tu velkou hlavu :grinning:
17. bře 2010 ve 20:18  • Odpověz
no tak to je taky dobrý
17. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
Hustý, co? :slight_smile: No, asi nás pak smích přejde... Je to fakt zázrka... :dizzy_face:
17. bře 2010 ve 20:19  • Odpověz
já tím myslím že na videu to jde super ale zkutečnost je horší určo
17. bře 2010 ve 20:20  • Odpověz
a ještě teda, když dr. říká, že je to špatné, tak si spíš myslím, že se snaží připravovat maminky i na nejhorší...přeci, kdyby furt říkal, že je to dobré a pak to dopadlo špatně, určitě bychom všechny nadávali, proč nám to tvrdili a tak...

já jsem teda radši, když dr. narovinu řekne svůj názor byť dobrý nebo špatný :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
franci nevim, sice je ti 23 a na ten vek je riziko vetsi, ale neni vysoke...jestli neni spise vetsi riziko to, ze muzes potratit z amnia nez to, ze dite bude nemocne...radeji si nech kdyz tak vzit krev...
kamoska ted na amnio byla a docela hodne to boli, dva dny se nesmis hybat a dva tydny je riziko potratu..ale ji je 39..pred tremi lety porodila chlapecka, taky ji rikali ze ma jit na amnio, mela neco 1ku 250..a rozhodla se nejit...pry riziko potratu bylo hodne velike..a chlapecek je v poradku...
17. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
já teda ty videa o porodu nemusím, takže se ani nepodívám :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 20:22  • Odpověz
laj, to nechápu, já myslela, že riziko je větší když je ti víc jak 30 a partnerovi víc jak 35 :confused: :confused: :confused: kdy teda to riziko neni?? :confused:
17. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
rennu: díky za gratulku. jj, je to bezva, když máme každá dobré zprávičky, sdělená radost, mnohonásobná radost a taky člověk uklidní i sám sebe, že ostatní jsou v poho, tak budeme taky :grinning:.
na fotečku s pindíkem se těšíme :grinning:

suik, rennu: taky jsem jak zhypnotizovaná, když vidím mimíka na monitoru, ale mne pan doktor tu "křivku srdíčka" právě dal přímo na ten monitor- to tam běhalo přes skoro celou obrazovku, takže jsem to zazmanenala. No a dnes byl jen zvuk bez obrazu, ale taky dobrý :slight_smile:. Hlavně, že tluče :slight_smile: a je to O. K.

petja: no, já to právě taky konzultovala sama se sebou už několikrát vlasntě od začátku roku a vždycky jsem si odpověděla, že chemické barvy prostě v těhu nechci. Henna v tubě? A kde se to dá splašit?

S utz, na jednu stranu bych se ráda kochala 3x denně na utz a koukala na mimouška, ale na druhou stranu jsem ráda, že chodím do ordinace, kde není až tak často, protože samozřejmě chci akceptovat mimíkovo "soukromí" a nerušit ho moc často. Je to takovej vnitřní boj :grinning:. A taky jsme od začátku bez problémů, tak je jasný, že není žádný extra důvod. Takže jsem prcka zatím viděla jen 2x a na další "shledání" ve 20 týdnu na velkém utz se už moc těším :slight_smile:. No, hlavně doufám, že pohyby budu cítit častěji a častěji a bude to pro mne takové ujištěníčko, že je mimčo v poho.

lajla: teda to je děs, jak ti je furt zle a nezkoušela si nějaká ta homeopatika, jak tu "kdysi" doporučovala petja?

antana: ty taky ještě takhle trpíš? teda holky, snad bude brzy lépe.

tat: teď střevní potíže? ty ses rozhodla, že si vybereš všechno, viď? :slight_smile: Ne, promiň, snad je to jen ta jednodenní viróza.

franci: teda z těch výsledků vůbec nejsem moudrá, ale nemám na to školy, tak to bude asi tím :slight_smile: Každopádně, když ses pro amnio rozhodla, tak držím pěsti, aby to dobře dopadlo a určitě to dobře dopadne :grinning:
17. bře 2010 ve 20:24  • Odpověz
kovaldo:ahojky
17. bře 2010 ve 20:27  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.