• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ad snažení: já jsem HA vysadila v červnu, a aktivně jsme se snažili od konce září, před tím to bylo takové "cvičné":slight_smile: otěhotněla jsem hned, ale potratila....teď jsme to zkusili znovu, spolu s bylinkama a hormony od Mudr. a vyšlo to....takže se jen modlíme, aby to tentokrát dopadlo lépe.... :wink:
28. pro 2009 ve 20:04  • Odpověz
ter: taky to tak máme s dubnovkama z předchozího těhu:slight_smile:

bre: to bude ok :wink: - ondří je taky až druhé těhu ...a kdyby mi při tom prvním někdo řekl,jaké mě čeká zlatíčko, oklepala bych se mnohem rychleji :slight_smile: ...ne kecám-to musí přebolet ....ale prostě to stálo za to, si počkat :slight_smile:
28. pro 2009 ve 20:07  • Odpověz
autor
holky, já z toho potratu měla taky hrozný strach.......stalo se to mnoha kamarádkám i spoustě holkám tady.......
tak doufám, že to dopadne dobře nám všem......
28. pro 2009 ve 20:52  • Odpověz
autor
laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................xxlet, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................xxlet, Nový Jičín, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví.....

Dobré ráno holky,
jak se těšíte na silvestra? My budeme letos díky tomu pokladu v bříšku doma s přáteli.......
29. pro 2009 v 09:45  • Odpověz
hupcza: máš naprostou pravdu, musí to přebolet, jiný recept na to není :wink: doufám, že je to pravidlo s tím druhým těhu a zlatíčkem :grinning: :grinning: :grinning:

laurinka:potrat se bohužel stává, ale člověk musí věřit,že to bude dobré, musí být optimista, jinak by se z toho zbláznil a hlavně ten stres může tím spíš uškodit. Já jsme měla tehdy problémy od samého začátku, krvácení, bolest a podobně...teď je mi až podezřele fajn, takže si říkám, že to přece musí být lepší :sunglasses:

my na silvestra odjíždíme zítra, jezdíme každý rok ke kemarádovi na chatu...jen přemýšlíme, jakou najít výmluvu, že nepiju:slight_smile: nechceme to nikomu ještě říkat,dokud nebudeme vědět, že je vše OK :wink:
29. pro 2009 v 10:51  • Odpověz
autor
breberu: my to taky říkat nechceme, ale já naštěstí vůbec nepiju, takže to mám v poho......a nemůžeš říct, že užíváš nějaké léky?|??? na nějaký zánět třeba.......
29. pro 2009 v 11:09  • Odpověz
jo, ty léky jsou horkým kandidátem... :wink:

všimla jsem si, že jsi ze zlína, to jsme skoro sousedky :grinning:
29. pro 2009 v 11:32  • Odpověz
autor
breberu: jj, to je pravda......všimla jsem si, že vsetín je blízko......
a ty léky mi připadají taky nej výmluva, co jinýho.......
29. pro 2009 ve 12:23  • Odpověz
sinix • 3d, 5tt • 25. prosinec 2009 v 19:54
Tohle jsem jsem našel pod stromečkem . Je tu ještě někdo takový?

kaci1 • snž • 25. prosinec 2009 ve 20:00
sinix, tak to ti moc gratuluji! .-)
Taky jsem si moc přála,aby je manža letos pod stromečkem našel,ale bohužel.-(
A jak se cítíš?

sinix • 3d, 5tt • 25. prosinec 2009 ve 20:40
Ahoj kaci, děkuji. No vzhledem k tomu, že jsme se snažili od srpna, tak jako po dobře vykonané práci... Samozřejmě jsem šťastný a plný dojmů.

To je mi líto, že vám to nevyšlo pod stromeček, ale držím vám palce, aby to vyšlo aspoň na sylvestra, nebo po Novém roce...

laurinka.22 • 5tt • 26. prosinec 2009 ve 21:00
Ahojky, my měli // teda taky pod stromečkem, ale až pětadvacátýho ráno...........
vyšlo nám to napoprvé, tak doufáme, že to bude vše v pořádku.......

sinix • 3d, 5tt • 27. prosinec 2009 v 11:35
Ahoj laurinko, moc gratuluji. To se Ježíšek jen trochu opozdil - holt toho má moc... Stihnul to až ráno

Vítej do klubu. Určitě bude všechno v pořádku, o tom nepochybuj. Držím palce.

aktekram • 1d • 27. prosinec 2009 v 11:39
Ahojky,
moc vám gratuluji. My našli // pod stromečkem loni. A letos už jsme měli pod stromečkem Petrušku.
Tak přeji mnoho zdravíčka

sinix • 3d, 5tt • 27. prosinec 2009 v 11:44
ahoj aktekram, děkujeme. To je taky pěkné Tak ať vám pěkně roste a dělá vám jen samou radost.

antana123 • 7tt • Včera v 09:19
Ahoj ráda bych se taky přidala do diskuse,už sem jednou těhu byla zamlklé těhu ted druhý pokus tak snad to vyjde

sinix • 3d, 5tt • Včera v 11:50
Ahoj antano, vítej v diskuzi. Gratuluju a držím palce; určitě to vyjde.

breberuska • snž • Včera ve 12:48
Ahojte, já bych se taky opatrně přidala...my jsem se velké radosti na testíku dočkali dneska...mám ale velký strach, první těhotenství nedopadlo dobře, takže se teď radujeme strašně potichu, abychom to nezakřikli

il112 • 6tt • Včera v 15:04
Ahojte aj nam sa to podarilo a 22 nam to bolo potvrdene aj lekarom.Tak sme mali krasny darcek od stromcek

markes1 • 3d, 5tt • Včera v 16:49
Ahoj, taktéž vám oběma moc gratuluju. Je dobře, že se nám ty Vánoce tak vydařily. Tak hodně štěstí a buch buch na dřevo. Držím palce

antana123 • 7tt • Včera v 16:53
Ahoj zdravím ráda bych se přidala markes1 neměla si problém ani u jednoho těhotenství?

markes1 • 3d, 5tt • Včera v 16:55
Á koukám, že manžel si tu s vámi píše mým jménem Ne já jsem žádný problémy neměla. A doufám, že mi to vydrží i nadále...

antana123 • 7tt • Včera v 16:58
Aha a už si to vyděla na utz?já jdu zítra na kontrolu a bojím po prvním neuspěchu bojím ani nevím jestli by mělo být vidět už srdíčko?

markes1 • 3d, 5tt • Včera v 17:35
nene, moje Dr. moc nespěchá a objednala mě až za 4 týdny. Srdíčko má být vidět kolem 8. týdne.

antana123 • 7tt • Včera v 17:37
Aha takže zítra se toho asi moc nedizvím ,no já sem riziková tak já musím chodit na kontroly po 14 dnech no nic no

sinix • 3d, 5tt • Včera v 18:20
Ahoj antano, neklesej na mysli, příroda je mocná čarodějka a to, že se to poprve nepodaří, ještě nemusí nic znamenat. Uvidíš, bude to v pořádku. A navíc vidím, že budeš pod stálým lékařským dohledem. Medicína dneska umí zázraky. Držím ti palce.

mirenkam • snž • Včera v 18:24
ahoj , my bohužel ne. 23.12. jsem byla 14. den po ET a testík a krev vyšly negativně, tak na nás Ježíšek asi zapomněl, ach jo - jsme si moc přáli

antana123 • 7tt • Včera v 18:33
sinixi moc díky za podporu zítra se ozvu jak mi to dopadlo

sinix • 3d, 5tt • Včera v 19:37
ahoj mirenkam, to je škoda. Držím vám palce, ať to vyjde po Novém roce.

Antano, to je v pohodě. Určitě se ozvi...

komincena • Dnes v 01:10
Ahojky...tak se k vám s dovolením přidávám....sice neplánovaně, ale s radostí...jen mám docela strach, protože jsem vůbec netušila, že jsem těho a měla jsem antibiotika . zítra valím k doktorce ať mi poradí..tak snad bude vše ok

sinix • 3d, 5tt • Dnes v 09:45
Ahoj kominceno, jen se přidej a vítej. Určitě to bude v pohodě, uvidíš. Držím palce. Tak napiš, co ses dozvěděla, jo?

komincena • Dnes ve 13:35
Nazdarek, tak vsechno je ok. Antibiotika nevadila- byla to penicilinova rada.Mimíska jsem uz videla. potvrzen 4.-5. týden.
Huraaaaaaa
29. pro 2009 ve 14:10  • Odpověz
ahoj holky :grinning: jenom k vám načuhuju,abych tichounce pogratulovala breberušce :dizzy_face: :dizzy_face: jsem moc ráda,že se vám hned zase zadařilo :dizzy_face: a samozřejmě gratulace vám všem ostatním - už se těšim až budete rodit, protože to už to budu mít za sebou :grinning: :grinning: tak si užívejte těhulkování a ať je všechno v pohodě :dizzy_face:
29. pro 2009 v 16:31  • Odpověz
latunka: moc děkuju:slight_smile: ani jsem vám to do diskuze ještě nepsala, protože to nemáme ještě od MUDr potvrzené, ale že se nám to zase podařilo je úplný zázrak, snad to tentokrát vyjde až do konce:slight_smile:
29. pro 2009 v 16:49  • Odpověz
:slight_smile: Ahojky...pro nás to bylo opravdu překvápko....ale krásné....dneska jsem byla u paní doktorky a civěla na monitor jak v jiříkově vidění...krása...další kontrola až ke konci ledna, kdy dostanu průkazku...
29. pro 2009 v 17:47  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
lauri:nemá smysl se stresovat dopředu :wink:
teoretických krizových variant jsou tisíce -jen si to pěkně užívejme :wink: ...připravit se na to stejně nedá - tak co

na silvestra jedeme ke známým na chatu - mají ji na sjezdovce
a asi si stejně jako loni nezalyžuju :sweat_smile: - jsem celkem ucházející lyžař -ale člověk nikdy neví,kdy do něj šustne nějaký rozjetý puboš a tomi fakt nestojí za to

jinak s nepitím problém nemám -jelikož ještě kojím :grinning:
29. pro 2009 v 17:57  • Odpověz
holky já taky jen nakukuju s gratulací breberusce. Představ si breberusko, že jsem druhá, která po tobě odpadla ze srpnovek. 26.12. SP v 9tt. hrozný, ale čekala jsem to, pořád špinění a na UTZ to nebylo asi taky úplně ok. 26.12. jsem hned byla na revizi, jenom mně dočistili, ale hledím už dopředu, nic jiného nemá cenu a chtěla jsem se tě zeptat. Neříkala MUDra nic na to že zkoušíte takhle brzy? Ale ty jsi byla asi bez revize jako po normální MS viď?. Mně totiž můj doktor řekl že můžeme klidně začít po další MS, že je to malý zákrok, ale v nemocnici říkali půl roku, no to už bych byla v důchodu. Jsem strašně nedočkavá, ale zas abych to neuspěchala. Ještě se čistím, MS teprve přijde, takže nervíky, mám to zkusit? Mám počkat? Jaké ti dali hormony prosím tě a za jak dlouho se zadařilo? Byla ovulka normálně po SP? Hodně jsem na tebe vzpomínala když jsem začala mít problémy, ale září už asi nestihnu, abych se k vám přidala, i když bych moc ráda. Zatím pa.
29. pro 2009 v 18:08  • Odpověz
had: otázkasice nesměřuje na mě ....alejá před dvěmi lety měla podobné vánoce :confounded: ....a začalijsmeopět hned v lednu poprvní ms a můjgynekolog to schvaloval
nakonec - dříve ženské o takovém potratu v tomto stádiu ani nevěděly - bylo to považováno za opožděnou ms,protože to v tomtostádiu nedokázali diagnostikovat :wink:
držím palec :wink:
a jedna rada ode mě:nevěř řečem,že pak to jde samo a že je ženská jako pohnojená -mi tohle říkali v dobré víře napotkání a já s každou další ms byla víc a víc v háji ..pěkně si plánuj,užívej, ale neupínej se :wink: (zapadlajsemaž popůl oce -přesně měsíc poté,co jsem zčala plánovat na delší horizont než do další ms)
29. pro 2009 v 18:17  • Odpověz
díky hupi, já si to totiž taky myslím, že když budu čekat, může se stát, že se to povede až za hodně dlouho, můžou se třeba ještě udělat srůsty nebo já nevím co a taky co si budeme povídat, s každým měsícem se zvyšuje riziko vvv v mém věku. No hlavně aby dorazila MS, na kontrolu mám jít v polovině ledna, tak si řeknu o Utrogestan (doporučili v nemocnici) no a pak to nechám na přírodě. Teď baštím Femibion.
29. pro 2009 v 18:23  • Odpověz
holky tak ja se taky hlasim!!!!!! zitra jdu k dr:slight_smile:
29. pro 2009 v 18:31  • Odpověz
lajlo, super, gratuluju :wink:

známe se ze září 2007 :slight_smile:
29. pro 2009 v 18:33  • Odpověz
hadonoshka: to je mi opravdu moc líto.. jak už jsem tu psala, člověka to musí přebolet a hupcza má pravdu, užívat si a hned se na to neupnout.

my jsme byli přesvědčení, že to nevyjde takto brzo. já jsem na revizi nebyla, problém byl v tom, že jsem měla nízkou sliznici a díky tomu se mimi špatně uchytilo a neudrželo na přelomu 6 a 5tt. Dostala jsem estrofem a proveru, k tomu jsem poctivě pila 3x denně kontryhel a kamarádčina maminka, co dělá na porodním mi doporučila 3x denně femigard. Ovulku jsem měla normálně a bez problémů. Nevím, co z toho všeho, co jsem užívala pomohlo a v jaké míře, myslím, že je to spíš zázrak, že to vyšlo :slight_smile: snad to tentokrát dopade lélpe.

pokud ti doktoři radí aspoň měsíc po revizi počkat, asi bych je poslechla...ale nemám zkušenost.u MUDr jsem ještě nebyla, tak snad mi nevynadá :grinning:

drže se, bude zase fajn!
mam po potratu v cervnu..tak se ted modlim aby to bylo v poradku...v polovine prosince jsem byla na kontrole , podle dr ovulka neprobehla..podle me ano:slight_smile: a je to tu:slight_smile: dve carecky:slight_smile:))) a k tomu mi dal clostylbegyt kdybych chtela rychle otehotnet:slight_smile:)) tak mam doma 4 baleni:slight_smile:
Ahoj holky, jsem zářijovka 09 a přesně loni jsem v tuto dobu objevila krásný, tlustý // a dnes mám doma malého prďolku :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: , takže vám přeju krásné těhulkování se šťastným koncem a ať jste tady bezva parta :wink: :dizzy_face: !!!
29. pro 2009 v 18:35  • Odpověz
lajla: moc gratuluju!
marge ja viim:slight_smile: a co u vas noveho? zari jen procitam..ale uz jsem tam nepisla ani nepamatuju :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
a moc holky dekuju..snad se to tentokrat povede :slight_smile:
29. pro 2009 v 18:36  • Odpověz
juu holky to je krasne, uz je i zari 2010 :slight_smile:
gratuluji vam vsem zatim ke // za chvili k srdicku, prvnimu kopanecku a ke vsem radostem,ktere vam deti prinesou :slight_smile: opatrujte se.
29. pro 2009 v 18:41  • Odpověz
Ahoj všem, můžu se taky přidat - ač chlap?

komincena: Tak to rád slyším, že je všechno v pořádku. U těch antibiotik záleží jakého jsou typu, naštěstí tohle byla "ta správná" :slight_smile:

Jinak všem gratuluji a přeji pohodový průběh těhotenství. :slight_smile:
29. pro 2009 v 18:49  • Odpověz
sinix: no byla ve mě malá dušička, ale potom se mi strašně ulevilo :wink:
29. pro 2009 ve 20:06  •  čeká miminko, termín má v září 2010  • Odpověz
autor
Jé vás tady přibylo......hned vás jdu připsat do tabulky, jen písněte své údaje...... a samozřejmě moc moc gratuluju

laurinka.22.................22let, Zlín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Laura - Tobiáš
breberuska.................27let, Vsetín, 1. dítě, TP: 6. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
marge.......................28let, Praha, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
markes1.....................xxlet, Praha, 4. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví, Blanka - Lukáš
tertom.......................29let, Plzeň, 2. dítě, TP: 7. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
hupcza.......................xxlet, Nový Jičín, 2. dítě, TP: xx. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví.....
komincena..................xxlet, ????, 1. dítě, TP: 2. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,
lajla............................xxlet, Ostrava, 2. dítě, TP: 4. 9. 2010, zatím nevíme pohlaví,

sinix: klidně se přidej, ale do tabulky tě psát nebudu, když tady máš manželku......

jinak já ovu neměla vůbec, cykly i šedesát dní, hrůza....doktor mi napsal clostilbegyt, zabral, uvolnila se mi dvě vajíčka, takže budou možná dvojčátka a pomohlo to hned. mám ještě jedno balení doma, říkal, že když budu těhu, že mu to mám přinést......tak už se na to těším, ale tento týden má dovču, takže se objednám až v pondělí......
29. pro 2009 ve 20:15  • Odpověz
kominceno, to věřím... A jde se dál, jen tak dál, ať je všechno v pohodě. :wink:

laurinko, díky za pozvání. To je mi jasné, kdybys mě tam přidala, mohlo by to mást. Ostatně my s manželkou opravdu jedno jsme, takže když ji v tabulce vidím, vidím tam i sebe... :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
lauri: dopiš mi: věk 31, a předpokládáný tp dle ms 5.9 .....holčička bude anna (to mám jasnouž od 12,13 ....no kam moje paměť sahá a manžovi se taky moc líbí) apokud to bude kluk, budememít opět mnohaměsíční dilema :grinning:

sin: tak to jsi odvážný,jsem zvědavá,jak dlouho ty těhu-řeči vydržíš :slight_smile:
29. pro 2009 ve 20:22  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.