• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Září 2010

(Zamčená)
8. února 2011 
dobré ráno :slight_smile:
vítej wolfi, tak ať je Adélka brzo fit, taky chceme Adélku :slight_smile:
lami: ty jsi vtipálek, kde že máš to bříško? takový jsem neměla ani před těhu, dětičky jsou kouzelný :slight_smile:
luci: tak gratulace ke kopanečku, já už chci takyyyyyyyyyy :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:43  • Odpověz
jinak mě se taky strie udělaly už dřív, tak teď poctivě mažu, snad to pomůže :wink:
rennu: ten dortík k snídani, hm bych se hned nechala pozvat :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
antana:tak vydíš to ja tě nenechám ve štychu :slight_smile: :grinning:
21. bře 2010 v 09:45  • Odpověz
já ted taky necítím kopanečky není to vůbec pravidelné jen večer a to jen jednou jsem divná nějaká asi a nebo to mimčo je totální spáč :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:47  • Odpověz
no v úterý jdu na kntrolu tak mimčo zase uvidím už se těším jsem zvědavá jak jsme velicí
21. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Já už tay bříško mažu, hlavně po koupání mám pocit, že mě ta kůže pne.. tak mažu jak divá :grinning:
taky by jsem měla ten můj břuch vyfotit, pořád se k tomu chystám.. a fotka nikde.. :sweat_smile:

Beru, děkuji za přivítání :slight_smile: taky uvažuju o jménu Adámek, už jsme na něm byli i dohodnutí, ale nakonec se muž šprajcnul a trvá na tom, že chce Honzíka po sobě... jako jméno je to krásný, ale mě se nechce dávat jména po nás.. takže vůbec nevim.. asi se o ty jména popereme.. :grinning:
21. bře 2010 v 09:48  • Odpověz
Luci, fakt už jsi cítila pohyby ? :slight_smile: no paráda, to už je brzo taky ucítím :dizzy_face:
21. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
jde vidět že o jména je boj všude :grinning:
to mi už to máme za sebou
21. bře 2010 v 09:49  • Odpověz
holky vy zkušenější kdy ty pohyby budou silnější a 100% kopance?já vím že u každého je to jinak ale tak zhruba
21. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
No holky náhodou ho mám fakt o kus větší než tak před měsícem...a hubeňour nejsem ani omylem, fakt jsem kus baby, stačí kouknout na ty prsa, tak podobně jsem na tom i s pozadím a boky, jsem takovej ten typ kytara, holt kyprá holka slovanská... :grinning: :grinning: Ale mému muži se to líbí :grinning:
21. bře 2010 v 09:51  • Odpověz
beru3nek.ahojky neboj on určitě dorazí skus si taky pšiknout :grinning: ,jo strie to je síla to si člověk nevybere že jo holky :slight_smile:ja mažu taky ale myslím že když už popraskané břicho je tak už by praskat nemělo pokud teda nevyroste ještě víc což je asi u druhého dite možné ale nemusí být :grinning: moje strie už asi nemají kam praskat teda doufám ,ja jich mam tolik a tak vysoko že už se asi nehnou :-¨) :grinning: dortík to bych si taky dala to jo mnam,ted zrovna jo ale jinak moc sladké nemusím mam uplně jiné chtutě než u malé :slight_smile:.Zlatíčko ja jsem včera měnila to album a musela jsem vymazat ten příspěvek a chybí mi tam :confused: Ja ted budu papat rohlík z paštikou matěj tu miluji a na oběd budu mít dnes svíčkovou mnam :slight_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
wolfi....tak pokud u vas projde Adelka2, tak to by to byl cert, aby mi nevysla proste Adelka :grinning: A v konci tu bude preAdelkovano. Svatbu jsme meli na Kube...byla opravdu krasna...fotek mam doaleluja....uz me prohlizeci manie presla, ale koukam na ne strasne rada.... A tobe gratuluju k brzkemu snatku...ja asi nikoho neznam, kdo by se bral v dubnu :slight_smile: Vetsinou je to cerven nebo zari...
lami....tak ted jsem se pro zmenu pobavila ja....kde je ta holka krev a mliko? Ty hubenoure jeden. Zadne bile strie nevidim :confused: takze jsem se ani nevydesila :grinning: A brusek mas oproti me uplne prtave....ale nazznak Hugouska uz tam je :wink:
21. bře 2010 v 09:52  • Odpověz
Antano neboj dočkáš se až Tě to bude mrzet:slight_smile:)), mě začly holky jako fakt hoodně vyloženě kopat až tak po tom 25 týdnu, ale někoho asi dřív, já měla vždycky tu placentu vpředu, tak ona je i takovej "nárazník", tlumí trochu ty kopanečky, hlavně dokud je mimi malé, ale pak už to začly být pěkné rycance, po 30.t i do žeber a tak.....úúú, to nás zas čekají věci :grinning: :grinning:
21. bře 2010 v 09:54  • Odpověz
Antano, já bych řekla, že kolem toho 16.tt , ale někdo je může cítit až kolem 20.tt je to vážně individuální ..

si pamtuju, že Adélka jsem citíla kolem 4. měsíce.. ale druhý je cíti dřív tak uvidím :slight_smile:

a Šimon se mi taky mooooc líbí, ale ten mi neprošel.. :frowning2:
21. bře 2010 v 09:55  • Odpověz
wolfi:jj asi to byl kopanec :slight_smile:

antana:ja jsem cítily ty pravé kopanece koncem 20 tt však počkej ono tě ještě pokope a to tlakové kopání kdy se natahuje až vydíš ručičku nebo nožičku cca 27 týden :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:56  • Odpověz
no tak na to se těším ono je to i možná tím že mám tak velký břicho :slight_smile:
21. bře 2010 v 09:57  • Odpověz
Safry,, jé na Kubě, mě by se taky moc líbila svatba na pláži :slight_smile:
Jinak jsem taky chtěla svatbu později, moc by se mi líbilo září, ale protože když jsem vymýšleli datum už jsem počítali s tím, že od Novýho roku se budeme snažit o mimí, tak aby jsem nebyla moc veliká nevěsta :grinning: vyhrál to duben :dizzy_face:
21. bře 2010 v 09:58  • Odpověz
nic holky jdu vařit budu sem nakukovat
21. bře 2010 v 09:59  • Odpověz
luci: taky máme svíčkovou, přítel jí dělal někdy ve čt, tak ještě dojídáme, povedla se mu. Já udělám jen polívku a taky bych měla začít něco dělat, jsem se tady zasekla v pyžamu :slight_smile:
wolfi: to budeš mít na svatbu ideální počasí ani teplo ani zima, až se budeme brát , budem o jaru taky asi uvažovat :grinning: jo a Šimon je brácha, no to koukám, kolik tady bude Adélek :slight_smile:
anta: neboj ještě tě mimísek nakope :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:04  • Odpověz
lami...ty kypra zeno :grinning: nas nepresvedcis :grinning:
wolfi....duben je fajn....uz bude vsechno pomalu vykvetat :wink: Doufam, ze pak dohodis nejakou fotku :wink:
Cim mazete briska? Ja se nekremuju vubec....ale asi bych taky mela zacit....bude stacit nejaky baby olejicek nebo tak neco? Nebo jsou i nejake spesl kremy na strie? Cert vi, co tady sezenu....ale aspon at vim po cem koukat :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:05  • Odpověz
Tak my svickovou planujem uz asi dva tydny....takze asi mame vyhrano a taky ji ukuchtim....tu bych mohla jist porad :stuck_out_tongue_closed_eyes:
beru...me Adelka neprojde, pac se tak jmenuje segra a manzel se hlavne šprajcuje pri kazdem ceskem jmene....a ja se šprajcuju pri veskerych cizich.....takze cekame na UTZ ve 20tt a snad se nam drobek ukaze a budem se prit o polovinu min :pensive:
21. bře 2010 v 10:08  • Odpověz
BERU3NEK:ja jdu ted papat ten rohlík už mám docela velký hlad:slight_smile:za pul hodky jsem tu jak na koni :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:13  • Odpověz
safryy:ja mam ted kremík přímo na strie,jinak mazat mužeš čímkoly si myslím :slight_smile:
21. bře 2010 v 10:14  • Odpověz
autor
Ahojky dámy,
taky jdu akorát vymýšlet nějakou dobrotu k obídku, pak asi pojedem s mužem někam na výletek, je u nás moc hezky dneska......no a navečer jdem do kina.........
jinak fotečky vám ukážu, akorát je musím ještě poupravovat......ale povedly se docela........................
lami. ty jsi teda kecalka, já taky vidím štíhlou ženskou, a ne žádnou slovanskou a už vůbec ne těhotnou :grinning: :grinning: :grinning:
ant: bud ráda, že už je vůbec cítíš, většinou prvorodičky od toho osmnáctého nejdřív, spíš až od dvacátého poprvé...................od toho šestnáctého týdne se to týká spíš výjimek a druhorodiček.................ale taky se na ně už těším...... :wink:
21. bře 2010 v 10:16  • Odpověz
luci...dik...no me kremovani hlavne strasne nebavi, takze pokud se k tomu dokopu po koupeli, tak se maznu asi cimkoliv :grinning:
21. bře 2010 v 10:34  • Odpověz
SAFRYY:jojo to jsou starosti nastávajících maminek :grinning: ale to bude dobrý ono tě to začne bavyt,jezdit rukou po kulatém bříšku je moc příjemné ne a přitom to vnímá i to miminko jako že ho hladíš:slight_smile:
21. bře 2010 v 10:53  • Odpověz
luci...tak ja si brisko hladim, to zas ne ze ne....jen nejsem zvykla se kremovat....ale zaukolujem tatku....jeho to bude bavit urcite :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. bře 2010 v 10:58  • Odpověz
Ahoj holky :slight_smile:

teda vy jste toho včera nakecali, copak jste nebyli venku??? :confused: :sweat_smile: u nás bylo nádherně, hned bychom vyrazili na výlet, ale kvůli Tomovi a tomu kašli jsme radši nejeli :slight_smile: no už se těším, až bude čím dál tepleji, co víkend někde výletíme a vymetáme všechny poutě :grinning: :grinning: :grinning:

co čtu poslední, já měla větší pohyby až někdy po tom 25tt, ty byly už opravdu znát :slight_smile: a ke konci to bylo někdy hrozný, kopal do žeber nebo tam zasunul nohu, že jsem nemohla sedět a tak :sweat_smile:

mě teda mazání nikdy nebavilo, ale dostala jsem ten krém tenkrát pod stromek, tak jsem teda vždy večer rychle namazala a konec :grinning: a když už to byl buben, tak jsem ani nemazala :sweat_smile:

a u nás dneska prší :rolling_eyes:
21. bře 2010 v 11:05  • Odpověz
safryy:juváá tak to bude mít tatínek radost :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:26  • Odpověz
ojo:to ja jsem včera byla venku z malou a z babičkou a dědečken sme se šly podívat do města máme tady stánky ,něco jak přivítání jara a velikonoc které se blíží.to zase budeme holky mokré :slight_smile:))) :grinning: nám tady fučí vítr a jestly je ted teplo nevím ale ráno bylo užasně měla sem na sobě krátké riko a mikinu rozepnutou a bylo super :slight_smile:jio on někdo to má super že nemusí ani mazat a bříško nepopraská,hold má pružnou pokožku :slight_smile:
21. bře 2010 v 11:28  • Odpověz
Jdi na stranu:   Zruš
Téma bylo zamčeno adminem. Není možné přidávat další odpovědi.