• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
berulka: no, mne to napadlo vlastně tak nějak hned. Jen co jsem si zjistila termín a odečetla 2 měsíce, tak jsem byla velmi příjemně překvapená, že za chvíli jdu vlastně na mateřskou :wink:
Doufám, že se za mne brzy (tak za měsíc) najde náhrada a budu ji moci pořádně zacvičit a pak si tu proberu věci ve skříni, na stole, ve stole a udělám pořádek a bude. Však ono to uteče, ani se nenadějeme. :grinning:
6. led 2010 ve 13:47  • Odpověz
no, za mě už je náhrada najitá, i když šéf ještě neví o mém těhu, je s jednou paní domluvený, že nastoupí až já půjdu na mateřskou. Chci si před nástupem na mateřskou taky vybrat dovolenou a jak to tak počítám, tak ta náhrada musí dát do konce března výpověď, aby mohla v červnu nastoupit u nás. Zaučím jí, vyberu dovolenou a nastoupím mateřskou :slight_smile: v práci bych mohla skončit už ve druhé půlce června nebo na konci :slight_smile: zní to celkem hezky, ale na druhou stranu se mi nebude chtít odcházet :slight_smile:
6. led 2010 ve 13:56  • Odpověz
kov: je ...beran ja vyšitý :grinning:

s prací to je veselé ....založila jsem totiž občanské sdružení ....od března nám frčí projekt ...rozjíždíme nové kroužky ...nooo ....naštěstí se na to samovolně nabalila spousta moc šikovných lidí, takže to určo půjde i beze mě - nikdo není nenahraditelný,že :slight_smile:
6. led 2010 ve 14:11  • Odpověz
holky moc dekuji, snad to bude dobre...stejne nic nenadelam...ale pocity jsou jine...je mi tak divne, ale bricho me neboli, spise me v nem obcas sem tam pichne, tak nevim jestli je to normalni:frowning2:(((( u Nikci me bricho bolelo...
jdu se juknout na chvili jak to vypada venku, jestli se prebrodime:slight_smile:
6. led 2010 ve 14:49  • Odpověz
ahojky :slight_smile: dnes jsem obzvlášt hladová a unavená..... :grinning: po najedení mám bříško zas jak hrom.....ale po procházce s pesanem mi zase stihlo slehnout, re :grinning:
antana123: koukám, že jdem nap kontrolu spolu :wink:
6. led 2010 v 15:01  • Odpověz
ahojky holky, nemáte některá seznam toho, co je v těhu nevhodné? hlavně mi jde asi o bylinky a koření. Protože ovocné čaje vypiju tak 2 a mám dost a mám chuť na něco jiného, ale u těch bylinkových si nejsem jistá, zelené by se taky určitě neměli konzumovat nějak moc a samotné vody vypiju taky třeba jen 2 sklenky a mám pořád strašlivou žízeň.
no a taky u vaření, omezuju plesnivé sýry (které bohužel miluju) a asi by se nemělo některé koření (resp. byliny), jinak se stravuju myslím pro těhu v pohodě
6. led 2010 v 15:06  • Odpověz
roibos se muze dosytosti:slight_smile: ja se laduju mineralkama:slight_smile: plesnive syry a pod by se nemely vubec...riziko je sice male, ale je..taky mi to drasa srdce :stuck_out_tongue_closed_eyes: bylinky a koreni se muze..jen tehotnym koreni nedela dobre, to je ten duvod, ja normalne jedla i paliva jidla :wink:
6. led 2010 v 15:17  • Odpověz
lajla: já taky miluji pálivá jídla, tak jsem trochu na pikantnosti ubrala. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
vím, že nějaké bylinky se nesmějí, třeba fenykl. tak já to někde najdu a pak to sem umístím.
6. led 2010 v 15:35  • Odpověz
lajla: a rooibos je dobrý nápad, díky, jdu na něj. :wink:
6. led 2010 v 15:36  • Odpověz
no pro mě jsou největší peklo steaky ..miluju lehce krvavé ....a těšila jsemse,že mezi kojením a druhým těhu si zajdu ...joooo houby ...
jinak já piju a jím všeho s mírou - na snídani černý čaj (stráááášné zlo) a přes den hodně roibos, ředěné džusy a vodu, ale když mám chut na bylinky a nebo zelený,klidně si dám,jelikož jeden dva šálky týdně prostě dle mého nevadí
daleko horší je stresovat se z každého jídla,jestli v něm nebylo něco zakázaného :slight_smile:
navíc můj dr razí teorii,že jsem těhotná,nikoli nemcná, abych musela mít nějakou spešl dietu - což je fakt :slight_smile:
6. led 2010 v 15:40  • Odpověz
ahoj ve spolek, koukám, že řešíte jídlo v těhu....jediné co vím, že nesmíme plísňové sýry kvůli listerióze, majonézy, syrová vejce a maso, takže na tataráka zapomeňte :grinning: , kafe max. jeden šálek denně- já to vyřešila bezkofeinovým, beztak piju slabý a s mlíkem :grinning: omezit játra a vnitřnosti a ssmažený jídla. S tím pitím tak nevím, já vypiju v práci tak 3-4 ovocný čaje - jenže nejlepší jsou ty drahý a to pak leze do peněz, do,a jak mi je zima, tak taky čajíčkuju, tak to vidím celkem na 5-6čajů denně, zelený jsem oželela, i když ho mám moc ráda, spíš ráno na povzbuzení a pak jsem četla, že můžeme málo mineralizované minerálky...ale etikety v krámě fakt nezkoumám...občas jsem se i dřív napila vody z vodovodu, ale ted mi nevoní....jedině se šťávou :grinning:
6. led 2010 v 15:40  • Odpověz
ren: zrovna nedávno jsem někde četla,že bezkofeinové kafe je horší než kofeinové...no já to kombinuju :sweat_smile:
nejvíc stejně piju caro :slight_smile:
6. led 2010 v 15:43  • Odpověz
hupcza: no nepovídej, já zas právě četla, že normální máš nahradit bezkofeinovým......caro mi nechutná :frowning2:
6. led 2010 v 16:02  • Odpověz
hupcza: já jídlo moc neřeším, akorát aby to nebylo prošlé a vyvaruju se nedovařeného - tj. vajíčko naměkko a tak. Maso nejím, takže to mne nestresuje. A u těch bylinek- v tom vaření je to asi šumák, tam je malé množství, ale já jsem zvyklá pít třeba 3-4 bylinkové čaje denně a tam už by problém mohl být.
Kávu už moc nepiju a když jo, tak s mlíkem, takže účinek kofeinu je tudíž zanedbatelný, miluju Caro a špaldovou kávu. Černý čaj nemám ráda, ale zelený ano, ten si sem tam dám. :slight_smile:
6. led 2010 v 16:13  • Odpověz
rennu: udělej si normální kafíčko a nařeď si ho mlíkem a máš to :sweat_smile:
6. led 2010 v 16:14  • Odpověz
ren: no ...on každý zdroj uvádí něco jiného ..takže se držet zdravého selského rozumu ... a pestře a střídmě...a nemůže to být blbě :slight_smile:
6. led 2010 v 16:25  • Odpověz
kovalda: já kafínko ani jinak nepiju :grinning: hezky půl napůl s mlíčkem :grinning:
6. led 2010 v 16:55  • Odpověz
holky ja vim, ze se tu resi jidlo..ale i presto bych se rada zeptala...picha Vas taky v podbrisku? jsem z toho uplne na nervy, neni to nijak silene..obcas to pichne vice obcas mene...ale nevim jestli je to normalni, naposledy co me to tak strasne moc piiichlo, tak jsem zacla krvacet:frowning2:((((((((((
6. led 2010 v 17:40  • Odpověz
autor
holky já bych to s tím nejezením věcí moc nepřeháněla, např. majoneza se nemá - ale ta u pochybných prodavačů gyrosů atd. na ulici, ne koupená helmans, hermelín se taky nemá, ale tepelně upravený nevadí................a vajíčko na měkko, to si jdu akorát udělat, tam je to riziko tak malé, že tofakt nemá cenu přehánět........
když jsem se na nějakém serveru dočetla, že se nemají smažené jídla a hranolky, tak už nic nečtu, protože se to akorát nedoporučuje kvůli přibírání a citlivým žaludkům, ne že by to mimi škodilo........

lajla: no jestli krvácíš, tak já bych pádila k dr.....
a mě teda píchá, ale trochu a občas a střídavě, jednou vlevo, jednou vpravom, jednou uprostřed..........ale maličko
6. led 2010 v 17:48  • Odpověz
lajla: píchá i občas bolí jako před MS, krvácení může být prasklá vlásečnice v děloze, ale jak píše laurinka, min. bych dr. zavolala, pokud možno, radši šla...at máš klid. neboj.

laurinka.22: já to jídlo nehrotím taky, dnes br.kaše, smažené rybí prsty a ledový salát s kefírem, mnaminka :grinning:
6. led 2010 v 18:08  • Odpověz
holky moc dekuji, tak to jste me potesily....nekrvacim..ale v cervnu jak jsem potratila....tak me nikde nepichalo, ale pak naraz pichlo ale poradne a zacla jsem krvacet..a potratila:frowning2:(((
ted to picha obcas, jednou tu a pak tam:slight_smile: jednou mene jednou vice...tak to asi neni tak strasne... ja uz jsem fakt vystrasena..u Nikoly jsem takova nebyla, ani v dobu jak jsem potratila, ale ted mam fakt bobky:frowning2:((((
jinak ja smazene vubec nejim ani jsem nejedla, jestli si zobnu hranolku tak to je moc:slight_smile: proste mi to nechutna...ale zato ted ujizdim na horke cokolade, dneska jsme s malou byly v cukrarne a vypila jsem velkou bilou s amaretem a tmavou..takze tak skoro pullitra..tak mam uplne zalepeny zaludek :slight_smile:
6. led 2010 v 18:12  • Odpověz
autor
lajla. dokud nekrvácíš, tak dobrý...............ale kdyby to bolelo nějak strašně moc ,šla bych k dr. ale ty už máš i potvrzené, že to je v děloze, takže se zkus nestresovat......

tak to já zase smažené jím pořád, nikdy jsem nebyla na zdravou výživu, takže spíš takové ty smažené věci.......a sladkého hodně.....snídám ovocný čaj a bud cini minis s mlékem nebo bebe sušenky s jogurtem, oběd většinou v restauraci a přes víkend klasika, nic dietního nebo tak, odpo něco sladkýho, nějaký ovoce nebo pečivo a večer bud studená, rohlíky, chleba s něčím nebo zase něco jako na oběd........no a v noci ještě utíkám pro něco sladkého nebo aspon ty bebe sušenky...................takže nic moc......
a bílou čokošku jsem měla dneska taky v cukrárně, mnamky........
6. led 2010 v 18:15  • Odpověz
laj: já bych cinkla dr ...proklid duše ... ale myslím, že to jsou celkem normální příznaky

jámyslela,že vypustím duši,když na mě ráno hupsnul ondra ...v posteli semi vykulil přímo na břicho....tak hodinku jsem myslela, že chcípnu
jenže on to myslela dobře,prostě se hnal za mámou ..no :sweat_smile:

no s tím smaženým to je úplně ústřel ....ale stejně to mám jako laj
6. led 2010 v 18:16  • Odpověz
hup, koukám. vy doma děti nebijete; ale děti vás jo... Nebo jim to vracíte jenom venku? :grinning: :grinning:

kovando, jo; 25 °C a výš, to je i moje "provozní" teplota... :slight_smile:
6. led 2010 v 18:31  • Odpověz
sin: však víš jak to je -malí tyrani :grinning: :grinning: :grinning:
ale néé ..ondří je zlatý ...prostě se"šel" přitulit a jak je ještě neohrabaný,tak to nějak nevybral
ale na to, aby se vyšplhal po skluzavce a nebo vylezl 5 schodůuž "ohrabaný"je až dost :sweat_smile:
6. led 2010 v 18:39  • Odpověz
zdravím :slight_smile: ještě se vrátím k tomu jídlu, v těhu se nemá jíst paštika, taky kvůli těm játrům, ale přesný důvod si nepamatuju
6. led 2010 v 18:41  • Odpověz
ber: bo je to "čistící orgán" a ukládají se v něm škodliviny
ale já si občas játru dám- stejně je všude kolem tolik humusu, že se to nedá tak prožívat
daleko horší si myslím,že jsou na paštikách ty éčka - stejně tam je masa jak jedu
6. led 2010 v 19:09  • Odpověz
Ahoj holky zdarvím taky jste tak hrozně nafouklý?? :slight_smile:
6. led 2010 v 19:09  • Odpověz
antana123: já děsně.....nejhorší je, jak jsem normálně štíhlá (55kg/175cm), tak ted mám vyvalený bříško..říkám si, aby to na mě nebylo poznat....
6. led 2010 v 19:19  • Odpověz
autor
antana. jj, já jsem.................ale dá se to, spíš večer a ráno.............
6. led 2010 v 19:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.