• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
autor
ahojky holky,
chodím ještě do jiných diskusí a ty už jsme si udělaly soukromé, tak se vás chci zeptat, jestli nechcete zamknout i tady tuhle diskusi..........................? petja mi teda psala, že jí to neva, když ji někdo čte, ale jde to udělat tak, že se dá seznam členek, které sem chodí a nikdo jiný nebude mít do diskuse (a tím pádem ani do albíček) přístup................
tak napište váš názor..........
20. bře 2010 v 10:38  • Odpověz
LAURINA:ahojky,ja už sem četla tvuj návrh.Muj názor je že to by byla škoda ne,myslím že maminek přibívá pořád a popovídat by si určitě chtěly,ja jsem taky nedavno přišla jako nová do diskuzí a to už jsem nějakou dobu byla na koníkovy registrovaná.Nějaká maminka swe určitě zase najde a bude si chtít popovídat a ty tím že tu místnost zamkneš jí nedáš tu možnost.No není to jen na mě názoru tady bude určitě dost já píšu jen ten svuj :slight_smile: Jak se jinak máš? a co mimi?
20. bře 2010 v 10:43  • Odpověz
autor
franciakova. kdokoli, kdo chce do skupiny přidat, může jen napsat zakladateli a ten ho přidá......................
ale jak chcete, není to vůbec nutné, je to spíš jen dotaz.....................já tady třeba jednu závistivou šmíračku mám, ale mně to moc nevadí, protože do této konkrétní diskuse nic soukromého nepíšu a albíčko mám uzamčené..........
je to prostě jen dotaz

jinak super, bříško už vykukuje i ráno, ale pořád je podle mě takové malinkaté......miminko super, byli jsme ve čtvrtek na kontrole a roste jako z vody, takže parádička........a co ty? :slight_smile:
20. bře 2010 v 10:54  • Odpověz
Ahoj holky při sobotě :slight_smile:,

tak já teda břicho už mám pořádný, už by to na mne poznal každej, si myslím :slight_smile:

alisek: super, že je vše O. K., užijte si narozeninovou oslavu a všechny dobroty ochutnejte :slight_smile:

beru: no, tak sice prcka už nemohli změřit, ale aspoň jsi ho viděla :grinning:

lauri: taky jsem nad tím uvažovala, zda ho nedáme soukromé. No a pak mne napadlo totéž co franci, že by se sem asi ještě chtěli přidat další maminky. Nevím, jak moc by je odrazovala zamčená diskuze. No ale každopádně, až se prckové naroděj, tak bych to zamkla, budeme dávat do alb fotečky dětí a některé jsou třeba i nahaté, tak ať to neočumujou nějací úchyláci.
20. bře 2010 v 11:03  • Odpověz
laurinka:no mě bříško roste taky jak z vody :slight_smile:,jinak na ultrazvuk jdu až 29 před tou amniocentezou,tu mám toho 31 víš.Uzamknuté albíčko ?Jak se to dělá?a jak poznáš že tě někdo šmíruje?No pokud to tak jde jako že stačí když ta nová napíše zakladately tak nejisem proti jen se chci ještě zeptat jak to ona zjistí že mu má napsat.ps:koukla ses na moje druhé album LUCINECKA222 ja jsem ho dneska po dlouhých letech objevyla a je tam moje dcerka teda po dlouhých letech po dvou letech přesněji :slight_smile: :slight_smile: jak chceš tak jukni.Copak ted děláš ja jsem v práci a čekám až odbyje 14 hodina a já pofrčím dom a spojím ty alba v jedno :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:04  • Odpověz
kovalda:ahojky zlatko :slight_smile: jo těch uchyláku se bojím taky,nikdy nevíš jaký blb se najde no :frowning2: už ses jukal do mojeho nového albíčka,teda staro nového :grinning: LUCINECKA 222 dneska jsem psala do diskuze
20. bře 2010 v 11:07  • Odpověz
franci: ty jsi v práci? no, do 14 hod už to není daleko :wink: TAk ať ti to uteče :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:08  • Odpověz
franci: jdu se kouknout :slight_smile:

Tak jo, kvůli úchylům a otravům jsem asi pro zamknutí. Když k nám bude nějaká maminka chtít, tak ať si napíše :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:09  • Odpověz
kovalda:prosímtě jak se zamiká to album aby do něj nemohly nějací uchláci :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:10  • Odpověz
autor
franci: zjistí to tak, že když na tu diskusi klikne, tak jí to napíše: Tato skupina je soukromá, pokud se chceš přidat, napiš interní poštu zakladateli.........
a jak poznáš, že tě někdo šmíruje? no jednoduše - když něco na koníka napíšeš a do týdne se ty informace dozvíš ve svém okolí - a ještě ti řeknou, která husička jim to řekla..........takže takto................ale já jsem zvyklá na závistivé lidi, mně to nevadí.....................jak jsem psala, nic co už moje okolí neví sem nepíšu, a to, že mám těhotenství v pořádku nebo že se máme s MM dobře mi ta šmíračka může akorát tak závidět, nic víc, že jo......... :grinning: :grinning:
kov: no tak já bych sem teda mimi nedala, kdyby to bylo veřejné..................i když v dnešní době si člověk bohužel nevybere, máš facebook a další stránky, kde mají stejně všichni takových fotek plno.......
20. bře 2010 v 11:12  • Odpověz
Ahojky kočky.
Tak jsem byli ve čtvrtek na sreeningu a všechno dopadlo na 1*... Miminko když jsem přišli, tak spinkalo a nechtělo se mů vstávat :grinning: Tak ho pan doktor musel probrat a probral a pak nebyl k zastavení :grinning: :grinning: No krásně se hýbal! Máme všechno co mít máme a jsme prostě nádherný!! :dizzy_face: :dizzy_face: Na tu fotečku co mám v albíčku koukám furt!! :wink: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 11:13  • Odpověz
eliska:shojky juváá tak to gratuluji že máš vše v pořádku,jsem ráda :slight_smile:Fotečka ti víšla krásně i ručička tam je trošičku vydět :slight_smile: moc pěkná a jak tak koukám tak máš teda pěkné bříško roste ti nádherně :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:20  • Odpověz
franci: Je tam vidět i ta druhá, ale má ji u hlavičky a tu druhou má vzadu :wink: No je kouzelné miminko, furt na to malé můžu koukat!! :dizzy_face: Bříško roste krásně a už hlavně zůstává a nemizí!! :dizzy_face: Je to nádhera! :dizzy_face: jsem š´tastná!! :dizzy_face: :dizzy_face:
20. bře 2010 v 11:22  • Odpověz
eli:ahojky
franci:ahoj
beru:není to brzo muj dr.říkal že se todělá od 15tt ale vetšinou přijdeme na kontrolu okolo 16tt neboj
20. bře 2010 v 11:30  • Odpověz
lauri: já vím, že takových fotek je všude plno - nahatá miminka a tak, ale nechci, aby tak někde koukali na moje mimčo. A taky je fakt, že tu píšeme jestli jsme a budeme doma a tak ... a to je taky dobrej "matroš" pro zloděje, .... Takže jsem pro zamčení.

eliska: jé, to je super, že je vše O. K. a že mimíšek se vám pak předvedl. A mluvíš o něm jako o chlapečkovi., takže hádali pohlavi?
Fotečka je krásná :slight_smile: A i tobě to sluší :slight_smile:

franci: jé, tak koukám na Klárinku. Kdy se narodila? Není taky v září? :slight_smile: Jsem dojatá a už se těším, až se nám taky nějaké takové mimíško krásné vyklube.
20. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
eli:moc gratuluju :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:31  • Odpověz
zamknout diskuzi no nevím možná až se to narodí zatím můžou pořád chodit novétěhulky nechám to na vás všech podrobím sevětšině
20. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
eliska:krasnoučké :slight_smile: věřím že si štastná :_) jak chceš mužeš kouknout na moje první album které jsem našla po 2 letech psala jsem tady dneska do diskuze jako lucinecka 222 a tam je album zm mojí dcerkou Klarkou dneska ty alba doma spojím :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:33  • Odpověz
kovalda.anO kLARINKA SE NARODILA 7 ZÁŘÍ .-) mužu ujistit že to je radost .-)))
20. bře 2010 v 11:35  • Odpověz
antana:ahoj
20. bře 2010 v 11:36  • Odpověz
Ty jo to je teda síla,ti šmíráci..ale já sem se s tím teda za celý 3 roky co přispívám nesetkala,aby někdo těžil,či mi připomínal moje slova na diskuzích,spíš vůbec neví,co modrej konik je a taky nikdo nezná můj nick a to by byla dost náhoda,kdyby zrovna věděli že to sem já a poznali mě.A stejně je mi to fakt jedno.Nepíšu nic,za co bych se musela nějak omlouvat zpětně,či někomu něco vysvětlovat apod.
Lauri a ta zamčená místnost je třeba fajn u těch termínů ,ale všeobecné info,které se dozvím z diskuze na jakou zavítám?Tam mě zamčené dveře fakt akorát odradí a ne abych někomu psala,ať mě tam pustí,třeba jen pro tu danou info,ne se účastnit diskuze...
20. bře 2010 v 11:37  •  3 děti  • Odpověz
franc:ahoj :slight_smile:
jsem byla chvilku mimo byli jsme v obchodě a ted jsme se synovcem se učili skládat skříknu s věcima jsem zvědavá jak dlouho mu ten pořádek vydrží :slight_smile:
20. bře 2010 v 11:38  • Odpověz
petja:ahojky:slight_smile:chtěla jsem se tě zeptat nevíš jak to je z mateřskou když se ti narodí druhé dítě? :slight_smile:děkuji za odpověd
20. bře 2010 v 11:40  • Odpověz
petja: to jo, právě nejvíce se zamykají takovéto diskuze - se společným termínem, .... Ale klíďo bych možná počkala, než se ty prckové naroděj a pak to zamkla, to už většinou bývá uzavřená parta lidí, kteří se tu ty měsíce scházeli, ....

No nic holky, jdu taky něco dělat. Je tu bordel jako v tanku, tak se jdu překonat a trochu s tím zacvičit.
20. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
antana:jo tak to jo,učit se je duležité,taky jsem se učila :grinning: ale sem tam tam mam bordel taky se musím přiznat :grinning: ty máš sinovce doma na prázdninách :slight_smile:a jak se cítíš ještě zvracíš?skus zajít za doktorem at ti napíše ten torecan :slight_smile: ten na 100 procent pomuže někoho nevolnosti trápí cele těku je to síla no :frowning2: to nezávidím božátko :frowning2: určo se to zlepší uvidíš :wink:
20. bře 2010 v 11:44  • Odpověz
kovalda:tak zatim papa
20. bře 2010 v 11:45  • Odpověz
franc:já bydlím u rodičů i moje sestra s rodinou a tak tady vegetujeme spolu zatím než si najdeme nějaký byt přítel dokončuje vysokou a až si najde práci tak se odstěhujeme
20. bře 2010 v 11:53  • Odpověz
a dneska jsem nezvracela tak snad už ani nebudu dnes
20. bře 2010 v 11:54  • Odpověz
kovalda: nene, nevíme ještě co to bude ... malinké mělo furt nožičky u sebe!! :grinning:
holky kampak mizíte :frowning2:
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.