• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
kov. můžeš si tam dát fotku manžílka, nebo dětí, které máš...................a taky do profilu zadat, až budeš vědět, jestli čekáš holčičku nebo kluka......................
mně se nová verze líbí hodně, hlavně že se po příspěvku diskuse nezavře, ale můžu pokračovat, pak není omezená velikost a počet fotek v albu, může se jednoduše měnit pořadí fotek, a celkově je to takové promakanější, takže já jsem spokojená, už mám dané svoje témata do oblíbených, takže se nemusí hledat mezi ostatníma, ale stačí kliknout oblíbené a najedou mi jen ty, do kterých píšu.........to je myslím fajn...............
19. bře 2010 v 19:46  • Odpověz
holky, já jsem z toho novýho koně totálně zmatená :fearful: . to mi bude trvat než na vše přijdu.
jinak já syrečky mám ráda a teď na ně mám docela chuť, ale nešla jsem do nich z obavy z listerie. možná, kdybych je zapekla s bramborama.
19. bře 2010 v 19:47  • Odpověz
Mrkněte se třeba na fotoblog Laurinky, u té se asi Koník nemůže rozhodnout, nebo si myslí, že čeká dvojčata, pokud je to tedy tip, jak tady tipujete... :grinning:
Jééé, fakt tam máme chlapečka??? :grinning: :grinning: :grinning:
kovalda:děkuji že si mi hodnotila muj fotoblog :wink:
19. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile: teda vy už jste toho nakecali :grinning:

já na koně ani nepomyslela, bylo tady tak nádherně, že jsme byli pořád venku :grinning: :grinning: :grinning: ale dneska začal Tomáš kašlat :unamused: přitom byl oblečený normálně, nijak jsem ho nesvlíkala, když bylo teplo...no asi to má zase k tomu zubu, ten první taky odprůjmoval a měl lehčí virozu :frowning2:

ant, gratuluji k výsledkům :dizzy_face: (teda doufám, že jsi to psala ty :sweat_smile: )

lauri, taky gratulace ke kontrole :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
holky ja se ted loučím zapnu se doma asi za pul hodky zatím papa ,a pomaliku at vas stihám pak dočíst .-)))))) :grinning:
19. bře 2010 v 19:52  • Odpověz
lauri: no, mně se teda taky spousta věcí na tom novém fotoblogu líbí, ale musím se rozkoukat a tak ... :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
ojo:díky i rennu měla dobré výsledky :slight_smile:
19. bře 2010 v 19:55  • Odpověz
Ojo taky mi holky často onemocněly při zubech a Jáje teď rostou přední stoličky a má zas 3 dny pěknej průjem....jako pokaždé, když jí roste zub...
19. bře 2010 v 19:57  • Odpověz
omlouvám se, že dělám některým zúčastněným chutě na syrečky :grinning: ....já nesmím plísně kvůli alergii, ale ty syrečky jsem doteď jedla...pokud by v tom měla být plíseň, tak to nesmím....a teď si je vzít ani nejdu, abych náhodou neměla reakci psychicky zapříčiněnou :unamused:
19. bře 2010 v 19:59  • Odpověz
holky pořád zvracívám ale jen ráno nevím co mám posnídat abych to nevyhodila :frowning2:
19. bře 2010 ve 20:08  • Odpověz
holky mi jdeme na 1 pivko tak zatím pa
19. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
Antano to je teda síla, takhle dlouho zvracet....ale holt to tak některé maminky mají...možná zkusit něco trochu sladkého a lehce stravitelného, třeba piškoty a čaj??

Jo jinak my máme už potřetí placentu vpředu..... :grinning: :grinning: :grinning: Takže zas je tam na mimčo blbě vidět a doufám, že nebudu mít pak problémy s monitorem jako u Anči....u Jájuchy to bylo v poho....
19. bře 2010 ve 20:10  • Odpověz
ahojte holky, tož konečně to zas jede. :slight_smile: už jsem se chtěla radovat, že mi program taky vyjel chlapečka, ale mám takové tušení, že je to prostě prostor pro fotku toho spolupachatele, který je odpovědný za naše poklady. Teda aspoň jsem namátkově nenašla nikoho, kdo by tam měl holčičku.
Holky přibíráte? já už 4kg. fuj, z mimáka to určitě není, ale z toho ŽRANÍ.
19. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
rennu já teda myslím, že v nich plíseň není. ale je to zrající sýr, tak ta listerie by tam mrcha mohla bejt.
ant tak to asi patříš k tý nešťasný skupině, co se prozvrací celým těhu :unamused:
19. bře 2010 ve 20:11  • Odpověz
anatana: jé, užijte si pivečko :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:12  • Odpověz
No možná na to Suzete kápla...se musím konečně taky kouknout :grinning: :grinning:

Suzete zatím jsem od poslední kontroly (to jsem ještě neměla nic plus...) nelezla na váhu, tak to asi zkusím zítra ráno :grinning: Ale taky mám poslední dobou pěknej hlad a chutě na samé nezdravé věci, se musím pěkně držet, abych měla nějakou aspoň trošku slušnou životosprávu....nemluvě o tom, že kromě nekonečné chůze každý den nezvládám vůbec cvičit, bc večer kdy na to mám čas padnu jak podťatý topol a hýbu maximálně očníma víčkama....
19. bře 2010 ve 20:14  • Odpověz
lamia: už zase placentu vepředu? aha a z toho může být teda nějaký zmatený monitor?

suzete: aha, máš pravdu, je to místo pro "spolupachatele" miminka :slight_smile: všechny tam máme kluky :slight_smile:
Jinak zatím jsem nic nepřibrala na kg, ale na cenťáky rozhodně jo, za poslední dny mi zase vyrostlo břicho jako blázen :astonished: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:16  • Odpověz
Teda leda bych dnes přemluvila muže na nějaké společné cvíčo, to by ještě možná prošlo... :grinning: :grinning: :grinning: Ať má miminko za odměnu nějaký bonusový endorfin :grinning: :grinning:

Jsem mrtvá smíchy, manžel pustil tv kde běží Discopříběh a Jája je úplně fascinovaná těma šílenejma hitama co tam jsou a trsá jak o život
:grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 20:17  • Odpověz
autor
tat: to v mém fotoblogu ty dva obrázky jsem jako já a manža....................ty z vás, které tady mají v profilu svou fotku (já ne), tak tam máte jen chlapa, vedle svojí fotky.............ale já tady svoji nemám, takže tam mám místo na obojí.............v profilu můžete dát fotku chlapa, napsat jeho věk, atd..................jako u dětí..................takže tak........... :grinning:
19. bře 2010 ve 20:21  • Odpověz
Kov u Johanky to bylo úplně v poho, ale u porodu Aničky PA nemohla trefit to správné místo pro snímání srdíčka mimča, pořád vypadával signál a prý se to stává právě u placenty vpředu,jak je tam ta vrstva navíc.... ačkoliv bůhví, podruhé to fakt bylo bez problémů....u Anči mi kvůli tomu nakonec šoupli tu vnitřní elektrodu, což mi připadalo děsivé, bc jsem samozřejmě netušila, že se dítko do půl hodiny pak narodí a s vnitřní elektrodou se samozřejmě nemůžeš hýbat a vleže teda ty kontrakce fakt humus....s Jájou jsem ty nejhnusnější těsně před tlačením prodýchala ve stoje a byť mi přišly silnější než prvně, tak ve stoje v předklonu to bylo mnohem mnohem snesitelnější....
19. bře 2010 ve 20:23  • Odpověz
lamia: aha, no tak to jsem ráda, že mám placentu na zadní stěně.
19. bře 2010 ve 20:28  • Odpověz
Ahoj holky,

pár dní tady nejsem a už je tu nová verze, tak super. Jenom se s ní musím trošku zkamarádit :grinning:

Dneska jsme s Kubíčkem byli na veletrhu For Kids, tak jsem si přinesla zavinovačku z Malvíka, dostane ji každá těhule, když předloží těhu průkajdu, tak mám radost.
A Kubíčkovi jsme koupili odrážedlo First Bike :slight_smile: Jinak to tam byl fakt mazec, hlava na hlavě. :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Poslední dobou nejsem nějak v obraze, tak doufám, že jste všichni v pořádku :wink:

Včera jsem byla na odběrech na tripple testy a 29. jdu do poradny, tak doufám, že už budou i výsledky :slight_smile: Už jsem objednaná 20.4. na UTZ ve 20tt a 29.5. na 4D :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:35  • Odpověz
Marge: stoji to za to ten veletrh? taky bych se kdyztak podivala...
19. bře 2010 ve 20:40  • Odpověz
Marge taky uvažuju na For Kids zajít, bc tam bude z Brány sleva na plínuše, teď v úterý jsem tam byla (teda na Bráně...) a paní prodavačka mi to říkala....takže pro všechny budoucí látkařky - asi se vyplatí tam zajít, jste-li pražské či poblíž....

Jinak jsem si v úterý opravdu udělala radost - Jájuša dostala nové dvoje plenkové kalhotky plus jedny super tepláčky z bambus. látky, Anička dostala knihu Maminčino bříško - pro děti o těhotenství, takže už zná placentu a pupečník a její ježečci v bříšku taky mají prý šňůrky z bříška do placenty a jsou hlavičkou dolů a děsně kopou...no mazec... :grinning: :grinning: :grinning: Akorát mi kochání se na Bráně zabralo dost času, tak sobě jsem nekoupila nic, ale já stejně radši nakupuju holkám :grinning:
19. bře 2010 ve 20:42  • Odpověz
mankote,co se tady stalo ...kde je mk :astonished:
19. bře 2010 ve 20:48  • Odpověz
AHOJKY JSEM ZPĚT :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:54  • Odpověz
LAMIA:ahojky mohu se tě na něco zeptat? :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:56  • Odpověz
Tak možná to tak s těma obrázkama je... Protože Laurinka si ještě nedala fotku do pasu uživatele, takže jako jediná z nás tam má fotku holčičky i chlapečka... :slight_smile:
19. bře 2010 ve 20:57  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.