• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
ahojky!
ant rennu lam moc moc gratuluju!
já jdu na ten nt uz už v ponělí, už se mi to krátí. akorát tam asi půjdu bez manži a budu sebou muset vzít malýho tak doufám, že mě tam nechají zajet kočárkem, jinak nevím :unamused: .
19. bře 2010 v 19:18  • Odpověz
rennu: no, nic plesnivýho by se moc nemělo, ale když to nebudeme přehánět, tak si můžeme občas dopřát :slight_smile:

lamia: no velká gratulka k atletovi :slight_smile:

hele, holky já jsem z toho novýho koníka teda pěkně zmatená, okoukávám a očuchávm kde co a jak ... :fearful: :astonished: :grinning:
19. bře 2010 v 19:19  • Odpověz
ahoj laterno :slight_smile:
holky co říkáte na nového koníka?
19. bře 2010 v 19:20  • Odpověz
autor
Ahojky holky,
no konečně to spustili, nová verze je moc fajn......................
ant: gratulace k triplům, mně je brali, ale výsledek budu vědět až na další kontrole, 8. dubna, tak snad budou taky ok..........
lami: tak to si užíváš klídku...................a NT je super že?
nám ani pohlaví neřekli, protože mělo mimi pupeční šnůru mezi nožičkama, tak snad příště...................ale jinak super, mimi má kolem patnácti centimetrů, průměr hlavičky tři centimetry, super..............jak roste...............................
kov. já myslím, že jeden romadur tě nezabije, a syrečky se dají taky zvládnout.......................já to řešila hodně zezačátku, ale nemá se ani paštika a párek a já to stejně jím..................občas teda....................prostě nepřehánět to...... :wink:
19. bře 2010 v 19:23  • Odpověz
ahojky holky :slight_smile:,ted tak brouzdam po koníkovy a skoumám kde co je a narazila jsem na forum ZEMŘELO MI DÍTĚ,jen tak náhodou jsem se koukla a mužu říc že takových lidiček je mi fakt líto,se mi chce ted brečet a myslím že to jen hormony nebudou :frowning2: :cry: ,Jak ste se měly ty dva dny :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
laurinko tak gratulace ke kontrole :slight_smile:
lam: gratuluju ke zdravému atletovi :wink:

kov: syrečky nejsou plesnivý.....nebo jsou? :confused: to bych jinak nesměla už vůbec.
Díky!!! U nás to nakonec byla celkem pohoda, bc babička si před odjezdem s Aničkou vzala na hlídání i Jáju, což se mi fakt ulevilo, ne že by to tam Jája s náma nevydržela, to v poho, ale byla jsem objednaná na půl dvanácté a Jája chodí po 12 h spinkat, tak by byla přetažená....u babi usnula ve ve třičtvrtě na 12 a ještě v 15.h byla úplně tuhá....

Lat a kam jdeš na screening?? U Apolináře v pohodě nechávají kočárky dovnitř jezdit....
Taky jsem z nové verze dost mimo:slight_smile:))

Holky atlet nebo atletka byl úžasnej, skoro mi i začíná docházet, že jsem zas v tom :grinning: :grinning: :grinning: I manžel když koukal na monitor tak se usmíval jako totální tydýt, přesně jako já, člověka to fakt naprosto dostane :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
Ahoj holky, tak jsem se sem na novou verzi dostala až teď večer... Včerejší prohlídka v pohodě, jen utz nebyl... A dneska mám po OGTT křivce, takže příští týden jdu k diabetičce pro výsledek... :wink: Snad to bude dobrý, protože to už by fakt nevěděla, co mám jíst... :sweat_smile: Bezlepkově a ještě diabeticky... :rolling_eyes:

A teď Vás jdu dočíst... :wink:
19. bře 2010 v 19:28  • Odpověz
ahoj tat :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:30  • Odpověz
Mě se ta nová verze moc nezamlouvá, ale u mě je to asi o síle zvyku... nemám moc ráda nové věci, když staré slouží dobře a mám je "zažité"... :grinning: :sweat_smile:
19. bře 2010 v 19:34  • Odpověz
tat:souhlasím s tebou taky se mi moc nelíbí
19. bře 2010 v 19:35  • Odpověz
No ještě syrečky tady vytahujte, no bezva, zítra jdu pro ně do krámu, slintám jak tele :grinning:
antana: ahojky
Mě se hlavně teda líbí, že už se nemusím vracet, když chci pokračovat v příspěvkování... :sweat_smile: U staré verze to bylo nejjednodušší přes tlačítko zpět a přes menu v diskuzi, teď už se nevracím nikam, jen mi to nabídne, jestli chci zase přispět do diskuze... A já chci dycinky... :grinning:
lauri: jé, tak to máte krásný informace o prckovi a už je to velikán :slight_smile:

rennu: jj, je to druh plísně, ale je to taková dobrota :slight_smile: Když to nebudeš tlačit každý den, tak myslím v poho :slight_smile:

tat: tys byla na testu na cukr? to se chodí nějak mnohem později ne? Anebo ti to dělali kvůli té bezlepce??

lamia: já jsem z té nové verze taky zmatenka, ale už jsem některým věcem přišla na chuť. Třebasa si vaše alba dávám mezi oblíbené a pak by se mi podle všeho měly líp hledat. No uvidíme :grinning:
19. bře 2010 v 19:36  • Odpověz
Tak syrečky, jo? Asi budou zítra k večeři... Ba ne, jsme si řekli, že si upečeme buřt, jak říkal dneska náš malej, když si hrál na písku... :wink:
:grinning: ja miluju strašně brinzu,syrečky mi smrdí :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale prej sou dobré ale mě brání ten smrat abych je zkusila :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
franc:ahojky :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:37  • Odpověz
hele holky, když si otevřu něčí fotoblog, tak vedle fotky má takovej kreslenej obrázek. Někdy je to chlapeček, někdy holčička. Co to má jako bejt?
19. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
to nám to jako tipuje co budeme mít? či čo?
19. bře 2010 v 19:39  • Odpověz
Kovy, kvůli celiakii ne, jen jsem riziková skupina, když už jsem jednou těhu cukrovku měla, takže mě diabetoložka (kam musím chodi 1 x za rok na píchanec do prstu na kontrolu) poslala dřív... A pak půjdu, abych se moc neradovala ještě jednou... Jinak se chodí na OGTT asi ve 24 tt. Já byla v 16 tt a v úterý odpoledne se dozvím výsledky... Gyndař teda říkal, že už bych měla preventivně držet dia dietu, ale mě se do ní nějak moc nechce, takže si počkám na výsledky... :sweat_smile: A podle toho se pak zařídím... :wink:
kovalda:ahojky,to je asi podle toho jaké tam máš napsané jméno podle toho tam je obrazek,ještě nevím ale možná tam pujde dát fotka skusím to :slight_smile:
kov:nevím co to znamená super je že můžeš komentovat album
franci: bryndzu taky miluju. No já vlastně všeobecně miluju sýry. Syrečky moc nemusím, ale Romadůr, to je žrádlo :grinning:.
19. bře 2010 v 19:40  • Odpověz
franci: no třeba lamia má namalovanýho chlapečka, což bychom na tip na pohlaví dítěte brali, že? :slight_smile: U mne je taky kluk, což si myslím, že je taky pravda :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
Kovy, no nevím, co tam máte vy, maminky, co teprve dítko čekají, ale já tam mám u Ondráška normálně klučíka... U toho, že čekáme druhý mimi nemám žádnej obrázek... :confused: Tak nevím, co tím myslíš, já nakouknu k tobě, třeba porozumím... :wink:
19. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
antana: jak komentovat album? :unamused:
19. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
kov:no vidíš :grinning:
19. bře 2010 v 19:44  • Odpověz
máš kolonku kdxž se podíváš někomu do alba tak ho můžeš okomentovat
19. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Já ty kreslený obrázky nechápu... Hlavně nechápu, proč já tam mám taky chlapečka.... !!! Pomoc!! :grinning:
19. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.