• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojte holciny:slight_smile: zdravim:slight_smile: tak ja jsem po pondelni kontrole..rano v 6 na krev aby se videlo jestli HCG stoupa nebo ne...odpo na utz..prisla jsem a dr..no tak jste tady aby se vyloucilo mimod, nebo neprosperujici nitrod. ze pry hcg ma stoupat dvakrat za dva dny..no a u me to pry tak neni...tak se svleknete..tak uz jsem tak nejak sklicena vylezla na tu kozu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a on boli? boli? mezitim mi tlacil na vajecnik, hlavne ten levy, protoze pry jsem otehotnela z neho..a minule byl nejaky zvetseny..a ted rika, aaaa on se nam nejak zmensil...tak se na to podivame... kouka do delohy a aaaaaa copak to tu vidim? noooo to mam radost:slight_smile:)) vidite? tak toto je gestacni vacek..tam ten prstenec je zloutkovy vacek a toto to ztlustene je embryonalni tecka :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: mam Vam to jeste vysvetlit? :wink: tak to mam opravdu ale opravdu radost..embryjko jeste ani neslo zmerit, ale hlavne ze neco v deloze je:slight_smile:)))))) pry jsem mu udelala ohromnou radost:slight_smile: no po pravde on mi taky:slight_smile:))) a otehotnela jsem nekdy mezi 16-20.12, takze pozdeji nez se myslelo..no a ja koza jsem o tyden drive, kdyz jsem myslela, ze mam ovu, jela za pritelem do Olomouce z Ostravy na 4dny:slight_smile: abych si to pojistila..a pritom jsem mohla lezet hezky doma :slight_smile: a jeste jsem k tomu na ceste z Olmiku nabourala, coz nas stalo 40litru :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mam radost:slight_smile:)))
jen rano...delala jsem si tehu test, jsem fakt blazen :stuck_out_tongue_closed_eyes: a ta prvni carka normalka byla slabsi nez minule, ale zase tlustci:frowning2:((( tak uz se zase bojim :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. led 2010 ve 22:27  • Odpověz
Dobré ráno,

lajli: no to je snad ta nejlepší zpráva, jakou jsi tu mohla napsat :slight_smile: Moc Ti gratuluju!!! Už si testy nedělej, prostě jsi těhotná a basta. Kdy jdeš na další kontrolu?
6. led 2010 v 06:34  • Odpověz
lajla moooooc gratuluju :slight_smile: to je super! takže příště už bude i srdíčko!
a jak ti teda stoupalo to HCG, že se to doktorovi nelíbilo?
6. led 2010 v 08:33  • Odpověz
Ahoj všem.

Lajlo, z toho nemůžeš nic usuzovat. Klasické testy jsou dělané jen na to, aby ti řekly, jestli jsi těhotná, nebo ne. Rozhodně je nemůžeš používat na jakoukoli kvantifikaci. Důležité je, co ti řekl dr. Jinak též gratuluju.
6. led 2010 v 09:09  • Odpověz
Zdravím všechny.
Lajla: Super zpráva, gratuluju.
Včera jsem cestu z práce zvládla v pohodě. Kousek mě svezl kolega. Málem jsem mu musela prozradit, že jsem těhotná. Nabídl mi totiž práci. Jeho přítelkyně přestupuje v rámci firmy na jinou pozici a tahle její se uvolní. Je to pozice, na kterou jsem se před půl rokem hlásila, ale pak jsem se náhodou dozvěděla, že tam vzali ji. Moc bych o ni stála, ale teď se to jaksi nehodí. :grinning: Řekla jsem mu, že se s manželem snažíme o mimčo a nebylo by fér nastoupit do nové a práce a po chvilce jít na mateřskou, tak to vzal... Ale je fakt smůla, že ta nabídka přišla zrovna teď.
Ráno mi bylo zase strašně zle, zvracení jsem nakonec přemohla. Nejradši bych si nechala napsat neschopenku, protože mám i trošku zvýšenou teplotu a jsem unavená, ale nehodí se to. Za prvé ještě nevím, jestli je těhotenství ok a taky mám poslední týden v lednu dovolenou. Jedeme do Alp. Což je další smůla, protože jsem se moc těšila na lyže, ale takhle asi lyžovat nebudu. :frowning2:
Přeji všem hezký den bez nevolností. :wink:
6. led 2010 v 09:33  • Odpověz
Ještě k tomu výtoku. Mám ho taky. A někdy tak silný, jak psala hupcza. :sunglasses:
6. led 2010 v 09:34  • Odpověz
hezký den všem!
leba? tak to je smůla s tou prací, ale mimčo za to určitě stojí :wink:

já mám ráno problém s čištěním zubů, je mi na zvracení a ještě že mám většinou prázdný žaludek, tak to naštěstí ustojím :grinning:

v práci je to čím dál tím horší, jsem stále víc a víc unavená...nevím, jak dožiju do pátku :sweat_smile:
6. led 2010 v 09:47  • Odpověz
Ahojky, těhulky :grinning:

lajla: jé, tak to mám velkou radsot, že miminko tam je a je v pořádku. A je hezký, jak to bral pan doktor -žes mu udělala radost. :slight_smile:

Já jsem dnes zjistila, že musím přeorganizovat své ranní rituály, abych tam zařadila i jídlo :sweat_smile:. A teda je problém dojet do práce a cestou si nikde nedojít na záchod. Když sem dorazím, tak má první cesta vede na WC :grinning: Jinak je mi fajn, ale už bych ráda prcka viděla, ať se trochu uklidním.
6. led 2010 v 10:00  • Odpověz
breberuska: jo, únava, to je taky síla. Chodím spát v 21 hod. a už teď jsem unavená. Snad se to časem zlepší. :wink:
6. led 2010 v 10:01  • Odpověz
Ahoj holky zdaravím všechny :slight_smile:
6. led 2010 v 10:02  • Odpověz
berulka82:na dalšíkontrolu jdu 12.1 tak se bojííím aby bylo vše ok
6. led 2010 v 10:03  • Odpověz
kovalda: já taky chodím kolem 21, ale od půl 8 už zývám :sunglasses:
6. led 2010 v 10:11  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
tak já si tento týden ještě užívám spinkání do deseti.........spala bych teda pořád, naštěstí chodím ted do práce pozdějc.......
lajla: moc gratuluju, super.............ted jen at se mimísek drží............
já jdu přesně za týden a už se těším teda hrozně moc................
6. led 2010 v 10:12  • Odpověz
O únavě mi ani nemluvte. Usínám kolem už kolém deváté a od půlnoci se každou hodinu budím a převaluju, takže si vlastně ani pořádně neodpočnu. :cry:
6. led 2010 v 10:31  • Odpověz
laurinka.22: tak stávání v 10 ti závidím :wink: já stávám v 6 a je to běs :frowning2:
6. led 2010 v 10:33  • Odpověz
autor
breberuska: no, já to mám docela fajn, nejdřív vstávám do práce v půl osmé...................ale zase chodím spát až kolem půlnoci no......
6. led 2010 v 10:34  • Odpověz
antana: neboj, všechno bude v pořádku. Jé, ty se máš, už jdeš v úterý, to bude hned :wink:

breberuska: já cestou domů začínám se zíváním - to je tak mezi 17-18 hod. A mám to i podobně jako leba - v 9 si lehnu a v noci se pak budím. Dnes jsem si v 1,30 v noci umývala vlasy. Ale to mne tak vyčerpalo, že jsem pak hned zase padla a spala :sweat_smile: A pokaždé, když se vzbudím, tak mám žízeň, jako bych byla na poušti. Tak vypiju sklenici vody a hádejte co, ano, pak mne zas budí plný močák :grinning:
6. led 2010 v 10:37  • Odpověz
laurinka: jé, nejdřív kolem 8, to je sci-fi, tou dobou už bývám v práci, anebo někde poblíž.

já vstávám většinou v půl 6 :unamused:, ale uklidňuje mne, že už jen půl roku :grinning:
6. led 2010 v 10:43  • Odpověz
jj, dámy, naprosto vás chápu. Já taky zívám a to nejsem těhotný... :grinning: :grinning: :grinning: Už aby bylo jaro, snad to bude lepší...
6. led 2010 v 11:03  • Odpověz
čauky

lej: tak to je dobrá zpráva :wink:..gratulace

leb: toje škoda ....ale i tak to zahřejenasrdíčku,když s tebou šéf počítá,ne :wink:

ad spaní: taky bych prospala soudný den ...včera měl ondří noční hodinový hysteráček(snad první noční ve svém životě), takže jsem mělaco dělat,abych zůstala vlídná a nad věcí :sweat_smile: ....ráno jsem byla jak praštěná

laur: teda chrupání do desíti bych si dalalíbit ...ooo jééé :slight_smile:
6. led 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
kovalda: půl roku? plánuješ jít v šestém měsíci na neschopenku?
hupcza: no jo no, když já se prostě nemůžu vzbudit dířv.....................a zase co, až budou doma dětičky, tak to nehrozí..................i když s mým manželem bych se nedivila ničemu, on bude schopný starat se o mimíse a nechat mě odpočívat..............................ne denně pochopitelně......................
6. led 2010 v 11:35  • Odpověz
hupcza: pane jo, jsi dobrá, žes to ustála. Toho se po pravdě bojím, až budu nevyspalá, dítě mne bude potřebovat, bude křičet a já nebudu schopná být tak vlídná,jak bych chtěla a bude mne brát hysterák. :confounded: No, snad miminko bude po mně, když mne nakrmili, tak jsem usnula :wink:
6. led 2010 v 11:38  • Odpověz
laurinka.22: kdepak v šestém měsíci, však jsem v půlce druhého. když mám termín 5. 9., tak 5. 7. je první termín odchodu - 8 týdnů před termínem anebo druhá možnost - 6 týdnů před termínem. Protože bude léto, tak to asi vezmu těch 8 týdnů. No a ještě taky mám nárok na celou dovolenou letošního roku, což u nás je 30 dnů, tak si taky nějakou vyberu, ale ještě nevím kdy, to se uvidí. :slight_smile:
6. led 2010 v 11:43  • Odpověz
sinix: jj, na jaro se těším. Užívám si ale si sníh a zimu. Jsem ale jarní dítě - narozená v dubnu, tak to období miluju - když to všechno zpívá, kvete, vybarvuje se :grinning:

Teda dneska jsem unavená teda fakt dost. To se mi ještě nestalo, abych v poledne mlela z posledního. Snad pomůže krátká procházka na oběd.
6. led 2010 v 11:45  • Odpověz
laur: tak to máš fajn ...manža k tomu dospěl teprva v posledních týdnech ... jako nechtěla jsem ho do toho nějak tlačit ...nakonec - ten koho šidí je hlavně on sám, že ....sice přebalil a tak,ale technicky pořešil problém a pryč...a už se mu to začalo vracet ...víc juchalna babičku,co vidí jednou týdně ..tak asi naznal, že by čas od času mohl dorazit o kapku dřív z práce a ondru vidět alespoň papat a nebo ho koupnout....
no ale i tak -chodí do práce,že,takže vyspávání nehrozí

kov:dobrá nedobrá - ono ti nic jiného nezbývá,že jo :sweat_smile:
ondří měl být taky dubňátko,ale zvládnul to o týden dřív,takže je březňáček :slight_smile:
letošní zima se mi líbí -sice když jsem dneska klouzala autem ve 20 cm sněhu a furt sypalo, byloto trošku divoké ...ale furt lepší než takové ty šedé plískanice
6. led 2010 v 11:58  • Odpověz
autor
hupcza: tak zase lepší ted než nikdy........
no můj manža je do dětí blázen,takže už se moc těší.............a my pracujem, jak potřebujem, takže když chcem, jsme doma a tak..........tak je to fajn, že se to dá přizpůsobit.....
6. led 2010 ve 12:11  • Odpověz
kovaldo, tak to se máš. Já si zimu moc neužívám, já jsem teplomilný. Proč se jen ten praotec Čech neusadil trochu jižněji? :sweat_smile:

hup, teda teď jsi mě dostala! Ani nechtěj vědět, co jsem četl místo koupnout. :grinning: Ufff
6. led 2010 ve 12:14  • Odpověz
sin :grinning: ....děti opravdu doma nebijeme :grinning: :grinning: :grinning:

laur: no u nás to taky není o zaměstnaneckém poměru ..jenže manža je tak trošku workoholik (teda on tvrdí,žene,ale všichni okolo jinak jo :grinning:) ....no ale postupně se dopracováváme k modelu,že nejen prací je člověk živ :slight_smile:
6. led 2010 ve 12:39  • Odpověz
kovalda: už uvažuješ jako já :slight_smile: taky si předběžně počítám odkdy zůstanu doma a už se na to moc těším
6. led 2010 ve 13:40  • Odpověz
hupcza: takže je Ondra beránek? To je moc dobré znamení :grinning: Máš pravdu, ať to zvládnu jakkoliv, prostě zvládnout to musím :slight_smile:
taky jsem ráda, že je sníh než takové to šedivé vzlezlé a mokré ble ..

lauri: to se máte, že si to můžete přizpůsobit. I když, nevím, jestli bych se v takovém případě k něčemu dokopala a obzvláště poslední dobou. :wink:

sinix: já si nějak dokážu užívat všechna roční období, ale je fakt, že teploty mi vyhovují nejvíce tak od 25 stupňů
6. led 2010 ve 13:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.