• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
saf:včera celý den nic a dneska až před chvilkou je klidek :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:47  • Odpověz
ale ve středu to bylo super úolně jasný dloubanečky to bylo super
já se na velký utz strašně těším jdeme 31.3 já se těším doufám že nám na jisto řeknou pohlaví at můžu koupit to povlečeníčko s vílou amálkou
19. bře 2010 ve 21:50  • Odpověz
kov...no ja prcka taky videla jen 2x....je to tyrani!!! :grinning: Ale nam se u druheho UTZ pekne mrskal....takze to byla velka zabava...fakt je ten, ze kdyz uz o sobe dava ditko znat, jsem mnohem klidnejsi...a taky si kazde rano poslouchame srdicko....a to me naladi do dobre naladicky a rozhodit me pak muze jen opravdu maloco :slight_smile:
antana...a citis, ze je to silnejsi? Moje kamaradka, co je o dva mesice dal si s prckem dala nedavno poprve pac pres brisko...pry prcek vytlacil rucicku, az udelal uplne boulciku :grinning: A tak z toho byla cela nameko :slight_smile:
19. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
antana....vsak Simonkovi by se vila Amalka taky mohla libit ne? :sunglasses:
19. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
no nevím není to hlavně vůbec pravidelné jednou je to silnější a pak zas nic tak se začnu bát jestli je vše ok no nevím co na to říct
19. bře 2010 ve 21:56  • Odpověz
saf:no nevím jak by v tom Šimon vypadal teda :grinning:
19. bře 2010 ve 21:57  • Odpověz
hlavně můžu říct že se mi hodně zakulatilo břicho a jde mi hodně nahoru a přibrala jsem už 6kg no děs :confounded:
19. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
taky se mi kulati....a taky to jde zvrchu tedka...drive se mi nafukoval podbrisek, ale ted se nafukuju uplne cela :grinning: A nahore mam myslim 3kg, pokud vaha nekeca....
19. bře 2010 ve 22:09  • Odpověz
tak to jseš dobrá já jsem teda dobrý cvíček hlavně se za chvilku do ničeho nevejdu :frowning2:
19. bře 2010 ve 22:12  • Odpověz
Ahoj, tak jsem taky tu, ani jsem to netušila, ale yl celkem abstáček,......no akrát ty změny :unamused: asi si budu dlouho zvykat :angry:
19. bře 2010 ve 22:16  • Odpověz
ahojky suik dala jsi si foto do pasu :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
Nekam se ti to miminko musi vejit prece :wink: A pak vetsinu nechas na sale a zbytek z tebe vysaje mala pijavka Julinka....a kdo vi, kolik budu mit nahore, az budu v tom samem tydnu jako ty....te jeste predezenu.....moje segra mela mezi patym a sestym mesicem 15kg navrh :grinning: Ale ona taky cekala male slune....tak se neni cemu divit....no ale shodila to max do roka mam dojem...vetsinu hned....a se zbytky bojovala :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:17  • Odpověz
no na to shazování jsem zvědavá to bude hrůza :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:18  • Odpověz
Hele, já tu mám fotku, vždyť jsem jí mazala.....no není už moc aktuální, ale aspoň víte s kým máte tu čest :wink:
Super je, že se může do diskuze dávat fotka, toho asi brzo využiju.....
Já furt nic, s tím kulacením, i když možná už ten špek není to co býval, je nějaký tužší a pevnější :sunglasses: .....váha se taky nehejbe, to co jsem shodila tam furt je.....já už se tak těším na bříško :dizzy_face:
19. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
Holky, pro dnesek se loucim....manzel nachstal nejaky film, tak jdu koukat na prvnich par minut, nez me to uspi. Zatim papa a pohladte za me briska :slight_smile:
19. bře 2010 ve 22:19  • Odpověz
suik:neboj bříška se dočkáš :wink:
saf:dobrou noc
19. bře 2010 ve 22:21  • Odpověz
no nic dobrou noc
19. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz
Tak já už jsem zpět :grinning:

Taky zatím nemám nějaký extra pupík, jako ráno vypadám víceméně pořád stejně, večer si pořád přijdu především nafouklá, ale ve čt dopo jsem byla s Jájou venku v manduce a jak jsem si zapla ten pás nosítka dole přes bříško a pánev, tak jsem měla trošku pocit, že už tam něco i tlačí....tak jsem teda Hugouškovi povolila ten pásek u kalhot, ať má dost prostoru :grinning: :grinning: ale jinak muž tvrdí, že večer už trochu bříško mám :slight_smile: :slight_smile: Jinak už Jáju moc nenosím, ale tentokrát jsme chtěly dojít až do toho MC a nechtělo se mi vláčet kočárek, tak jsem vrazila manducu do batohu a jak Jáje došel dech, tak jsem jí teprve dovláčela zbytek cesty....ovšem zpátky už se nesla celou cestu, zakousla se do popruhu a během cca 1,5min byla totálně tuhá, doma jsem jí vyndala, vysvlékla, přebalila...byla tak mrtvá, že ani neškytla a spala pořád dál :grinning: :grinning: :grinning:
19. bře 2010 ve 22:31  • Odpověz
Dobré ránko kočandy,
už v novém MK :slight_smile: mám po kontrole, vše vpořádku, jsem už v 17tt, utz nedělal a já si i něj ani neřekla, nechala jsem si ukončit neschopenku a výsledky krve asi ten sreening jsem v normě. Jen v úterý jdu na konzultaci do genetické lab., protože unás v rodině se vyskytuje vrozená vada srdce. Přibrala jsem poprvé od začátku těhu 1,5kg, ted mi už začíná docela chutnat, zejména mléčná čokoláda :slight_smile:. Dnes jdeme na narozeninovou párty, tak asi tuxíka budu pečlivě zásobovat dobrůtkama :slight_smile:.
Holky užijte si krásný jarní víkend.
20. bře 2010 v 06:53  • Odpověz
dobré ránko
alisek:gratuluju že je vše ok a užijte si narozeninovou párty :slight_smile:
20. bře 2010 v 07:18  • Odpověz
Dobré ránko všem,
koukám kolik jste toho ještě včera napovídaly :grinning: My si dali s mimoušem k snídani mazanec s máslíčkem :slight_smile:

Ali: prima oslavu :wink:
20. bře 2010 v 08:20  • Odpověz
rennu:vy si teda pošmáknete já zvažuju co sníst abych se nepozvracela :unamused:
20. bře 2010 v 08:23  • Odpověz
ant: chuděrko, mě to za poslední týden více méně povolilo, i když se mi také občas ještě udělá blivno.....a to blinkáš od začátku?
20. bře 2010 v 08:33  • Odpověz
Ali, gratuluju. Já mám taky asi jen 2 kg nahoře a taky mi teď mudr ve čtvrtek nedělal utz... Na to speciální pracoviště kvůli srdíčku půjdeme taky... Oba dědečci u nás mají špatný srdíčko a podělil nějakou vadu jako vrozenou i Ondrášek, tak můj mudr nechce nic zanedbat a pošle nás s druhým mimčem taky na nějaký spešl utz... :wink: Ale my prý půjdeme až tak za měsíc kolem 20 tt. Už se hrozně těším, že by mi tam kdyžtak řekli pohlaví mimča, přece jenom tam mají lepší utz... :grinning:
20. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
ne až ted ze začátku jsem měla jen návaly na zvracení no je to děs :frowning2:
asi si dám piškoty s čajem
20. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
tat:ahoj :slight_smile:
20. bře 2010 v 08:36  • Odpověz
Ahoj holky!!!

Antano tak zkus ty piškoty, třeba to udržíš :wink: Snad Tě to už brzo pustí, mimi už je veliké...ale znáš to, u každého jinak...

My máme další UZ až 11.5., to bude druhý velký, tak si ještě počkáme...no na druhou stranu do té doby už mimi ucítím hýbat, tak už ho nebudu tolik potřebovat vidět :wink: Každopádně fotku miminka si prohlížím od včera už snad pomilionté, člověk by řekl, že ho to napotřetí už tak nevezme, ale opak je pravdou, byli jsme oba fakt naměkko :slight_smile:
20. bře 2010 v 09:01  • Odpověz
antana:ahojky to jsemja Franci :slight_smile: objevyla jsem po dlouhých dvou letech svoje album ,ja jsem nevěděla jakou sem tam měla přezdívku ale ted už to vím a už se mužeš kouknout na fotky malé,doma budu mít práci z přehazováním fotek :slight_smile:
20. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
ahojky zdravím všechny :slight_smile: dnes mám docela dobrou náladičku jen kvuly toho že jsem našla stracené album z mojí dcerkou :slight_smile:,já budu mít velký ultrazvuk až po te amniocenteze a to 4.5 NECHÁM SI UDĚLAT I 3D FOTEČKU už se těším,a hlavně už chci mít amniocentezu za sebou a at už je dobře :slight_smile:
20. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
ahoj mamči,
teda vy zas jedete :slight_smile:
gratulace k úspěšným kontrolám a výsledkům :slight_smile:
safry: rifle super a ta cena taky paráda
my byli ve čt na tom screeningu. Ptala jsem se několikrát, jestli na něj není pozdě, že se mi to zdá dlouho. Tak pozdě bylo :frowning2:
Dr. mi řekl, že jsme o týden starší, že mě blbě objednali, takže nás už nemohli změřit :frowning2: Podle krve by to mělo být o.k., prstíčky, páteře, i hlavička snad vše v pořádku. 100% mi to ale nemohl potvrdit. Srdíčko jsme ale slyšeli, a jsme 14+3 a 8.68 mm no jsme asi obřík :slight_smile: Na pohlaví jsme se ptali, ale asi nic neviděl, řekl a není to jedno :slight_smile:
nevíte od kdy se může chodit na triply? já mám jít totiž př. týden, a to budu zas podle mě brzo 15 tt
jinak já mám nahoře dvě kila, a připadám si že mám už mega bříško, tak jdu v týdnu sehnat nějáké těhu rifličky :slight_smile:
20. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.