• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
laurina:je děkuji pěkné fotečky tam máš :slight_smile:no uvidíme jak se holky schodnou na tom zamčení .-)copak děláš ty?
20. bře 2010 ve 12:52  • Odpověz
llaurinka:ty už ses kouklala na to moje druhé album?pod přezdívkou lucinecka222?
20. bře 2010 ve 12:53  • Odpověz
eli: tak gratulace ke screeningu :slight_smile:
my se před chvílí vrátili z města, objednali jsme si stěnu do nového bytečku, za super cenu :slight_smile:
franci: koukám, že už máš pěknýho pupíčka :slight_smile:
taky sem zas přidám zítra fotečky
jsem taky pro, aby se diskuze zamkla až v tom září, po narození mimísků :slight_smile:
20. bře 2010 ve 12:54  • Odpověz
Laur já tě chápu,jen je škoda,že se do alba nemůže nikdo mrknout...přeci proto to tak nějak každej zakládá,aby mohl fotky ukázat ostatním.Soukromé fotky mám doma v PC a tak...
Holky loučím se,jdu balit,jedeme na oslavu.Naše dvojčátka v rodině mají zítra 2 roky,tak se koná párty :grinning:
Všem hezký den!
20. bře 2010 ve 12:56  •  3 děti  • Odpověz
beru:jj pupíček roste to jo,ale tobě taky:slight_smile:ja dneska budu spojovat svoje dva nicky takže budu mít už více foteček :slight_smile: mam tři alba z dcerkou klarinkou :slight_smile:
20. bře 2010 ve 12:56  • Odpověz
autor
franci: já akorát taky obědvala, jinak upravuju fotky a odpočívám, a odpoledne jedu pro miláčka, vrací se mi z prahy, tak už se na něj těším.......
20. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
petja:tak to pořadně oslavte,a opatrně maminko v bříšku máš miminko :slight_smile: :wink: papa krásný den ti přeji .-)
20. bře 2010 ve 12:58  • Odpověz
laurinka:a copak si dobrého papala,ja budu papat obět až po druhé hodině jak dorazím domu z práce :slight_smile:jo tak to veřím že se těšíš.ja jsem se včera z chlapem pohadala takže se sním nebavím :slight_smile:
20. bře 2010 ve 12:59  • Odpověz
autor
petja. no já se právě kvůli té možnosti zamykání diskusí a albíček tak těšila na novou verzi koníka. mám dvě možnosti - bud mít album veřejné, ale bez fotek sebe, a nebo ho mít uzamčené a komu chci, dát link........tak jsem to vyřešila takto, na tom si myslím není nic špatného.......stejně jako nemám profilovou fotku, podle které tě hned každý pozná, tak mám i zamčené album.....až bude zamčená v září diskuse, budu vkládat odkaz na albíčko přímo sem, abyste se všechny mohly mrknout třeba na nové fotky.
to máš jako s facebookem, taky tam mám nastavení, aby si fotky mohli prohlížet jen přátelé.....................a řekneš si, je to přece veřejný server - no je, ale proč by mi tam měli nahlížet cizí lidi.......................ale kamarádům je chci ukázat, takže mně to přijde normální................ :wink:
20. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
Ahojte holčiny :slight_smile: ...také se hlásím do klubu...naše první miminko se nám podle UZ narodí 12.9.2010...bohužel nezjistili jsme to na vánoce, ačkoliv by to bylo krásné, ale až 4.ledna, ale byl to stejně okouzlucí a překrásný pocit :slight_smile:...všechno máme zatím v pořádku, akorát jsme trošičku menší než dle PM... :sunglasses: ...jo a ještě také nevíme co to bude, tak se mocinky moc těším na návštěvu Dr. G kam jdu 7.4. :grinning:
20. bře 2010 ve 13:02  • Odpověz
petrushka:ahojky vítám tě :slight_smile:ja jsem to zjistila taky až v lednu ale první mimčo které jsem čekala jsem zjistila prosinci .-)
20. bře 2010 ve 13:16  • Odpověz
autor
ahoj patruschka. gratulace a vítám tě mezi námi.......................jinak na vánoce byste to ani zjistit nemohli......to by bylo fakt hodně brzo, nám to na ně teda vyšlo, ale stejně si myslím, že je to fuk....................pocit je to úžasný kdykoli.....a že jste trošku menším, z toho si nic nedělej, my jsme jednou o pět dní starší, jednou o tři mladší, takže se to mění................hlavně at je miminko zdravé......a jak se cítíš ty?
20. bře 2010 ve 13:18  • Odpověz
patruschka: vítej :slight_smile: a je to vaše první mimi?
franci: jo jo taky roste :slight_smile:
petja: tak to pěkne oslavte
dneska je takovej divnej den, bych akorát spinkala z toho počasí, ale je už zas krásný teploučko :slight_smile:
20. bře 2010 ve 13:19  • Odpověz
laurinka:
ja jsem se to dozvěděla u mojí dcerky na vanoce že jsem těhotná ale měla jsem termín 31.8 týden jsem přenášela .-)
20. bře 2010 ve 13:20  • Odpověz
beru3nek:děkuji za komentář v mém fotoblogu hodím ti tam taky pak něco doma .-)
20. bře 2010 ve 13:25  • Odpověz
franci: koukala jsem do toho albíčka s malou, kouzelná tak to jí je teď byl rok? Občas vypadá, že má pěkný čertíky v očích, holt jako srpávná ženská :slight_smile: a co děláš, jestli to není tajný? To tě lituju že dneska makáš, ale korunky se zase hodí, no :wink:
20. bře 2010 ve 13:35  • Odpověz
jo sorry, už to vidím že jí jsou 2 roky a 6 měsíců, mě bylo divný, že bys už dělala :wink:
20. bře 2010 ve 13:37  • Odpověz
beru3nek:ne malá má 2 roky a 6 měsíců :slight_smile:jj penízky jsou potřeba,ja nemám náročnou práci,kdyby byla tak si ted ani nepíšu :wink: dělam něco okolo počítaču víš .-)
20. bře 2010 ve 13:39  • Odpověz
beru3nek:- :grinning: ja jsem začala pracovat ale jinde když malá měla rok,ale ted si mateřskou užjioju jak jen to pujde:slight_smile:
20. bře 2010 ve 13:40  • Odpověz
baru3nek: ona je takový muj malí čertíček kterého mocinky miluji :slight_smile: prostě moje sluníčko, za chvilku budu končit pak se připojím cca ve tři hodiny doma budeš tady ještě? .-)
20. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
to jo, já si z práce napsat vůbec nedovolím :unamused: U nás to monitorujou, takže vůbec na net moc nechodím :unamused:
jdu si dát opožděný obídek :slight_smile: dlabat bych mohla teď fakt furt
20. bře 2010 ve 13:42  • Odpověz
Šmarjá ženské, vy jste toho nakecaly, jsem to ani nestihla dočíst... :grinning:

Manžel dnes slíbil, že mi vyfotí pupík, tak jsem zvědavá....byli jsme dopo v autosalonu omrknout nějaké ty veliká auta, můj muž má novou lásku.....Hondu CRV....jako správná ženská na tu potvoru žárlím, mj i proto, že stojí minim. 600tisíc, ale muž vypadá nenávratně postižen, zamilovaně blábolí cosi o obsahu motoru a výbavě a jiných pitominách, kterým já vůbec nerozumím....no já bych teda toho omrkla ještě víc, budu ho muset asi brzdit.....být to na jen něm, stojí zítra pod okny :grinning: :grinning: :grinning: Strašný, člověk by řekl, že takhle rychle magoří jen ženské, že :grinning: :grinning:

Patruschka ahoj, pěkně nám mamči na září přibývají, to bude smršť miminek až se rozrodíme :grinning: :slight_smile:
20. bře 2010 ve 13:46  • Odpověz
Ahoj, co se týče uzavření, já bych byla pro, to je to co mi na koníkovi trochu vadilo, že sem může koukat kdokoliv, přece jenom tu probíráme intimní témata. Může nás číst kdokoliv a ani sem nemusí přispívat. To byl taky důvod, proč jsem tu neměla fotku a proč nemám albíčko. Bojím se, že mě někdo v okolí vyhmátne, ze začátku těhotenství jsem se bála jít, protože jsem to v práci neřeklaa bála jsem, se že mě šéf třeba objeví, už mě takhle objevil na jednom prodejním servru (jestli znáte fler) a tam mám celkem podobnej nick a nebylo mi to moc příjemný. Vedle na beremku mě taky někdo vyhmátl. Mě jde jen o to, aby sem nikdo jen tak nekoukal a nešmíroval aniž bychom o něm věděli.
A když se bude chtít někdo přidat, můžeme ho přijmout, ne?
Moc vás nestíhám číst, vyjela jsem na víkend pryč a nemám svůj notebook....tak se tu o něj pereme :grinning:
20. bře 2010 ve 13:48  • Odpověz
beru3nek:oki ja tu budu po třetí hod papa a dobrou chut :slight_smile:
20. bře 2010 ve 13:56  • Odpověz
Koukám, že mám velké štěstí, že z mých známých mě na MK nikdo nenašel, resp. nikdo, komu jsem neřekla, aby sem zavítal......

Ad oběd - jak tu není Anča, tak je tu naprostá anarchie, dnes se nevařilo, po autosalonu jsme se nadlábli v restauraci....a teď místo úklidu trčím na netu :grinning:
20. bře 2010 ve 13:58  • Odpověz
franciakova, laurinka.22, beru3nek : jéé děkuji za přivítáníčko... :grinning:

beru3nek: jj...je to naše první miminko...

laurinka.22: kupodivu na strašení okolí, jak mi bude zle a tak, tak je mi dobře, žádné nevolnosti, prostě jako by nic, akorát teda bříško už roste :slight_smile:
20. bře 2010 ve 14:30  • Odpověz
Uff, tak já nakonec místo úklidu odpočívám, udělalo se mi najednou děsně blbě...Taťka vzal Johanku ven, tak jsem tu sama. Btw jsem právě zjistila, že dík nevolnostem jsem za celý první trimestr spotřebovala cca 3 tabletky těhu vitamínů, bc mi po nich bylo tak šoufl, že jsem je nakonec vůbec nebrala a s největším sebezapřením polykala jen listovku....tak možná je zkusím užívat aspoň teď :grinning:
20. bře 2010 ve 14:43  • Odpověz
lamia: a ty vitamínky jsi brala po jídle nebo před?...většinou se dělá zle, když je bereš na lačno :unamused:
20. bře 2010 ve 14:45  • Odpověz
autor
suik: jasně, že když se bude chtít někdo přidat, že ho můžeme přijmout............................
já tady právě proto fotku nemám a album už mám zamčené........
lami: já o tom, že tady jsem taky nikomu neříkala, ale i na beremku to bylo něco, a tady mě čte akorát co vím jedna těhotná hloupá závistivka, takže na té mi až tak nezáleží.........................myslím, že normální člověk toto nedělá, ani to nečekám od lidí ve svém okolí, si nějak neumím představit, že bych trávila volný čas lozením do cizích diskusí a hledáním někoho známého - a pak ho ještě pomlouvat...........................na to mám času fakt málo - ale třeba ta pipina, co mě tady čte, tak ta jen sedí doma na zadku, na nemocenské, protože má všechny možné i nemožné nemoci, tak co by dělala že, když se nudí................ :grinning: :grinning: :grinning:
ale když to holky zamknout nechtějí, neva, já se přizpůsobím - soukromé věci sem nepíšu (na tom mám jiné, zamčené diskuse) a album je taky už schované.........................fakt nepotřebuju, aby někdo cizí očumoval moje břicho atd......

patruschka: bud ráda, mně taky nebylo vůbec blbě, mě ale strašily spíš takové ty, které blily pomalu celé těhu v kuse, tak asi v tom nechtěly být samy - jinak ani ne......................

lami. no mám stejný dotaz jako patruschka, protože já si dvakrát vzala vitamín takto nalačno a málem jsem se poblila..........ale po jídle o nich vůbec nevím..... :wink:
20. bře 2010 ve 14:55  • Odpověz
No já je už od prvního těhu beru automaticky po jídle, nalačno by mi z nich bylo blbě i netěhotné, ale prostě jídlo nejídlo, je mi z nich nablití....teda bylo, teď to zas opatrně testnu :grinning: :grinning:
20. bře 2010 ve 14:59  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.