• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ojo:to jsem taky ráda to jo,jj sem mladá no :grinning: právě proto taky nechápu proč už mám takové problémy,no ale slyšela jsem že ty testy z te krve někdy ukažou naprostou blbost stačí něco blbě sníst nebo nějaké prášky brát a už to ukazuje jinak ale ja pravě prášky neberu no
u malé jsem takový problémy neměla :frowning2:
17. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
jé holky, podle toho animovanýho videa bude ten porod prostě brnkačka a hotovo za 3 minuty :grinning:
17. bře 2010 ve 20:31  • Odpověz
kov:to jsem říkala taky
17. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
kov kez by:slight_smile: zlaty oci:slight_smile: ale mozna se nekomu postesti :slight_smile: :wink:
17. bře 2010 ve 20:34  • Odpověz
kov homeo jsem zatim nezkousela ale zkusim se zitra domluvit s dr co a jak...
17. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
franci triple testy maji 40% nepresnost...
17. bře 2010 ve 20:36  • Odpověz
ahoj holky,
už jsem o5 z5 u vás :grinning: kuchtila jsem, pak manža dovez plovoucí podlahu tak jsme se kochali :slight_smile: Pak jsme měřili místnost na ložnici, ptž nám došly letáky a mají akci na postel s nástavbou, co chceme...tak jsme měřili, počítali, kalkulovali.....až jsem z té finální ceny sebou flákla do postele.... :angry:

ant: mamino neboj, určo nám řeknou výsledky, které chceme slyšet...musíme tomu věřit :wink: Taky si říkám, co se děje, když mě bolí bříško, když mě píchá....poslední dobou mě bolí jako před MS, jenže do toho i plný močák a možná větry...nevím.... :unamused:

jinak jsem mluvila s mamkou a ptala se, zda mě chlapeček nežďuchnul....a já, že ne a půl hodiny na to, ležím si na boku a lehounký žďuch...lehnu na záda a nic, střeva klidný a za chvíli zase už méně výrazné žďuch...tak se asi chlapeček hlásil o slovo, když jsme s mužem probírali, jak uděláme děcký pokojík
:grinning:
17. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
lajla:no tak ted už zase nevím,někdo mě ulkidnuje a někdo zase straší.ja jsem slyšela že to vubec nebolí,ano riziko potratu tam je 0.05 procent,plus zakrvacení do dutiny bříšní a ještě jiná ve stejnem procerntu,snad ja nebudu mít ještě větší smulu jako doted,je tady spousta lidi kteří jsou semnou a to mě drží nad vodou,kamarádky mi je líto že potratila ale to riziko tam je a ja nechci at se mi narodí postižené dítě protože nechci at se do konce života trápí a nemá s toho života nic víš,prostě chci mít jistotu a z te krve jistotu mítt nebudu nikdy protože už mi ji braly dvakrát :frowning2: dneska frčím budu tu zítra papa
17. bře 2010 ve 20:38  • Odpověz
holky ločím se papa a pěkný večer :slight_smile:)))
17. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
ježííííš já chtěla napsat děcák a napíšu děcký....takže dámy, nejsem blbá, má tam být dětský pokoj.... :sweat_smile: :sweat_smile:
17. bře 2010 ve 20:39  • Odpověz
ahoj rennu: vy jste takový kalkulátoři :grinning:
17. bře 2010 ve 20:41  • Odpověz
franci: už jsi se rozhodla, tak si s tím nelam hlavu. Pro tebe je to to nejlepší rozhodnutí a hotovo. To že by to některé z nás dělaly jinak je zas jen naše rozhodnutí. A ke všemu, určitě to dopadne dobře a ty si pak už budeš moci užívat to těhu až do konce v klidu.

antana: viď, do takovýho porodu jdu :slight_smile:

rennu: jé, tak prcek už se hlásí se svými názory a nápady :slight_smile:, to je dobře. :slight_smile:
Hele, už jsem potřetí koukala do alba a FURT TAM NENÍ FOTKA S PINDÍKEM :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 20:43  • Odpověz
franc:pa
17. bře 2010 ve 20:44  • Odpověz
rennu: super, gratulace ke kopanečku :slight_smile: to bude asi chlapák :slight_smile:
mě porod nejde spusti, asi našt. taky nemusím vidět vše, bych se pak bála ještě víc :grinning:
dobrou holčiny, a zítra držte pěstičky i s mimískama, taky budem držet všem :grinning:
franci drzim pesticky, urcite to bude v pohode..ja nevim jak bych se zachovala ja..ale asi bych taky sla, nesnesla bych to cekani..jinak koukam ze jsi 15tt to ti ty triple testy tedy delali nejak brzo ne? delaji se prece v 16tt... a dva tydny se ceka na vysledek, takze jestli ti je delali ve 13tt tak se nediv ze dopadly spatne...
a dobrou :wink:
ja ted dostala par zduchanecku taky:slight_smile:))) papap jdu spinkat doufam, ze dnesni noc bude o mnoho lepsi nez ta vcerejsi..a zitra jdu k dr a na triple...
17. bře 2010 ve 20:46  • Odpověz
lajla:dobrou
17. bře 2010 ve 20:49  • Odpověz
Tak dobrou, kdo jde spát, holky... Já se s těma střevníma problémama nepářu... Dám jim co proto... Teď jsem si dala trochu vařených brambor s roztaveným eidamem... :sunglasses:
17. bře 2010 ve 20:52  • Odpověz
nepárej se s tím
já ted ležím v postýlce s notáskem a cítím dloubání krásně :slight_smile:
17. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
tat:já zvažuju jestli si mám dát špagety ale bojím že mi bude špatně
17. bře 2010 ve 20:58  • Odpověz
Dej si je... My ty těhu nevolnosti přelstíme a přejíme... :sunglasses: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
kov: foto bude snad zítra, nebooooj :wink:

ant: taky ležím v posteli, na boku, noťas na nočním stolku a chlapeček můj už asi spinká....ono ty jsi přeci jen dál, než já.....já jsem vděčná za ty dva malé žďuchanečky. :wink: Jinak kalkulovat musíme, penízky nejsou, čekám na dorovnání z pojišťoven, co mi vypočtou a pošlou, jak jsem měla na podzim nehodu a tak musíme počítat a řešit možnosti...ono až budou děti, tak z manželova platu a mé mateřské nic už nepořídíme :wink:
17. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
rennu:to chápu to máš pravdu
mi nemáme ani vlastní bydlení to nás vše teprve čeká bydlíme u rodičů
17. bře 2010 ve 21:04  • Odpověz
Franci: taky budu držet palce, rozhodnutí je jen na tobě. Myslím si že ty čísla nejsou tak hrozný, podle mě to znamená, že z 900 dětí se narodí 1 s postižením, to není tak hrozné. Šance na to že bude mimi v pořádku je podle mě velká, neboj! Mě říkala kamarádka, o které jsem tu mluvila, stejně to je vždycky buď a nebo. Procenta nehrají roli. A ona si fakt užila......
to že doktoři říkaj věcí na rovinu je sice fajn, ale malinko naděje tu je vždycky. A někdy ta naděje dělá velký zázraky.

Já se jen zeptám, kdo tomu rozumíte víc, nebyl by lepší alternativou k amniu nějaký pořádný genetický ultrazvuk? Tam se taky dají poznat znaky konrétně třeba DS, nosní kůstky, srdíčko.

Franci: a nemusí být pravda, že by se dítě mělo do konce života trápit a být nešťastné a nic ze života nemít.
17. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
tat: jinak já zdlábla chleba s taveňákem a ředkvičky...na ty poslední dobou ulítávám :grinning: a hlavně se po nich neosypu jako po rajčatech nebo kyselém ovoci....a zítra se těším a okurek s kefírem, mňam :grinning: Jo a tuhle jsem si koupila přesnídávku, jsem na ni dostala chuť a už vím, kdo u nás bude dojídat po malém až najedeme na příkrmy .....náš pejsek, mohl se po tý ovocný přesnídávce umlátit :grinning:
17. bře 2010 ve 21:05  • Odpověz
holky taky se vám ted poslední dobou zakulatilo bříško a jde čímdál víc nahoru?
17. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
franci: rozhodla jsi se podle sebe, věříš, že děláš maximum a nenech si to vzít...každá na to máme jiný názor :wink: Věřím, že to bude v pořádku a držím pěsti :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:07  • Odpověz
Rennu: ředkvičky taky můžu. Dneska jsem snědla 3 svazky.

Já jdu taky spát, dneska jsem toho napsala až až :wink:
Jo a ty žďuchance vám teda závidím.
17. bře 2010 ve 21:08  • Odpověz
jo to co jsem napsala předposledně nechci Franci nějak lanařit nebo tak, snažím se respektovat názor každého, jen si prostě někdy nemůžu pomoct, no :pensive:
17. bře 2010 ve 21:09  • Odpověz
holky, co já budu zítra bez koníka dělat??? známí na icq moc nebývají když jsou v práci...chjo

ant: zakulacuje se mi, však mám od manži slíbené focení, myslela jsem, že v pátek, ale má přednášky od 8 do 20 a v sobotu totéž, tak až v neděli, hezky za světla :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.