• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
suzete: záleží, co tam hledáš. Já jsem tam šla hlavně kvůli tomu odrážedlu, chtěla jsem si ho pořádně prohlédnout a taky ozkoušet :wink: Určitě je to tam super, je tam toho spoustu na koukání i ke koupení ale opravdu nejhorší je se tam mezi těma lidma prodrat... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
lam: dneska tam snad byla i nějaká předváděcí akce s látkovkama :wink: Mají jich tam opravdu hodně.
19. bře 2010 ve 21:02  • Odpověz
Marge no pro mě by bylo určitě lepší tam nejít, jinak si zas koupím i to, co nepotřebuju.... :grinning: :grinning: Nejhorší totiž je, že k vlastnímu látkování toho potřebuješ hrozně málo, ale jak Tě to jednou chytne, tak Ti to nedá nekoupit si tu a tam nějakou vymazlenou novinku :grinning: :grinning: A co odrážedlo?? Taky o něm uvažujeme, tak budeme rádi za reference...

Franc klidně se ptej...

Hup taky jsem koukala jak puk, neměla jsem ani tucha ani o odstávce ani o změně...
19. bře 2010 ve 21:06  • Odpověz
lam: odstávku jsem nezaznamenala ..ale ...no já jsem leta zvyklá už od beremese ..comi to jako dělají :-O :grinning: :grinning:

jinak s tím látkováním - zcela programově se vyhýbám takovým obchodům,což není problém- v okruhu cca 50 km žádný není :grinning: .....jinak bych taky utratila majlant
19. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
lam: odstávku jsem nezaznamenala ..ale ...no já jsem leta zvyklá už od beremese ..comi to jako dělají :-O :grinning: :grinning:

jinak s tím látkováním - zcela programově se vyhýbám takovým obchodům,což není problém- v okruhu cca 50 km žádný není :grinning: .....jinak bych taky utratila majlant
19. bře 2010 ve 21:10  • Odpověz
lam: na stránkách Malvíka si můžeš vytisknout vstupenku zadarmo :wink: Tak alespoň někde můžeš ušetřit :grinning:

Jinak k odrážedlu, docela jsem to sondovala jaké koupit a nakonec zvítězilo tohle. Sedlo se s adaptérem dá dát dost dolu, takže je možné ho používat tak od dvou let. Navíc je lehké, žádné ostré hrany, dají se k němu zakoupit doplňky. Jsem s ním zatím spokojená, uvidíme co na to Kuba, dneska mu to moc nešlo :grinning: a to dostal řidičák od Městské policie :grinning: . Prostě se bude muset naučit držet rovnováhu, zatím ho víc zajímá okolí a hlavně ten zvonek :slight_smile: Hezké recenze na dětská odrážedla jsem našla na MMB v albu jedné paní, co jich prodává víc značek a jsou tam hezky popsané :wink:
19. bře 2010 ve 21:11  • Odpověz
Hup mojí jedinou záchranou bylo, že je Brána od nás fakt pěknej kusanec cesty....jenže teď dík Hugouškovi jezdím k dr na Karlák, no a tam už je to na Bránu pár ulic, že.....ale zatím se překvapivě držím zpátky, koupila jsem zatím jen ty kalhotky, co už Jája potřebovala...a na Hugouška by se něco nového sneslo, no znáš to :grinning: :grinning: :grinning:

Tak miminko už má fotku v albu :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:14  • Odpověz
marge: jé, tak to jste dobře nakoupili :slight_smile:

Holky, tak mne zas honila mlsná a dohonila - křupu si chipsy SENZA s příchutí ocet balsamico :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Marge dík moc, já bych o tom pro Andulku docela uvažovala....
19. bře 2010 ve 21:15  • Odpověz
Kov já včera dostala po letech šílenou chuť na hranolky, tak jsem koupila takové ty do trouby a normálně jsme ten pytlík s manželem napůl sežrali.....dnes jsem zas v krámě měla uplně brutální chuť na klobásu, ale to jsem teda ustála a nekoupila :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:16  • Odpověz
Ahoj holky, koukam jako blazen na ty zmeny...urcite budou ale k lepsimu :wink:
Syrecky i romadur bych si dala hned...ale sehnat to tu nejde :cry: a taaaaaaak moc bych si je ted dala. Vymyslete jine jidlo! My mame dneska vepro - bramboro - zelo....a uz se na to tuze tesim.
V utery jsem byla na odber kvuli triplum a pak jsem ficela do mesta poridit si tehurifle....pac ty normalni uz byly neunosně obtezujici. Hodila jsem fotku do alba. Jsou maximalne pohodlne....uz v nicem jinem chodit nechci :grinning:
Vsem kontrolam gratuluju....ja odpocitavam den po dni, az to nase prte uvidime....a to v puli dubna :slight_smile:
laur...15cm? Macek! Super!
lamia...plus minus nejaky den je v poho co? Hlavne, ze se ditko ma k svetu...ono je to sranda divat se na to, jak se tam miminko mrska a ty nic necitis...ja jsem z toho byla docela vykulena....
19. bře 2010 ve 21:17  • Odpověz
hupcza: jj, taky se zatím takovým obchodům vyhýbám. Teď potřebuju korunky natlačit jinam. Ale výstavní sleva, ... Kdepak, o víkendu odpočíváme.

lamia: jéje, tak jsem fotečku našla :slight_smile: Hugoušek je trošku rozmazanej, ale to je pochopitelný, když sebou tak házel :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:19  • Odpověz
Lam: tak si ho přijeďte k nám na Čerňák vyzkoušet :wink:
19. bře 2010 ve 21:21  • Odpověz
lamia: jj, ty do trouby jsou podle mého taky docela dobrá alternativa hranolek :slight_smile: A když to Hugoušek chce :grinning:

safryy: no, já bych ti romadůrek poslala, ale čeče nevím, jestli by ho nevyloučili pro zápach z přepravy :slight_smile: Jinak prcka uvidím taky až cca v půlce dubna, tak se můžeme těšit obě :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:22  • Odpověz
Kov fotka je to dost naprd, dr tam měla uložených pár super, kde bylo krásně vidět celé miminko i s ručičkama a nožičkama, ale vytiskla nám zrovna tuhle....no už jsem nechtěla zdržovat a jsem vděčná za jakoukoliv, kochám se tu už asi po stopadésáté :grinning: :grinning:

No Saf normálně jak mi tlačila dr tou sondou na bříško (docela hodně) a Hugoušek tam zrovna parádně čutal, tak jsem měla chvilku pocit, že to i cítím, ale na nestlačeném bříšku cítím prdlajs :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:23  • Odpověz
Marge dík, zvážím to :wink: :wink:

Kov já normoš nejím ani ty troubové hranolky, ale ty chutě jsou děsivé...dokonce mě chytla i chuť na majonézu, ale to má teda mimi smůlu :grinning:
19. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
safryy: teda, riflíky jsou super :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:26  • Odpověz
kov...ono by to asi neproslo, to mas pravdu :grinning: Vzdycky kdyz jsme doma na dovci, tak se takovyma a jinyma vecma laduju jak kdybych mesic nejedla... A kdy jdes v tom dubnu? My 15.4. :dizzy_face: Ty jsi prcka taky videla zatim jen 2x ze? Ja bych ten UTZ chtela mit doma....ale jak se mi zdalo, ze to strasne pomalu ubiha...tak s narustajicim briskem a pribyvajicimi kopanecky mi to uz tak nepripada...vzdyt uz budem za chvilinku v pulce tehu!!!! Silene. Uz se na broucka tak moc tesim :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:27  • Odpověz
Saf kalhoty vypadají skvěle!!

Holky jdu do postele, manžel tu nějak vilně pokukuje, tak toho se musí využít :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
lamia: já teda taky nejsem moc milovník hranolků, ale před měsícem jsem je taky udělala k obědu - ty vlnky do trouby :slight_smile: A i tatarku jsem si k nim dala. Prostě Žanetka/Víteček to chtěli :slight_smile: Pane jo, na co se budu vymlouvat, až porodím? :grinning: :sunglasses:
19. bře 2010 ve 21:28  • Odpověz
Hele a zrovna si pouštím Přátele a Rachel je těhotná a Ross jí říká, jen počkej za 7 měsíců, to budeš mít někoho tak úžasnýho, kterýho budeš milovat víc, než všechny svoje kluky a počkej, až tě to malý poprvé chytne za prst .... No, tak jsem si to představila ... a jsem naměkko ... :dizzy_face: :grinning:
19. bře 2010 ve 21:30  • Odpověz
lamia...tyjo, tak to jsi dobra, zes Hugouse citila....ale pri tom stlaceni a kdyz i vidis co se deje...tak proc ne :wink: ...a tim, ze mas tu placentu vepredu muzou nastat nejake komplikace? Teda krome toho, ze se blbe detekuje srdicko...

kov....dekuju....momentalne to je muj nejpohodlnejsi kousek obleceni co mam....nejradeji bych v nich i spala :grinning: O vikendu musim splasit nejake tehu teplaky na doma a podprdy....holky...to nejsou prsa, co se mi to vyboulilo na hrudniku.....to jsou jak manzel rika...poradna koziska :grinning:
19. bře 2010 ve 21:33  • Odpověz
lamia dekuju...uzijte si vecer :wink:
19. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
safryy: a co jsou ty riflíky zač? - jako značka? fakt vypadaj výborně
19. bře 2010 ve 21:34  • Odpověz
lamia: dobrou noc a hezké vilnění :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:37  • Odpověz
Dík holky, už fakt odcházím, jen jsem ještě naposledy koukla na Hugouška :grinning: :grinning: :grinning:

Saf nene, jinak je to úplně normoš....
19. bře 2010 ve 21:38  • Odpověz
ahoj holky tak jsem zpět :grinning:
19. bře 2010 ve 21:39  • Odpověz
kov...je to z obchodu s nazvem Peacocks....tady je to celkem zname, ale v cechach asi ne....je tu jeden vyhlaseny obchod s vecma pro miminka a tehu pbleceni....vsechno predrazene jako blazen....koukala jsem tam na rifle a ceny me otravily natolik, ze jsem se sla poflakovat po jinych obchodech a v tomhle jsem narazila na cele oddeleni tehu veci....tak jsem mela radost, staly cca 500,- tak myslim ani cena neni drtiva.... :wink:

antana...co prcek? Kope? :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
safry:těhu rifle jsou fakt super :wink:
19. bře 2010 ve 21:44  • Odpověz
safryy: to chápu, že se po příjezdu do ČR láduješ věcičkama, který tam nejsou k sehnání :slight_smile: Ještě nevím, kdy půjdu, v úterý mám jít na odběry na tripply. Nevím sice jestli tam půjdu, ale každopádně ten ultrazvuk ještě nemáme dohodnutej termín. Má to být kolem 20 týdnu, takže cca za 3 - 4 týdny. Ale už aby to bylo. Prcka jsem viděla jen 2x - při potvrzení těhu - asi 30 vteřin a pak na screeningu a to mimouš spinkal skoro celou dobu. Ale už jsou první šťouchanečky, takže jsem taky klidnější a líp to utíká, když má člověk nějakou "kontrolu" toho, že mimouš žije a tak .... :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
antana....kuju :wink:
19. bře 2010 ve 21:46  • Odpověz
antana: no vítej nám z5
19. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.