• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
hupcza: jj, taky jsem začala používat fráze, které jsem dříve nesnášela a přišly mi zcestný a divný ... :slight_smile:
Např. - jé, ty jsi ale vyrostla, je z tebe už hotová slečna :slight_smile: Použila jsem to jednou a od té doby si dávám pozor na pusu, ale teda ty tendence rozhodně mám :grinning:
20. bře 2010 ve 21:51  • Odpověz
hupcza:to nevyjde no to bych musela začít brát mateřskou do 4 měsíce ted a navíc jsem dala výpověd já víš ale to je jedno :slight_smile:
20. bře 2010 ve 21:52  • Odpověz
kov: no tohle já na sobě pozoruju už leta ...takové ty věty, co jsem v pubertě u mamči nesnášela se nějakou záhadnou cestou vkradly do mého slovníku :grinning:
20. bře 2010 ve 21:53  • Odpověz
holky ja se dneska loučím koukám pořád na bednu a pak nestihám mějte se krásně a dobrou nocinku i miminku :slight_smile: papa zítra
20. bře 2010 ve 21:55  • Odpověz
luci: no tak to půjdeme pěkně spolu obě rovnou na rodičák za sedmičku a pak nám to skrouhnou na tu trojku a budeme povinně 4roky na rd - he hééé - ještě že mám práci,kterou můžu dělat i s prckma (teda s jedním určo -snad i druhý bude takový pohodář) odkudkoli
20. bře 2010 ve 21:59  • Odpověz
No a holky, já to taky balím.
Takže dobrou noc a zítra nám začíná jaro :slight_smile:
20. bře 2010 ve 22:10  • Odpověz
hupcza:co jsem četla na internetu tak rodičák je pořád stejný podle toho na jak dlouho to chceš takže pořád 7600 to se nezměnilo ja ji nebudu chtít na 4 roky ale na tři,o tom si mužeš taky rozhodnout sama,jak to je stou mateřskou to se poptam ale rodičák se nemení to vím a psaly to,do toho nezasahovaly řešily jen mateřskou,dobrou nov :slight_smile:papa
no jo každý nemá bohužel štěstí na práci jako ty :slight_smile:pa
20. bře 2010 ve 22:22  • Odpověz
ahoj holky
kov:máš pěkně kulatý bříško a oproti mě ho máš fakt malý já teda 100%vedu to mi nikdo nevezme jsem kulička :slight_smile:
20. bře 2010 ve 22:33  • Odpověz
luci:: rozhodnout se můžeš jen pokud jsi účastna toho nemocenského (tedy jsi zaměsnaná nebo osvč platící si nemocenské poj.)-jinak jdeš automaticky na 4 :wink: ...žádné rozhodování :wink:
volala jsem si a ptala se :wink:

ad bříško -koukala jsem na své první těhu a musím říct,že teda mám větší než v minulém ve 22tt :fearful: ....ale to jsem měla zase fakt placaté :grinning: viz album
20. bře 2010 ve 22:45  • Odpověz
autor
luci: pokud máš nárok na mateřskou, vybíráš si délku, ale pokud mateřskou nebudeš mít, fakt si délku rodičáku nevolíš a jdeš automaticky na ty čtyři...........................
já jsem naštěstí osvč a taky mám práci takovou, že je mi to v podstatě fuk, mně je i ta sedmička málo a budu si vydělávat mimo, když se to může...........tak uvidíme, ale je to ještě daleko, i když máte pravdu, že to letí šíleně.....................

my už máme pofoceno, myslím, že docela slušný, až upravím, nějaký vám ukážu........nějak mi pupík vyskočil..... :wink:
20. bře 2010 ve 23:04  • Odpověz
hupcza:no necháme se překvapit co mi řeknou,někde jsem četla že když mám odpracovaný rok kde jsem platila nemocenské pojištění tak se to dotoho vztahuje a s toho mi to pak budou vypočitavat,no tak se uvidí informovat se budu asi 29 to jedu na gindu a tak se zastavím i na socce a uvidíme pak písnu.No ja nemám takovou práci abych si vydělávala i mimo ale pokusím se si něco sehnat,vy to máte na živnosták nebo co to máte za práci jestly to není tajné mě to taky stačit nebude.Takže se budu muset snažit něco hledat.Snad se povede.A chtěla jsem se zeptat nějaký příspěvek jako třeba přídavky dostáváš na první dítě nebo ne? :slight_smile: ne že bych byla divná že se ptám pořád na prachy ale mám k tomu hodně vážné duvody víš :frowning2:
21. bře 2010 v 08:06  • Odpověz
laurinka:ahojky tak to se těším na tvoje nové fotečky,ja už jsem si konečně včera přehodila album a zrušila ten první kde ste mi říkaly franci. tam sem měla nejmenší počet fotek a tak nebl problém to přehodit.Už jsem konečně pochopila jak to je stou mateřskou,napsala si to dobře kapku jsem tomu začala rozumnět no tak snad se mateřská povede no.Ale ted už to řešit nebudu ono je spousta jiných a krásnějších vecí na řešení,. :slight_smile:
21. bře 2010 v 08:10  • Odpověz
Dobré ránko ve spolek :slight_smile:
Sluníčko a pes mě už vytáhli z postele...takže už jen kávička k snídani a dortíček a jít něco dělat :wink:
Dobré ráno :slight_smile:

jsem včera odpadla ani nevim jak,, udělalo se mi nějak špatně.. :confounded:
a ráno se Aduš probudila a celá hořela, naměřila jsem jí v půl 6 ráno skoro 39 :frowning2: ted užt o klesá a začíná zase zlobit tak uvidíme...
přeju hezkou neděli a první jarní den :dizzy_face:
Ahojky zdravím všechny :slight_smile: a dobré ránko přeji,ja měla dneska budíček brzo ráno i když jsem včera byla u tv až do te doby než skončila MISS :slight_smile: ted už zase sedím v prci :frowning2:.Holky chtěla jsem se zeptat zda máte některá taky problém ze zádama ted v těhotenství.Mě totiž už třetí den budí večer ze spánku strašná bolest zad ale ne vespod ale nahoře u lopatek je to hodně nepříjemné a mám pocit že se asi zblázním :frowning2:(((( :fearful:
21. bře 2010 v 08:17  • Odpověz
Ahoj holky, preju krasnou jarni nedeli :slight_smile:
rennu....ja chcu taky dorticek...a kavicku...a slunicko....to je normalni provokace :grinning: Ja jsem se chystala udelat nejakou mnamku vcera, ale uz jsem to nstihla....takze my budem mlsat, az jak neco vyrobim....tipu mam tolik, ze jen ty recepty vidim, tak slintam. Jenze nejdrive musime do obchodu a ten otvira az v 10h :cry:
wolfi...snad se Adelce udela brzo lepe, bobek mala....strasne moc se mi libi jmeno Adelka.....moje mladsi sestra se tak jmenuje....ja bych tak nasi pripadnou princeznu taky pojmenovala....ale zase mit dve Adelky v rodine by asi delalo neplechu...
21. bře 2010 v 08:35  • Odpověz
Safry, děkuju :slight_smile: snad to bude dobrý!! jo Adélka je moc hezký, a vůbec netuším jak by jmenovala naše druhá holčička.. asi Adélka2, protože se na ničem neshodneme... :grinning:
koukla jsem Ti do alba, vy jste měli svatbu na pláži?? týý jo to musela být náádhera!! :wink: mě čeká svatba příští měsíc..
21. bře 2010 v 09:05  • Odpověz
wolfi:Ano Adelka je krásne jméno asi už mám jméno pro holčičku jestly se bude líbyt i partnerovy :slight_smile:Juvááááá svadba na pláži to musela být nádhera.Ja jsem měla mít svadbu tento rok taky ale odpožila se z finančních důvodu :frowning2: protože by se to finančně nezvládlo a docela hodně mě to mrzí :frowning2:ty jí máš příští měsíc,to ti gratuluji :slight_smile: ja bych chtěla taky ale mám smulu no :frowning2:(((((
21. bře 2010 v 09:11  • Odpověz
Tak dámy, konečně mi muž vyfotil bříško, ale musela jsem se na to pořádně najíst:slight_smile:)))) Tak nevím, jestli je to bříško z dělohy nebo jestli mi jen zdivočely špeky :grinning: :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 09:20  • Odpověz
Jo jinak se nevyděste, ty bílé strie na bocích nemám od minulých těhu ale z puberty, kdy jsem příšerně rychle vyrostla....a pak už nerostla nikdy, takže jsem ve výsledku pěkně mrňavá :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 09:22  • Odpověz
dobré ránko holky :slight_smile:
wolfi:snad se Adelce uleví
21. bře 2010 v 09:29  • Odpověz
lamia:kdepak máš strie ja tam nic nevidím :grinning: to u mě se o strijích mluvit už dá,to ja nemám stoho že bych rychle rostla ale z minulého těhu :slight_smile: u malé jsem přibrala něco přes 30 kg takže z váhy 76 kg byla váha přes stovku a moje břícho a ne jen břícho takový nápor nevydrželo a tak popraskalo :slight_smile:ale to se stává život je život a hold mám břicho popraskané a vím proč :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:33  • Odpověz
lami:už máš fotky v albu?
jinak holky jsou kočky :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:34  • Odpověz
lami:to bříško ti nikde nemůžu najít :frowning2:
21. bře 2010 v 09:35  • Odpověz
antana:ahojky jak je první jarní den :slight_smile:,ja jsem dneska asi drobečka nazobyla :grinning: i když to nevím jitě ale byl to takový pocit,jsem totiž ležela na boku a ruku položenou na bříšku najednou jsem si tak kichla že to byla síla a hned po kíchanci během momentu jsem dostala pěkný kopanec do boku teda pokud to byl kopanec a nepohly se střeva :grinning:
21. bře 2010 v 09:36  • Odpověz
antana :ma ho ve fotoblogu uplně dole jak ma vifocené ty holčičky tak tu složku otevři :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
Lami, Ty jsi hubeňour!!!! kde máš prosím Tě ty špeky?? :astonished: :wink:
a strie taky žádný nevidim!! ale taky mám pár bílých strií z toho jak jsem rychle vyrostla, naštěstí jsou fakt hodně stětlý a nejsou skoro vidět.. v těhu se mi žádný neudělaly :slight_smile: a to jsem přibrala 22 kilo . :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám, že ani ted žádný nebudou..
21. bře 2010 v 09:37  • Odpověz
wolfi: to se máš že nemáš z těhu žádný strie :slight_smile: ja se mazala ale ani to mi nepomohlo :slight_smile:špeky nemá taky no,och jo ony ty hubené ženy si myslí pořád že mají špeky :grinning:
21. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
lami:ty jsi hubenour si chudunká tak můžu s klidem říct že mám nejcětší břicho z celé diskuze :grinning:
jasně jsem vyhrála
21. bře 2010 v 09:40  • Odpověz
já mám strie už ted ale mažu 3x denně a i tak jsou dr. říkal že mám na to někdo větší předpoklady tak to jsem asi já
21. bře 2010 v 09:41  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.