• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
Jj Lauri, úleva je to fakt maximální :grinning: :grinning: Ale já to myslela i tak, že pro mě byl a vždycky úleva už vůbec ten začátek tlačení, bc jak píšu, člověk má pocit, že konečně něco dělá, že už bude mít brzo mimčo u sebe a je to v podstatě jen na něm, jak dlouho to bude trvat, to mě šíleně vždycky nakoplo a tlačila jsem jak o život, takže pro mě ten závěr fakt nikdy nebyl nejhorší :grinning: A hlavně už Tě tak nějak přejde i ten strach, že to už nevydržíš a podobně, bc už je jasný, že se finále blíží :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 18:37  • Odpověz
lauri: ty už jsi byla na těhu kurzíku? na tom, jak se pořádá v porodnici? anebo je to nějaký jiný, dlouhodobější?
20. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
no já právě nevím jestli je ten můj chlap na to připravený mám strach aby mě pak vnímal jako ženu víš co myslím aby ho nepřešla chut na sex bude vám to možná znít blbě ale fakt nevím jak na to zareaguje
20. bře 2010 v 18:38  • Odpověz
Kov mého muže to vždycky zcela pohltilo, když už bylo mimčo skoro na světě, tak div nehulákal jak na fotbale, jak byl mimo :grinning: :grinning: teda vždycky mě držel při tlačení za ruku a já mu jí hlavně u prvního porodu taky pěkně zrasila, dělal si pak srandu, že jediné poranění při porodu měl tatínek - zhmožděnou ruku od maminky :grinning: :grinning:
20. bře 2010 v 18:40  • Odpověz
antana: hele, chlap se má držet partnerky a její horní poloviny, dolu nakukovat jen když se sám na to cítí. Takže to bude kdyžtak jeho rozhodnutí. A já si myslím, že je to spíš naopak, že si té ženy bude pak více vážit a bude na ni něžný. A já ho tam chci pro svůj vlastní pocit klidu a tak ... že mám u sebe někoho, komu na mne záleží, kdo se o mne postará. Kdyby třeba porod začal nějak rychleji a zrovna tam nebyl doktor ani porodní asistentka, tak může začít někoho shánět anebo tam být se mnou, abych tam nebyla sama. ... Taky si myslím, že celé těhotenství a porod je jeden velký zázrak a chci, aby partner toho byl součástí a taky viděl toho človíčka hnedka a prožíval to s náma nejvíc, co to půjde :grinning:
Ale samozřejmě, je to tvoje rozhodnutí.
20. bře 2010 v 18:42  • Odpověz
lamia: jj, manžel počítá s tím, že mu ruku rozdrtím :grinning:.
Švára byl u obou porodů a říkal - hele, jsou to trochu jatka, ale je to krásný a stojí to za to. :grinning:
20. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
kov:on mi nabídl že to pro mě udělá když ho tam budu chtít ale já si nejsem jistá víš
20. bře 2010 v 18:43  • Odpověz
antana: tak to zatím neřeš. Do porodu daleko, pak prostě budeš vědět, jestli ho tam chceš, nebo ne.
20. bře 2010 v 18:44  • Odpověz
Ant já myslím, že je to jen mýtus, o tom že to chlapi znechutí atd....přeci jen k ženské porod prostě patří a umí to jen ona, dát někomu novému život....kromě toho když si s Tebou ten porod prožije fakt od prvních kontrakcí až do narození mimča, vůbec mu to nepřijde a naopak tatínkové potom mají po porodu pocit, že se taky aktivně zapojili, i když Tě třeba jen hladí, nebo masíruje, nebo si s Tebou prostě povídá....a ten okamžik vidět přijít na svět své vlastní dítě - viděla jsem při stážích na porodce dost chlapů brečet, ale znechucený nebyl žádný, myslím si potom spíš své ženy i víc váží, když ví, co při porodu jejich dítěte zvládla...(teda kromě mého muže, ten má pocit, že u porodu se jednou dvakrát zafuní, jednou dvakrát zatlačí a pak už se jen všem radostně telefonuje :grinning: :grinning: ....nee, kecám :grinning: :grinning: )
20. bře 2010 v 18:45  • Odpověz
no nechám si to ještě projít hlavou
20. bře 2010 v 18:47  • Odpověz
Kov myslím to vnímáme velmi podobně....hele navíc ona ta psychická podpora někoho blízkého je k nezaplacení, hlavně když Ti začne být ouvej...já to viděla při prvním porodu, jak mi odtekla voda, tak kontrakce začly být fakt hnusný a já se děsně upla na to, že tam je můj muž, že nás s mimčem hlídá, věšela jsem se mu kolem krku při kontrakcích a funěla na něj....normálně by mi to asi přišlo trapný, ale on mě vždycky jen tak objal a hladil po zádech a říkal mi ať dýchám, kvůli našemu miminku....bylo to vlastně moc hezký být si tak blízko v takovýhle moment...
20. bře 2010 v 18:48  • Odpověz
holky na chvilku zmizím jedu pro přítele je u rodiču tak zatím pa pak se ozvu
20. bře 2010 v 18:59  • Odpověz
Ahojky holky to jsem ja Franci ted tu budu už pokaždé pod přezdívkou Lucinecka222 to je totiž moje stare album a dneska jsem ho konečně našla,zachviku si vás dočtu ted ještě dávam dokuy to album :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:01  • Odpověz
Ahoj holky,
můžu se přidat? :wink:
Původně jsem začala chodit na říjen 2010, ale ve středu mi doktorka šoupla termín na konec září, tak kdyby vám to nevadilo občas nakouknu :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:06  • Odpověz
Ahoj wolfi, jasně se přidej :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:07  • Odpověz
Lamio, děkuju!! :slight_smile:
koukám, že čekáš třetí dítko, smekám, že sis trofla na tak malý věkový rozestupy. to bych asi nedala.. :sweat_smile: :wink:
20. bře 2010 v 19:10  • Odpověz
Wolfi mi to poprvé s Aničkou a Jájou takhle plánovali, malý rozdíl, ale třetí dítko bylo zcela nad plán....nějak se k nám prokousalo i skrz ochranná opatření :grinning: Takže jsme fakt neplánovali :grinning:
20. bře 2010 v 19:12  • Odpověz
LAMIA:děkuji za komentář:slight_smile: jj pupíček roste kouknu se na tvoje albíčko :slight_smile:a jinak gratuluji k mimiskovy :slight_smile: :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:14  • Odpověz
Tak to muselo být obrr překvápko!! :grinning: nám se takhle přes ochraná opatření povedla Adélka :dizzy_face: byla neočekávaně očekávaná!! :dizzy_face:
20. bře 2010 v 19:15  • Odpověz
JUVVVVVÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ tady se to rozrůstá :slight_smile:,holky nevíte jak je to z mateřskou na to druhé dítě které se narodí když beru rodičovský příspěvěk ještě na to první dítě? :unamused:
20. bře 2010 v 19:22  • Odpověz
Wolfi bylo.....vlastně celkem šok :grinning: :grinning: Ale už se těšíme, přeci jen, je to dar....ačkoliv to bude asi pěkná honička, ale to je i tak, zas o moc větší šrumec už sem třetí dítko vnést nemůže:slight_smile:))

Lucinecko já zatím nemám k třetímu těhu krom fotky z NT screeningu v albu zatím nic, snad zítra focení bříška vyjde :grinning:
20. bře 2010 v 19:24  • Odpověz
Luci, v den kdy nastoupíš na MD s druhým dítětem musíš mít zrušený RP na první.. je tu o tom někde i diskuse.. taky mě to zajímalo. :wink:
20. bře 2010 v 19:25  • Odpověz
No já prvně otěhotněla už na fakultě, tak mi ani mateřskou nedali, rovnou RP....

Já jsem po dnešním úklidu zcela mrtvá...hrozný jak tyhle činnosti co člověk dělá jinak levou zadní ho najednou vyčerpávají....
20. bře 2010 v 19:27  • Odpověz
WOLFI:děkuji za informaci :-ú je to ale nefér to první za to nemuže och jo no maras,no a to ten zbytek nedoplaí na to první?asi nevíš že? :unamused:
20. bře 2010 v 19:38  • Odpověz
wolfi: no vítej k nám. Dobrejch lidí se všude hodně vejde :slight_smile:

lamia: jj, to mi povídej, dnes jsem byla úplně mimo z toho, že činnosti, které jsem dříve dělala tak nějak normoš, tak teď je pomalu nadstandard. Uvařím oběd, sním ho a 2 hodiny jsem nepoužitelná :grinning:
20. bře 2010 v 19:41  • Odpověz
wolfi: máš hezké fotečky mimíska :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:43  • Odpověz
wolfi:ahojky vítám tě mezi námi,no já bych tady neměla být jak vidíš mám termín porodu v srpnu ale holky mě sem vzal protože jsou moc hodné :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:45  • Odpověz
hele holky, termín je stejně akorát orientační pro nás a doktory. Jinak prcek může komukoliv z nás vykouknout o 2 týdny dřív i později :grinning:
20. bře 2010 v 19:48  • Odpověz
jasně kov to máš pravdu :slight_smile:
20. bře 2010 v 19:51  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.