• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
suik:dobrou
17. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
no zítra bez koníka to bude děs :unamused:
17. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
suik: hezké sny....

mně se spát nechce, manža šel venčit a pak musí ještě pracovat....v telce nic nedávají a ten zítřek bude dlouhý bez koníka :frowning2:
17. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
jdu spát
rennu:kdyby jsi se nudila mé číslo icq:378640624 uvidíš
17. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
ant: super, jdu tě vyhledat a přidat

jinak dobrou a krásné sny :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
rennu a co skype, nemáš? :wink:
17. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
ant: už tě mám v seznamu :slight_smile:

tat: :frowning2: nemám, bohužel.... :frowning2:
17. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
rennu:přidala jsem si tě?nebo jsem něco pokazila já tě tam nevidím
17. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
tat: ale náš pes ho má :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
ant: nepokazila, už to funguje :wink:
17. bře 2010 ve 21:24  • Odpověz
cože? pes? :confused:
17. bře 2010 ve 21:25  • Odpověz
tat: jojo, jsme moderní rodina, manža ajťák :grinning: né, teď vážně, má ho, protože si soused stěžoval, že štěká, tak abychom měli kontrolu, manžel mu ho založil, dal automatické přijetí hovoru a defakto ho z práce mohl odposlouchávat, víš??? A co jsme mu pořídili protištěkací obojek, byla to jen občas namátková kontrola, zda je zticha.....ale jinak jsme normální :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:31  • Odpověz
ježiši... :sweat_smile: :sweat_smile: :sweat_smile: :grinning: :grinning: :grinning: Tak já zítra zavolám s naším psem vašemu psovi... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
tat: kdyžtak pozítří :wink: , mám přeinstalovaný notebook, jak byl rozbitý a musím doinstalovat postupně vše....resp. manža až bude mít čas a nebo ho překecám....Máte pejska nebo fenečku??
17. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
Rennu, no právě že fenku. Nelinku :slight_smile: Jorkšíří slečnu... Tak to já ji zítra vykoupu, aby se tomu vašemu líbila... :grinning: :grinning: :grinning:
17. bře 2010 ve 21:42  • Odpověz
No nic, holky, já už pomalu budu odevzdávat noťas manželovi, ještě na něm něco potřebuje a kouknem na ten pořad o endoprotézách a jdeme spát... Možná ale usnu i dřív... Dobrou kopajícím bříškům.... :grinning:
17. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
Ahojky,
dnes jsem byla na tripel testech, tak bude 14 dní napětí :unamused: Mímíse jsem zase zkontrolovala na utz, a doktora jsem vyloženě přemluvila aby aspon typnul pohlaví, strašně nechtěl, ale nekonec se uvolil a já slíbila, že to zatím nikde nebudu povídat, když to není jistý:grinning:
Poslední dny mě bolí pánevní kosti, tak nevím jestli budu rodit slona, že už ted se roztahuju :angry:ale kolikrát nemůžu ani chodit!
Na začátku těhu jsem měla koutek na puse, začala jsem brát B6...opravdu to zabralo, ted mám koutky na obou stranách :grinning:

...jinak moc nestíhám, ale občas na vás kuknu :wink:
17. bře 2010 ve 21:49  • Odpověz
Anip, mě se taky udělal koutek...rovnou jsem na to vrzla Bactroban, ten mi předepsala zubařka při prvním těhu s Tomášem...měla jsem ho hrozně rozpraskaný a nechtěla mi tak trápit otevíráním pusy :sweat_smile: a můžu říct, jedno namazání a pohoda :slight_smile: :slight_smile:

Franci, no naprosto tě chápu i tvoje pocity :wink: jednala bych stejně, tak budu držet palečky :slight_smile: :slight_smile:

mě ani nevadí, že nepůjde kůň, páč musím sešít Tomášovi vestu, co jsem upletla, přišít zip a zašít monterky, taky v klidu uklidim a uvařím... :slight_smile: :slight_smile: no net půjde, to je hlavní :grinning: :grinning: :grinning:

tak páá a dobrou všem :slight_smile:
17. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
tat: no jo to se bude vaše jorkšírka tomu našemu líbit, my máme totiž kokršíra :grinning: Tak zatím papá
17. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
Ahojte holky,
zdravím vás po dlouhé době :grinning:

U nás stále probíhá rekonstrukce jádra: všechno důležité už je zbourané a zase postavené :slight_smile: Teďka už malujeme a příští týden příjdou montovat kuchyň :slight_smile: Už měsíc bydlíme v nepořádku, tak si dovedete představit, jak se těším, až bude zase všechno hotové a uklizené :grinning:

Kontrola minulý týden byla v pořádku: UTZ nebyl, jen sme poslouchali srdíčko pomocí nějakého ...skopu. Už si nepamatuju, jak se to jmenovalo :slight_smile: Včera sem byla na odběrech na tripl testy a zítra si budu volat o výsledky :slight_smile: Tak sem zvědavá a mám trochu strach... to víte :grinning:
17. bře 2010 ve 22:36  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
jdu vás jenom pozdravit, nestíhám dočítat..................zítra se má koník předělávat, takže by měl být mimo provoz......já jdu na tripple a na kontrolu, tak se už těším............ :wink:
17. bře 2010 ve 22:57  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:
bez koníka to byla teda hrůza
mám výsledky triplů a jsou negativní riziko vývojových vad 1:15000
19. bře 2010 v 18:54  • Odpověz
Také zdravím po odstávce :wink: hlásím, že tripple testy nám také vyšly negativně :slight_smile:

Ant: my už jsme si gratulovaly :wink: Btw: byli jste na tom pivku?
19. bře 2010 v 18:58  • Odpověz
Ahoj holky,
tak vás vítám v novém :grinning:.
Doufám, že brzy taky přijdete na to, že už to funguje a ukážete se tu. Já už mám teda solidní absťák :slight_smile:

antana: gratulace k výborným výsledkům

rennu: naval fotku s pindíkem :grinning:

kali: taky gratulace ke kontrole a snad to jádro brzy předěláte, ať zas můžete normálně bydlet.

lauri: tak co kontrola?

Holky, já jsem se zrovna nacpala. Už jsem dál nevydržela odolávat a přestože se to v těhu moc nemá, dala jsem si Romadůr. Původní plán byl sníst jen půlku a druhou nechat manželovi. No což, nevyšlo to. Sežrala jsem 2 krajíce čerstvého chleba s máslem a romadůrem a zapila podmáslím a teď tu sotva funím, jak jsem nacpaná, ale maximálně SPOKOJENÁ :grinning:
19. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
rennu: gratulka k testíkům a kde je FOTKA? :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:02  • Odpověz
ahoj kovaldo zdravímto byla dlouhá doba bez koníka :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:04  • Odpověz
rennu:na pivku jsme nebyli teda zatím a myslím že asi nepůjdeme
19. bře 2010 v 19:05  • Odpověz
kov: fotka není, přes foťák to není vidět....zkusím, zda to půjde manžílkovi tím jeho foťákem....jenže ten mi teď psal, že na přednáškách asi umře :frowning2: je tam od osmi od rána. A syrečky se můžou? Jaks napsala Romadur, napadlo mě, že já mám syrečky v lednici a už sliním, jak pes :slight_smile:

ant: takže pohodový večer :wink:
19. bře 2010 v 19:09  • Odpověz
rennu:vypadá to tak :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
Ahoj holky, tak se hlásím po menší pauze, všem co mají dobré zprávy o miminkách moc gratuluju!!!

U nás je taky vše v pohodě, asi mi i krapet povyrostlo bříško, páč už si zapínám pásek u džín o dírku volněji :grinning:

Dnes jsme byli na NT screeningu, mám krásnou fotečku....miminko má 6,5cm a je prostě nádherné...koukala bych na něj klidně věčně, bylo pěkně akční, kopalo nožičkama, mávalo ručičkama, no až ještě povyroste tak si asi užiju, jestli bude pořád takhle atleticky laděné :grinning: Screening dopadl dobře, riziko malé, mimi má počet ručiček, nožiček, prstíků a hlaviček odpovídající normálu...podle PM bych měla být dnes 13+2tt, tak to prý nejsem - vskutku nová informace....:slight_smile:), je to tak o 5-6 dní později, každopádně prý je to tak malý rozdíl, že mi kvůli tomu TP měnit nebudou, takže teoreticky a v průkazce mám TP 22.9., prakticky to vychází na 28.9.....tak sice nevím, proč mi ten termín teda nedají podle UZ, ale to je fuk, mimčo se stejně narodí až ono bude chtít a vybodne se na všechny kalkulace...

Později přidám i foto miminka, teď letím koupat Jájuchu...

Jo a mám na víkend jen 1 dítě, babička si vzala Aničku na 2 dny na výlet na Moravu....je tu ticho a klid, Jája sama zdaleka nezvládá páchat takový bugr jako když jsou tu obě spolu....no jo, jedno dítě, žádné dítě, fakt na tom asi něco bude :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 v 19:13  • Odpověz
ahoj lami a gratulace k NT :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.